BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 12 maja 2024, 18:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 19 lutego 2020, 22:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8242
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Frank napisał(a):
https://wiadomosci.wp.pl/rolnik-oddal-mocz-do-badania-w-probce-wykryto-rekordowe-stezenie-srodka-chwastobojczego-6479971293337217a?fbclid=IwAR3DwVvr15r8K3s9WBS9_osh6JFHfiz60fIYEcEYljE9-s_B4w05LB1a9RQ

Cytuj:
Rolnik oddał mocz do badania. W próbce wykryto rekordowe stężenie środka chwastobójczego


Czyli to ,ze nas trują na potęgę uznajemy jako fakt?

marwi napisał(a):

Rolnik może być kryształowym Banasiem przy tym

https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/pols ... ad-polska/


Co z tymi opryskami? Fakt czy mit?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 19 lutego 2020, 23:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Tomek, ZUS nigdy nie był podatkiem, to rodzaj umowy pomiędzy ludźmi na różnych etapach życia i jego w6sokosc nie zależy od widzimisie rządzących.
Dwa - podaj dane urodzeń sprzed 500+ jeśli chcesz być fair.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 19 lutego 2020, 23:27 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 150
Lokalizacja: PL
Garaż: Było:
E36 320i, E90 325Xi
Nic mnie w tym kraju i świecie nie zdziwi. Tylko gołemu do kieszeni nie narobisz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 19 lutego 2020, 23:47 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
kai napisał(a):
Osobiście uważam, że problemem naszego pokolenia może być mikroplastik, który ciągle łykamy, do tego wszelaki smog

Smog zniknie, jak Niemcy wykupią nasze kopalnie, spokojna twoja rozczochrana :rotfl:

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 20 lutego 2020, 00:34 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
alduwiel napisał(a):
Czyli to ,ze nas trują na potęgę uznajemy jako fakt?
oczywiscie

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 20 lutego 2020, 01:22 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Lincoln napisał(a):
Dwa - podaj dane urodzeń sprzed 500+ jeśli chcesz być fair.


Obrazek

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 20 lutego 2020, 08:37 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8242
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Frank napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Czyli to ,ze nas trują na potęgę uznajemy jako fakt?
oczywiscie

https://www.money.pl/gospodarka/roundup ... 3QIsId7wD0

Obrazekphoto uploader






To chcąc nie chcąc jestem zmuszony pominąć resztę materiałów które spędzają mi sen z powiek i przejść do puenty :cisza:

Warto sobie zadać dwa pytania:

Nr1 Co się stanie jeśli uwierzę w to wszystko, a to wszystko okaże się bajką?

Nr2 Co się stanie jeśli tak jak Waldek uznam ,ze to wszystko brednie , a to okaże się prawdą?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 20 lutego 2020, 09:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Tomek, kurcze, brakuje na Twoim wykresie danych z średniowiecza :P Wiadomo że skoro program działa od 3lat to do porównania jego skuteczności potrzebne są dane sprzed kilku lat, ale jeśli ktoś nie chce zobaczyć... Dodatkowo Ci co krytykują, też niewiele "dokładaja" do samego wyniku :P

alduwiel, Twoja kolejna teoria, że ekonomiczne chcą nas zniechęcić do posiadania dzieci niespecjalnie ma przełożenie na powyższy wykres (przynajmniej do czegoś się przyda w dyskusji), bo najwyzsze pkt wynikaja z bogacenia sie narodu czy wrecz przeciwnie? Najwyższy przyrost mają najbogatsze kraje czy te biedne?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 20 lutego 2020, 10:01 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Najwyzszy przyrost ludnosci na swiecie od 1950 roku ma Afryka i tam radzę doszukiwać się problemu.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 20 lutego 2020, 10:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Cytuj:
Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów

to ciekawe - czyli zostanie 1/3 Chińczyków i nikt poza nimi :-k

alduwiel, zmień dilera :rotfl:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 20 lutego 2020, 14:33 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8242
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Lincoln napisał(a):
Twoja kolejna teoria, że ekonomiczne chcą nas zniechęcić do posiadania dzieci niespecjalnie ma przełożenie na powyższy wykres (przynajmniej do czegoś się przyda w dyskusji), bo najwyzsze pkt wynikaja z bogacenia sie narodu czy wręcz przeciwnie? Najwyższy przyrost mają najbogatsze kraje czy te biedne?


Widać po wykresie Tomka ,ze urodzenia spadają po 85 roku - drastycznie po 90, czyli jakby zachodni styl życia na to wpływał. Konsumpcjonizm i stres wynikający z walki o miejsce w wyścigu szczurów - tak bym to sensownie wytłumaczył. W Afryce rzadko który sąsiad ma żonę z mercedesem, więc jakbyś sobie kobietę tam znalazł to szansa na to ,ze powie ci coś takiego: ,,kochanie poczekajmy z dzieckiem ,aż się dorobimy bo ja też chce mieć mercedesa jak zona Kaliego'' jest mało prawdopodobna ;)
,
Ha! mam odpowiedz :cool: zobacz to i powiedz ,czy nie ma to odzwierciedlenia w naszej rzeczywistości i czy tzw,, wyścig szczurów'' nie przyczynia się do exterminacji naszego narodu :hyhy: szach mat Panie Lincoln :cwaniak:



Zobaczcie jak szczury (na filmie są szczury, a nie myszy) zamieniały się od dobrobytu w społeczeństwo pełne pedalstwa :D coś pięknego. Myszy i lgbt - kto by pomyślał , ale to ma sens i pasuje jak ulał do naszej rzeczywistości.




rorafalki napisał(a):
Cytuj:
Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów

to ciekawe - czyli zostanie 1/3 Chińczyków i nikt poza nimi :-k

alduwiel, zmień dilera :rotfl:

Te 500 milionów to tylko plan. Al Gore twierdzi ,ze raczej zostanie ,,złoty miliard'' a 500 milionow to pobożne życzenia :rotfl:


Ostatnio edytowano 21 lutego 2020, 15:42 przez alduwiel, łącznie edytowano 7 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 20 lutego 2020, 14:43 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
Dane są zaczerpniete z notatek Czarzastego czy promptera Kidawy? :rotfl: :rotfl: :rotfl: Wstawianie danych bez podania żrodla jest tak samo rzetelne jak porownanie urodzin z 500 + do urodzin po wojnie, gdzie powszechnie wiadomo, że po wojnie ludzie się rozmnarzają :rotfl: :rotfl: :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 20 lutego 2020, 15:41 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 150
Lokalizacja: PL
Garaż: Było:
E36 320i, E90 325Xi
Rozmawiałem dzisiaj z rolnikiem i pytam go czy pryska pole randapem, on mi odpowiada że owszem, pryska po to żeby zboże było równe.... co kolwiek by to znaczyło. Następnie głupio się uśmiecha i zmienia temat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 20 lutego 2020, 16:08 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
marwi napisał(a):
Rozmawiałem dzisiaj z rolnikiem i pytam go czy pryska pole randapem, on mi odpowiada że owszem, pryska po to żeby zboże było równe.... co kolwiek by to znaczyło. Następnie głupio się uśmiecha i zmienia temat.


To czyste ku....wo :wsciekly:
Moja mama kiedys opowiadała mi jak recznie z innymi malymi dziecmi zbierały stonke z pól. Nie twierdze ze teraz tak sie powinno robic chociaz chyba bym wolał zeby moja mloda poszla zbierac stonke niż gdyby miala przegladac glupoty w sieci.
Pi razy oko zaczalem ten caly syf jesc majac 10 lat . Moja corka wchłania to od urodzenia . Jeszcze jedno pokolenie i dzieci bedą sie rodzic naprawde z powaznymi wadami lub nowotworami.
Słabo to wszystko wyglada. Sami sie zniszczymy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 21 lutego 2020, 12:36 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8242
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zadałem sobie trud, aby napisać ten temat nie po to, aby Was przekonać bo jak już słusznie zostało zauważone nie ma czym Was przekonywać - nie ma twardych dowodów. Skoro wszelkie informacje jakie do nas docierają są jedynie opiniami, poszlakami, które jedynie mogą wskazywać na taką ,a nie inną sytuację to ? ;)
Dla wielu z Was to wszystko bajki, brednie i głupoty. Dla kilku w tym mnie ma to jakiś sens i co w związku z tym?
Moim zdaniem może nie tyle należy w to wszystko uwierzyć co jedynie TYLKO warto mieć to na uwadze i ŚWIADOMIE robić zakupy w sklepie - tylko tyle! ......... A może ,aż tyle ;) bo jeśli to wszystko brednie to nic Wam złego nie uczni wiara w te ,,bajki'' ... Ale jeśli to wszystko prawda to warto podjąć jakieś profilaktyczne kroki, prawda?
Jeśli macie rodziny i chcecie je chronić to nic Wam nie zaszkodzi wprowadzenie odrobiny ostrożności popartej wzmożoną uwagą w tym temacie. Ja tylko starałem się zwrócić Wasz wzrok w tę stronę, a prawda zwykle jest gdzieś po środku :oczami: Zgodnie z twierdzeniem ,ze nikt nigdy nie ma 100% racji, można być jedynie bliżej prawdy niż ktoś inny (np Mikołaj Kopernik dałby sobie rękę uciąć ,że Ziemia krąży wokoło Słońca ,a nie na odwrót. Natomiast i on się pomylił , bo Ziemia nie krąży tylko orbituje po elipsie ;) jak widać był jedynie bliżej prawdy niż wszyscy )

Po przyjacielsku starałem się zwrócić Waszą uwagę na to co się dzieje, wnioski wyciągnijcie sami. Waldek czekałem na jakiś sensowny post z Twojej strony, ale się nie doczekałem-liczyłem ,ze mnie zagniesz :/ Nie mów mi ,ze zakończyłeś rozmowę bo ona nie miała sensu. Prawda taka ,ze z góry przekreśliłeś to wszystko w ogóle nie zagłębiając się w szczegóły przez co nie byleś w stanie prowadzić rzeczowej rozmowy. Zresztą TAK JAK WY WSZYSCY którzy tylko tu zaglądaliście, ale słowa nie powiedzieliście... Moim zdaniem nie wynikało to z inteligencji ogółu lecz z braku wiedzy na ten temat, ale szanuję Twoje zdanie Waldek :)

Życzę Wam wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia i długiego życia bo tylko to ma prawdziwą wartość. Przekonał się o tym Steve Jobs dopiero na łożu śmierci...Pieniądze są nic nie warte - liczy się tylko czas!

Pozdrawiam serdecznie
Grzegorz


Ostatnio edytowano 21 lutego 2020, 15:35 przez alduwiel, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 21 lutego 2020, 13:14 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Orzesze
Moje BMW: 320ci + 330xd
Kod silnika: M54B22 + M57D30
Garaż: https://www.facebook.com/Onebizkit
Nie wiem co wy bierzecie ale podzielcie się. Temat nadaje się na pierwszy semestr studiów Filozofii.
Moim zdaniem nie ma co się zamartwiać i rozkminiać. Chemikalia oraz nieludzkie plany rządu zawsze były i będą. Teraz mamy nawet lepszą sytuacje niż społeczeństwo w drugiej połowie 20 wieku. Rolnicy w tamtych czasach więcej nas zatruwali, ponieważ testowali rożne pestycydy. Zakłady mięsne próbowali różne środki chemiczne w celu przedłużenia świeżości i masy mięsa. W dzisiejszych czasach sytuacja się unormowała. Nie ma już jakiś testów tylko są wybrane środki. Teoretycznie nadzór zapewnia państwo. Populacja nie będzie się w Polsce powiększała z powodu wygody. Nie jest to kwestia dóbr materialnych. Przez ostatnie 50 lat można sobie porównać zestawienie ludzi biednych i bogatych. Na całym świecie zmalała ilość skrajnie biednych o kilkadziesiąt procent. Mało kto głoduje, nie ma co ubrać, nie ma dachu nad głową. Wyłączcie przez 12 miesięcy prąd, telewizję i internet. Człowiek zacznie się interesować drugim człowiekiem i naturalny przyrost wzrośnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 21 lutego 2020, 17:11 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
1bizkit napisał(a):
Wyłączcie przez 12 miesięcy prąd, telewizję i internet. Człowiek zacznie się interesować drugim człowiekiem i naturalny przyrost wzrośnie.

Prawda, media to propaganda, mówią nam podświadomie co jest nam potrzebne do życia, bez czego nie damy rady przetrwać. A prawda jest taka, że jak wyłączysz tv, to włączasz samodzielne myślenie. Coś jak z nałogowym palaczem... Po tygodniu zaprzestania, nie widać efektów, po dwóch też. Po miesiącu zwiększa ci się apetyt, twoje kubki smakowe zaczynają lepiej pracować. Żarcie lepiej smakuje, zaczynasz wyczuwać nozdrzami zapachy które wcześniej miałeś stłumione. Zaczyna się Życie ;)

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 21 lutego 2020, 19:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8242
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
1bizkit napisał(a):
Wyłączcie przez 12 miesięcy prąd, telewizję i internet. Człowiek zacznie się interesować drugim człowiekiem i naturalny przyrost wzrośnie.

Ciekawa koncepcja - popieram :ok:




A tutaj powyżej pierwsza jawna ,,opinia'' Pana Davida Rockefelera jaka ujrzała światło dzienne o tym co ,,należy zrobić'' ;) w sumie ciężko się z nim nie zgodzić, co?




Obrazek

Jak widać średnia długość życia na Ziemi jego nie dotyczyła :rotfl: :rotfl: :rotfl: stawiam dolary przeciw orzechom ,ze w jego ciele stężenie Glifostu wynosiło 0% :D Niestety tego nie można powiedzieć o nas ;)

https://zyciekalisza.pl/artykul/kalisza ... uFAKqRn-68

Obrazek

Czy to nie są FAKTY?


Krzysiu dokładnie tak :ok:


Edit: Jak widać filmy jakie Wam udostępniłem już zostały wykasowane z yt.
Skoro yt kasuje filmy które głoszą nieprawdę ( zgodnie z acta2) to dlaczego nie kasuje filmów o Reptalionach, płaskiej Ziemi oraz o tych głupkach co zakładają czapki z foli aluminiowej ? :]
Ja Wam powiem dlaczego bo żyjemy w opasanym marksistowską cenzurą pseudowolnym świecie absurdu gdzie prawda jest gówno warta :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 23 lutego 2020, 12:45 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8242
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zobaczcie co się dzieje

https://www.facebook.com/strimeo/videos ... 851836967/

wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa przez PREZYDENTA (Andrzeja Dudę), PREMIERA (Mateusza Morawieckiego) oraz ministrów zdrowia i rolnictwa, a także głównego inspektora sanitarnego i głównego lekarza weterynarii - złożony w jeleniogórskiej prokuraturze

"Kolejne zawiadomienia będą złożone w Poniedziałek wobec producentów żywności i kolejni STRUCI zawiadomią w swoich sprawach Prokuraturę"

Jak nie chcecie odwiedzać swojej rodziny w szpitalach lub na cmentarzu, to wspierajcie tego człowieka na wszelkie możliwe sposoby, bo robi OGROMNĄ ROBOTĘ W NASZYM INTERESIE - głównie w takiej kwestii, aby doprowadzić do sytuacji, gdzie w Polsce nie będzie miejsca na skażoną żywność (co od lat jest "normą" - większość "żywności" w sklepach, to trucizna)...

...a w związku z tym, że Marcin uderza w "niewygodne" struktury - w pseudo rząd, który pozwala nas truć oraz w koncerny generujące miliardy na truciznach, które wciskają rolnikom, żeby je stosowali w trakcie uprawy ziemniaków, zbóż... - potrzebuje ogromnego wsparcia z naszej strony, bo będą próbowali go zdyskredytować, "wykończyć" (cokolwiek to znaczy) - zresztą już próbują na drodze sądowej...

Profil Marcina: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001888261763 (obserwujcie, udostępniajcie posty z istotnymi inf., klikajcie "Lubię to" pod ważnymi informacjami na profilu Marcina...)

Jak macie możliwość i pieniądze, zróbcie sobie badanie na zawartość glifosatu w organizmie - w Polsce wykonuje takie badania sieć laboratoriów ALAB https://www.alablaboratoria.pl/…/glifosat_skl_herbicydow_w_… (opłacając zamówienie za pośrednictwem tej strony i wpisując hasło rabatowe "SOLIDARNI" - macie 15% rabatu).

...wkrótce będą składane pozwy zbiorowe do sądów przeciwko korporacji (i być może również przeciwko tzw. "rządowi"), która nas truje, więc im więcej ludzi z wynikami badań laboratoryjnych, tym lepiej...

Dołączcie do grupy:
https://www.facebook.com/groups/stopglifosat/
(swoje wyniki badań wysyłajcie na adres email wskazany w grupie)

Obrazek

Ja działam jak mogę, ale widzę są lepsi i to duuuzo lepsi :D zamawiam swoje banery :cwaniak: jestem święcie przekonany ,ze damy radę pokonać NWO i cały ten syf


A poropo NWO :szok: Chcecie się dowiedzieć czegoś o świecie? Waldek skoro kazałeś mi spojrzeć na drugą stronę medalu to nie uważasz ,ze i Ty sam powinieneś się wpierw dowiedzieć co ma do powiedzenia druga strona i w tedy GDY JUŻ BĘDZIESZ ZNAŁ ZDANIE obu stron to sam podejmiesz decyzję komu wierzyć ,a komu nie? Nie zagłębiając się w temat pokazujesz się z niekorzystnej strony - IGNORANT!
A im człowiek więcej skrobnie wiedzy tym więcej nabiera pokory do stwierdzeń typu - ja już wszystko wiem!

Obrazek


Zobaczcie proszę ten film dokumentalny jaki można obejrzeć klikając w link poniżej i przekonajcie się dokąd prowadzi królicza nora :wsciekly:

Co wybieracie?
Obrazek

Obrazek

https://www.cda.pl/video/245970594


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Plan ograniczenia liczebności ludzi do 500 milionów
PostNapisane: 23 lutego 2020, 15:24 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Opieram się na faktach historycznych, Ty na filmikach o myszkach I jeszcze chcesz "matować ", w najlepszym wypadku błotniki w M3...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL