BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 09:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 78  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 29 września 2020, 23:04 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
I mieć mokrego fryzjera we śnie.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 1 października 2020, 09:00 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Tak czytam ten watek, co ktorys post geba sama sie bananowa robi :D dobzi z was aktorzy :D

Ja tylko dodam anegdote jedna.

Firma, w ktorej pracuje znajduje sie na 3 pierach budynku. W piwnicy jest produkcja, na parterze magazyny, na I pietrze biura i gabinet prezesa. Mam okazje byc w tych 3 miejscach w miare po rowno, bo normalnie siedze na I pietrze.

I teraz tak. To, co sie dzieje na gorze jest bardzo ciekawe dla tych z piwnicy. Tylko ze jak tak poslucham teorii z dolu i porownam z tym co rzeczywiscie sie dzieje na gorze, nic sie nie zgadza. Sie znaczy zgadza sie tym na dole z ich wymyslami i dodawaniem w glowie, ale to ma sie nijak do rzeczywistosci. jak ktos nie zczail o co chodzi to tlumacze. Ludzie nie wiedza co sie dzieje w swojej firmie, na swoim podworkui w gabinecie prezesa. A co dopiero na szczeblu rzadowym... Sorki, ale tutaj to takie pierdzielenie 'pracownikow w piwnicy' o tym 'co sie dzieje w gabinecie dyrektora'.


Druga anegdota. Szedl sobie Janusz brezgiem morza srodziemnego. Slyszal kiedys ze w tym morzu zyja wieloryby, lawice ryb. Glupi nie byl, przynajmniej wedlug swojego mniemania, wiec postanowil to sprawdzic. Wzial szklanke, poszedl nad brzeg, nabral wody. No gdzie te lawice, gdzie te wieloryby. Mnie w kija nie zrobia, pomyslal Janusz.

Polecam zapoznac sie z terminami: bledy poznawcze, logiczne, cherry picking, dowody anegnotyczne.

Pozdrawiam!

I tyle. Szur, szura pogadania i nakreca, potem biedni ludzie maja nerwy w pracy przez 'obudzonych, oswieconych i myslacych samodzielnie'.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 1 października 2020, 09:05 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Czy jest pandemia czy nie ma to ja nie wiem bo ciężko mi to zaobserwować z piwnicy, ale są sprawy ktore są i w piwnicy i na pierwszym piętrze i na parterze takie same!
Po tym mozna mniej wiecej odkryć co sie dzieje na samej gorze.
Wiesz czym jest to coś po czym mozna poznać co sie dzieje? To nasz system monetarny!

Zobacz prosze to i zrozum ze jako mieszkaniec piwnicy mozesz dobrze dostrzec plany i cele tych na 1 piętrze ;)


[youtube]https://youtu.be/QxyMDeUQdVI[/youtube]


https://youtu.be/QxyMDeUQdVI

Sęk w tym ze ciężko to zrozumieć nawet inteligetnej osobie - na tym to polega !


To jest największym dowód - dymiący rewolwer w ręku globalistów!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 1 października 2020, 09:13 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Hahaha :D

https://pl.wikipedia.org/wiki/Złudzenie_ponadprzeciętności

https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_Dunninga-Krugera

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dowód_anegdotyczny

Wez to poczytaj. I nie. Nie znajac dokladnych informacji 'z gabinetu prezesa', ci 'z piwnicy' gowno wiedza :) i tyle.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 1 października 2020, 10:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pieniądz tworzony poprzez dług i wynikające z tego konsekwencje to nie jest fikcja. Samo się nic nie zrobiło...
Akurat te informacje są dostępne ogolnie np na stronie rezerwy federlanej usa

I odpusc sobie wiki bo tam napisane jest vo komu pasuje. Wystarczy sprawdzić na wiki co ma do powiedzenia na temat powstawania skamielin ;)

Większych bzdur nie czytałem tj węgiel z którego sklada sie drewno pod wpływem cisnienia zamienia się w krzem hahahahahah


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 1 października 2020, 11:47 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Ziema do kolegi! i to ta geoidalna, nie plaska. Odbior!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 1 października 2020, 17:08 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23102
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
czekamy na lockdown...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 1 października 2020, 17:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie jestem w stanie złapać odbioru bo Reptailiony mi zblokowały telefon :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 1 października 2020, 19:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
Tak czytam ten watek, co ktorys post geba sama sie bananowa robi :D dobzi z was aktorzy :D

Ja tylko dodam anegdote jedna.

Firma, w ktorej pracuje znajduje sie na 3 pierach budynku. W piwnicy jest produkcja, na parterze magazyny, na I pietrze biura i gabinet prezesa. Mam okazje byc w tych 3 miejscach w miare po rowno, bo normalnie siedze na I pietrze.

I teraz tak. To, co sie dzieje na gorze jest bardzo ciekawe dla tych z piwnicy. Tylko ze jak tak poslucham teorii z dolu i porownam z tym co rzeczywiscie sie dzieje na gorze, nic sie nie zgadza. Sie znaczy zgadza sie tym na dole z ich wymyslami i dodawaniem w glowie, ale to ma sie nijak do rzeczywistosci. jak ktos nie zczail o co chodzi to tlumacze. Ludzie nie wiedza co sie dzieje w swojej firmie, na swoim podworkui w gabinecie prezesa. A co dopiero na szczeblu rzadowym... Sorki, ale tutaj to takie pierdzielenie 'pracownikow w piwnicy' o tym 'co sie dzieje w gabinecie dyrektora'.


Druga anegdota. Szedl sobie Janusz brezgiem morza srodziemnego. Slyszal kiedys ze w tym morzu zyja wieloryby, lawice ryb. Glupi nie byl, przynajmniej wedlug swojego mniemania, wiec postanowil to sprawdzic. Wzial szklanke, poszedl nad brzeg, nabral wody. No gdzie te lawice, gdzie te wieloryby. Mnie w kija nie zrobia, pomyslal Janusz.

Polecam zapoznac sie z terminami: bledy poznawcze, logiczne, cherry picking, dowody anegnotyczne.

Pozdrawiam!

I tyle. Szur, szura pogadania i nakreca, potem biedni ludzie maja nerwy w pracy przez 'obudzonych, oswieconych i myslacych samodzielnie'.



Nie wiem co chciałeś wykazać. Wiem natomiast jedno. Pewne dane są dostępne dla wszystkich pięter. Na każdym piętrze znajdują się ludzie podatni na socjotechnikę i tacy, którzy nie widząc pokrycia w faktach zaczynają zgłębiać temat samodzielnie w oparciu o dane, np. liczbowe, analizować je i wyciągać wnioski. Niestety, głupich ludzi zawsze będzie więcej jak mądrych. Stąd też każda demokracja powszechna musi prowadzić do upadku i systemowego promowania głupoty.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 2 października 2020, 14:14 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Mądrych ludzi jest więcej niż głupich więc mądrzy rozumieją co DamianTra chciał przekazać.

Mądrzy wiedząc ze straconego czasu nic nie wróci , nie tracą go na kłótnie z obsługą sklepu. Założą maseczkę, zrobią zakupy, zachowają odstęp i jadą dalej.
Głupcy będą się kłócić.

Mądrzy głosują na realny program i tych, którzy mają realne szanse go spełnić.
Głupcy głosują na oderwanych od rzeczywistości błaznów z idiotycznym programem , który to program dlatego że jest idiotyczny, nie jest realizowany w innych państwach na świecie.

Mądrzy jadąc przykładowo do DE kupią plakietkę ekologiczną za kilka euro , jednorazowa opłata i mają spokój.
Głupcy nie kupią i później płaczą, że za brak plakietki dostali mandat czyli 80 euro + 25 euro opłaty administracyjnej.

Mądrzy noszą ubrania dostosowane do swojej sylwetki.
Głupcy noszą rurki, mają gołe kostki, noszą za małe koszule i po zdjęciu kurtki czy marynarki mają przepocone pachy.

Natomiast największymi głupcami są ci, którzy przed kamerami po publikę mówią, że koronawirus nie istnieje. Poza kamerami ci sami w obawie przed pandemią noszą maseczki. Mimo, ze za brak maseczki mandatu nie dostaną ponieważ posiadają immunitet .


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 2 października 2020, 15:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Idź powiedz to Szwecji. Swoją drogą jestem w szoku, że jeden z najbardziej zniszczonych przez lewactwo krajów był w stanie tak rozsądnie podejść do sprawy korona paranoi, bez paranoi.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 2 października 2020, 15:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
renoraines napisał(a):
Zejdz na ziemie i myśl samodzielnie

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 2 października 2020, 16:04 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
kszyhu napisał(a):
Haha, ja wiem że ty byś nie doprowadził do takiej sytuacji a rzucił taką ripostą jak tutaj... Ja sobie żartowałem ... "Co bym zrobił"... Może taka odpowiedz na wrastajacą w nasze życie systemową głupotę dała by w tym przypadku- rezultat następnym razem.
Z ochroną/policją się szarpać o swoje konstytucyjne prawa, przy tym nagrywać wsio telefonem? ...Co ja Wardęga?


Zakładam maseczkę, 20 min po zakupach no ale teraz bicie się o rzeczy nieistotne to nowy sport polaków :)

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 2 października 2020, 19:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
MAJSU napisał(a):
Zakładam maseczkę, 20 min po zakupach no ale teraz bicie się o rzeczy nieistotne to nowy sport polaków

Nie jestem tobą, nie noszę ze sobą na co dzień rękawiczek, płynu dezynfekcyjnego, przyłbicy, Maseczek i innych pierdół...
Chciałem na szybko kupić klej, nie miałem maski, pani się dosrała jakby co chwilę ktoś padał na ulicy jak w filmie sci-fi.
Majsu wierz sobie w co chcesz, nie podoba ci się ten światopogląd,. trudno. Przyjmij na klatę jak dorosły, nie szpanuj swoimi mądrościami czy ripostami, wygląda jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, bo przecież Polaczki to takie głupie wszystkie ;)

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 2 października 2020, 22:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kszyhu napisał(a):
MAJSU napisał(a):
Zakładam maseczkę, 20 min po zakupach no ale teraz bicie się o rzeczy nieistotne to nowy sport polaków

Nie jestem tobą, nie noszę ze sobą na co dzień rękawiczek, płynu dezynfekcyjnego, przyłbicy, Maseczek i innych pierdół...
Chciałem na szybko kupić klej, nie miałem maski, pani się dosrała jakby co chwilę ktoś padał na ulicy jak w filmie sci-fi.
Majsu wierz sobie w co chcesz, nie podoba ci się ten światopogląd,. trudno. Przyjmij na klatę jak dorosły, nie szpanuj swoimi mądrościami czy ripostami, wygląda jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, bo przecież Polaczki to takie głupie wszystkie ;)


Nie wiem czego się spodziewasz po typie, który się dał nabrać na płacz przy kamerce Hołowni i wali damskie foszki. ;)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 3 października 2020, 10:06 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
kszyhu napisał(a):
Majsu wierz sobie w co chcesz, nie podoba ci się ten światopogląd,. trudno.


O to idealnie Ci sie udalo. Chyba nieswiadomie.

Wierzysz w tlen? Wierzysz w pierwiastki? W reakcje chemiczne? Wierzysz w gwiazdy, planety, uklady sloneczne?

Nie. Ty to wiesz. Wiara i wiedza to dwie rozne rzeczy. Pisanie 'wierz sobie w co chcesz, ja nie wierze w wirusa', mowi to samo 'ziemia jest plaska!!!! nie wierze w naukowcow!'

Jesli czegos nie da sie w sposob naukowy potwierdzic, nazywa sie to hipoteza. Jednak kazda hipoteza wynika z mniej lub bardziej poprawnych naukowych wywodow.

Wy tu tworzycie swiatopoglad, nie majacy totalnie nic wspolnego z wiedza, nauka, inzynieria czy czymkolwiek na czym cywilizacja i to co mamy teraz pod reka, zostaly zbudowane.

Macie swoj swiatopoglad, wierzycie- tak wierzycie- w jakies bzdury z internetow, natomiast macie w dupie jakiekolwiek dowody naukowe. No definicja szura jak w morde strzelil. Jeszcze podpieracie sie sformuowaniami "madry to widzi, obudz sie, wlacz myslenie". Szkoda ze koloru czcionki tu na zolto nie zmieniacie.

Kto tu jest tym madrym?


Ostatnio edytowano 3 października 2020, 10:10 przez DamianTra, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 3 października 2020, 10:09 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
kszyhu napisał(a):
Majsu wierz sobie w co chcesz, nie podoba ci się ten światopogląd,. trudno.


O to idealnie Ci sie udalo. Chyba nieswiadomie.

Wierzysz w tlen? Wierzysz w pierwiastki? W reakcje chemiczne? Wierzysz w gwiazdy, planety, uklady sloneczne?

Nie. Ty to wiesz. Wiara i wiedza to dwie rozne rzeczy. Pisanie 'wierz sobie w co chcesz, ja nie wierze w wirusa', mowi to samo 'ziemia jest plaska!!!! nie wierze w naukowcow!'

Jesli czegos nie da sie w sposob naukowy potwierdzic, nazywa sie to hipoteza. Jednak kazda hipoteza wynika z mniej lub bardziej poprawnych naukowych wywodow.

Wy tu tworzycie swiatopoglad, nie majacy totalnie nic wspolnego z wiedza, nauka, inzynieria czy czymkolwiek na czym cywilizacja i to co mamy teraz pod reka, zostaly zbudowane.

Macie swoj swiatopoglad, wierzycie- tak wierzycie- w jakies bzdury z internetow, natomiast macie w dupie jakiekolwiek dowody naukowe. No definicja szura jak w morde strzelil. Jeszcze podpieracie sie sformuowaniami "madry to widzi, obudz sie, wlacz myslenie". Szkoda ze koloru czcionki tu na zolto nie zmieniacie.

Kto tu jest tym madrym?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 3 października 2020, 12:34 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
DamianTra napisał(a):
Macie swoj swiatopoglad, wierzycie- tak wierzycie- w jakies bzdury z internetow, natomiast macie w dupie jakiekolwiek dowody naukowe.

"O czym ty do mnie rozmawiasz". Jakie bzdury internetowe? Twoja wiedza z internetu jest naukowa a moja bzdurna. Jakie dowody naukowe? Z problemu maseczkowego chcesz otworzyć przewód doktorski? Gdzieś jakachs ideologię stworzyłem i sieje tu ją? Popatrz na głupią statystykę zgonów, czy różnych chorób, odbijaniu się na społeczeństwie w przeciągu ostatnich 2-3 lat, w naszym kraju. Jest z nami ta pseudo pandemia od pewnie roku, bo nasze władze kapneły się dopiero po nowym roku ;) jakie szkody wyrządziła? Jest dla mnie równie niebezpieczna dla życia co jazda na oponach 215 naciągniętych na felgę 10j. End of story.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 3 października 2020, 13:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
kszyhu napisał(a):
Majsu wierz sobie w co chcesz, nie podoba ci się ten światopogląd,. trudno.


O to idealnie Ci sie udalo. Chyba nieswiadomie.

Wierzysz w tlen? Wierzysz w pierwiastki? W reakcje chemiczne? Wierzysz w gwiazdy, planety, uklady sloneczne?

Nie. Ty to wiesz. Wiara i wiedza to dwie rozne rzeczy. Pisanie 'wierz sobie w co chcesz, ja nie wierze w wirusa', mowi to samo 'ziemia jest plaska!!!! nie wierze w naukowcow!'

Jesli czegos nie da sie w sposob naukowy potwierdzic, nazywa sie to hipoteza. Jednak kazda hipoteza wynika z mniej lub bardziej poprawnych naukowych wywodow.

Wy tu tworzycie swiatopoglad, nie majacy totalnie nic wspolnego z wiedza, nauka, inzynieria czy czymkolwiek na czym cywilizacja i to co mamy teraz pod reka, zostaly zbudowane.

Macie swoj swiatopoglad, wierzycie- tak wierzycie- w jakies bzdury z internetow, natomiast macie w dupie jakiekolwiek dowody naukowe. No definicja szura jak w morde strzelil. Jeszcze podpieracie sie sformuowaniami "madry to widzi, obudz sie, wlacz myslenie". Szkoda ze koloru czcionki tu na zolto nie zmieniacie.

Kto tu jest tym madrym?


Szurem jest ten kto wmawia tutaj komuś, że nie wierzy w wirusa. Nie ma na tym forum osoby, która by napisała, że nie wierzy w wirusa. Ogarnij się, bo to błazenada, co wypisujesz. A błazenada to daleko gorszy stopień, niż nawet największa szuria, której tu nie ma. Tutaj trzymamy się faktów naukowych, analizujemy liczby i wyciągamy wnioski. Także jak chcesz swoją retorykę oprzeć na poświadczaniu wmawianiu komuś nieprawdy (brak wiary w wirusa), to idź stąd.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 3 października 2020, 15:49 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
kszyhu napisał(a):
Nie jestem tobą, nie noszę ze sobą na co dzień rękawiczek, płynu dezynfekcyjnego, przyłbicy, Maseczek i innych pierdół...


To wiem, świat by wtedy inaczej wyglądał :) Nie wiem na jakiej wsi mieszkasz ale w WWA maseczki dostępne są na wyciągnięcie ręki.

kszyhu napisał(a):
Chciałem na szybko kupić klej, nie miałem maski, pani się dosrała jakby co chwilę ktoś padał na ulicy jak w filmie sci-fi.


Tutaj całkowicie Cię rozumiem, miałem to samo ostatnio jak poszedłem po piwko, nie wziąłem kasy i wielkie sranie jakby od jednego piwka za darmo cały sklep by upadł.

kszyhu napisał(a):
Majsu wierz sobie w co chcesz, nie podoba ci się ten światopogląd,. trudno. Przyjmij na klatę jak dorosły, nie szpanuj swoimi mądrościami czy ripostami, wygląda jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, bo przecież Polaczki to takie głupie wszystkie ;)


No kolega Damian już tu za mnie ładnie wytłumaczył :) Ja nie muszę przyjmować na klatę twojego światopoglądu wiesz ? Mogę go przyjąć, mogę o nim porozmawiać a mogę sobie z niego robić beke :) Przyznaje bez bicia że nie wdaje się w dyskusję z ludźmi poniżej jakiegoś poziomu bo po co ? A pośmiać się zawsze można :) To zdrowe !

Polaczki są głupie ( chociaż na pewno mądrzejsi niż zachodnie nacje ), angole są głupi, amerykanie są głupi... jakieś 80% ludzie to debile i ciemna masa. Dojrzały człowiek potrafi zrozumieć że coś robi źle albo popełnił błąd, jest zdolny to autorefleksji. Nie pozjadałem wszystkich rozumów i chętnie się uczę od mądrych ludzi a nie wysrywam się do nich żeby nie mundrowali bo zostałem zaorany w dyskusji. Potrafię powiedzieć "Ja nie wypowiadam się w tym temacie bo nie wiele o nim wiem" albo "Do tej pory w ogóle w ten sposób na to nie patrzyłem" i wiesz co ? Dalej żyje :D i to dobrze !

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 78  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 56 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL