BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 23:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 62  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 19 września 2022, 19:51 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Korwin: ''konfederacja ma program, bo jakiś program musi tam być. Jeszcze raz, ten program służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji, żebyśmy to jasno powiedzieli'' .

Rozmowa Stanowskiego z Mentzenem w hejtparku.
Redaktor postawil pytanie. Gdyby konfederacja zajmowala sie gospodarką, podatkami itd, a nie kwestiami swiatopogladowymi ( przywołał Stanowski tutaj Brauna, ktory wycierajac gębe Bogiem, chce batożyc gejów) i dała ludziom zyc we wlasnych sypialniach z kim chcą, żeby nie zdobywała konfederacja glosow od prostakow (slowa Stanowskiego) to moze miałaby wtedy 20 %, a nie 6 % ?
Mentzen odpowiedział , ze wtedy konfederacja miałaby 1 %, a nie 20 %.


Politycy konfederacji to najgorsze oślizgłe cyniczne typy płynące po morzach oceanach populizmu i demagogii dla własnych korzyści.


Załączniki:
1634659527_twpg1n_500.jpg
1634659527_twpg1n_500.jpg [ 61.32 KiB | Przeglądane 1840 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 19 września 2022, 20:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Korwin: ''konfederacja ma program, bo jakiś program musi tam być. Jeszcze raz, ten program służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji, żebyśmy to jasno powiedzieli'' .

Rozmowa Stanowskiego z Mentzenem w hejtparku.
Redaktor postawil pytanie. Gdyby konfederacja zajmowala sie gospodarką, podatkami itd, a nie kwestiami swiatopogladowymi ( przywołał Stanowski tutaj Brauna, ktory wycierajac gębe Bogiem, chce batożyc gejów) i dała ludziom zyc we wlasnych sypialniach z kim chcą, żeby nie zdobywała konfederacja glosow od prostakow (slowa Stanowskiego) to moze miałaby wtedy 20 %, a nie 6 % ?
Mentzen odpowiedział , ze wtedy konfederacja miałaby 1 %, a nie 20 %.


Politycy konfederacji to najgorsze oślizgłe cyniczne typy płynące po morzach oceanach populizmu i demagogii dla własnych korzyści.


to głosuj dalej na PiS:

Obrazek

:rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 19 września 2022, 20:13 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Kolejny przykład, głosowania nad przyjęciem ustawy o strefach czystego transportu
2018r, wniosek z inicjacji PISu, tym razem opozycja była przeciwna
Załącznik:
sct1.png
sct1.png [ 53.18 KiB | Przeglądane 1797 razy ]

https://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/agent ... osowania=3

w 2021 już opozycja zmieniła front przy nowelizacji, i w całości jedzie banda czworga główną ustawę umożliwiającą demotoryzację Polaków. Widocznie wyczuli biznes, patrząc po tym kto jak głosował i co jest teraz, prawdopodobnie za namową Trzaskowskiego.
Załącznik:
sct2.png
sct2.png [ 42.52 KiB | Przeglądane 1797 razy ]

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent ... sowania=90

I dalej, redycywa mandatów (x2) i nowy taryfikator punktów karnych:
tu nawet zabawy w kurtuazję nie bylo, zmiana rozporządzenia na poziomie zarządzanego przez PIS MSW:
https://www.gov.pl/web/infrastruktura/o ... -drogowego

I to jest jedynie czubek góry lodowej który Wam podesłałem bo mam w notatkach, z uwagi na to że akurat to mnie interesowało.
Jak przejrzycie inne ustawy, dojdziecie do wniosku, że te wszystkie "foliarskie" teorie, o bandzie czworga, polaryzacji ludzi, wymienianiu się co pare lat, są prawdziwe, bo oni mówią cośtam innego, ale głosują tak samo w każdej antyludzkiej kwestii.
Piorą się tyllko na pokaz, w jakichś tematach rozporkowych mających wpływ na jakiś ułamek populacji.

Te głosowania muszą być publikowane, ale są bardzo dobrze poukrywane i zamazane, tak żeby zwykly kowalski o IQ 90 nie był w stanie samodzielnie znaleźć kto dokładnie go w kakao wali. A to wszystko jest, i widać z nazwiska.
I dopiero jak to się widzi, to teorie przestają być teoriami.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 20 września 2022, 07:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Rząd i cała unia europejska stopniowo ogranicza wolność obywateli coraz to nowymi przepisami. Mowią co nam wolno czego nie nawet we własnym domu co mi się bardzo nie podoba. Każda z czołowych partii będzie zmierzała w tym kierunku i chyba nawet bardziej KO niż PiS. W konfederacji jest dużo oszołomów między innymi sam Korwin to inteligentny oszołom, który mocno szkodzi tej partii. Dlatego dla mnie nie ma na kogo głosować ale dobrze żeby jak wspomniał Kyo nikt nie rządził samodzielnie bo wtedy mamy armagedon.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 20 września 2022, 08:58 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Od początku histerii covida do dziś amerykański bank centralny wydrukował więcej pieniędzy niż przez 227 lat istnienia Stanów Zjednoczonych. Wydrukowanie pierwszych 6 bilionów dolarów zajęło właśnie te 227 lat, ale w ciągu zaledwie kilku „covidowych” miesięcy FED wykreował z komputera ponad 6 bilionów dolarów. W tym samym czasie NBP stworzył z powietrza 320 mld zł!!! Ten pieniądz jest co prawda elektroniczny, ale można za niego kupować np. prawdziwe akcje, ziemię rolną czy nieruchomości. Kiedy oni się już obkupią, a społeczeństwo grozi rewoltą, to w końcu ochłap z tych bajońskich kwot trafia też pod strzechy, powodując zwykłą inflację konsumencką, czyli drożeje nam żywność, energia, paliwa itd. Bo inflacja na aktywach, czyli gigantyczne wzrosty cen akcji, nieruchomości czy ziemi rolnej już przecież mamy od dawna ;)

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 11 października 2022, 10:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Obrazek

Zaczeło się to o czym Wam opowiadałem. A to tylko początek...

Mieliscie 2.5 roku zeby się przygotować ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 11 października 2022, 10:22 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1484
alduwiel napisał(a):
Zaczeło się to o czym Wam opowiadałem. A to tylko początek...

Mieliscie 2.5 roku zeby się przygotować


Spokojnie, to nawet nie początek, daj jeszcze spotkać się ze 2-3 razy rpp, pozniej poczekaj na aktualizacje wiboru 3m i 6m w ratach kredytobiorców, odczekaj kilka miesiecy i okazje beda na wtornym, a nie u deweloperów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 11 października 2022, 13:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
A na właśnie prawie dopiąłem temat kupna kolejnej kawalerki. :D

I dziś najemczyni dzwoniła, że podbitka z 1450 na 1700 ją przerasta gdzie rynkowo spokojnie lekko 2000+ za to mieszkanie. A najpierw mówiła, że Ok.

To mi dało do myślenia… ludzie już nie mają kasy od pierwszego do pierwszego. A to dopiero początek.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 12 października 2022, 21:34 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
alduwiel napisał(a):
Obrazek

Zaczeło się to o czym Wam opowiadałem. A to tylko początek...

Mieliscie 2.5 roku zeby się przygotować ;)


Alduwiel bardzo proszę o podanie konkretnego dewelopera z konkretnej inwestycji który obniżył cenę m2 w wybudowanej nieruchomości . Tylko nie podsyłaj mi patodeweloperow .
Bo to co piszą w internetach to zupełnie co innego niż rzeczywistość. U mnie każdy kolejny etap który deweloper wystawia do sprzedaży (niezależnie od etapu a którym się on znajduje ) jest droższy. Z chęcią bym coś kupił ale nikt nie chce obniżyć ceny :rotfl:
Etap 1 Robyg na Wilanowie 14tys za m2
Etap 2 już 16tys
Gdzie te obniżki? :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 10:15 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mastello nie wiem jak we Wawie, ale :

Obrazek

Mysle, ze tez tam u Ciebie juz się zaczelo, a jelsi nie to poczekaj jeszcze chwilę tak jak Kemn mowi ;)


Jig gratki :)

Btw chce zebyscie wiedzieli, ze jesli chodzi o szczepionki to trzymam kciuki razem z Wami, abym sie w ich kwestii jednak mylił :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 10:35 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Kyokushin napisał(a):
I to jest jedynie czubek góry lodowej który Wam podesłałem bo mam w notatkach, z uwagi na to że akurat to mnie interesowało.
Jak przejrzycie inne ustawy, dojdziecie do wniosku, że te wszystkie "foliarskie" teorie, o bandzie czworga, polaryzacji ludzi, wymienianiu się co pare lat, są prawdziwe, bo oni mówią cośtam innego, ale głosują tak samo w każdej antyludzkiej kwestii.
Piorą się tyllko na pokaz, w jakichś tematach rozporkowych mających wpływ na jakiś ułamek populacji.


czasami jak się człowiekowi chce to próbuje przekonać trochę tego betonu by zmienili poglądy polityczne na inne.
Jak się okazuje w moim towarzystwie dość dużo osób zmieniło poglądy z pis na konfederację. To oczywiście cieszy.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 11:01 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
Mastello napisał(a):
Alduwiel bardzo proszę o podanie konkretnego dewelopera z konkretnej inwestycji który obniżył cenę m2 w wybudowanej nieruchomości . Tylko nie podsyłaj mi patodeweloperow .
Bo to co piszą w internetach to zupełnie co innego niż rzeczywistość. U mnie każdy kolejny etap który deweloper wystawia do sprzedaży (niezależnie od etapu a którym się on znajduje ) jest droższy. Z chęcią bym coś kupił ale nikt nie chce obniżyć ceny :rotfl:
Etap 1 Robyg na Wilanowie 14tys za m2
Etap 2 już 16tys
Gdzie te obniżki? :rotfl:


i co? podał? czy wkleil kolejny gowno artykul tylko tym razem z zoltymi napisami :D?

tez chce zobaczyc te obnizki, te okazje, gdzie są one? gdzie one są?

Tych pato artykułów juz czytac mi sie nawet nie chce,
jasne ze przez stopy procentowe jest spowolnienie w budowach i spadly transakcje zakupu nowych/uzywanych nieruchomosci, ale mimo to obnizek dalej nie widac. wiele inwestycji albo trzyma cene, albo wrecz podwyzsza, tylko ludzie co maja noz na gardle cos schodza z ceny[mniejszosc], ale spora czesc z tego co obserwuje woli "przeczekac rok/dwa" az sytuacja wroci do normy niz sprzedac nieruchomosc ze bezcen.
Tym bardziej ze wartosci nieruchomosci i stopa ich zwrotu rosnie wpyyyyzdu. 6 mln ludzi z ukrainy i nie tylko gdzies musza mieszkac,
koszty najmu w duzych miastach nierzadko poszly w gore o ponad 50% a bardzo czesto o minimum 20-30%, niektore mieszkania maja juz stope zwrotu 6-10% ROI [tak, wiem, mozecie napisac "co z tego skoro inflacja jest 17%"] tylko problem jest kwoty i koszyka zakupowego, nie wiem czy chce mi sie caly mechanizm tlumaczyc, ale jak masz mieszkanie za 5 mln i w 2020 roku brales 20k pln za najem miesiecznie a teraz mozesz wziac 30k to jestes 50% do przodu wzgledem inflacji 17% (plus wartosc Twojej nieruchomosci wzrosla) - a to tylko jeden z wielu czynnikow i w sumie post nie o tym.

Kazdy od 2008 roku czeka na misterna okazje na rynku nieruchomosci, a byly juz 2 kryzysy od tego czasu (2008, globalny kryzys ekonomiczny i 2020 - covid/lockdown)

i gdzie te promocje? moze chwilowo bylo 2-5% taniej, ale kazdego roku jest drozej i bedzie drozej. okazje trafiaja sie zawsze, a kryzys to tylko transfer majatku z tych co sie zachlysneli do tych co zarobili.

oczywiscie to moja subiektywna opinia i odnosze ja do duzych miast i atrakcyjnych lokalizacj, jak bedzie w kurniku dolnym na podlasiu to nie wiem, rynek ktory mnie zupelnie nie interesuje.

najlepiej prosze o konkrety, ktory developer gdzie i o ile obnizyl ceny.
i nie mylcie promocji 1-5% z gigantyczna obnizka


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 11:50 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Ej ale o Podlasiu to Waldek można już mówić coraz lepiej ;)

A wracając. Bo to tak zwane dowody anegdotyczne. Na próżno szukać wytłumaczenia. Podobnie jak z kryzysem, jakikolwiek on nie jest i z jakichkolwiek przyczyn, ci co 'obudzili się', będą krzyczeć że mieli rację, bo przecież w końcu kryzys jest.


Ostatnio edytowano 13 października 2022, 11:50 przez DamianTra, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 11:50 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Bo Ty Waldek myslisz jak rynek i dlatego okazji nie znajdujesz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 11:52 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
DamianTra napisał(a):

A wracając. Bo to tak zwane dowody anegdotyczne. Na próżno szukać wytłumaczenia. Podobnie jak z kryzysem, jakikolwiek on nie jest i z jakichkolwiek przyczyn, ci co 'obudzili się', będą krzyczeć że mieli rację, bo przecież w końcu kryzys jest.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 12:17 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Btw Jak zes uskladal te kilka baniek jak opowiadales to teraz ale się obłowisz :D hehehe


Podpowiem Ci. Zacznij poszukiwania okazji na rynku nieruchomosci tam gdzie ejst najmniejszy ruch, czyli odpusc mieszkania i szukaj starych kostek z lat 60-80, takich do remontu ktore malo kto chce kupic przez brzydki wyglad ;) taka kostke przerabiasz na odzielne mieszkanie na kazdej kondygnacji, wynajmujesz i w ten sposob uzyskasz stope zwrotu o jakiej nie sniles kupujac nawet najtansze w calej Wawie mieskzanie

Wez objedz 100 (sto) nieruchomosci tego typu (blizniaki, szeregowce) we Wawie i okolicy. Zawsze jedz na spotkanie 10 letnią Toyotą i poroponuj 50% tego co woła sprzedający, a zrozumiesz w tedy co mialem na mysli (nieruchomosci za grosze)... Fakt, gadane trzeba miec, ale po 100 budynkach bedziesz juz wiedział co i jak gadac , zeby zbic cenę, a jednoczesnie nie urazic sprzedającego. Powodzenia i bez spiny bo ja Ci zle nie zyczylem , wiec nie wiem co zes sie tak wsciekł na mnie :)

Ciekawy jestem kto z Was mialby takie jaja aby w ogole sie przelamac i miec na tyle tupet, aby komus w twarz rzucic propozycje opiewajaca na 50% tego co w ogloszeniu :) ale kto prosi ten w końcu dostaje...


Ostatnio edytowano 13 października 2022, 13:05 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 12:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
Ej ale o Podlasiu to Waldek można już mówić coraz lepiej ;)

A wracając. Bo to tak zwane dowody anegdotyczne. Na próżno szukać wytłumaczenia. Podobnie jak z kryzysem, jakikolwiek on nie jest i z jakichkolwiek przyczyn, ci co 'obudzili się', będą krzyczeć że mieli rację, bo przecież w końcu kryzys jest.


Ty to lepiej idź się pomądrzyć dalej o szczypjonkach i para pandemii dla idiotów… naprawdę nikt nie chce przerabiać twojej glupiomądrości ponownie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 12:53 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Zwracałem się do Waldka, a tu jak widać nożyczki się odzywają.

Nie mam czasu ani ochoty się przerzucać z ludźmi pokroju Jiga czy Aldka, bo to nie ma sensu najmniejszego i nie daje nic a nic satysfakcji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 14:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Wycofałeś się rakiem z dyskusji gdy na jaw zaczęły wychodzić pewne niewygodne dla Ciebie fakty. Do dziś nie odpowiedziałeś, zaszyłeś się w swojej galerii. Urban też myślał chyba, że ludzie mu zapomnieli jego komunistyczne wybryki. Niektórzy to wstydu nie mają.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 14:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Waldek - mieszkania nawet gdy nie drożeją nominalnie, to tanieją. Patrz inflacja.

Co do prognoz - trzeba siedzieć z nosem w ogłoszeniach na rynku, który interesuje Ciebie. Przykładowo szukasz kawalerek w danych dzielnicach Wawy, to ustawiasz filtry i przeglądasz przynajmniej raz na tydzień.

Im mniejsze mieszkanie i lepsza lokalizacja tym z zasady ma większą bezwładność - kryzys je dotknie mniej i później.

Na nieruchomościach, których nikt obsrać nie chce są najwyższe stopy zwrotu - tutaj Aldek ma rację. Szukaj takich i negocjuj cenę. Przy wynajmie ludzie patrzą inaczej niż dla siebie na własność. Kupuj tanio takie, w których sam byś mieszkać nie chciał, doprowadź do ładu i wrzuć na rynek najmu.

Mając obiekcje do obecnego rynku wystawiłem fikcyjne ogłoszenie wynajmu podobnego mieszkania jak to, w które chcę zainwestować. Stówę drożej niż szacowałem. Od wczoraj wieczór już dwa telefony. Czyli nie jest źle, czekam dalej. Trzeba kombinować, jak wszędzie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 62  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL