BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 2 maja 2024, 01:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 listopada 2020, 09:58 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
jwayler1911 napisał(a):
... zobacz w jakim matrixie żyjesz i żyjemy my wszyscy, oni nawet nie musza kiwać palcem a ogłupione społeczeństwo nawet nie umie sobie tego wyobrazić i same społeczeństwo powyzywa osoby które chcą co ustalić i poznać fakty. A Taki plan jest cały czas wdrażany i dlaczego tyle lat harują nasi dziadkowe, nasi ojcowie i my i tak na całym świecie a cały czas tkwimy w miejscu mimo tak galopującej techniki do przodu ? Ludzie wypracowują pieniądze ale te pieniądze i dobra nie są nasze.. I w tym problem

Od jakiegoś czasu technika zamiast służyć ludzkości zostaje wykorzystywana przeciw ludzkości a jeżeli coś jest przeciw ludzkości to wiadomo, począwszy od inwigilacji, utrudnienia skończywszy na mordowaniu w biały dzień szczególnie starszych i nienarodzonych.


DOKŁADNIE TAK I SAM BYM LEPIEJ TEGO NIE UJĄŁ. Już kiedyś zwracałem na to Waszą uwagę. Na to ,ze żyjemy w złotym wieku ludzkości, a jednak 90% ludzi cierpi i to wszystko można by zmienić gdyby tylko dobra wola była tych co nami rządzą. W latach 60 naukowcy wyliczyli ze w 21 wi3eku będziemy mieli juz taką nadprodukcję dzięki technice, ze ludzie będą musieli pracować maxymalnie 4 godzinny dziennie przez 3-4 dni w tyg i co się stało z tymi założeniami?
Ja Wam powiem prawdę, nie ma przeludnienia, nie ma braków! Wszystkiego jest w bród bo żyjemy w oceanie obfitości i temu oceanowi jest wszystko jedno czy czerpiemy z niego łyżką, wiadrem czy cysterną. Największe kłamstwo swata to to ,ze wszystkiego brakuje! A brakuje tylko jednej rzeczy tak naprawdę: SPRAWIEDLIWEGO PODZIAŁU TEGO CO PRODUKUJEMY!


Jig Moim zdaniem zasada Pareta ma tu miejsce, ale stawiałbym na odwrotną sytuację niz sugerujesz :/ moim zdaniem przynajmniej 80% to będzie prawda...


Jesli jestescie z Wawy to o 12 rusza marsz ludzi, ktorzy prostestują przeciw temu wszystkiemu :) zapraszam.

http://vaccineappeal.com/?p=303&fbclid= ... NUTl9VhJLU


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 listopada 2020, 13:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 37
Moje BMW: F10 3.0 benzyna 2013
Nie do końca sprawdzona, nie przetestowana, ale szczepmy wszystkich a później jedynie małe skutki uboczne: https://www.youtube.com/watch?v=qHS3IED7Z5U


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 listopada 2020, 13:10 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
To ja juz wiem, jak bede mial zly nastroj, gdzie zagladac :D

Chwalmy Aldiego, jako nowego proroka! Tylko jego racja najracjejsza!! On rozkminil! Ja biedny, nawet nie wiedzialem, ze 9 na 10 moich znajomych cierpi. Teraz wiem. Moge sie obudizc i USWIADAMIAC :D

O [cenzura]... jakby nie bylo pandemii to bym sie przeszedl na taki marsz :D jakbym spotkal znajomego, wiadomo z kim nie rozmawiac.

Wy powaznie tak? bo nie wierze. Serio nie wierze, ze mozna na powaznie xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 listopada 2020, 13:18 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Damian i Twoja racja moze być dobra, ale nie zaprezentowałeś tutaj jeszcze swoich kontrargumentów, a ja z checią je rozważę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 listopada 2020, 13:41 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Ale do czego kontrargumentow? Stary. To teraz trzeba na kazde wymyslone szurstwo stawiac kontrargumenty, albo szurstwo staje sie prawda? No to tak nie dziala :D

Ziemia jest plaska, bo promienie sloneczne zza chmur zbieraja sie najwyzej w ogleglosci 5km.

I co, i ja mam takie rzeczy prostowac? :D no nie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 listopada 2020, 14:11 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
DamianTra napisał(a):
Wy powaznie tak? bo nie wierze. Serio nie wierze, ze mozna na powaznie xD

Przeżywasz to jakbys się dopiero urodził i nie wiedział, że. Są ludzie którzy wierzą w różne rzeczy, mają różne sposoby interpretacji życia i jak w nim postępować. Te skrajne i mniej skrajne, w nie wierzą, ale nie mają potrzeby się tym chwalić nikomu, żyją wg swojego schematu.
Polska to kraj chrześcijański, takim się deklaruje. Ludzie się też w to wpisują, a sądzisz, że wszyscy tak naprawdę wierzą w Boga? czy po prostu z wychowania i przyzwyczajenia, obojętności, już go "uprawiają", bo tak należy. To jest dla mnie dziwne, a nie taki "psychol alduwiel". Wolę takich jak Grzesiu, którzy się angażują w to co robią, jak takich katolików, moherów, co to ..co niedzielę do kościoła a sąsiadowi za plecami po mszy dupę obrabia. Gdy się coś złego dzieje w jego otoczeniu to w pośpiechu spierdala, żeby w tym nie uczestniczyć.

Miałem kiedyś taką sytuację zza młodego, z ziomkami podążaliśmy wieczorem do Pubu. Duży park, w jego centrum na chodniku leży mężczyzna, w około kałuża krwi. Wije się, z lewo na prawo, widać że nie potrafi sam wstać. Po prostu był pijany. Mimo wszystko straszny obrazek., Bo widać, że człowiek uderzył głową o ziemię, bo po pijaku się pewnie przewrócił. Najgorsze.... Ludzie przechodzą obok, tylko ukradkiem spoglądając, zero zainteresowania... Wy.jebane totalnie. Można powiedzieć dobrzy ludzie, wpisujący się w kanon pospolitego Polaka. Taki co to zawsze zakłada maseczkę bo tak trzeba, chodzi do kościoła, spowiada się, wierzy w demokrację.
Przez czas w którym zajęliśmy się kolesiem, o dzwonilismy 112, próbowaliśmy się z człowiekiem porozumieć, pomóc, czekaliśmy na ambulans, żeby wskazać miejsce... Przewinęła się chmara ludzi z obojętnym podejściem. Wstyd mi za taki naród. Człowieka zabrała karetka, kolejny dzień dowiedzieliśmy się że starszy facet na oko 50-60lat zmarł, stracił za dużo krwi.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 listopada 2020, 10:50 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 30
Moje BMW: 7er
Kod silnika: m60
Moim zdaniem żadne marsze teraz nic nie wskórają, prędzej spowodują ośmieszenie ludzi, którzy chcą walczyć w słusznej sprawie i wrzucą ich do jednego wora z oszołomami tęczowymi albo koalicyjnymi chcących obalić rząd albo do innych oszołomów z pod znaku czerwonej błyskawicy
Kiedyś manifestacja/strajk była czymś poważnym i niosła za sobą ważne zmiany.
Teraz i ostatnio manifestacje organizowane przez tęczową hołotę lub oszołomów żądnych krwi spod znaku czerwonej błyskawicy wycierające sobie mordy dawnymi hasłami solidarności spowodowały, że manifestacje przestały mieć to znaczenie jak to było za PRL ( Może nawet to było zaplanowane, aby wypuścić parę oszołomów aby pokrzyczeli przez ostatnie lata, pobluźnili na ulicy a teraz każdą porządną manifestacje podporządkują do którejś strony i zaraz się rozejdzie po kościach)

aby manifestować to trzeba naprawdę rzeszę ludzi i mieć postulaty niczym plan biznesowy i umieć pertraktować aby ktoś to wziął na poważnie i mógł to wykonać chociaż PO CZĘŚCI
Dla tych co nie umieją tego zrozumieć, spróbujcie sobie wyobrazić, że pracujecie w fabryce, która zatrudnia milion pracowników, ale dzieje się nie za dobrze i chcecie zwrócić uwagę szefostwu, aby np poprawili to i to i dzięki temu poprawi się byt WSZYSTKICH i na tym zyska sama góra
I teraz popatrzcie na ostatnie manifestacje i te hasła.. :) Przecież widać, że to były prowokacje aby ośmieszyć rangę manifestacji.

Dla wtajemniczonych, w Biblii jest wszystko opisane, ale żeby to zrozumieć i przełożyć na dzisiejsze czasy, trzeba tęgiej głowy i otwartego umysłu i sporo czasu. I tu nawet nie chodzi o tanie zagrywki w manipulacji ludźmi, które są wykorzystywane cały czas i większość ludzi cały czas od pokoleń nabiera się na nie jak małe dzieci tylko o plan który jest i zostanie zrealizowany.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 listopada 2020, 12:24 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
jwayler1911 napisał(a):
Moim zdaniem żadne marsze teraz nic nie wskórają, prędzej spowodują ośmieszenie ludzi, którzy chcą walczyć w słusznej sprawie i wrzucą ich do jednego wora z oszołomami tęczowymi albo koalicyjnymi chcących obalić rząd albo do innych oszołomów z pod znaku czerwonej błyskawicy
Kiedyś manifestacja/strajk była czymś poważnym i niosła za sobą ważne zmiany.
Teraz i ostatnio manifestacje organizowane przez tęczową hołotę lub oszołomów żądnych krwi spod znaku czerwonej błyskawicy wycierające sobie mordy dawnymi hasłami solidarności spowodowały, że manifestacje przestały mieć to znaczenie jak to było za PRL ( Może nawet to było zaplanowane, aby wypuścić parę oszołomów aby pokrzyczeli przez ostatnie lata, pobluźnili na ulicy a teraz każdą porządną manifestacje podporządkują do którejś strony i zaraz się rozejdzie po kościach)
Też jestem tego zdania.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 listopada 2020, 09:42 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
jwayler1911 :ok:


Panowie czy to fake news ,ze szczepionki mają być już w lutym?










A tu macie objaśnienie tego co się stało na filmiku z Grzegorzem Braunem:

"Kettling" - czyli sposób coraz częściej wykorzystywany przez polską policję.
Jest o tym osobny artykuł na wikipedii, możecie sobie poczytać. Jest to taktyka policyjna używana od bardzo dawna. Wielką europejską premierę miała w czasie szczytu G8 w Londynie w 2005. Oczywiście ta taktyka była używana wcześniej, ale wtedy pierwszy raz na wielką skalę i w bardzo medialny sposób.
Na czym to polega? Policja wybiera sobie grupę ludzi, których stłacza na małej powierzchni, nie pozwalając im owej powierzchni opuścić. Wywiera przy tym ciśnienie, które powoduje strach lub wręcz panikę. W przypadku angielskiej policji funkcjonariusze pozdejmowali sobie numery taktyczne (co u normalnego człowieka samo w sobie wywołuje grozę) i odmawiali wypuszczenia z tłumu matek z płaczącymi dziećmi, ludzi z astmą, ludzi, którzy po prostu chcieli iść sikać i tak dalej. W przypadku polskiej policji, która pierwszy raz użyła tego na większą skalę na Rondzie Dmowskiego w czasie Marszu Niepodległości (J.S.: pierwszy raz podczas Strajku Przedsiębiorców w maju, następnie podczas naszego Marszu o Wolność 24.10.2020) było to odcięcie wszystkich dróg wyjścia z placu, jebnięcie gazem na środek (oraz zbliżającym się do setki weteranom AK prosto w twarz) a następnie wrzeszczenie na ludzi, że mają się natychmiast rozejść przy jednoczesnym uniemożliwianiu im tego. Na koniec chcieli wjechać w ludzi polewaczką, co skończyło by się masakrą, ale na szczęście dwóch ogarniętych senatorów to uniemożliwiło.
Po co się to robi? Żeby spowodować zamieszki, po prostu. Jeśli jesteś stłoczony na niewielkiej powierzchni przez agresywnych wrogów, którzy w każdej chwili grożą Ci stłuczeniem twarzy pałą, którzy zachowują się wobec Ciebie wrogo i agresywnie i którzy uniemożliwiają Ci wyjście z tej sytuacji, powrót do domu, rozejście się, po prostu pójście do kibla - gniew rośnie, a gniew tłumu ma tendencje do wywoładowywania się. Kettling jest używany wszędzie tam, gdzie rząd ma zapotrzebowanie na zamieszki, na walkę, na starcia. Wywołanie takich zamieszek jest idealnym sposobem radzenia sobie ze wszelkimi demonstracjami, bo kiedy zaczynają się walki, demonstracje natychmiast tracą poparcie. Nie mówię tu oczywiście o niedawnych demonstracjach T4, które zaczęły się od wandalizmu i agresji, to raczej ogólna prawidłowość.
Więc jeśli znalazłeś się w takim kotle i czujesz, jak bierze Cię pełna kurwica na te bezosobowe automaty które wyraźnie chcą, żeby poszła Ci żyła, to masz rację - tego właśnie chcą. I jeśli to zrobisz, to przegrywasz. "
Do poczytania: https://en.wikipedia.org/wiki/Kettling

Czy to nie jest już 1984 ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 08:29 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 30
Moje BMW: 7er
Kod silnika: m60
Ostatnio tak sobie rozmyślałem, jak oni to wprowadzą, i po komentarzu alduwiela uświadomiłem sobie, że szczepionka będzie wymogiem jako np badanie medycyny pracy. Jeżeli tak to pozamiatane. "Chcesz pracować, musisz być zaszczepiony." A w Polsce nigdy nie było i nie jest tak kolorowo jak ludzie potrafią zrobić wiele aby tylko utrzymać się nawet gównianej pracy za grosze... Ale to nie będzie działać tak że nagle każą wszystkim naraz się szczepić, będzie na pewno przygotowany odpowiedni GRUNT aby uśpić czujność ludzi i w tym pomogą wszystkie korporacje międzynarodowe, bo to one trzęsą ludźmi w krajach, bo zazwyczaj człowiek pracuje albo dla dużej korporacji albo pracuje bezpośrednio w niej. I co wtedy ? nie podoba się to robisz wypad....

I teraz ja się pytam, wszystkich obrońców LGBT i oszołomów z pod znaku czerwonej błyskawicy, dlaczego jesteście cicho skoro do tej pory walczyliście rzekomo o wolność i "tolerancję " że wasze ciało to wasza sprawa ? a Teraz co ? faja przebierańcom zmiękła ? Już wasze ciało to nie wasza sprawa i mogą wam podawać co chcą a wy jak barany będziecie przyjmować to ?

I zobaczcie na niedawne czasy, kiedy na ulicy wśród społeczeństwa byli mordowali inni ludzie, kto by pomyślał, że to będzie możliwe a ludzie nie będą reagować ? życie będzie toczyć się dalej
tutaj nikt nie musi stać z karabinem i walić do przechodniów a Ci co będą mieli pracę i będą normalnie chodzić do sklepu będą wykładać "lache" na innych ALE nie tak do końca, pamiętaj jeden z drugim że i to czeka każdego prędzej czy później bo kiedyś w "obozach" też byli KAPO którzy mieli lepszy byt i byli lepiej traktowani ale potem i tak wszyscy wjechali na pakę a potem do pieca lub do rowu..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 08:52 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ja mam kilka pytań do szanownych tutaj zgromadzonych:

- czy to prawda, ze mamy zostać zaszczepieni WSZYSCY eksperymentalnymi szczepionkami nowej generacji wynalezionymi na prędko ?

- czy to prawda, ze rząd zawczasu zmienił prawo tak, aby nikt nie musiał beknąć za NOPy po owych szczepionkach?

- Czy to prawda ,ze w szczepionkach mają być chipy umożliwiające szybką identyfikacje przez systemy informatyczne osób zaszczepionych ?

- Czy to prawda , ze Bill Gats złożył wniosek do urzędu patentowego o wydanie patentu na chipy biomedyczne wszczepiane razem ze szczepionką do ciała?

- Czy to prawda ,ze nr patentowy owego patentu ma w sobie nr 60606 ? Czy to tylko przypadek?

- Czy to prawda ,ze jeśli odmówię szczepienia zostanę zamknięty w domu jako osoba niebezpieczna społecznie? Lub jeśli opuszczę dom zostanę złapany i siłą do szpitala zabrany , a tam zaszczepiony?

- Czy to prawda ,że wszystkie filmiki o tym dodawane na YT są cenzurowane? Dlaczego tak? (filmiku doktora Czerniaka o Skawalenie w szczepionce już nie znajdziecie )

- Czy to prawda ,ze rząd w żywe oczy mówi o tworzeniu ,,Nowego światowego porządku '' a mimo to obywatele śmieją się niedowierzając?

- Czy to prawda, ze mamy zostać siłą zaszczepieni przy użyciu środków przymusu szczepionkami na wirusa grypowego? Przecież szczepionki na wirusy grypowe nie działają :/ trzeba szczepić co roku... Będziemy się szczepić co roku?





Ostatnio edytowano 24 listopada 2020, 09:04 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 09:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jak wiadomo lewactwo, które dotarło nawet na to forum, wraz ze swoim socjalizmem doprowadziło do totalnej niewydolności gospodarczej społeczeństwa, gdyż koszty ich reżymowego zniewolenia socjalem pochłaniają około 80% wypracowanych dóbr. A zatem idealnym rozwiązaniem wydaje się szczepionka na "rozdmuchanego śmiertelnego wirusa". Wiadomo, że nie mogli wprowadzić do obiegu naprawdę groźnego wirusa, bo wówczas zapanowałaby prawdziwa anarchia, a i oni mogliby dostać rykoszetem z dużym prawdopodobieństwem. Bardzo rozsądnym, przy takim założeniu, wydaje się wprowadzenie szczepionki, która będzie miała w sobie "związek X" obliczony na obniżenie średniej długości życia do max 70 lat. Dzięki temu zostaną oddłużone publiczne piramidy finansowe, w które dały się złapać lewicowe, socjalistyczne rządy w zakresie systemów emerytalnych i zdrowotnych. Póki jesteś w wieku produkcyjnym to masz ZAPIER******, najlepiej za michę ryżu, a później do grobu marsz.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 09:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1746
Lokalizacja: Berlin
Moje BMW: E46 M3 + E60
Kod silnika: S54 + M54
alduwiel napisał(a):
Ja mam kilka pytań do szanownych tutaj zgromadzonych:


- Czy to prawda ,ze nr patentowy owego patentu ma w sobie nr 60606 ? Czy to tylko przypadek?



Cala minuta szukania :)


Tu ten patent (z 2019 roku):

https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606

A tu komentarz na ten temat po niemiecku. Nie chcialo mi sie juz szukac po angielsku:

https://www.mimikama.at/aktuelles/besitzt-microsoft-ein-patent-666-fuer-mikrochip-implantate-faktencheck/#:~:text=%E2%80%9EAm%2026.03.2020%20hat%20Microsoft,%E2%80%9C

W skrocie: produkcja kryptowalut za pomoca urzadzenia, ktore monitoruje zachowanie osoby, ktora go nosi. Za odwiedzenie odpowiedniej strony internetowej, czy pojscia do odpowiedniego sklepu osoba z urzadzeniem bedzie w nagrode "produkowala" kryptowaluty.

Ten numer na koncu "60606" to zart ze spiskowcow

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 11:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ale czy ja dobrze zrozumiałem? Chodzi o możliwość płacenia krypto w sklepach czymś ? :D pójdziemy gdzieś i zarobimy krypto dzięki temu ? hmmm... A nwet w sprostowaniu RZETELNYCH MEDIOW napisali ,że nr 60606 to przypadek :) ok , wierzę.

Gasper napisał(a):
produkcja kryptowalut za pomoca urzadzenia, ktore monitoruje zachowanie osoby, ktora go nosi. Za odwiedzenie odpowiedniej strony internetowej, czy pojscia do odpowiedniego sklepu osoba z urzadzeniem bedzie w nagrode "produkowala" kryptowaluty.

Aha czyli za bycie grzecznym i robienie tego co elita każe maszynka Cię wynagrodzi kasą? Fajne cacko :)





A co z resztą pytań?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 13:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Gasper napisał(a):
Ten numer na koncu "60606" to zart ze spiskowcow


Zepsułeś zabawę :/

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 14:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zaszczepisz się Panie Pułkowniku?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 14:23 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29705
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
po avatarze sądzę że nie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 14:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
alduwiel napisał(a):
Zaszczepisz się Panie Pułkowniku?


Nie planuję, a Ty?

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 14:32 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Cały czas się zastanawiam :oczami:


A podzielisz się ze mną informacją jaki to masz plan na ominiecie obowiązku zaszczepienia się?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2020, 14:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
alduwiel napisał(a):
A podzielisz się ze mną informacją jaki to masz plan na ominiecie obowiązku zaszczepienia się?


Zakładam, że będzie to szczepionka dobrowolna.
Co prawda rządzą nami kretyni, ale zmuszenie ludzi do obowiązkowego sczepienia niosłoby za sobą zamieszki przy których strajk kobiet to pikuś- a na to sobie nawet kretyni pozwolić nie mogą.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 72 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL