BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 9 maja 2024, 06:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 grudnia 2021, 17:05 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15732
Haha :rotfl: . Wystarczyło poczekać i ...pojawil sie ten bezmyślny korwinowy fanatyk, mimo ze nie był wymieniony w dyskusji. On jest podmiotem powiedzenia:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Mark Twain

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 grudnia 2021, 19:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
KKrzysztof napisał(a):
GP-T1000 napisał(a):
Pomijając do co dodał KKrzysztof, pomyśl, że dostajesz jedno auto na całe życie i każą ci założyć opony zimowe które mogą, ale nie muszą spowodować wibracje, a może nawet w przyszłości uszkodzenie układu kierowniczego, ale tego jeszcze nikt nie zbadał bo nikt nie przejechał z tymi oponami tyle km, żeby to sprawdzić. Zmuszają Ciebie do ich założenia mimo, że zimy są liche tam gdzie mieszkasz, a prawdopodobieństwo śmiertelnego wypadku jest znikome na letnich oponach. Aha i pamietaj, raz założysz i nie ma powrotu na poprzednie opony.
chyba coś źle się zrozumieliśmy ja opowiadam się po stronie wyboru nie jestem za ani przeciw. Nie nakłaniam do przyjmowania preparatów i też nie odradzam nikomu każdy niech o swoje zdrowie dba jak uważa.
A ripostę wkleiłem do tego tekstu o oponach gdzie on krążył cały dzień po facebook. Opracowanie o oponach wg mojej opinie nie jest jako trafne porównanie do sytuacji z preparatem. Natomiast riposta już była wg mnie bardzo dobra.


Dobrze się zrozumieliśmy. Ja nie jestem antyszczepionkowcem, foliarzem itp itd, tak jak nazwał mnie renoraines, tylko jestem przeciwnikiem zmuszania. Bo co to za wolny wybór, jak tak uprzykrzają ci życie jak się nie zaszczepisz, że prędzej czy później albo uciekniesz albo dla "wolności" się zaszczepisz. Przykład znajomej w ciąży w Austrii, poszła zapytać lekarza czy może w ciąży się zaszczepić, czy jest jakieś ryzyko. Odpowiedział, że owszem, ale kto każe się jej szczepić, to jest wolny wybór...
I też zgadzamy się z tym, że porównanie człowieka do auta, a szczepienia do opony jest kiepskie.

renoraines, aż się dziwię, że ktoś podejmuje próbę dyskusji z Tobą...

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 grudnia 2021, 19:52 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15732
GP-T1000 podchodze do ludzi bez uprzedzen. Czytam, slucham co pisza, mowia. Ale gdy raz, drugi, trzeci, kolejny nie przyjmuja zadnych argumentow i nie tylko z mojej strony, ponieważ oni postrzegaja swiat 0-1 , są za a nawet przeciw nie pamiętając co sami pisali, negują na zasadzie nie bo nie , to się z tego śmieje :rotfl: .Madrzy to doskonale rozumieją w przeciwieństwie do tych ignorantów i dyletantów ( z perspektywy czasu zbieżność z korwinowymi fanatykami, którzy są za wolnością pod warunkiem, ze podziela się ich poglądy, nieprzypadkowa ). :rotfl:

W przytoczonej j wypowiedzi Mentzena mądrzy rozumieją, że to co on powiedział wczesniej nie zmieniało sensu wypowiedzi tego co mowil pozniej. Czyli ‘’Każdy kto chciał się zaszczepił, kto nie chciał się nie zaszczepił'' ( kropka) .Nastepnie ‘’Szczepionki drastycznie ograniczają śmiertelność osób zaszczepionych oraz hospitalizację’’ . Nie wpisuje sie to w narracje szurow i foliarzy bredzących o przymusie szczepien, ktorego to de facto nie ma.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 grudnia 2021, 19:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
G ‘’Każdy kto chciał się zaszczepił, kto nie chciał się nie zaszczepił'' ( kropka) .Nastepnie ‘’Szczepionki drastycznie ograniczają śmiertelność osób zaszczepionych oraz hospitalizację’’ . Nie wpisuje sie to w narracje szurow i foliarzy bredzących o przymusie szczepien, ktorego to de facto nie ma.


Ty bierzesz z jego wypowiedzi tylko to co Tobie pasuje i ukladasz to pod swoją agendę. Wiele osób spotkało się z przymusem szczepień z powodu represji jakie ich spotkały i uniemożliwiły im prowadzenie dotychczasowej działalności gospodarczej, kulturowej, obyczajowej, zawodowej, czy społecznej. I o tym mówił Mentzen TEŻ.

Podsumowując Mentzen jest za tym aby być wolnym człowiekiem, wziąć na klatę co jest, zaszczepić się lub nie. Bez tego całego szamba w okół tego, które się rozpoczęło z powodu idiotów próbujących nakłonic nachalnie bądź wymusić szczepienia na tych, którzy podjęli inne decyzje.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 1 grudnia 2021, 20:10 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 grudnia 2021, 20:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
renoraines napisał(a):
foliarzy bredzących o przymusie szczepien, ktorego to de facto nie ma.


W Polsce nie, ale popatrz co się dzieje na zachodzie. Kwestia czasu.
Jak ktoś się boi niech się szczepi, ale czemu ja mam być zmuszony jak po przechorowaniu mam cały czas wysoki poziom przeciwciał, czemu tego nikt nie sprawdza tylko w ciemno szczep się, szczep się. Po co dzieciom się to wciska?
Kto chce niech się szczepi, ale niech nie bredzą że nie ma przymusu jak w DE nie zatankujesz w niektórych landach auta będąc nieszczepiony...

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 grudnia 2021, 20:26 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15732
GP-T1000 to dobrze, ze zgadasz sie z faktem, ze w Polsce nie ma przymusu szczepień na covid.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 grudnia 2021, 21:19 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
renoraines napisał(a):
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Mark Twain
brawo znalazł Pan ładny cytat pytanie po co Pan dalej zajmuje głos w jakiekolwiek sprawie. Skoro Pan po prostu bredzi. Piszą bzdurę za bzdurą. Wszystko co Pan pisze dotyczy dokładnie Pana osoby. Tu widzę na forum reszta doskonale rozumie Pana to jednak nie dotyczy.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 grudnia 2021, 21:24 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8239
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pamiętajcie ,ze Mentzen, to poczatkujący polityk, a celem polityka jest dostać się na sam szczyt struktury rządu - inaczej jak to się mówi awansować. Jeśli taki polityk będzie cały czas mówił co myśli , to zostanie znienawidzony jak ja np tutaj, albo Korwin, który przez szczerość zmarnował swoją karierę polityczną. Dlatego biorąc pod uwagę jak cholernie inteligentny jest to człowiek, nie spodziewałbym się po nim mówienia 100% tego co myśli, a raczej tego co ludzie chcą usłyszeć.
Przeanalizowałem jego profil i zauważyłem jedno, trzyma gębę na kłódkę jeśli chodzi o światowe finansjery, za to strasznie atakuje nasz rząd - czyli w sumie jak to klasyczny polityk czy to z prawa czy z lewa.
Doszedłem do takiego oto wniosku po tym jak naspałem taką oto prawdę:

Obrazek

Napisałem to pod postem Mentzena o inflacji gdzie stwierdził ,że To wina naszego banku narodowego, podczas gdy doskonale wie, że inflacja jest ogólnoświatowa i to przez dodruk (kreację) dolara czyli naszej światowej waluty po przez dług (mam nadzieję, że jesteście świadomi na jakiej podstawie rząd USA zyskuje dolary którymi obraca) i związane z tym nie możliwe do spłacenia odsetki (zwyczajnie nie ma tyle pieniędzy na świecie by można było spłacić dług jaki mamy u bankierów) Wyjaśnię na szybko: rząd stanów zjednoczonych, aby miał jednego dolara nie może go sobie ot tak wydrukować, musi go pożyczyć od fed! Co najdziwniejsze oddać musi jednego dolara + odsetki!!! Dlatego finalnie zmuszony jest podnosić podatki , ale i to nie wystarcza. Dlatego zadłuża się znowu i znowu i znowu byle by mieć jak opłacać odsetki od tego długu, a musi to robić bo zwyczajnie w obiegu NIE MA DOŚC PIENIEDZY, aby spłacić ten dług! To właśnie generuje inflacje, która jest ogólnoświatowa. To jest ten cały przekręt , który to jest największym dowodem na istnienie spisku, w który to Wam tak trudno uwierzyć. Praktycznie żaden polityk nigdy nie porusza tej kwestii co jest dowodem na to ,że to nie jest polityk tylko aktor odgrywający Wam rolę jaka została mu przypisana. Udają walkę miedzy sobą, ale jeśli chodzi o prawdziwą praprzyczynę kłopotu to wszyscy jak zaklęci siedzą cicho :wsciekly:
Czy PiS ma wpływ na cenę stali, miedzi czy paliwa na światowych rynkach? Nie! A z racji tej ,ze drożeją te podstawowe produkty to wszystko inne drożeje bo jest to połączone łańcuszkiem. Jak paliwo zdrożało na giełdzie światowej, to u nas w sklepie chleb zdrożeje bo trzeba go np. dowieźć do sklepu. Chyba jest to dla Was jasne co? Więc doszedłem do wniosku ,że I Mentzen jest zwykłym politykiem , który jedynie myśli o tym jak asertywnie mówiąc to co większość chce usłyszeć zgarnąć większe poparcie. Zrozumcie, celem tortur są tortury, celem rządu jest rządzić, a celem polityka jest się na szczyt tego rządu dostać.
Wstawiłem ten post pod półprawdą jaką napisał Mentzen i co dziwne zauważyłem po reakcji ludzi (21 było uśmieszków), że większość wie co się dzieje, ale mimo wszystko siedzi cicho i na to wszystko pozwala. Dumałem na ten temat i doszedłem do wniosku, że kluczowym problemem jaki mamy jest to ,że elity bankierskie nie doprowadzają do sytuacji w której było by naprawdę źle, przez co ludziska nie chcą się fatygować w działalność, która mogła by nam tyłki uratować, brak im mobilizacji. Mogę to udowodnić: zapraszam trzy osoby z Was tutaj zgromadzonych do mnie. Najebiemy się tak ,żeby było widać. Ja wezmę ze sobą boombox sony i około 13 wjedziemy do tylnego wagonu w tramwaju tak ,aby maszynista nie słyszał. Odpalę muzę na maxa ,jakieś techno na 15s , potem ściszę i groźnym głosem wykrzyczę: JEŚLI KOMUS TO NIE PASUJE TO NIECH SIĘ ODEZWIE. Idę o zakład, że nikt nie piśnie nawet słowem choć będziemy stanowić mniejszość. Potem odpalę znowu na maxa muzę na 40s i znowu ściszę, a w tedy wykrzyczę: PRZEZ WASZĄ BIERNOŚĆ TO WSZYSTKO SIĘ DZIEJE !!!

Co do konfederacji to pomijając Mentzena to jestem prawie pewien, ze takie typy jak Bosak czy Winnicki to sprzedane aktorki od symulowania nam demokracji. Widać to było wyraźnie ostatnio po tym

Obrazek

Klempa Witek kazała założyć szmaty jak Pani nauczycielka w klasie. Bosak potulnie szmata na twarz, o reszcie cieniasów niby antysystemowych nie wspomnę. Kto ma bloker oddechu na facjacie jest zdrajcą...jawnym!



Moim zdaniem ostatnimi prawdziwymi nie kupionymi przez globalistów politykami jest Korwin, Braun, Berkiewicz i Sośnierz - z tym, że Braun to prawdziwy boHater przez duże H


Ostatnio edytowano 2 grudnia 2021, 00:11 przez alduwiel, łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 grudnia 2021, 21:36 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15732
KKrzysztof napisał(a):
renoraines napisał(a):
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Mark Twain
brawo znalazł Pan ładny cytat pytanie po co Pan dalej zajmuje głos w jakiekolwiek sprawie. Skoro Pan po prostu bredzi. Piszą bzdurę za bzdurą. Wszystko co Pan pisze dotyczy dokładnie Pana osoby. Tu widzę na forum reszta doskonale rozumie Pana to jednak nie dotyczy.

renoraines napisał(a):
Haha :rotfl: . Wystarczyło poczekać i ...pojawil sie ten bezmyślny korwinowy fanatyk, mimo ze nie był wymieniony w dyskusji. On jest podmiotem powiedzenia:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Mark Twain


oraz str 5 i 23 tematu nowy wał .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 grudnia 2021, 23:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8239
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Warto jeszcze coś wyjaśnić bo idę o zakład ,że i tak nie rozumiecie jak powstają dolary ;) , więc postaram się to Wam lepiej zobrazować. Ufam, iż dopiero w tedy będziecie w stanie zrozumieć co się dzieje i dlaczego mogę być taki pewny gdy mówię: spiskowa praktyka dziejów to fakt. John Maynard Keynes twierdził, że jedynie jeden człowiek na milion jest w stanie zrozumieć ten proces. Ten film mam nadzieję sprawi ,że staniecie się tymi wyjątkowymi ludzi, którzy to zrozumieli.



Dajcie znać czy się Wam to udało, bo mi przyznam szczerze, że nie od razu :zawstydzony:


Ostatnio edytowano 2 grudnia 2021, 12:29 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 grudnia 2021, 07:38 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
alduwiel, ponieważ dużo jeżdżę samochodem przesłuchałem już wiele ciekawych filmów na temat banku centralnego. Aż ciężko uwierzyć w niektóre rzeczy. Nie miej jeden z tych co opowiadał był człowiekiem dość wiarygodnym a po wywiadzie w kilka tygodni później "utopił się w łyżce wody czy coś"
Byłem na kilku wykładach polityków z konfederacji. Jedno co mi się rzuciło w oczy to fakt, że byli tacy co stali murem za Panem Bosakiem a byli tacy co stali murem za Korwinem. Zatem to ogólnie dobra organizacja bo cel jest wspólny tylko inne drogi.
Co do inflacji to pewnie każdy ma świadomość, ze to obecnie zjawisko światowe pytanie czy musimy też w nim uczestniczyć. Czy nie można po prosu zrobić inaczej lepiej zlikwidować wiele podatków i przestać marnotrawić pieniądze na biurokrację. Więc winą za inflację w naszym kraju obarczyć trzeba tych co rządzą i uważam, że przerzucanie jej na kogoś innego to po prostu tłumaczenie się i szukanie winnych w innym miejscu.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 grudnia 2021, 11:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Decyzyjność idzie w parze z odpowiedzialnością.

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/pora ... rp_state=1

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 grudnia 2021, 11:15 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Pułkownik Zuber napisał(a):
Decyzyjność idzie w parze z odpowiedzialnością.
dokładnie tak wolność to odpowiedzialność.

Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność.
Benjamin Franklin

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 grudnia 2021, 13:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Pułkownik Zuber napisał(a):
Decyzyjność idzie w parze z odpowiedzialnością.

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/pora ... rp_state=1


Dokładnie tak. Gdyby ci sprzedajni idioci z rządu, mniemani specjaliści dystyngowani systemowo, dziennikarze, a za nimi cała szurlandia, trzymała gęby na kłódkę i skupiła się tylko na własnym szczepieniu lub tym co do nich należy - czyli przekazywaniu potwierdzonej naukowo wiedzy, najlepiej w sposób liczbowy, zamiast robić nagonkę, przymuszać ludzi, manipulować danymi, czy wręcz powielać bzdury, straszyć ludzi itp. itd. to takich zgonów byłoby mniej, bo po prostu odpowiedź i bunt drugiej strony barykady byłaby mniejsza. Także kto czuje, że jego to dotyczy, niech sobie pogratuluje. Przez takich właśnie wiele osób w grupie realnego nie dającego się zlekceważyć liczbowo ryzyka się nie zaszczepiło.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 grudnia 2021, 19:22 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):
Nie, to jest utopia. Może się odniesiesz do całości mojej wypowiedzi? Bo wyrwałeś z kontekstu samo stwierdzenie, a wszystkie argumenty i przykłady, ze jest to utopia, pominąłeś. Też jestem za pełną, osobistą odpowiedzialnością za swoje zdrowie - prywatna ochrona zdrowia.


Są bez sensu, więc po co przytaczać.

jiGsaw napisał(a):
To skoro nie jesteś za obowiązkowym szczepieniem, to na cholerę się wpierniczasz między wódkę, a zagrychę? Kto chce się szczepić niech się szczepi, kto nie, to nie. A co do migrantów to po raz kolejny dajesz przykład ignorancji i utopijnego postrzegania rzeczywistości. Też nie miałbym nic przeciwko całkowitemu odizolowaniu się od Afryki. Oboje wiemy, że to niemożliwe. Pytanie nie było kompletnie z dupy, tylko skierowane do Ciebie świadomie, bo jesteś zwolennikiem tego aby wszyscy się zaszczepili, bo masz jakieś fantasmangorie a propos mutacji, czy mniemanej odporności zbiorowej i pewnie wierzysz, że wirus sobie pójdzie jak się wszyscy magicznie zaszczepią. Ja jestem realistą, Ty fantastą.


Widzisz i tu jest Twój problem, "rozstawiasz" ludzi w systemie 0-1, "doklejasz" rzeczy których nigdy nie napisali i wtedy takie bzdury wychodzą. Życie nie jest czarno-białe, a będąc dużo bardziej obiektywnym od Ciebie mogę napisać swoje zdanie. Nie jestem zwolennikiem przymusowych szczepień i sam się nie zaszczepiłem, ale to wykracza poza Twoją "logikę" fantasto.


jiGsaw napisał(a):
A co Ciebie obchodzi moje szczepienie? To w końcu nie jesteś za obowiązkowym, czy jesteś? Czy trochę jesteś, trochę nie? Czy sam nie wiesz za jakim jesteś? Widzę innych, niech już się szczepią za moje pieniądze, jak chcą. WTF?!


Ty i te Twoje ukochane "dudki"...


jiGsaw napisał(a):
Nie rozumiesz co znaczy wyraz bezpośredni? Serio? To chyba już powinno raz na zawsze zamknąć nasze dyskusje...


TAK opony mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i to potwierdzi każdy fachowiec, zawodowy kierowca dlatego jako przenośnia sprawdziło się w tekście od Waldka bardzo dobrze.

jiGsaw napisał(a):
Proszę w takim razie wskazać i wykazać jaki dokładnie jest ten stosunek ryzyka do korzyści, powiedzmy dla grupy zdrowych mężczyzn oraz kobiet w wieku 0 - 40 lat. Dodatkowo z uwzględnieniem aspektów długoterminowych, powiedzmy w perspektywie 5 lat. Chcesz się wykazać, masz ku temu sposobność.
[/quote]

Hahah, Ty to musiałeś z "wysokiego konia" spaść, uważając, że muszę się przed Tobą wykazywać :rotfl: :rotfl: :rotfl:
PS Masz ban na google?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 grudnia 2021, 20:19 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8239
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pułkownik Zuber napisał(a):
Decyzyjność idzie w parze z odpowiedzialnością.

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/pora ... rp_state=1


Dlatego już na samym początku gdy zamknęli Wuhan, a tu na forum padały głosy ,że to najprawdopodobniej propaganda, że wirusa nie ma tłumaczyłem ,że mamy się czego obawiać bo wirus jest prawdziwy i będzie zabijał, a dlaczego? Bo jak mówiłem, gdyby nie był prawdziwy to nie udało by się globalistom osiągnąć tego co zamierzają osiągnąć. Sam widzisz jaki podałeś świetny przykład jak to wirus wspaniale mobilizuje do szczepień osoby, które się zastanawiają czy to dobry pomysł. Tylko co jak za kilka lub kilkanaście lat okaże się, że to była fatalna pomyłka i lepszym było pomysłem czekać na niepewną śmierć jaką może zgotować wirus? :04:

A tym czasem tak jakby już teraz jedna z moich wcześniejszych przepowiedni zaczyna się wypełniać:

Obrazek

Jak wiemy inflacja dopiero się rozkręca, tak więc podwyżek stóp będzie jeszcze hoho ........ ehhh, szczerze? To naprawdę z tymi szczepieniami wolałbym się mylić....


Panie Krzysztofie, Pan od samego początku pokazał się od strony osoby , która potrafi sama myśleć i ma sporą wiedzę o naszym świecie. Szacunek. Dopytam jeszcze , kto to taki był, aż taki ważny i tak dużo powiedział ,że zasłużył na to by ktoś przyszedł i pomógł mu popełnić samobójstwo? Zbieram informacje o bohaterach, którzy oddali życie , aby nas budzić.

Co do inflacji Panie Krzysztofie to niestety jesteśmy zmuszeni w tym uczestniczyć, a działania Pisu mają na to wpływ jakby nalać wiadro wody do basenu, może nie żebym się wyraził słowami typu napluć do jeziora, ale coś około tego co powiedziałem. Było by tak jak Pan wskazał gdybyśmy byli odosobnioną gospodarką świata, nie zależną od reszty, jakich to zostało jeszcze na tym świecie dokładnie dwie, czyli Irańska i Koreańska z Północy. Reszta jest scalona i powiązana w jeden wielki organizm co oczywiście było celem globalistów, a co niebawem przyniesie ten wspominany przez mnie wielki krach jakiego świat nie widział. Może warto coś o tym napisać? Blisko 8 lat temu, po pamiętnym kryzysie na Cyprze, nakreślił się scenariusz przejęcia przez światowe korporacje majątku ludzkości. Jak wiecie cała idea programów agend 2030 i 2050 polega na tym, że zniesiona ma być cała własność prywatna, a majątek świata skupiony w jednym ręku, pod jednym berłem. Kluczem do tego są kryzys i procedura bail-in wprowadzone do europejskiego systemu prawnego pod nazwą DYREKTYWY BRRD.
Dyrektywa BRRD - „Dyrektywa działań naprawczych oraz restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji banków” uchwalona została 15 maja 2014 r., a obowiązywać zaczęła 01 stycznia 2015 roku w największych krajach Unii. Nie wszystkie państwa Unii ją od razu implementowały. Poza Polską, także Czechy, Luksemburg, Holandia, Rumunia oraz Szwecja. Koalicja PO i PSL nie wprowadziła tej dyrektywy do polskiego porządku prawnego. Zrobił to błyskawicznie PIS wykorzystując do tego obszerny projekt przygotowany przez posłów PO i PSL. Na stronie Rządowego Centrum Legislacji znajdziecie projekt "Ustawy o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji", którego celem jest m.in. wdrożenie do polskiego porządku prawnego dyrektywy BRRD. W dniu 27 stycznia 2016 r. wpłynął on do Sejmu jako druk nr 215. Na posiedzeniu Sejmu 10 lutego odbyło się pierwsze czytanie tego projektu, w trakcie którego podjęta została decyzja o skierowaniu tekstu tej ustawy do konsultacji w sejmowej Komisji Finansów Publicznych. Ustawa ta została uchwalona w dniu 10 czerwca 2016 roku i opublikowana w Dzienniku Ustaw z 2016 r. poz. 996
To wielka regulacja, zawiera ponad 1000 przepisów, a więc została stworzona po to żeby nikt tego nie przeczytał. Sądzę że najwytrwalsi znawcy tematu nie będą w stanie przez nią przebrnąć. Co zatem zawiera regulacja ? Według przepisów ustawy sztuczka polega na tym że klienci banków odpowiedzą za machlojki banków. Mamy więc taki oto scenariusz, system finansowy generuje kolejny kryzys, dochodzi do sytuacji gdy nad przepaścią staną liczne banki, wypełnione po brzegi niespłaconymi kredytami, bezwartościowymi obligacjami, czy śmieciowymi akcjami. Do tej pory wyglądało to tak, że aby ratować gospodarkę przez ruiną Bank Centralny skupował od banków prywatnych toksyczne aktywa, oddłużał je.
Zmienioną wersję tego wariantu przetestowano na Cyprze w roku 2013 kiedy toksyczne aktywa pokryte zostały z aktywów klientów banków. Innymi słowy by pokryć długi banków wypompowano z rachunków bankowych klientów banków na Cyprze 11,6 mld USD. Zaczynacie dostrzegać teraz ten system ?
Teraz przejdźmy do drugiego etapu tego projektu, do stworzenia rzeczywistego , jednego Banku Centralnego na świecie, czyli przejęcia przez jeden Bank Centralny funkcji banków centralnych wszystkich państw świata. To już się dzieje.
Od początku globalnego lockdownu, wszystkie znaczące banki centralne na świecie rozpoczęły w tym samym czasie skupowanie obligacji korporacyjnych, akcji, REIT-ów ( fundusze inwestycyjne lokujące kapitał w rynek nieruchomości ). Od tego samego roku kładziono nacisk na udzielanie rządom państw dotkniętych pandemicznym kryzysem jak największych kredytów i pożyczek. Mamy zatem z jednej osłabianie gospodarki , generowanie zadłużenia przedsiębiorstw prywatnych, a więc akumulowanie kapitału w Banku Centralnym związanego z rynkiem korporacyjnym , z drugiej zadłużanie państw w tempie wykładniczym. To jest także celem tych lockdownów, by okres generowania długów państw trwał jak najdłużej. Każda władza polityczna zainteresowana będzie utrzymaniem władzy jak najdłużej, bo każda jaka dorwie się do władzy robi to dla pieniędzy, a te trzeba generować sprytnie z pieniędzy publicznych, co trwa i wymaga czasu, więc każdy rząd się zadłuży na koszt obywateli, by jego zaplecze polityczne mogło podjąć z ulicy jak najwięcej.
Tak powstaje system zależności pomiędzy państwem a kapitałem prywatnym. W chwili światowego kryzysu najpierw padną przedsiębiorcy i banki, koszt tego upadku poniosą obywatele danego kraju, których aktywa, przez banki prywatne, przejmą banki centralne. Te z kolei , dysponując tym co przejęły i aktywami publicznymi przeniosą je do tego jedynego Światowego Banku Centralnego. Trochę skomplikowane, ale czytelne. Może być tak że po kryzysie na placu boju pozostaną już tylko banki centralne. W związku z tym, że państwa runą jak domki kart , aktywa skupione w banku centralnym przejmie jedna organizacja, właśnie ten jeden centralny, światowy bank. On już jest od dawna i skupia wszystkie banki centralne świata. Nazywa się BIS - Banku Rozrachunków Międzynarodowych z siedzibą w Bazylei.


Ostatnio edytowano 2 grudnia 2021, 21:39 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 grudnia 2021, 21:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Co do wizyt na oiom - ludzie mają prawo żyć, chorować, przyjmować leki i umierać zgodnie ze swoją filozofią. Tak samo jak mają prawo pić alkohol codziennie i też wylądować z tego powodu na oiom. Jestem żywym przykładem ozdrowieńca oprócz milionów innych Polaków, a więc zarazem dowodem na to, że podjąłem świadomą i właściwą decyzję nie przystępując do tego eksperymentu na sobie. I ch** w dupę każdemu kto nie potrafi tego uszanować i mnie usiłuje przymuszać do czegoś takiego. Żaden z tych frajerów by nie wziął odpowiedzialności za to, a każdego pytam i natychmiast milkną po tym pytaniu. Sami w ten sposób aktywizują agresję anty.


Jesteś przykładem i dowodem Anty wszystko: lockdown, maseczki, dystans, szczepienia, sorry, ale większego "antybetonu" tu nie ma. Sam bredzisz.


Może dlatego, że po prostu nie biorę udziału w tej para pandemii, o tym pewnie nie pomyślałeś?

Może też dlatego, że mam wiedzę, iż te działania wnoszą więcej szkody, niż pożytku, co zostało udowodnione lub po prostu nie mają zastosowania do mojej osoby z logicznego i liczbowego powodu?

Lincoln napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Nie, to jest utopia. Może się odniesiesz do całości mojej wypowiedzi? Bo wyrwałeś z kontekstu samo stwierdzenie, a wszystkie argumenty i przykłady, ze jest to utopia, pominąłeś. Też jestem za pełną, osobistą odpowiedzialnością za swoje zdrowie - prywatna ochrona zdrowia.


Są bez sensu, więc po co przytaczać.

jiGsaw napisał(a):
To skoro nie jesteś za obowiązkowym szczepieniem, to na cholerę się wpierniczasz między wódkę, a zagrychę? Kto chce się szczepić niech się szczepi, kto nie, to nie. A co do migrantów to po raz kolejny dajesz przykład ignorancji i utopijnego postrzegania rzeczywistości. Też nie miałbym nic przeciwko całkowitemu odizolowaniu się od Afryki. Oboje wiemy, że to niemożliwe. Pytanie nie było kompletnie z dupy, tylko skierowane do Ciebie świadomie, bo jesteś zwolennikiem tego aby wszyscy się zaszczepili, bo masz jakieś fantasmangorie a propos mutacji, czy mniemanej odporności zbiorowej i pewnie wierzysz, że wirus sobie pójdzie jak się wszyscy magicznie zaszczepią. Ja jestem realistą, Ty fantastą.


Widzisz i tu jest Twój problem, "rozstawiasz" ludzi w systemie 0-1, "doklejasz" rzeczy których nigdy nie napisali i wtedy takie bzdury wychodzą. Życie nie jest czarno-białe, a będąc dużo bardziej obiektywnym od Ciebie mogę napisać swoje zdanie. Nie jestem zwolennikiem przymusowych szczepień i sam się nie zaszczepiłem, ale to wykracza poza Twoją "logikę" fantasto.


jiGsaw napisał(a):
A co Ciebie obchodzi moje szczepienie? To w końcu nie jesteś za obowiązkowym, czy jesteś? Czy trochę jesteś, trochę nie? Czy sam nie wiesz za jakim jesteś? Widzę innych, niech już się szczepią za moje pieniądze, jak chcą. WTF?!


Ty i te Twoje ukochane "dudki"...


jiGsaw napisał(a):
Nie rozumiesz co znaczy wyraz bezpośredni? Serio? To chyba już powinno raz na zawsze zamknąć nasze dyskusje...


TAK opony mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i to potwierdzi każdy fachowiec, zawodowy kierowca dlatego jako przenośnia sprawdziło się w tekście od Waldka bardzo dobrze.

jiGsaw napisał(a):
Proszę w takim razie wskazać i wykazać jaki dokładnie jest ten stosunek ryzyka do korzyści, powiedzmy dla grupy zdrowych mężczyzn oraz kobiet w wieku 0 - 40 lat. Dodatkowo z uwzględnieniem aspektów długoterminowych, powiedzmy w perspektywie 5 lat. Chcesz się wykazać, masz ku temu sposobność.


Hahah, Ty to musiałeś z "wysokiego konia" spaść, uważając, że muszę się przed Tobą wykazywać :rotfl: :rotfl: :rotfl:
PS Masz ban na google?

sama skuteczność i stosunek ryzyka do korzyści zostały już potwierdzone, wystarczy wejść w historię innych szczepionek. Sama, "przeraźliwa", "niesprawdzona" "technologia" mRNA jest rozwijana od lat 90



Czyli jak rozumiem nieudolnie próbujesz się mnie czepiać dla zasady?

1. Nie są bez sensu, pisałeś o rzekomego magicznego sposobu jak mają działać szczepienia na przeziębienie, co już powszechnie wiadomo od ponad 60 lat... a zatem uznałem, że jesteś za tym aby przymuszać w ten, czy inny sposób, na co również wskazywał fakt nie dostrzegania przez Ciebie pośredniego przymusu, jaki jest wprowadzany. Tymczasem sam się nie zaszczepiłeś. Hipokryzja?

2. To po co pierniczczysz w koło macieju o tych szczepionkach, próbujesz tłumaczyć czemu służą itp. itd. Każdy ma swój rozum i dla mnie mówienie komuś, czy ma się zaszczepić lub nie, jest jak mówienie komuś, czy ma tyłek podcierać trzy razy, czy pięć, a może umyć dupsko po każdym kupsku.

3. Jakie "dudki"? Wypowiadasz się jakbyś był za, po czym stawiasz się jako przeciw, ale argumenty (naciągane) pro powtarzasz. No chyba, że jesteś za szczepieniem wszystkich, pod warunkiem, że nie dotyczy to Ciebie?

4. Nie, nie mają bezpośredniego wpływu. Mają pośredni. Właśnie potwierdziłeś, że nie wiesz co oznacza bezpośredni wpływ. Przykre trochę, jak na człowieka wykształconego.

5. Nie przede mną, a przed szanownym gronem. Twierdzisz, że masz jakąś magiczną wiedzę a propos działania tych szczepień, stosunkach ryzyka do korzyści, że już wszystko wiadomo, bo przecież od lat 90' istnieją itp. itd., to proszę, nie wstydź się. Skoro tak jest to proste pytanie - dlaczego sam nie wprowadziłeś tego preparatu do ustroju? Czyżbyś jednak ocenił ryzyko względem siebie jako zbyt wysokie?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 3 grudnia 2021, 08:49 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
przecież prędzej czy później wszyscy będą zaszczepieni.
teraz nie pamiętam kraju, ale co miesiąc 100euro kary, jeżeli się nie szczepisz mając 60+.
myślicie, że do czego to będzie zmeirzało?
to jak z elektrykami, też wszyscy będą jeździć, bo się nie będzie dało inaczej. siłą nikogo nie zaprowadzą, ale będą takie kary/podatki czy coś, że skończy się jak się skończy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 3 grudnia 2021, 08:59 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
kai napisał(a):
przecież prędzej czy później wszyscy będą zaszczepieni.
teraz nie pamiętam kraju, ale co miesiąc 100euro kary, jeżeli się nie szczepisz mając 60+.
myślicie, że do czego to będzie zmeirzało?
to jak z elektrykami, też wszyscy będą jeździć, bo się nie będzie dało inaczej. siłą nikogo nie zaprowadzą, ale będą takie kary/podatki czy coś, że skończy się jak się skończy


wiara w to, że jeszcze w nas Polakach została się waleczność i bohaterstwo trzyma mnie przy nadziei. Jak mawia już coraz więcej osób to po prostu musi je.....ać.

Swoją drogą oficjalnie już przyznano, że amantadyna jest skuteczna to o co chodzi z tymi szczepieniami.

https://www.medonet.pl/koronawirus-pyta ... 51703.html

A o maskach jeszcze znany profesor Kuna
https://youtu.be/nDma6bLNoHU

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Ostatnio edytowano 3 grudnia 2021, 09:05 przez KKrzysztof, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 3 grudnia 2021, 09:05 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
ale jaka waleczność. widziałeś strajk kobiet? dziesiątki tyś ludzi na ulicach i co?

o co chodzi? generalnie zawsze powinno się zapobiegać niż leczyć. obojętnie z którą chorobą


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 63 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL