BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 20:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 62  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 16:08 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
jiGsaw napisał(a):
Waldek - mieszkania nawet gdy nie drożeją nominalnie, to tanieją. Patrz inflacja.

to dyskusyjne, bo wszystko zalezy od Twojego koszyka zakupowego i Twoich dochodow,
Jesli przy zarobkach np: 5 tys miesiecznie Twoj koszyk zakupowy wynosil 3 tys, to jak masz inflacje 20% na 3,6tys to realnie pozera to 12% Twoich dochodow.
Jesli zarabiasz np: 50 tys miesiecznie Twoj koszyk zakupowy wynosi 10 tys, to jak masz inflacje 20% na 12 tys, to realnie pozera to niecale 5% Twoich dochodow.
itp
wiec tak bezwzlgednie bez szerszego kontekstu mowiac "mieszkania tanieja bo inflacja" (inflacja srednia, bo dla kowalskiego na etacie to moze byc 20% a dla przedsiebiorcy co podpisuje nowe umowy na gaz/prad to moze byc 400%) nie ma wiekszego sensu. kazdy inflacje odczuwa inaczej i inflacja jest doskonalym narzedziem ekonomiczno politycznym to manipulacja statystyka i ludzmi.

jiGsaw napisał(a):
Na nieruchomościach, których nikt obsrać nie chce są najwyższe stopy zwrotu - tutaj Aldek ma rację. Szukaj takich i negocjuj cenę. Przy wynajmie ludzie patrzą inaczej niż dla siebie na własność. Kupuj tanio takie, w których sam byś mieszkać nie chciał, doprowadź do ładu i wrzuć na rynek najmu.


nie jestem ekspertem mieszkaniowym, ale sam w cos takiego bym sie nie pakowal,
kupno nieruchomosci ktorych "nikt osrac nie chce" moze byc ryzykowne bo
a) nie wiesz co jest w ksiedze wieczystej [wpis moze byc w trakcie] - a ryzyko zadluzenia nieruchomosic jest proporcjonalnie wieksze.
b) nie wiesz w jakim stanie jest, czy kupisz a sie okazuje ze remont i dorpwadzenie tego do stanu uzywalnosci jest masakrycznie trudny
c) "wszystko albo nic" - wyobraz sobie ze masz kamienice w i niej 30 mieszkan, kupujesz powiedzmy 3, i super remontujesz, co z pozostalymi 27?
myslisz ze ktos bedzie chcial wynajac super fajnie mieszkanie odremontowane w ktorej sasiad sra na wycieraczke a drugi daje sobie here w zyle? no tak 3/10 bym powiedzial...

ale jak wspomnialem, ekspertem nie jestem. ja stawiam na rynek premium,
konkretny klient, czesto placi z gory, mozna brac duze kaucje (3 - 4 mc najmu) itp
ale to moja filozofia, nie wiem czy jest dobra czy zla
Premium broni sie przed kryzysem jak moze, to jest "rynek w rynku".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 16:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Co do relatywności inflacji - pełna zgoda. Jak wrzucam na lokatę 6.5% efektywnie 5.5 powiedzmy, do tego konto oszczędnościowe efektywnie 5%. Jak ktoś zarabia dużo więcej niż koszyk podstawowy go kosztuje, to ma inflację dużo niższą efektywnie.

Ale inflacja bazowa też już jest dość wysoka, więc dobra pozostałe też mocno drożeją. Na pewno mieszkania gdy stoją to tanieją obecnie co do zasady. Nie oznacza to jednocześnie, że dla kogoś to będzie optymalne by czekać.

Masz dużo racji. Ja za mocno powiedziałem z tym „obsrać nie chce”.

Ja kupuję dobre lokalizacje i robię z tego coś co wyglada na prestiżowe powiedzmy. Wybieram mieszkanka, których ktoś nie chce dla siebie, ale w dobrej lokalizacji. Do remontu, ostatnie piętra bez windy itp.

Ryzyko ma wartość. Tutaj nie warto przeginać tak jak piszesz.

Mam tylko jednego kolegę co zarabia podobnie jak Ty i on poszedł w najem pod biznes, to jest chyba lepszy układ niż mieszkanka. Tylko trzeba mieć te kilka baniek na wkład własny jak to ma być coś poważnego.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 października 2022, 21:34 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
No dobrze Panowie Alduwiel i Jig już mi się nawet nie chce używać opcji "cytuj" bo to nie ma sensu .
Z waszych wypowiedzi rozumiem jedno .
Żeby "kupić korzystnie' mam kupić nie to co mi się podoba i nie to gdzie mi się podoba tylko to co ktoś akurat sprzedaje bo to ruina albo od kogoś kto ma nóż na gardle . Zarówno w 1 jak i 2 przykładzie nie potrzebujemy kryzysu i takie "smakołyki" zawsze można było wyrwać a więc Wasze przykłady to żadne przykłady.
To coś na zasadzie taniego kupna najnowszego bmw od żony małżonka któremu się zmarło.a że żona w żałobie i nieświadoma to się udało tanio kupić. Można się ekscytowac i podawać takie przykłady . .
Naprawdę podziwiam Was za jedno ....za czas spędzony na pisaniu tych setek stron o czymś co jest oczywiste Kryzysy były i będą i nawet idąc tokiem myślenia że to wszystko wynik spekulacji nie chciałby mi się marnować swojego czasu na pisanie takich poematów o końcu świata na forum motoryzacyjnym :oczami:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 07:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Nie wiem co chciałeś zakomunikować. Jeżeli kwestionujesz czyjeś porady poparte wynikami, to może przedstaw własne. Jeżeli ktoś jest leniwy to nie kupi mieszkania i nie zrobi żadnej inwestycji nawet gdy mamusia wszystko wykona za niego.

Sukces na każdym polu wymaga ciężkiej pracy. Komuś mogą pomóc pewne porady, innemu nie pomogą. Jeżeli szukałeś gotowego rozwiązania na tacy - to nie do nas, kołczingów komercyjnych lub doradców w googlach nie brakuje.

Jeżeli wystarczy Ci krótka informacja, to proszę bardzo - musisz znaleźć na rynku potencjał do inwestycji, oszacować spodziewaną stopę zwrotu z tej inwestycji, wszystkie możliwe koszty, w tym koszt czasu, koszt pracy, koszt ryzyka oraz koszty alternatywne. Następnie zainwestować i uruchomić inwestycję, a później nią zarządzać. Tylko tyle i aż tyle, 99% ludzi wykłada się już na samym początku lub na etapie zrozumienia pojęć, których użyłem.

Jak ktoś mnie zna lub jest dość przenikliwy to wie, że „nie to co i gdzie i jak ci się podoba” to parafraza i dosłownie oznacza, że masz nie kierować się swoimi emocjami, tylko i wyłącznie analizą biznesową. Jak nie kontrolujesz emocji to je lepiej wyłącz, bo więcej zaszkodzą niż pomogą.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 07:50 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Słuchaj, albo chcesz zarobić dużo kasy kupując okazję, albo chcesz kupić nieruchomość która Ci się podoba. Wybierz teraz czego szukamy, czegoś dla siebie czy okazji?
Jeśli wybrałeś okazję to zrozum :zarabianie kasy polega na rozwiązywaniu problemów innych ludzi, których albo nie umieli rozwiązać, albo nie chcieli bo nie mieli na to czasu. Jak kupujesz okazję to w dupie masz czy ona brzydka, czy stara, czy z problemami - liczy się tylko stosunek kasy jaką masz wydać do zysków pasywnych jakie uzyskasz i tylko na to patrz. Okazja zawsze lub prawie zawsze ubrana jest w płaszcz problemu, to chyba oczywiste bo gdyby było inaczej nie zdążyłbyś jej nawet zobaczyć w ogłoszeniu gdyż takie ,, okazje bez problemów'' zgarniają pośrednicy lub ludzie z nimi dogadani. Dlatego kazałem na dzień dobry objechać 100 nieruchomości bo w tedy się w ten świat zagłębisz i być może już samo to doprowadzi cię do taaaaakiej okazji do której maja dostęp tylko pośrednicy i za udział w zysku dopuszczą cię do niej, ale ok wróćmy do okazji jaką sami znajdziemy: więc, po pierwsze zrozumcie cos ważnego - w nieruchomościach to nie budynki zyskują na wartości , wręcz przeciwnie one tracą na wartości bo się niszczą. To ziemia pod budynkami zyskuje wartości i wiedząc to należy unikać udziałów w gruntach jak się tylko da. Dlatego zakup mieszkania to błąd i zawsze okraszony jest ch jowym zwrotem kasy przez konieczność płacenia opłaty do spółdzielni.


Btw nie ma takich nieruchomości których ktoś ,,nie chce obsrać'' - są tylko takie o których ludzie nie wiedzą ,ze warto je kupić. Np moja kamienica, nikt nie chciał jej kupić za 2,5 miliona, ale za 920 tys ja już chciałem i wiem na 100% ,ze wielu innych też w tedy by chciało za taki hajs kupić, wiec z tego jaki morał? Nie ma nieruchomości których byś nie chciał - są tylko ceny których nie zaakceptujesz.

Co do oceny stanu budynku to albo bierzesz specjalistę , albo samemu się w tej kwestii dokształcasz i po problemie. Natomiast czy kamienica lepsza? Na pewno stosunek zwrotu w pasywce do ceny zakupu jest najlepszy bo zakupy hurtowe zawsze się opłacają, ale za to jest z taką kamienicą więcej roboty. Więcej trzeba remontować i ludzie na kupie są zwykle bardziej drażliwi więc łatwo o drakę miedzy lokatorami, a tę zawsze lokatorzy chcą rozwiązywać przez barki właściciela :hyhy: dlatego dużo częściej mam telefony a to a tamto od mieszkańców kamienicy niz mieszkańców w domku kostce.
Też nie kategoryzuj ludzi bogatych jako lepszych ;) to że dasz mega standard w mieszkaniu nic nie znaczy bo tak samo może ci się trafić nie kulturalny cham i zniszczy lokal. Wg mnie najlepiej celować w średniaków bo nie trzeba im nie wiem jakiego standardu w mieszkaniu robić, a są zwykle najmniej kłopotliwi. Bogacz ma wymagania i zwykle potem truje dupę o byle pierdy, a to strata czasu. Jak masz 10 baniek to albo szukaj kamienicy wypchanej po brzegi (takie sa taaanie i dużo się tam targuje) albo kup 10 takich kostek i je przerób na mieszkania. też jak chcesz wynajmować i zarabiać pasywnie to kamienica wypchana lokatorami ma ten plus ,ze ludzie tam mieszkający są już ,,sprawdzeni'' i wiesz już czy np płacą czy nie płacą.


Kostka jest dobra z wielu powodów, po pierwsze jest trwała bo jest robiona na stali i cemencie, a kamienica na piasku, wapnie i drewnie. Po drugie zwykle ma teren do parkowania i zawsze jest w świetnych lokalizacjach blisko centrum, ale nie w samym centrum jak w przypadku kamienic, więc nie ma hałasu. Kupisz tanio, bo mało kto tego szuka. Jak masz łeb to jeszcze stargujesz do ceny okazyjnej. Potem kołujesz własną ekipę ludzi do remontu, aby było taniej. Przy remoncie używaj tego co kupisz najtaniej w castoramie ( średniakom wystarczy najtańszy szajs byle był nowy i czysty) i tada! Stopa zwrotu Cię zaskoczy, ale to wpierw musisz sprawdzić bo na słowo nie uwierzysz ;) tak musi być! liczącej inni ludzie już by się na to rzucili stadem i ta okazja nie była by aktualna :)


ps Mastello dziwisz mi się ,ze tracę czas na wypisywanie na forum, a ja się dziwię całemu prawie światu, ze mu się chce tracić czas na prace po 8 godzin dziennie...


Ostatnio edytowano 14 października 2022, 13:31 przez alduwiel, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 09:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
W zasadzie to tylko jedna kwestia Was dzieli od zakupu nieruchomości za poł ceny - tj brakuje Wam podjęcia stanowczej decyzji ,ze to zrobicie i basta!
Każdy człowiek który chce osiągnąć w życiu sukces powinien sam ze sobą odbyć poważna rozmowę i postanowić sobie ,ze od teraz w tej wybranej przez siebie dziedzinie stanie się on ekspertem i poświeci życie aby zdobywać wiedzę jak stawać się w tym czymś lepszy!

Zobaczcie to proszę na przykładzie Japonii która po wojnie była w totalnym nieładzie. Produkowali produkty o słabej jakości i wściekły tym faktem generał MacArthur wezwał na pomoc amerykańskiego speca Deminga który wytłumaczył Japończykom to co i ja Wam teraz tłumaczę - doskonałość nie istnieje! Zawsze można poprawić coś co wydaje się już idealne i naszym celem w życiu powinno być ciągłe dążenie do udoskonalenia. Dziś jak wiemy Japonia robi najlepszy szajs na świecie ,a to wszystko dzięki radom jednego tylko człowieka który dziś w Japonii jest czczony niczym bóg!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 11:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Zostawiając nieruchomości z boku, powiem Wam, że chyba widać już tąpnięcie cen na rynku aut używanych.
Szukałem ostatnio m3 f80, bezwypadkową z przebiegiem do 100tkm. Ogólnie ciężko znaleźć i ceny bardzo wysokie.
Ale przez przypadek natknąłem się na e46 316i w sedanie, przebieg nieco ponad 400km i wisiało na otomoto jakieś 6 miesiecy.
Pojechałem z ciekawości zobaczyć bo to niedaleko mnie było (dwa województwa obok).
Okazało się, że auto na chodzie, ale przód, tył, lewy bok i prawy malowany.
Dach tez malowany.
Finalnie na odchodne rzuciłem w stronę sprzedającego kwotę 50% tego co chciał w ogłoszeniu.
I wiecie co? Gość się zgodził- zanim się obejrzałem, siedziałem za kierownica mojego e46 316i.
Ktoś powie okazja- złośliwy, że kupiłem ulepa od desperata, ale ja wiem, że to jest dowód na to, iż widać już PĘKNIĘCIE jeżeli chodzi o rynek aut używanych.
No i udowodniłem też, że jak się chce to można wszystko.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 11:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
:ok: 50% rabatu , pięknie!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 11:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
alduwiel napisał(a):
50% rabatu , pięknie!


:ok:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 11:29 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1554
Stary numer, kto ma posmarować może zdecydować się na taki ruch :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 12:34 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23101
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
alduwiel napisał(a):
:ok: 50% rabatu , pięknie!



Toż to rabat w Twoim stylu :hyhy: :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 12:43 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Z 316i to szydera :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 12:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Pułkownik Zuber napisał(a):
Zostawiając nieruchomości z boku, powiem Wam, że chyba widać już tąpnięcie cen na rynku aut używanych.
Szukałem ostatnio m3 f80, bezwypadkową z przebiegiem do 100tkm. Ogólnie ciężko znaleźć i ceny bardzo wysokie.
Ale przez przypadek natknąłem się na e46 316i w sedanie, przebieg nieco ponad 400km i wisiało na otomoto jakieś 6 miesiecy.
Pojechałem z ciekawości zobaczyć bo to niedaleko mnie było (dwa województwa obok).
Okazało się, że auto na chodzie, ale przód, tył, lewy bok i prawy malowany.
Dach tez malowany.
Finalnie na odchodne rzuciłem w stronę sprzedającego kwotę 50% tego co chciał w ogłoszeniu.
I wiecie co? Gość się zgodził- zanim się obejrzałem, siedziałem za kierownica mojego e46 316i.
Ktoś powie okazja- złośliwy, że kupiłem ulepa od desperata, ale ja wiem, że to jest dowód na to, iż widać już PĘKNIĘCIE jeżeli chodzi o rynek aut używanych.
No i udowodniłem też, że jak się chce to można wszystko.


Ja nie uwierzę dopóki nie zobaczę galerii i zdjęcia umowy oraz potwierdzenia przelewu jak płaciłeś przelewem.

Takie okazje to są niemożliwe, nie da się.


:rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 13:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
jiGsaw napisał(a):
Takie okazje to są niemożliwe, nie da się.


To nie żadna okazja, tylko jasna oznaka ZAŁAMANIA RYNKU :zabawa:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 13:21 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Jeszcze apropo kaucji nawet wysokiej. Ona zwykle nic nie daje bo ludzie jak są france i rozwalili mieszkanie to zwyczajnie przestaja placic czynsz przed zakonczeniem umowy. Komunikują, ze rezygnują i z czynszu do placenia za ostatnie miesiace sobie odciagają.
Dlatego lepiej sie sprawdza nizsza cena za lokal i lokator ktory chce tam siedzieć latami ;) a jeszcze jak graty ma tam w srodku swoje to jak cos sie zepsuje to ci dupy nie zawraca ;) i wszyscy zadowoleni . Jak się martwisz, czy ktos bedzie chcial wynajac mieszkanie po remoncie bo obok ktos sobie daje w zyłę to zwyczajnie nie bierz okazji z kims kto se tam daje w żyłę, a nawet jak Ci sie taka trafi to wiedz, ze to ogarniesz z czasem i po sprawie. Ja mialem takiego ale uzaleznionego od alko i nawet nie rozpoczynalem procedury wywalania. Umarl szybciej ;)


Ostatnio edytowano 14 października 2022, 13:44 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 13:27 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2066
Tak, na pewno E46 z przebiegiem 400 tys jest wyznacznikiem załamania rynku yhy...

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 13:49 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1554
Rost, e46 z takim przebiegiem rodzynek, zobacz jakie przebiegi mają e60, efki itd…
Żegnają się z Niemcami kręcąc dobre pół bańki.
Odnośnie porównania, może ten co sprzedawał e46 potrzebował pieniędzy a kolega z forum przyjechał z ciepłym plikiem :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 13:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Wy tak na poważnie z tym 316 :wstyd:
chyba, tylko z piszących jeden załapał
renoraines napisał(a):
Z 316i to szydera :rotfl: :rotfl: :rotfl:


vivant janusze biznesu, vivant :hurra:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 14:05 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Kabaret. :rotfl:



Analogicznie, zakup w nizszej cenie, niesprzedawalnej od długiego czasu z powodu wad nieruchomosci, nie jest dowodem na kryzys na rynku nieruchomosci.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 października 2022, 14:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
:zdziwko:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 62  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL