BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 14:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 16:51 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Pułkownik Zuber napisał(a):
alduwiel napisał(a):
A podzielisz się ze mną informacją jaki to masz plan na ominiecie obowiązku zaszczepienia się?


Zakładam, że będzie to szczepionka dobrowolna.
Co prawda rządzą nami kretyni, ale zmuszenie ludzi do obowiązkowego sczepienia niosłoby za sobą zamieszki przy których strajk kobiet to pikuś- a na to sobie nawet kretyni pozwolić nie mogą.


przeciez mowili ostatnio ze te szczepionki beda dobrowolne, bo juz ludziom odpierdala


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 18:42 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pułkownik Zuber napisał(a):
alduwiel napisał(a):
A podzielisz się ze mną informacją jaki to masz plan na ominiecie obowiązku zaszczepienia się?


Zakładam, że będzie to szczepionka dobrowolna.
Co prawda rządzą nami kretyni, ale zmuszenie ludzi do obowiązkowego sczepienia niosłoby za sobą zamieszki przy których strajk kobiet to pikuś- a na to sobie nawet kretyni pozwolić nie mogą.



Wszystko zależy od tego jak się będzie rozwijać sytuacja z wirusem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 8 grudnia 2020, 08:32 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
https://epoznan.pl/news-news-112599-zas ... 90j_4G7yR4

Wszystko wskazuje na to, że od przyjęcia (lub nie) szczepionki przeciwko COVID-19 będzie zależeć możliwość uczestniczenia w poszczególnych sferach życia społecznego.
Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Michał Dworczyk, powtórzył w poniedziałek rano na antenie Radia Zet swoje zapowiedzi o kampanii informacyjnej w sprawie szczepień, która ma ruszyć 15 grudnia.

Polityk pytany o korzyści dla zaszczepionych stwierdził, że będą oni bezpieczni dla otoczenia, więc "będą mogli brać udział w różnego rodzaju sytuacjach czy działaniach, w których inne osoby nie powinny się znaleźć". Nie chciał jednak sprecyzować czy zostaną oni zwolnieni np. z obowiązku zakrywania ust i nosa.

Czy takie podejście nie jest próbą "przekupienia" Polaków, których duża część nie zamierza się szczepić? - Nie. Nikt nie mówi o przekupywaniu. To zwykłe konsekwencje tego, że osoby zaszczepione stają się bezpieczne, przestają stwarzać zagrożenie dla innych - mówił w rozmowie z dziennikarką Radia Zet Michał Dworczyk.

Szczepionkę trzeba będzie przyjąć w dwóch dawkach. Po drugim szczepieniu pacjent otrzyma zaświadczenie w formie papierowej i indywidualnego kodu QR.



Spokojnie to wszystko to tylko teorie spiskowe ;) chipy, szczepionki, depopulacja, plan zniewolenia to wszystko to są bajki, serio!
Btw juz nie mogę się doczekać ,az dostanę swoje lekarstewko i będę mógł spać spokojnie zabezpieczony przed straszliwą zarazą. Zaświadczenie w formie papierowej? Hmmm, a jak zgubię? :zdziwko: Z tego co słyszałem to Bill ma jakiś pomysł na to ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 8 grudnia 2020, 17:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 14 grudnia 2020, 09:09 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1557
Obecnie przebywam w Niemczech, ludzie którzy tutaj żyją nie przejmują się przyszłością. Cieszą się dniem obecnym, może to jest lek? Pozostaje dalej przyglądać się teatrzykowi, kręci się karuzela.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 14 grudnia 2020, 18:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
https://www.money.pl/gospodarka/koronaw ... 2560a.html

Szczepcie się ludzie, póki możecie... bo nowy szczep koronawirusa nadchodzi. Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawi się na niego skuteczna i przetestowana szczepionka. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 14 grudnia 2020, 19:05 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mówiłem o tym już dawno, ze pojawi się nowa mutacja. Bardziej zajadła ;) Pamiętacie ten post, czy mam go poszukać i wkleić?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 14 grudnia 2020, 19:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tymczasem nasze polskie skromne odkrycie nadal zamiatane pod dywan...

https://wiadomosci.wp.pl/amantadyna-na- ... 634174208a

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 09:28 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7012
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
bo to tani lek ni [cenzura] się nie opłaca nim leczyć bo hajs się nie będzie zgadzał.........


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 09:35 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
alduwiel napisał(a):
Mówiłem o tym już dawno, ze pojawi się nowa mutacja. Bardziej zajadła ;) Pamiętacie ten post, czy mam go poszukać i wkleić?


Poszukaj i wklej.

jiGsaw napisał(a):
Tymczasem nasze polskie skromne odkrycie nadal zamiatane pod dywan...

https://wiadomosci.wp.pl/amantadyna-na- ... 634174208a


I to jest prawdziwy skandal ! Dwie osoby, DWIE OSOBY powiedziały że zostały wyleczone amantadyną a władze nic, NIC !

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 09:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
MAJSU napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Mówiłem o tym już dawno, ze pojawi się nowa mutacja. Bardziej zajadła ;) Pamiętacie ten post, czy mam go poszukać i wkleić?


Poszukaj i wklej.

jiGsaw napisał(a):
Tymczasem nasze polskie skromne odkrycie nadal zamiatane pod dywan...

https://wiadomosci.wp.pl/amantadyna-na- ... 634174208a


I to jest prawdziwy skandal ! Dwie osoby, DWIE OSOBY powiedziały że zostały wyleczone amantadyną a władze nic, NIC !


Jak dwie? Podobno setki. Tyle, że to noname'y, a teraz padło na kogoś znanego, i dobrze, trudniej będzie im to zamieść pod dywan. Jeżeli jest lekarz, który twierdzi, że to działa, to dlaczego władzuchna nie zrobi nawet badań aby to sprawdzić? Czyżby wirus nie był na tyle groźny by było warto? Ojej. :/

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 09:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
"W piątek 11.12.2020 roku ta kobieta zaszcze-piła się na c-o-v-i-d-19. Szcze-pionka jest dobrowolna, ale trzeba podpisać dokumenty. W dokumencie jest też punkt: niepożądane skutki uboczne i jakie są te skutki też jest opisane ... Podpisała się pod tym przed podaniem szcze-pionki.
Już tego samego dnia w piątek wieczorem poczuła się źle, w sobotę wymiotowała i dostała drgawek, doszedł także paraliż. W poniedziałek rano (14.12.2020) wylądowała w szpitalu, leży i wyje bo nie wie co się z nią dzieje. Zadzwoniła do znajomej (która mi to przekazała), bełkotała, ledwo można było ją zrozumieć, że po zaszcze-pieniu na tego znanego wirusa wylądowała w szpitalu. Poprosiła ją czy by mogła w szpitalu tłumaczyć bo nie zna angielskiego. Znajoma zadzwoniła więc do tego szpitala, ale powiedzieli jej, że nikt z bliskiego otoczenia nie może być tłumaczem i że ściągną tłumacza z biura przy szpitalu.
Zadzwoniła również do jej męża aby może ją stamtąd zabrać bo w obecnej sytuacji nie wiadomo co szpital może zrobić z pacjentem, szczególnie takim z NOPem, ale jej mąż powiedział, że nie bo jest w złym stanie i podają jej kroplówki. Znajoma pojechała tam jednak do tego szpitala i bez żadnego problemu weszła do niej na oddział tam gdzie leży, rozmawiała z lekarzem i pielęgniarką. Lekarz przyznał, że wystąpił skutek uboczny po podaniu szcze-pionki, była to szcze-pionka dobrowolna firmy P-f-i-z-e-r. Przed podaniem szcze-pionki miała robiony wywiad, była zdrowa, nie miała żadnych chorób. Lekarz określił to na zasadzie „oczyszczenia” i robią wszystko żeby z tego wyszła. Sam lekarz podkreślił również, że nie rozumie po co zdrowi ludzie poddają się tym szczepieniom, że tyle ostrzeżeń jest wobec tej szczepionki.
Po tej historii nasuwa się pytanie:
1. Dlaczego nikt z bliskich nie może być tłumaczem? Czy tłumacz przyszpitalny będzie relacjonował tak, żeby było na korzyść szpitala?
2. Skoro lekarz mówi i dziwi się, dlaczego szczepią się osoby zdrowe, które tak zareagowały na zastrzyk, to jak zareagują na niego osoby chore, słabsze? Chyba każdy będzie umiał odpowiedzieć na to pytanie
Jak ktoś będzie miał jakieś doświadczenia z tą szcze-pionką to proszę o kontakt …."
Autor Aneta Meyer


Majsu ok. A pamiętasz w którym to temacie napisałem Wam ,,oto teoria spiskowa na nadchodzący 2021 '' ?

edit mam 10 min szukałem, ale mam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 11:21 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
jiGsaw napisał(a):
Jak dwie? Podobno setki. Tyle, że to noname'y, a teraz padło na kogoś znanego, i dobrze, trudniej będzie im to zamieść pod dywan. Jeżeli jest lekarz, który twierdzi, że to działa, to dlaczego władzuchna nie zrobi nawet badań aby to sprawdzić? Czyżby wirus nie był na tyle groźny by było warto? Ojej. :/


Podobno jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Podsumujmy, jak na Covida umierły wcześniej znane osoby "Hue Hue celebryci, Hue Hue też mi wyrocznia". Jak było coś o rządzie to było "Hue, Hue, ten rząd to jest tak wiarygodny jak teorie Alduwiela hue hue" no i nagle jakiś odpalony Minister mówi że się wyleczył i tadam ! Święty gral ! #mamyto koljeny spisek !

Tadam :D

Nie no wcale to nie jest to cherry picking o którym pisał n razy Damian, nie nie, oczywiście że nie, na pewno zaraz nam wyjaśnisz dlaczego się mylę :rotf:

alduwiel napisał(a):
"W piątek 11.12.2020 roku ta kobieta zaszcze-piła się na c-o-v-i-d-19. Szcze-pionka jest dobrowolna, ale trzeba podpisać dokumenty. W dokumencie jest też punkt: niepożądane skutki uboczne i jakie są te skutki też jest opisane ... Podpisała się pod tym przed podaniem szcze-pionki.
Już tego samego dnia w piątek wieczorem poczuła się źle, w sobotę wymiotowała i dostała drgawek, doszedł także paraliż. W poniedziałek rano (14.12.2020) wylądowała w szpitalu, leży i wyje bo nie wie co się z nią dzieje. Zadzwoniła do znajomej (która mi to przekazała), bełkotała, ledwo można było ją zrozumieć, że po zaszcze-pieniu na tego znanego wirusa wylądowała w szpitalu. Poprosiła ją czy by mogła w szpitalu tłumaczyć bo nie zna angielskiego. Znajoma zadzwoniła więc do tego szpitala, ale powiedzieli jej, że nikt z bliskiego otoczenia nie może być tłumaczem i że ściągną tłumacza z biura przy szpitalu.
Zadzwoniła również do jej męża aby może ją stamtąd zabrać bo w obecnej sytuacji nie wiadomo co szpital może zrobić z pacjentem, szczególnie takim z NOPem, ale jej mąż powiedział, że nie bo jest w złym stanie i podają jej kroplówki. Znajoma pojechała tam jednak do tego szpitala i bez żadnego problemu weszła do niej na oddział tam gdzie leży, rozmawiała z lekarzem i pielęgniarką. Lekarz przyznał, że wystąpił skutek uboczny po podaniu szcze-pionki, była to szcze-pionka dobrowolna firmy P-f-i-z-e-r. Przed podaniem szcze-pionki miała robiony wywiad, była zdrowa, nie miała żadnych chorób. Lekarz określił to na zasadzie „oczyszczenia” i robią wszystko żeby z tego wyszła. Sam lekarz podkreślił również, że nie rozumie po co zdrowi ludzie poddają się tym szczepieniom, że tyle ostrzeżeń jest wobec tej szczepionki.
Po tej historii nasuwa się pytanie:
1. Dlaczego nikt z bliskich nie może być tłumaczem? Czy tłumacz przyszpitalny będzie relacjonował tak, żeby było na korzyść szpitala?
2. Skoro lekarz mówi i dziwi się, dlaczego szczepią się osoby zdrowe, które tak zareagowały na zastrzyk, to jak zareagują na niego osoby chore, słabsze? Chyba każdy będzie umiał odpowiedzieć na to pytanie
Jak ktoś będzie miał jakieś doświadczenia z tą szcze-pionką to proszę o kontakt …."
Autor Aneta Meyer


Aneta wstawaj ! Zesrałaś się !

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 11:45 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7012
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
akurat jak chodzi o tą amantandynę to na stronie przychodni można zobaczyć setki wpisów zadowolonych ludzi a nie dwie osoby Majsu ludzi wyleczonych tanio szybko i skutecznie i teraz pomyśl sobie jak woli korpo leczyć szybko tanio i skutecznie czy drogo nieskutecznie i latami?????


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 11:55 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Zdzira 850I napisał(a):
akurat jak chodzi o tą amantandynę to na stronie przychodni można zobaczyć setki wpisów zadowolonych ludzi a nie dwie osoby Majsu ludzi wyleczonych tanio szybko i skutecznie i teraz pomyśl sobie jak woli korpo leczyć szybko tanio i skutecznie czy drogo nieskutecznie i latami?????


Wy naprawdę jesteście tacy naiwni ? Jak wam puka do drzwi obcy typ i mówi że ma rewolucyjny lek na Covid i do tego kartkę z podpisami setek osób którym pomógł to bierzecie bez pytania ?

Dla przykładu, jakbyś przy przeziębieniu dawał ludziom śmiej żelki które jakoby to miałoby pomóc w leczeniu to myślisz że nie dostałbyś setek wiadomości o tym że komuś pomogło ?

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 11:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
MAJSU napisał(a):
Zdzira 850I napisał(a):
akurat jak chodzi o tą amantandynę to na stronie przychodni można zobaczyć setki wpisów zadowolonych ludzi a nie dwie osoby Majsu ludzi wyleczonych tanio szybko i skutecznie i teraz pomyśl sobie jak woli korpo leczyć szybko tanio i skutecznie czy drogo nieskutecznie i latami?????


Wy naprawdę jesteście tacy naiwni ? Jak wam puka do drzwi obcy typ i mówi że ma rewolucyjny lek na Covid i do tego kartkę z podpisami setek osób którym pomógł to bierzecie bez pytania ?

Dla przykładu, jakbyś przy przeziębieniu dawał ludziom śmiej żelki które jakoby to miałoby pomóc w leczeniu to myślisz że nie dostałbyś setek wiadomości o tym że komuś pomogło ?


Czyli co? Alduwiel i ja zakladaliśmy fake konta, czy robiliśmy fake wpisy, że niby nam pomogło w liczbie jak Zdzira podał, aby rozdmuchać fałszywą skuteczność tego preparatu? Ten rzecznik też sobie to wymyślił? :rotfl: Nie pogrążaj się. :dontgetit: Zadam JEDNO, proste, logiczne pytanie: skoro wirus jest niby groźny to CO SZKODZI SPRÓBOWAĆ?!

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 12:13 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
jiGsaw napisał(a):

Czyli co? Alduwiel i ja zakladaliśmy fake konta, czy robiliśmy fake wpisy, że niby nam pomogło w liczbie jak Zdzira podał, aby rozdmuchać fałszywą skuteczność tego preparatu? Ten rzecznik też sobie to wymyślił? :rotfl: Nie pogrążaj się. :dontgetit: Zadam JEDNO, proste, logiczne pytanie: skoro wirus jest niby groźny to CO SZKODZI SPRÓBOWAĆ?!


i Ty ludzi od lewaków wyzywasz :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Hmmm... a jedno podstawowe pytanie, kto zarobi na rozdmuchaniu skuteczności tego preparatu :-k Hmmm... czyżby nie Korpo ją produkujące ? No nie, gdzie, to że zniknęła ze wszystkich aptek w 5 minut to nie ma z tym nic wspólnego ! :D Podsumujmy, Lekarz X znalazł magiczny lek dzięki któremu można wyleczyć się z pseudo choroby która wcale nie jest taka śmiertelna ale Big Farmie zależy żeby za taką uchodziła bo sprzeda szczepionki więc żeby się przed nią zabezpieczyć powinniśmy kupić pewien lek z Big Farmy :rotfl:

Niech Cię huy ! Spisek w spisku ! Incepcja ! Zaczęło się ! :rotfl: Spierdalam do samolotu :rotfl:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 13:44 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Majsu to powinien dostać jako pierwszy szczepionkę. I bardzo dobrze , ze dwie porcje ;) jedna to mogło by być za mało


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 14:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
MAJSU napisał(a):
jiGsaw napisał(a):

Czyli co? Alduwiel i ja zakladaliśmy fake konta, czy robiliśmy fake wpisy, że niby nam pomogło w liczbie jak Zdzira podał, aby rozdmuchać fałszywą skuteczność tego preparatu? Ten rzecznik też sobie to wymyślił? :rotfl: Nie pogrążaj się. :dontgetit: Zadam JEDNO, proste, logiczne pytanie: skoro wirus jest niby groźny to CO SZKODZI SPRÓBOWAĆ?!


i Ty ludzi od lewaków wyzywasz :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Hmmm... a jedno podstawowe pytanie, kto zarobi na rozdmuchaniu skuteczności tego preparatu :-k Hmmm... czyżby nie Korpo ją produkujące ? No nie, gdzie, to że zniknęła ze wszystkich aptek w 5 minut to nie ma z tym nic wspólnego ! :D Podsumujmy, Lekarz X znalazł magiczny lek dzięki któremu można wyleczyć się z pseudo choroby która wcale nie jest taka śmiertelna ale Big Farmie zależy żeby za taką uchodziła bo sprzeda szczepionki więc żeby się przed nią zabezpieczyć powinniśmy kupić pewien lek z Big Farmy :rotfl:

Niech Cię huy ! Spisek w spisku ! Incepcja ! Zaczęło się ! :rotfl: Spierdalam do samolotu :rotfl:


Jak to się ma do zarobku na potencjalnie nowym leku lub szczepionce? Bez jaj. Część ludzi FAKTYCZNIE ciężko przechodzi kałvida, a więc PRĘDZEJ bym optował za lekiem, niż szczepionką. Skoro mamy preparat, który znamy wraz z jego działaniem i ew. efektami niepożądanymi, mamy lekarzy potwierdzających skuteczne stosowanie, wreszcie mamy świadków potwierdzających jego skuteczność, to czemu nie spróbować? Czyżby mogło to jeszcze bardziej osłabić zasięg zainteresowania eksperymentem Pfizera?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2020, 14:44 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2071
Poczytacie sobie o firmie Pfizer. Mają oni kilka grzeszków z 2009 czy 2011 r. A domniemuje, że nasz rząd zamówił najwiecej szczepionek tej właśnie marki.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL