BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 10 maja 2024, 02:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 06:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8240
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zauważyłem jedno, jeśli ktoś nigdy nie słyszał o planie zniewolenia ludzkości przez elity za pomocą psów pasterskich (my owce, oni pasterze a brudną robotę zwalają na psy zaganiające tak, aby owce nawet nie wiedziały, ze to co się dzieje wynika z woli pasterzy) to stykając się z nią pierwszy raz podejmie decyzje prawie, ze ostateczną (napisałem, prawie bo niby się wszystko da, ale trzeba tez pamiętać o rachunku prawdopodobieństwa) czy dać temu wiary czy nie dać.
Takie osoby jak ja, które prawdę odrzuciły a potem po latach analiz stwierdziły, ze to się dzieje jest znikoma ilość, ale przypadki się trafiają ;)
Np kupiłem ostatnio lokal pod pizzerię, właścicielem był koleś koło 60 lat. Jak to ja w dniu przekazania kluczy była luźna rozmowa i korzystając z okazji opowiedziałem to i owo. Pośrednik parcha śmiechem, a sprzedający na odwrót. Nie odzywał się przez cały czas jaki miałem nie przyjemność spierać się z pośrednikiem, który to miał odmienne zdanie już wyrobione. Na sam koniec sprzedający powiedział, ze nigdy wcześniej nie miał przyjemności zetknąć się z opisem świata w tym kontekście i z przerażeniem musiał stwierdzić, ze najprawdopodobniej tak właśnie się dzieje. Stał wryty jakby mu oczy pierwszy raz zadziałały właściwie ;) i na samym końcu stwierdził, ze mam rację. Jakie to wnioski z tego płyną? Ano kijem Wisły nie zawrócę, ale jakieś tam pojedyncze ryby prawdopodobnie uda mi się zawrócić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 08:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
Czlonek korwinowej sekty Mentzen powiedzial , ze szczepionki drastycznie ograniczają śmiertelność osob zaszczepionych oraz hospitalizacje. https://mobile.twitter.com/marcin_kedry ... 9191160847 Zrobil to ponieważ nalezy do swiatowego spisku czy dlatego, ze zostal przekupiony? :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 11:37 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
alduwiel, może spisek jest, może go nie ma, ale zauważ że od półtora roku "prorokujesz" nam tu na forum i nic to nie zmienia, a sam tylko w frustrację wpadasz.


jak to nic się nie zmienia, nie widzisz ludzi w maskach :) przymus
możemy udawać też, że nie ma przymusu szczepień jednak trąbią o tym dość głośno w mediach. Wszędzie tylko szczepienia i covid.

Szczepić pod przymusem to można krowę czy psa.
Lincoln napisał(a):
Nikt jeszcze u nas nie zrównał ludzi ze zwierzętami, więc ten kolejny "mądry", taki mądry nie jest.
jak wprowadzą przymus szczepień to dość mocno nas zrównają ze zwierzętami :)

alduwiel napisał(a):
Ano kijem Wisły nie zawrócę, ale jakieś tam pojedyncze ryby prawdopodobnie uda mi się zawrócić.

musimy próbować, jak pokazuje historia te nasze mniejszości walczące o wolność są potem na pomnikach.

Ja sam mam kilku przekonanych na swoim koncie :) oby tak dalej.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 13:40 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
Nikt jeszcze u nas nie zrównał ludzi ze zwierzętami, więc ten kolejny "mądry", taki mądry nie jest

W filmiku wrzuconym przez Jiga z FB, berkowicz przytoczył słowa z wywiadu z jakimś "Prezesem". Szukałem tego wywiadu i nie mogę znaleźć. Do nich się odniosłem.

KKrzysztof napisał(a):
jak wprowadzą przymus szczepień to dość mocno nas zrównają ze zwierzętami
x2

Z tym, ze oni ci powiedzą, ze przymusu nie ma. Alee. Tam nie możesz, tego nie możesz. To jak to nie jest przymus pośredni to co to jest? Segregacja.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 14:39 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
kszyhu napisał(a):
Z tym, ze oni ci powiedzą, ze przymusu nie ma. Alee


jak to mówią, wszystko przed ale nie ma znaczenia :) i to by pasowało :) Brekowicz powiedział, że nie ma też przymusu płacenia podatków po prostu Ci co je płacą mają przywilej bycia poza więżeniem :)

Nie ukrywam, ze czasami lubię go posłuchać chociaż to pisior chociaż ostatnio mam wrażenie, ze też przejrzał na oczy.

Witold Gadowski

https://youtu.be/L5UpWddrOOs

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 20:56 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8240
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
https://collections.dartmouth.edu/teite ... matic.html

Może skoro trafili się i tacy co zajrzeli do linka z dokumentem zwanym ,,agenda 2030'' to i znajdą się tacy co zajrzą tu by się przekonać ,ze wszystko co zostało opisane w tej książce krok po kroku się dzieje co sugeruje, a nawet wskazuje ,ze finał czeka nas dokładnie taki jaki w książce opisano.


Edit Waldek już knuje z pobratymcami plany na jesień

Obrazek
:rotfl: :rotfl:
przepraszam , ale nie wytrzymałem hahahahaha


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 21:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
kszyhu, czyli to opinia, a nie stan rzeczywisty.

KKrzysztof, przecież od dawna są przymusowe szczepienia i jakoś nikt dotychczas nie zrównał ludzi ze zwierzętami. W nich już dawno "chipy" mogli po cichu zainstalować :P

alduwiel, tak szczerze to uważasz, że tym "władcom" świata bardziej opłaca się pozostawić przy życiu tych posłusznych co się zaszczepili, czy tych co stają okoniem?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 22:11 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8240
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie ma to dla nich znaczenia Lincoln, jedni i drudzy są tak samo zbędni.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 23:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):

KKrzysztof, przecież od dawna są przymusowe szczepienia i jakoś nikt dotychczas nie zrównał ludzi ze zwierzętami. W nich już dawno "chipy" mogli po cichu zainstalować :P



Nawet obowiązkowe szczepienia nie są przymusowe.

To wymień mi proszę obowiązkowe szczepienia, których brak, powoduje takie reperkusje jak brak szczepienia na covid 19?

Podaj mi choć jedną szczepionkę na jakieś przeziębienie lub inną chorobę o takim rzędzie wielkości realnej śmiertelności, która chociaż jest obowiązkowa.

Szczepienie miało być DO BRO WOL NE. Które szczepienia dobrowolne są finansowane z podatków? Które szczepienia dobrowolne są podstawą do braku segregacji i reperkusji?

Zacznijcie ludzie myśleć logicznie i łączyć kropki, bo to aż przykre.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 6 sierpnia 2021, 07:10 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 23:32 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1557
O to to to właśnie. Dopóki nie stanie policja czy żandarmeria, nie zapuka i nie każe... to można tak myśleć. Ale podajże w Australii już chodzą po domach i nakazują szczepienia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 sierpnia 2021, 06:36 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw, i Alik87, dokładnie z tym się zgadzam macie rację dobrze napisane. Lincoln, nawet jak nie zgadzasz się z powyższym to pytanie czy obowiązkowo można poddać cały naród eksperymentowi medycznemu ??? Ostatecznie to nie może być przymusu czegokolwiek a jest tego faktycznie wiele. Nasze prawo biologiczne gwarantuje nam te swobody.

No jak już pisałem Lincoln, toć się szczep mi to nie przeszkadza, żyj zgodnie z tym co uważasz za stosowne a mi daj też żyć po swojemu.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Kodeks_norymberski

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Ostatnio edytowano 6 sierpnia 2021, 06:39 przez KKrzysztof, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 sierpnia 2021, 06:36 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8240
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Lincoln dlaczego niby ludzie posłuszni mieli by byc wiecej wqrci od tych nie posłusznych? Chlopie oni budują system TOTALNEJ KONTROLI gdzie kazdy ma chip i pieniadze na nim w formie elektronicznej. Ktoś zacznie podskakiwać to wylączą mu chipa i nie będzie miał zupelnie nic. Nie będzie mogl kupić jedzenia czy picia - to będzie totalna kontrola i przy jej pomocy nie bedzie mialo znaczenia czy ktoś ma ochotę wspolpracowac czy też nie. Zwyczajnie ludzkosc nie będzie miala wyboru, a z ravji ze to się ogolówi podobac nie będzie to chcą za wczasu zmniejszyc ilosc ludzi bo taka mniejsza grupa ludzi jest mniej nieprzewidywalna, albo faktycznie zmiany klimatyczne są tak powazne , ze trzeba zrobić absolutnie wszystko , aby temu przeciwdzialać.

Lincoln to, ze ktos jest posluszny teraz nie gwarantuje, ze bedzie w przyszlosci tak samo posluszny dlatego mylnie uwazasz, ze osoby zaszczepione z wlasnej woli bylby wiecej warte dla ponadnarodowych elit od osob obudzonych, ktore juz teraz stawiają opór.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 sierpnia 2021, 13:11 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29723
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
alduwiel napisał(a):
Może skoro trafili się i tacy co zajrzeli do linka z dokumentem zwanym ,,agenda 2030'' to i znajdą się tacy co zajrzą tu by się przekonać ,ze wszystko co zostało opisane w tej książce krok po kroku się dzieje co sugeruje, a nawet wskazuje ,ze finał czeka nas dokładnie taki jaki w książce opisano.


fajnie się czyta :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 sierpnia 2021, 14:40 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
kszyhu, czyli to opinia, a nie stan rzeczywisty.

Tak, w swojej opinii, komentarzu, wywiadzie, jak to sobie nazwiesz... Zrównał ludzi ze zwierzętami, a dokładniej psami.
Chętnie poczytałbym źródło w całości, no ale to może fake, albo stara wypowiedź. Za publiczne wypowiedzi też sie bierze odpowiedzialnośc, niektórych za parę słów potrafią zdymisjonować ze stanowiska.
Nie zmienia to faktu, ze bardzo wymijająco odpowiadasz.
Znaczy to jedno... Pasuje ci taki stan rzeczy. Bo ciebie nie dotyczy ;)

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 sierpnia 2021, 15:51 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
alduwiel, to oczywiste że lepiej przy życiu utrzymać posłusznych i jest większe prawdopodobieństwo, że posłuszni zostaną, jeśli chce się kontrolować wszystko, więc podstawa Twoich teorii wykłada się na aż miło.

jiGsaw, przymusowe na razie nie są, więc skończ te dywagacje. Miarą szkodliwości wirusa jest nie tylko śmiertelność, ale czuję, że to zbyt szeroki kontekst dla Ciebie.

kszyhu, skąd wiesz, że mi pasuje? Nie jestem ani za ani przeciw i tego żaden z Was nie potrafi zrozumieć i jeśli nie popieram Waszych opinii to znaczy że jestem z "tamtymi", a to podstawowy błąd. Mało co jest czarno-białe, "zero-jedynkowe".

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 sierpnia 2021, 15:55 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8240
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Myslisz się niestety, to ze ktoś się dał nabrac i zgarnął zastrzyk nie znaczy, ze taki osobnik zakceptuje NWO i nie wyjdzie na ulicę prostestować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 sierpnia 2021, 16:03 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Trzeba przyznać że jest zdecydowanie bardziej prawdopodobne "jego"posłuszeństwo niż tych którzy od początku unikają poddania się kontroli. Zresztą jak przyjął zastrzyk to chipy już ma w sobie i można go wyłączy niczym w F&F - Hobbs & Shaw :rotfl:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 sierpnia 2021, 16:14 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
kszyhu, skąd wiesz, że mi pasuje? Nie jestem ani za ani przeciw i tego żaden z Was nie potrafi zrozumieć i jeśli nie popieram Waszych opinii to znaczy że jestem z "tamtymi", a to podstawowy błąd. Mało co jest czarno-białe, "zero-jedynkowe".
filozofujesz a już na początku odkryłes karty, stwierdzając, że gdyby coo to mamy przecież wybór.. Tzn na razie nic sie nie dzieje... Bo na razie straszą... Pierwszy w kolejce czeka "mały głód" vel covid... Czeka na termin zlecenia, połowa sierpnia :D

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Ostatnio edytowano 6 sierpnia 2021, 16:16 przez kszyhu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 sierpnia 2021, 16:15 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8240
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Lincoln na Boga Ci ludzie nawet nie wiedzą, ze coś się dzieje. Dopiero jak się dowiedzą gdy to się stanie dostaną piany, ale smycz ,a raczej łańcuch juz będzie na miejscu i guzik bedzie mozna zrobić. Taki jest plan i taka moze byc przyszłość.

Zresztą jakim ty cudem uznales , ze ta grupa ludzi jest posłuszna? Przeziez oni wzieli zastrzyk z wlasnej woli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 8 sierpnia 2021, 13:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw, przymusowe na razie nie są, więc skończ te dywagacje. Miarą szkodliwości wirusa jest nie tylko śmiertelność, ale czuję, że to zbyt szeroki kontekst dla Ciebie.


Przymusowe może i nie, ale ciężko je obiektywnie nazwać dobrowolonymi...

A co jest? Chodzi Ci zapewne o to, że socjalizm w bohaterski sposób rozwiązuje problemy, które sam tworzy? W normalnym systemie by było "przepraszamy, ale Covid - 19 nie był objęty planowaniem systemu publicznej ochrony zdrowia, a zatem nie był uwzględniony w zakresie usług objętych składką ubezpieczeniową, w związku z tym w pierwszej kolejności będą obsługiwane osoby z chorobami znanymi na dzień planowania systemu ochrony zdrowia, które płaciły składki na cele leczenia tych schorzeń. W ramach dostępnych sił rezerwowych, przy zachowaniu dobrej woli ubezpieczyciela, będą leczone przypadki Covid - 19, w przypadku braku miejsc należy próbować skorzystać z innej placówki lub rozpatrzyć leczenie niezależne".

I tyle, jest wówczas PO PROBLEMIE.

A wiesz co jest prawdziwą miarą szkodliwości? MIARA GŁUPOTY rządzących, którzy w wyniku walki z tym wirusem zabili i unieszczęśliwili ogromne ilości osób.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 67 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL