BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 21 maja 2024, 10:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 19 grudnia 2019, 20:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
Lincoln, problem jest taki, że rzuciłeś logiczne hasła a w tych czasach logika dla wielu jest abstrakcją

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 19 grudnia 2019, 20:31 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1459
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Możecie argumentować logicznie do woli.
Źle wszyscy podchodzicie do tematu.
Oczekujecie, że wprowadzane przez rząd zmiany (jakiekolwiek) będą dobre dla NAS, obywateli.
Ich założenia są kompletnie inne.
Naród wybrał.
Przyzwyczajcie się na kolejne lata takich absurdów.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 19 grudnia 2019, 22:55 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2776
Lokalizacja: dolnośląskie
Moje BMW: BMW F10 M550D
Kod silnika: N57X
Nie wiem jakie są faktyczne finanse Polski...ale na mój skromny rozum.....z pustego nie nalejesz.

Skąd rząd Polski bierze pieniądze na te wszystkie 500+ i inne dopłaty itp.

PO dokręciło śrubę za mocno.....PIS z kolei w drugą stronę - rozdaje pieniądze.

Ciekawy jestem - ile polski budżet to wytrzyma?

Teraz kupują te F35 i to zdaje się nówki. Przecież to sa ogromne pieniądze. ALbo poprostu stać Polskę czyli nas podatników na to albo biorą na kredyt...bo same mandaty czy podatki chyb nie wystarczą. ?

A co do pieszych to przede wszystkim to oni powinni mieć oczy dookoła głowy....bo ze zderzeniem z autem....to oni są na przegranej pozycji...i co z tego że mieli pierwszeństwo.? Pewnie że kierowcy muszą na nich uważać ale kierowca co najwyżej uderzy głową w poduszkę powietrzną o ile w ogóle a pieszy już nie wstanie na bank z ziemi.
Podobny temat jest z rowerzystami.Bardzo trzeba uważać gdy skręcamy w boczną drogę na nich.Pędza często 50km/h.Podobnie przy wszelakich wyjazdach z posesji itp. Wydaje mi się, że prze wejściem przepisów o bezwzględnym pierwszeństwie rowerzystów - wypadków z ich udziałem było mniej? Czy jestem w błędzie...jeśli tak to mnie poprawcie. :znudzony:

_________________

EKSPRESY CIŚNIENIOWE DO KAWY JURA TO MÓJ ŚWIAT !!! www.primocaffe.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 19 grudnia 2019, 23:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8250
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
r4ll napisał(a):

Oczekujecie, że wprowadzane przez rząd zmiany (jakiekolwiek) będą dobre dla NAS, obywateli.
Ich założenia są kompletnie inne.
Naród wybrał.
Przyzwyczajcie się na kolejne lata takich absurdów.
Obrazek



Zgadzam się i o tym mówię cały czas! Jedynie sprostuje ,ze naród nic nie wybrał ;) naród jedynie myśli ,ze wybrał ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 20 grudnia 2019, 07:49 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1459
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
alduwiel,
Cytuj:
myśli
to też duże słowo. Pamiętaj, że mówisz o ludziach, który nie wiedzą co to inflacja, ani skąd się biorą pieniądze na socjale.

BARNABA, Likwidacja OFE, zadłużanie, kredyty, dowalanie kar uczciwym przedsiębiorcom. Im więcej migracji pieniądza tym lepiej, z każdego transferu można coś sobie skubnąć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 20 grudnia 2019, 09:57 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1329
Lokalizacja: Bytom
Z lekkim dystansem ale coraz częściej prawdziwe: jaki jest najlepszy sposób na zwiększenie dobrobytu Polaków: wypowiedzenie wojny Niemcom i jednoczesne poddanie.

Najlepszym niewolnikiem sa dłużnicy- Polska jest zadłużona na ponad 3bln. Pętla długu jest zacieśnienia ale robią to umiejętnie bo wiadomo ze z martwego niewolnika nie ma pożytku. Orban wyciągnął Węgry z pułapki zadłużenia i dlatego taka ofensywa na niego w mediach. A wystarczy sprawdzić co konkretnie zrobił- obniżył podatki mocno dla ludzi i małych i średnich firm oraz wypierdolil Zachodnie korpo, bo doszło do tego ze Węgrzy musieli kupować wodę z Dunaju od francuskich firm.
A Bufetowa w Wawie sprzedała samograja jakim jest monopolista na dostawę prądu niemieckiemu Stoenowi. I teraz otrzymuje nagrody i dobry PR :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 20 grudnia 2019, 14:57 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15737
Skoro mowa o poddaństwie Niemcom https://wpolityce.pl/media/478431-nazis ... acji-tvn24 . Inny poddany w listopadzie br maszerował w Breslau ( tej nazwy uzywa) w rocznice nocy kryształowej.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 20 grudnia 2019, 18:17 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1329
Lokalizacja: Bytom
Trzeba na to patrzeć systemowo, bo te medialne bełkoty są jakimś nieudolnym wycinkiem zabużającym sytuację, który nie pokazuje i nie tłumaczy struktury działania silnych Państw (USA, Rosja, Niemcy, Chiny) i ich oddziaływania na Państwa słabe (czyli My). Polska jest podzielona politycznie między strefy wpływów:

Niemcy (PO, KOD i tam te inne badziewia)
SLD-PSL (kiedyś Ruski, teraz chyba też albo jakoś się wymieszali)
PIS (Amerykanie i Żydki, którzy mają na USA duży wpływ)

Pojawiła się Konfederacja i liczę naiwnie, że to stronnictwo Polskie, które będzie dbało o nasze interesy i będzie potrafiło wykorzystać dla dobra polskiej gospodarki lewar, który daje sąsiedztwo z Niemcami i ich potężną gospodarką i równocześnie dogadać się z USA żeby więcej Nam dawali skoro jesteśmy dla nich ważni. A nie spuszczone portki i wypięte tyłki na audiencjach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 20 grudnia 2019, 18:47 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
j27 napisał(a):
Niemcy (PO, KOD i tam te inne badziewia)
SLD-PSL (kiedyś Ruski, teraz chyba też albo jakoś się wymieszali)
PIS (Amerykanie i Żydki, którzy mają na USA duży wpływ)


Konfederacja (Rosyjscy agenci).

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 20 grudnia 2019, 20:13 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1459
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Z kimś trzeba kolaborować, bo będąc samemu będzie się wycuckanym najbardziej. Nie ważne z kim byśmy się układali ktoś będzie niezadowolony.
Jednak najgorzej jak prartia dyma własny(!) kraj. I to można śmiało powiedzieć o każdej dotychczas rządzącej partii.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 21 grudnia 2019, 10:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
r4ll napisał(a):
Z kimś trzeba kolaborować, bo będąc samemu będzie się wycuckanym najbardziej. Nie ważne z kim byśmy się układali ktoś będzie niezadowolony.
Jednak najgorzej jak prartia dyma własny(!) kraj. I to można śmiało powiedzieć o każdej dotychczas rządzącej partii.


Bo Polandosy lubią być dymani :)

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 21 grudnia 2019, 17:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
r4ll napisał(a):
Możecie argumentować logicznie do woli.
Źle wszyscy podchodzicie do tematu.
Oczekujecie, że wprowadzane przez rząd zmiany (jakiekolwiek) będą dobre dla NAS, obywateli.
Ich założenia są kompletnie inne.
Naród wybrał.
Przyzwyczajcie się na kolejne lata takich absurdów.
Obrazek


Jeśli ludzi nie ruszyło, że połowie pracującego społeczeństwa kazano pracować 5lat dłużej, a drugiej 2 lata dłużej, że wszystkim zagrabiono ich pieniądze z OFE i wliczono do budżetu na przyszły rok, gdy nie było nawet ustawy w tej sprawie i przy okazji zgubiono kilka miliardów, końcem zabrano wszystkim obywatelom, dużą cześć pieniędzy na pogrzeby, to czemu liczysz, że jakieś niewielkie ruchy podatkowe rusza Polaków? Przykład Francji jest o tyle zły, że tam masz praktycznie najwyższe w EU obciążenie obywatela podatkami i tam każdy dodatkowy % w górę jest ryzykowny i prowadzi do demonstracji. Co ciekawe na nikim to nie robi wrażenia, ciekawe jakby u nas taki dym był...
Wychwalany wieloletni Prezydent Gdańska sprzedał zakłady ciepłownicze jakiejś spółce miejskiej z DE i przy okazji stał się przewodniczącym rady nadzorczej tej spółki (a przypomnę, że to nie była jego własność;)

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 21 grudnia 2019, 19:46 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15737
Energetyka warszawska sprzedana spólce niemieckiej, a poznańska spolce francuskiej. Z jakiej opcji politycznej były władze to nie trzeba dodawać.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 21 grudnia 2019, 21:59 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1459
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Lincoln napisał(a):
Co ciekawe na nikim to nie robi wrażenia, ciekawe jakby u nas taki dym był...


Na przykładzie Francji widać, że najlepiej taką każdą demonstrację... przeczekać.
Idąc ich śladem tak zrobili w marcu z nauczycielami.
Rząd jest turbo genialny, tylko gdyby tą energię poświęcali dla dobra nas wszystkich a nie by się nachapać...

Ponadto każdy dym jest tu gaszony przez resztę obywateli.
-Przedsiębiorcy dostają w kość? Reszta się cieszy, że dowalą prywaciarzom (nie ważąc na konsekwencje, że to ich też dotknie)
- Strajkują lekarze? Niech jadą
- Strajkują nauczyciele? Jak śmią, mając wakacje i 28h etat.
I tak w nieskończoność. Kto się przed szereg wychyla, zaraz reszta społeczeństwa chce sprowadzić do parteru zamiast razem ramie w ramie wystąpić przeciwko rządzącym.

Polaków w piekle w kotle nie trzeba pilnować. Sami się pilnują by czasem ktoś nie wyszedł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 21 grudnia 2019, 22:21 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Widzisz, bo ciężko zrozumieć, że wcześniej nie strajkowali, dopiero zaczęli jak zauważyli, że przyszedł ktoś kto nie każe ciągle zaciskać pasa żeby być dumną "zielona wyspą" i jakieś tam pieniądze ma na plus w budżecie i bezczelnie woli je dać mniej bystrym (czyt. wszystkim co mają dzieci, emerytom). Przykład: nauczyciele, mieli przez lata praktycznie zamrożone pensje i nic, teraz są niewielkie podwyżki i źle, bo chcemy więcej. 28h tygodniowo, policz dobrze, bo wychodzi połowa tego, jak dla mnie mogłoby się skończyć jak w Danii, jeśli dobrze pamiętam w 2013 i każdy byłby potraktowany sprawiedliwie. Lekarze...temat rzeka jeśli chorujesz przewlekle to wiesz, że biedy nie klepią nawet jak są kiepscy w tym co robią.
Firmy prywatne niestety tracą najwięcej, bo przez 2-3% cwaniaków wszyscy muszą ponieść konsekwencje "uszczelniania" systemu i tu powinna podobnie jak w przypadku kierowców być zasada wzajemności - jeśli coś Ci zabieramy/nakazujemy, musimy coś oddać/ułatwić.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 22 grudnia 2019, 06:56 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1329
Lokalizacja: Bytom
Żeby zbudować dobrobyt trzeba zacisnąć pasa i wziąć za mordę (np. RFN po 2 wojnie). Albo mieć takie świadome społeczeństwo jak Szwajcaria ( kiedy chyba parę lat temu ponad 90% obywateli było w referendum przeciw ustaleniu płacy minimalnej na poziomie 2tys CHF).
U nas się tego nie da zrobić w warunkach demokracji, kiedy każdy ciągnie w swoją stronę i dodatkowo zewnętrzne Państwa "stoją na straży" naszych wewnętrznych podziałów.
To tak jakby zarządzający firmą zatrudniającą 1000 osób pytał swoich pracowników o strategię działania i jak ma zarządzać, albo przeprowadzał głosowanie w tej sprawie. To tak nie działa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 22 grudnia 2019, 10:13 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
W październiku mnie capnęli na obwodnicy wsi. Kurde nawet nie miałem na celu deptać bo akurat dzień pogrzebowy, aby zeświateł się zebrałem prawym najwolniejszym pasem, stówka, więc odpuszczam, się toczę. Patrzę w lusterko.. z daleka znana mi srebrna 330tka. 100 na 70. 100zl + bonus za brak dokumentów, generalnie przyjemna rozmowa, pesel podałem i sprawa zamknięta.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 22 grudnia 2019, 14:39 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2776
Lokalizacja: dolnośląskie
Moje BMW: BMW F10 M550D
Kod silnika: N57X
no....a gdybyś jeszcze jechał na tej właśnie obwodnicy wsi więcej o 20km,,,,to zgodnie z pomysłem Pana premiera - straciłbyś prawo jazdy. Jak ma się takie wykroczenie do wyprzedzania na pasach czy na skrzyżowaniu,na czerwonym świetle? Nijak.

Co ciekawe ...gdybyś miał kaprys aby po prostu sobie wjechać w radiowóz policyjny choćby na parkingu supermarketu...nawet z policjantami w środku czy w zwyczajnie jakikolwiek inny samochód to dostaniesz 6pkt karnych i 250zł mandatu...gdzie naraziłeś realnie życie ludzi w samochodzie i zniszczyłeś mienie.

Ale zgodnie z nowym pomysłem.......sama jazda powyżej 50km/h po za terenem zabudowanym kończyć się będzie zabraniem prawa jazdy....gdzie tak jak pisałem wcześniej - w Niemczech możesz jechać choćby 300 km/h i mandatu nie zapłacisz. No to jak to jest? :)

Oczywiście przytoczyłem Ciebie hipotetycznie... bo przecież równie dobrze mógłbym to być ja lub każdy inny użytkownik auta który przekroczył prędkość..więc piszę jeszcze raz to co na samym początku - jestem na "nie". Niech podniosą kwoty mandatów ale nie zabierają za takie coś prawo jazdy.

.....dobrze że mam limiter prędkości u siebie....przyda się wkrótce na autostradzie...gdyż 190km/h w moim aucie to dosłownie chwila. :znudzony:

Co chwila pokazują na głównej stronie onetu czy to skodę, czy to jakieś inne auto które pędzi niemal 200km/h po autostradzie robiąc z tego wielkie wow.

Toż to taki szok jakby ten kierowca pędził co najmniej tyle po sopockim molo ;)

Po za tym...czy ten gość z you tuba którego chętnie oglądam jest szaleńcem? W oczach Niemcow nie a w oczach polskiej policji i większości Polakow tak.:) Nie bądźmy hipokrytami.

https://www.youtube.com/watch?v=CcFuZD84v_A

https://www.youtube.com/watch?v=ceF1609-vBM&t=77s

https://www.youtube.com/watch?v=G0btVydZ6oc

_________________

EKSPRESY CIŚNIENIOWE DO KAWY JURA TO MÓJ ŚWIAT !!! www.primocaffe.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 grudnia 2019, 00:55 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 39
Posty: 1322
Lokalizacja: śląskie
Moje BMW: L2PH2
Kod silnika: F4R
Garaż: Volvo 340 DL
j27 napisał(a):
Żeby zbudować dobrobyt trzeba zacisnąć pasa i wziąć za mordę (np. RFN po 2 wojnie). Albo mieć takie świadome społeczeństwo jak Szwajcaria ( kiedy chyba parę lat temu ponad 90% obywateli było w referendum przeciw ustaleniu płacy minimalnej na poziomie 2tys CHF).
U nas się tego nie da zrobić w warunkach demokracji, kiedy każdy ciągnie w swoją stronę i dodatkowo zewnętrzne Państwa "stoją na straży" naszych wewnętrznych podziałów.
To tak jakby zarządzający firmą zatrudniającą 1000 osób pytał swoich pracowników o strategię działania i jak ma zarządzać, albo przeprowadzał głosowanie w tej sprawie. To tak nie działa.


U nas "zaciskanie pasa" trwa od lat 90'tych. Zaciskać muszą głównie Ci którzy płacą podatki :]. Szwajcaria to zły przykład, bo tam poziom życia i tak jest lepszy, niż u nas.
Mamy od lat beznadziejnych rządzących, społeczeństwo przyzwyczajone do rent w wieku 4x lat, które ciągną się do emerytury i ogólne dziadostwo. Próbuje się u nas wdrażać rozwiązania z "zachodu", ale byle jak i bez przemyśleń.
Generalnie popieram zabieranie prawka w terenie zabudowanym, ale tylko tam. Wiadomo, że gdybym je stracił i tak bym dalej jeździł, ale na pewno ostrożniej. Podwyżki mandatów nie popieram, bo to zwykłe szukanie kasy. Nie znam nikogo, czy zarabia 2000zl, czy 50000zł, którego nie zabolało nawet 100zł (+ punkty) mandatu, chociażby z zasady, że państwo to złodzieje ;).

_________________
Jeśli widzisz drzewo, w które za chwilę uderzysz to nazywamy to podsterowność. Jeśli go słyszysz i poczujesz to była nadsterowność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 grudnia 2019, 08:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
r4ll napisał(a):
Polaków w piekle w kotle nie trzeba pilnować. Sami się pilnują by czasem ktoś nie wyszedł.


Piękne ! :serce: Esencja Polskości !

Lincoln napisał(a):
Widzisz, bo ciężko zrozumieć, że wcześniej nie strajkowali, dopiero zaczęli jak zauważyli, że przyszedł ktoś kto nie każe ciągle zaciskać pasa żeby być dumną "zielona wyspą" i jakieś tam pieniądze ma na plus w budżecie i bezczelnie woli je dać mniej bystrym (czyt. wszystkim co mają dzieci, emerytom). Przykład: nauczyciele, mieli przez lata praktycznie zamrożone pensje i nic, teraz są niewielkie podwyżki i źle, bo chcemy więcej. 28h tygodniowo, policz dobrze, bo wychodzi połowa tego, jak dla mnie mogłoby się skończyć jak w Danii, jeśli dobrze pamiętam w 2013 i każdy byłby potraktowany sprawiedliwie. Lekarze...temat rzeka jeśli chorujesz przewlekle to wiesz, że biedy nie klepią nawet jak są kiepscy w tym co robią.
Firmy prywatne niestety tracą najwięcej, bo przez 2-3% cwaniaków wszyscy muszą ponieść konsekwencje "uszczelniania" systemu i tu powinna podobnie jak w przypadku kierowców być zasada wzajemności - jeśli coś Ci zabieramy/nakazujemy, musimy coś oddać/ułatwić.


Lincoln, Ty jak zawsze nie zawodzisz :rotfl: Był Bagor, później Jigsaw, teraz jest Lincoln :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Rider_85 napisał(a):
Mamy od lat beznadziejnych rządzących,
[/quote]

Nie, mamy debilny naród który nie rozumie podstawowych kwestii a o logice to już nie ma co nawet wspominać. Zresztą widać jak na dłoni po komnetarzach powyżej że ludzie nie potrafią połaczyć dwóch rzeczy - wyższe podatki = 500 plus tylko myślą że nagle w budżecie się parę miliardów znalazło :rotfl: A do tego pilnują żeby Ci w społeczeństwie najważniejsi - nauczyciele, lekarze przypadkiem za dobrze nie mieli.

Teraz pomyśl sobie że takie ameby mają prawo jazdy :) Ludzie kompletnie bez wyobraźni.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL