BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 04:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 13 kwietnia 2023, 20:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No dobrze Panowie, jestem w posiadaniu pewnej wiedzy... miałem wprawdzie nie mówić... bo będzie to dla niektórych olbrzymi szok i ciężko przewidzieć jak poradzą sobie lub zareagują niektóre jednostki, więc wrażliwych prosiłbym o wstrzymanie się z dalszym czytaniem tego posta na tym etapie...


Ale.. no ja wiem jak będzie i już wam powiem, raz kozie śmierć (ostatnia szansa na przerwanie czytania). Otóż...

Wszyscy umrzemy słuchajcie i to jeszcze za naszego życia. Co może się wydawać niewiarygodne - nawet ci umrzecie, którzyście się na pandemję niezaszczypjli.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 07:36 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
KU84 napisał(a):
wujekwaldus- tak. I podobno nie było tak złych czasów jakie będą "za naszych czasów" bo przecież nie liczy się to, że np podczas I i II wojen światowych ginęły miliony ludzi albo to, że podczas głodu i wojny domowej w Chinach drugie tyle. LICZY SIĘ TYLKO TO ŻE BLACK ROCK I O N I ZABIORĄ NAM NASZE P I E N I Ą D Z E :!:


Bo wojna, zdrowie i zycie ludzi, rozłączenia rodzinne, obozy koncentracyjne, choroby ktore sie szerzyły przez brak higieny i ubóstwo i wiele innych to NIC bo
Ilumminiaty robią "piniondz" i wszczepiają ludziom czipy w szczepionkach xd a potem jeszcze pitolą ze foliarze mieli racje, albo pokazują promil przypadków z NOPami i mowią że mieli racje, strach to nawet komentować.
Niestety mam też takie foliarskie przypadki w bliskiej rodzinie i z doświadczenia wiem że "nie przegadasz" to jest fanatyzm, za granicą którego nie ma już odwrotu, mozna tylko słuchać i cisnąć bekę żeby mieć jakakolwiek korzyśc z tego dialogu, chociażby komediowa :)

Gotówka to wolność, 5g, czipy w szczepionkach, black rock, ilumminati, płaska ziemia, chemitrals, new world order, the x files.
(tagi dla zasięgu)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 07:46 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Gdybyś był taki na 100% pewny swego jak to opisujesz to byś tak żywiołowo nie reagował. Dlatego też tu jesteś, bo w głębi serca wiesz ,że MOGĘ mieć rację. Ok, specjalnie dla Was i dla Waldka :D wykluje się dziś nowa teoria spiskowa, która totalnie rozwali Wam system. Odliczajcie czas :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 07:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Waldek - tylko zauważ, że wiele osób się zradykalizowało na skutek posranych działań (nie)rządów. Gdy się zaczęła pandemia to Boris Johnson powiedział ludziom uczciwie „musimy się nastawić na to, że ktoś umrze”.

Zaraz media i cały ten syf oblepiły go jak muchy, zahukały itp. itd., no i z czasem tymi metodami to się przekuło w globalną paranoję, a dalej w coraz dalej idące absurdy, wreszcie po prostu nielegalne działania władz o charakterze zamordystycznym. To system to wyhodował.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 07:52 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
alduwiel napisał(a):
Gdybyś był taki na 100% pewny swego jak to opisujesz (...)


Czytanie ze zrozumieniem?
a komu to potrzebne xd

to tylko przykład dlaczego z takimi jak ty nie ma sensu prowadzic dialogu a jedne co mozna robic to cisnać bekę poprawiając sobie humor w wolnym czasie ;)

Oderwany od rzeczywistości człowiek, który nawet nie potrafi czytać ze zrozumieniem,
nawet nie chce mi sie tłumaczyć bo i tak nie zrozumiesz.

Pozdrowienia,
Jan Niezbędny - najlepsze folie świata.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 08:11 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
jiGsaw napisał(a):
Waldek - tylko zauważ, że wiele osób się zradykalizowało na skutek posranych działań (nie)rządów. Gdy się zaczęła pandemia to Boris Johnson powiedział ludziom uczciwie „musimy się nastawić na to, że ktoś umrze”.

Zaraz media i cały ten syf oblepiły go jak muchy, zahukały itp. itd., no i z czasem tymi metodami to się przekuło w globalną paranoję, a dalej w coraz dalej idące absurdy, wreszcie po prostu nielegalne działania władz o charakterze zamordystycznym. To system to wyhodował.


a Tobie mogę odpisac sensownie bo chociaż masz poglądy totalnie inne niż ja i wiele osob mysli o Tobie źle to jednak widziałem pare Twoim postów i zdaje sobie sprawe dlaczego tak myślisz i co sprawilo że masz takie poglądy a nie inne.

Więc tak, zobacz że:
- traktujesz media jako wyznacznik tego co sie dzieje (teraz wspomniales o mediach i gdzies kiedys w swoioch postach tez napisałes że jak wybuchła wojna to temat covida zniknął) tutaj Twoim błędęm jest to że media określasz jako źródło prawdy tego co sie dzieje na świecie.
Pamiętaj że media opisują tematy które się klikają, działają na strachu, panice, emocjach skrajnych, tak abyś się bał, ludzie do tematu wirusa sie przyzwyczaili zatem stał się on coraz mniej klikalny, licznika zachorowan, zgonow i szczepien juz nikt nie chcial oglądać, po prostu przesycenie tematem, potem pojawiła się wojna to ludzie zaczeli bać się wojny i to był temat nr 1 ktory generował największe zasięgi.
Dzis temat wojny też już ucichnął i ludzie też mają przesyt tematu. Ba, nawet ukraincy wracają sobie do domu na święta ;)
Fajnym przykładem była sytuacja w przewodowie, kiedy np: onet sie prawie czerwonymi nagłówkami nie zesrał że "wysoki rangą oficer usa informuje że rosja wystrzelila rakiety w kierunku polski", zobacz że gorący temat z jednego dnia, kolejnego - kiedy prawda wyszła na jaw co się stało, nagle ucichł.
Pamiętasz nazwiska ofiar z głowy? a pamiętasz nazwisko prezydenta Ukrainy? pewnie tak. a Mołdawi? nie? a dlaczego? ;) Media są od zarabiania na informacjach, jako konsument masz fajny wybór: nie oglądać tego gówna.

- drugi bład jaki robisz to:
obwiniasz (nie) rząd za sytuacje na świecie, ale np: covid był na tyle nową sytuacją, że nikt niewiedział jak się zachować, opinie lekarzy i ekspertów były podzielone a często niestety nasilone emocjonalne. a jakąś decyzję trzeba było podjać, też wiedza i fakty na temat pandemii czy choroby zmieniały się w czasie w skutek badań więc nic dziwnego że pewne decyzje z biegiem czasu okazały się złe, ale na owy czas były najlepsze jakie można było podjać znając ówczesne fakty.
Weź sobie wyobraź przykład: masz dziecko, dziecko idzie do przedszkola. w przedszkolu pracuje przedszkolanka co ma katar, zaraziła trójkę dzieci.
przedszkolanka chodziła do pracy bo było to jej jedne źródło utrzymania, ma kredyt i pracuje na b2b, nie może "wziać wolnego".
niestety na skutek presji rodziców władze przedszkola zmusiły ją do przymusowego wolnego więc, skoro pracując na b2b - zaczęła dorabiać w innym prywatnym przedszkolu zarażając kolejne dzieci. dzieci po pewnym czasie zaczely dostawac biegunki a kilka z nich wymagało hospitalizacji, dzieci zaczely zarażac sie nawzajem, okazało się że to nie grypa a coś grypopodobnego, co na niektorych organizmach sieje spustoszenie a na innych objawia sie jak zwykły katar, nie wiesz co to. jako dyrketor przedszkola widzisz ze twoja pracownica ma katar wiec nie siejesz paniki a rodzice znowu mowia ze ta przedszkolanka zaraża, problem jednak jest taki ze to nie przedszkolanka a dzieci juz wzajemnie sie zarażają i teraz co mozesz zrobic jako rodzic?
mozesz nie puscic dziecka do przedszkola, mozesz UWIEZIC JE W DOMU dopoki sytuacja chorobowa nie wroci do normy, ale pytanie kiedy wroci?
niektorzy rodzice maja w dupie, 3 miesace temu robili "ospa party" wiec teraz robią "katar party". z punktu widzenia władz rejonowych najlepiej było zamknąc przedszkole i tymczasowo wyizolowac dzieciaki ktore tam uszczeszczaly... ale te po "lekcjach" chodzily to znajomych, rodzice odwiedzali sie wzajemnie, częśc z tych osob byla w wesolym miasteczku...

co robisz? oczywiscie zlozony przypadek ktory ciezko sie czyta ale daje poglad sytuacji i obrazuje jak trudne sa to decyzje, nie ma jednej dobrej uniwersalnej dla kazdego, ale cos trzeba zrobic, tak samo zachowywaly sie rządy w roznych krajach, reagowaly najlepiej jak mogly na zlozona i nieprosta sytuacje.

temat trudny ale mam nadzieje ze gdzies Ci naswietli co sie tam działo mniej wiecej :)
Pozdro i sorka za dlugi tekst.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 09:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Waldek emocje jake wzbudza w Tobie ten temat i moja osoba swiadczą raczej o czymś innym niż zasugerowałeś


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 09:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
wujekwaldus napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Waldek - tylko zauważ, że wiele osób się zradykalizowało na skutek posranych działań (nie)rządów. Gdy się zaczęła pandemia to Boris Johnson powiedział ludziom uczciwie „musimy się nastawić na to, że ktoś umrze”.

Zaraz media i cały ten syf oblepiły go jak muchy, zahukały itp. itd., no i z czasem tymi metodami to się przekuło w globalną paranoję, a dalej w coraz dalej idące absurdy, wreszcie po prostu nielegalne działania władz o charakterze zamordystycznym. To system to wyhodował.


a Tobie mogę odpisac sensownie bo chociaż masz poglądy totalnie inne niż ja i wiele osob mysli o Tobie źle to jednak widziałem pare Twoim postów i zdaje sobie sprawe dlaczego tak myślisz i co sprawilo że masz takie poglądy a nie inne.

Więc tak, zobacz że:
- traktujesz media jako wyznacznik tego co sie dzieje (teraz wspomniales o mediach i gdzies kiedys w swoioch postach tez napisałes że jak wybuchła wojna to temat covida zniknął) tutaj Twoim błędęm jest to że media określasz jako źródło prawdy tego co sie dzieje na świecie.
Pamiętaj że media opisują tematy które się klikają, działają na strachu, panice, emocjach skrajnych, tak abyś się bał, ludzie do tematu wirusa sie przyzwyczaili zatem stał się on coraz mniej klikalny, licznika zachorowan, zgonow i szczepien juz nikt nie chcial oglądać, po prostu przesycenie tematem, potem pojawiła się wojna to ludzie zaczeli bać się wojny i to był temat nr 1 ktory generował największe zasięgi.
Dzis temat wojny też już ucichnął i ludzie też mają przesyt tematu. Ba, nawet ukraincy wracają sobie do domu na święta ;)
Fajnym przykładem była sytuacja w przewodowie, kiedy np: onet sie prawie czerwonymi nagłówkami nie zesrał że "wysoki rangą oficer usa informuje że rosja wystrzelila rakiety w kierunku polski", zobacz że gorący temat z jednego dnia, kolejnego - kiedy prawda wyszła na jaw co się stało, nagle ucichł.
Pamiętasz nazwiska ofiar z głowy? a pamiętasz nazwisko prezydenta Ukrainy? pewnie tak. a Mołdawi? nie? a dlaczego? ;) Media są od zarabiania na informacjach, jako konsument masz fajny wybór: nie oglądać tego gówna.

- drugi bład jaki robisz to:
obwiniasz (nie) rząd za sytuacje na świecie, ale np: covid był na tyle nową sytuacją, że nikt niewiedział jak się zachować, opinie lekarzy i ekspertów były podzielone a często niestety nasilone emocjonalne. a jakąś decyzję trzeba było podjać, też wiedza i fakty na temat pandemii czy choroby zmieniały się w czasie w skutek badań więc nic dziwnego że pewne decyzje z biegiem czasu okazały się złe, ale na owy czas były najlepsze jakie można było podjać znając ówczesne fakty.
Weź sobie wyobraź przykład: masz dziecko, dziecko idzie do przedszkola. w przedszkolu pracuje przedszkolanka co ma katar, zaraziła trójkę dzieci.
przedszkolanka chodziła do pracy bo było to jej jedne źródło utrzymania, ma kredyt i pracuje na b2b, nie może "wziać wolnego".
niestety na skutek presji rodziców władze przedszkola zmusiły ją do przymusowego wolnego więc, skoro pracując na b2b - zaczęła dorabiać w innym prywatnym przedszkolu zarażając kolejne dzieci. dzieci po pewnym czasie zaczely dostawac biegunki a kilka z nich wymagało hospitalizacji, dzieci zaczely zarażac sie nawzajem, okazało się że to nie grypa a coś grypopodobnego, co na niektorych organizmach sieje spustoszenie a na innych objawia sie jak zwykły katar, nie wiesz co to. jako dyrketor przedszkola widzisz ze twoja pracownica ma katar wiec nie siejesz paniki a rodzice znowu mowia ze ta przedszkolanka zaraża, problem jednak jest taki ze to nie przedszkolanka a dzieci juz wzajemnie sie zarażają i teraz co mozesz zrobic jako rodzic?
mozesz nie puscic dziecka do przedszkola, mozesz UWIEZIC JE W DOMU dopoki sytuacja chorobowa nie wroci do normy, ale pytanie kiedy wroci?
niektorzy rodzice maja w dupie, 3 miesace temu robili "ospa party" wiec teraz robią "katar party". z punktu widzenia władz rejonowych najlepiej było zamknąc przedszkole i tymczasowo wyizolowac dzieciaki ktore tam uszczeszczaly... ale te po "lekcjach" chodzily to znajomych, rodzice odwiedzali sie wzajemnie, częśc z tych osob byla w wesolym miasteczku...

co robisz? oczywiscie zlozony przypadek ktory ciezko sie czyta ale daje poglad sytuacji i obrazuje jak trudne sa to decyzje, nie ma jednej dobrej uniwersalnej dla kazdego, ale cos trzeba zrobic, tak samo zachowywaly sie rządy w roznych krajach, reagowaly najlepiej jak mogly na zlozona i nieprosta sytuacje.

temat trudny ale mam nadzieje ze gdzies Ci naswietli co sie tam działo mniej wiecej :)
Pozdro i sorka za dlugi tekst.


Co do pierwszego to nie oglądam TV, doskonale to rozumiem. Pójdę dalej - analogicznie działa Big pharma. Zarabia się na tych, którzy chorują, a nawet niekoniecznie - na tych, którzy leki kupują, szczypionki lub boją się choroby. ;)

Dzięki, mądry post, choć byłem pełen obaw czytając na wstępie. Niemniej z grubsza jestem świadomy zjawisk, o których pisałeś i w jakiś sposób starałem się je uwzględniać w procesie analitycznym mającym na celu wykreowanie mojej opinii oraz stanowiska jakie przyjmuję. A więc po kolei informację, których potrzebujesz ode mnie aby zrozumieć w pełni mój sposób rozumowania:

- Najpierw trochę definicji, tam gdzie używam słowa pandemia, a już w szczególności w sposób prześmiewczy "pandemja", to niekoniecznie mam na myśli spustoszenie zdrowotne wirusa, a następstwa systemowej, przymusowej pandemii, a więc zbioru faktów i mitów wykorzystywanych systemowo do rzekomego zwalczania wirusa siejącego rzekome spustoszenie.

- Mimo, że pandemia sprawiła, że w chwili gdy żona była w ciąży to straciłem dobry kontrakt w Szwecji i możliwość wykonywania zawodu jaki wiele lat wykonywałem, a także moja firma z innej branży została postawiona w sytuacji braku klientów, braku tarcz ochronnych itp. itd., w efekcie w końcu wspólnik narobił długów, a biznes stał się nierentowny i go ostatecznie sprzedałem (najpierw jedną gałąź firmy, a później kolejną), bo ostatecznie chciałem się skupić na przebranżowieniu do IT, to staram się rozdzielać moją osobistą sytuację od medycznej oceny całego przedsięwzięcia i podjętych działań oraz skupić bardziej na całym obrazie. W każdym razie, praktycznie z dnia na dzień, z relatywnie dużych przychodów rzędu xx krajówek musiałem zacząć dokładać do wszystkiego, na szczęście miałem odłożone na wiele lat do przodu, gdyby nie to... to nie wiem, ale pewnie byłbym rozwodnikiem. :D

- W związku z tym, że nie jestem wirusologiem, epidemiologiem, biologiem, lekarzem, ani nawet fizjoterapeutą, a nawet profesorowie tych dziedzin kluczowych mówili różnie, chaotycznie, nie wzbudzali zaufania, zmieniali zdanie itp. itd., a zatem starałem się ocenić poziom realnego zagrożenia w oparciu o dane liczbowe, np. śmiertelność, skuteczność zabijania, szybkość itp. itd., no i tutaj już w marcu 2020 wyszło na podstawie danych z CDC, że dla mojego profilu śmiertelność wynosi 0,02%, czyli w rzędzie wielkości grypy/zapalenia płuc. Dwa dni po tym jak sobie o tym poczytałem, to było wystąpienie Korwina w TV gdzie właśnie mówił o tym w podobnym kontekście, o jakim zagrożeniu i w jakiej skali mówimy. Owszem, nie było wtedy wiadomo zbyt wiele o potencjalnych powikłaniach itp. itd. Natomiast statystyki wskazywały, że jeżeli robić coś systemowo, to chronić starszych.

- Idąc dalej, bo zaraz pewnie mógłby paść argument "zapchania się opieki zdrowotnej". Jak najbardziej słuszny. Jednak znowu - kryterium tzw. "sprawiedliwości społecznej" - nie lubię tego pojęcia, bo jak coś się nazywa inaczej niż sprawiedliwość, to jest to niesprawiedliwość, ale nie w tym głupim ujęciu populistycznym, a takim zdrowo rozsądkowym - należało systemowo izolować/chronić osoby starsze. System publicznej ochrony zdrowia był projektowany w oparciu o sytuację normatywną. A zatem NOWE, nieprzewidywalne jednostki chorobowe, nie powinny być absolutnie finansowane w pierwszej kolejności, a jeno w ostatniej, nie kosztem odmawiania pacjentom usług, za które zapłacili. Także w ramach nadmiarowych środków - owszem, a reszta prywatnie.

Jak przebrniesz i będzie dalsza dysusja, to chętnie podam więcej argumentów, w razie potrzeby. Także jeżeli coś należało robić, to na pewno kierować się jakimiś pewnymi wskaźnikami, a te dają liczby bezwzględne. Liczby jednak nie dawały pola do realizacji innych celów... niestety w dużym stopniu biznesowych i lobbystycznych lub propagandowych, politycznych etc.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 14 kwietnia 2023, 10:08 przez jiGsaw, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 09:48 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Grzesiu nie koniecznie. Możesz go w tym momencie spostrzegać, może inaczej… mierzyć swoją miarą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 10:11 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Moze i masz rację Alik87, ale mam nieodparte wrażenie ,że jest wku*wiony na mnie na maxa :) Dobrze, zatem wrzucę dziś coś śmieszniejszego na poprawę humoru .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 11:15 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
To już wasze prywatne sprawy. Pogadajcie, rzecz ludzka. Więcej humoru, pozytywnej energii ciągnij, wyprowadź emke na spacer :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 11:24 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Waldek

Z jedną teorią nie masz racji. Gotówka jest potrzebna i powinna zostać jako część systemu płatności.

Co do pandemii

Moje zdanie jest takie że jak chodzi o sam jej początek czyli rok 2020 to masz rację że sytuacja była nowa i ciężko było podjąć sensowne kroki.
Ale ciągnięcie tego cyrku 2 lata to już po pierwszym pół roku było klepanie kasy dla podmiotów typu Pfizer itp kosztem gospodarki co spłacamy dzisiaj.

Co do źródeł informacji uważam iż należy używać wielu równocześnie czyli i tv I internet i statystyki i na koniec prosta logiczna ocena tego co widzimy. Zazwyczaj sprawdza się to znakomicie.

Co do Alduwiela on w przeciwieństwie do mnie czy Jigsaw poszedł za bardzo w spiski itp. On jest na jednym końcu skali Ty na drugim a ja gdzieś po środku co zresztą jest najgorszą sytuacja bo w zasadzie obydwie strony człowieka "nie lubią " bo nie popierasz nikogo po za zdrowym rozsądkiem a tego w ogóle dzisiejsze społeczeństwo nie lubi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 14 kwietnia 2023, 22:20 
Offline
Tangiers Casino Manager
Avatar użytkownika

Posty: 5278
Moje BMW: Giulia Veloce
alduwiel napisał(a):
Ok, specjalnie dla Was i dla Waldka wykluje się dziś nowa teoria spiskowa, która totalnie rozwali Wam system. Odliczajcie czas


Długo jeszcze do tej nowej teorii . . . ? Bo zaraz dzień się kończy :oczami:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 15 kwietnia 2023, 06:35 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Kuba od przedwczoraj nic nie jadłem i piję tylko wodę. Robię sobie autofungię. Aktualnie jedyne o czym myślę to o ziemniakach z curry które zjem o 13... Ahhhh powiem Wam ,ze nie doceniacie tego co macie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 15 kwietnia 2023, 06:39 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
alduwiel napisał(a):
Kuba od przedwczoraj nic nie jadłem i piję tylko wodę. Robię sobie autofungię. Aktualnie jedyne o czym myślę to o ziemniakach z curry które zjem o 13... Ahhhh powiem Wam ,ze nie doceniacie tego co macie :)



Weź się w garść i zacznij robić masę jak poczciwy chłop :hyhy: :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 15 kwietnia 2023, 06:52 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tylko po co mi to? Robienie masy wymaga przejścia na dodatni bilans kaloryczny, a mi zależy na życiu ,a nie na wyglądzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 15 kwietnia 2023, 11:13 
Offline
Tangiers Casino Manager
Avatar użytkownika

Posty: 5278
Moje BMW: Giulia Veloce
alduwiel napisał(a):
Ahhhh powiem Wam ,ze nie doceniacie tego co macie

Ale skąd Ty możesz to wiedzieć ? Przecież nie masz pojęcia co mam i z czego się cieszę :) ani co robię, że moja praca sprawia mi przyjemność :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 15 kwietnia 2023, 11:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Miałem na myśli jedzenie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 15 kwietnia 2023, 13:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
alduwiel napisał(a):
Tylko po co mi to? Robienie masy wymaga przejścia na dodatni bilans kaloryczny, a mi zależy na życiu ,a nie na wyglądzie.


Ujemny bilans kcal prowadzi z kolei do śmierci.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19
PostNapisane: 16 kwietnia 2023, 06:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
jiGsaw napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Tylko po co mi to? Robienie masy wymaga przejścia na dodatni bilans kaloryczny, a mi zależy na życiu ,a nie na wyglądzie.


Ujemny bilans kcal prowadzi z kolei do śmierci.



To zależy jak duży :D


SMP! Auuu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL