BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 10:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 grudnia 2021, 08:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Sylwek biorąc po uwagę to co powiedzieli naukowcy/lekarze w filmie nad postem Franka, oraz w pracy naukowej szwajcarskich specjalistów jaką wysyłałem Wam wcześniej tj o toksyczności białka spike ,wiem (pomijając oczywiście moją wiedzę jaką zdobyłem w temacie spiskowej praktyki dziejów na przełomie ostatnich 14 lat) ,ze nie kłamał co to głównej treści swojej wypowiedzi. Natomiast czy faktycznie opracował tyle prac naukowych to tego nie wiem. Wiem za to, ze jest doktorem nauk humanistycznych i napisał w swojej dziedzinie wiele książek. To samo w sobie nie kwestionuje możliwości studiowania przez niego medycyny i to w przedziale 21 lat. Widzisz ja jestem kucharzem po szkole, a studiowałem finanse samodzielnie i mimo i, iż nie mam dyplomu, wiem na ten temat bardzo bardzo dużo, tak że sam bym mógł książkę o tym napisać. Ciekawi mnie za to i to bardzo Wasza wysoce niesprawiedliwa postawa , która za każdym razem każe Wam omijać ważne treści ,a skupia się na pierdrach takich jak np czy ten pan faktycznie jest lekarzem :rotfl:

Ps Sylwek ja nie chciałem tego usłyszeć, chciałem żebyście Wy to usłyszeli. Ja jestem świadomy sytuacji do lat, tylko nie miałem na to dowodów. Teraz już takowe istnieją.
W każdym razie może Warto się temu wszystkiemu przyjrzeć od strony takiej jaką zasugerowałeś. A więc, po co ktoś miałby za pieniądze odstraszać ludzi od szczepień? Może dlatego ,że zależy mu na depopulacji? Idźmy tym tropem dalej. Ktoś napisze coś więcej jak to może wyglądać? Ludzie nie biorą szczepień i umierają na covid, czy tak?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 grudnia 2021, 13:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Alduwiel - to Ty sam do swojego niepowodzenia często dorzucasz kamień węgielny.

To Ty stworzyłeś lekarza z tego gościa, w filmiku chyba nic nie ma na ten temat.

Zamiast powiedzieć, że tutaj np. Na uczelni przed gronem studentów dr nauk humanistycznych który twierdzi, ze pasjonuje się medycyna wygłosił takie stanowisko i jest ono zbieżne z tymi i tymi badaniami.

To Ty przedstawiasz nam lekarza, który jakby przemawia na konferencji. Po czym się okazuje, że to bzdury.

Nie przekolorowuj, ujmij szerszy kontekst, a będziesz wysłuchany. Na pewno będzie lepiej.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 grudnia 2021, 13:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Moze zle zrozumiałem , ale doktorat w jakiejś dziedzinie nie upoważnia do uzywania przydomku doktor? Ja nie napsiałem nigdzie , ze to lekarz tylko opisalem jego stopień naukowy. Po tematyce ksiązek wygląda na to, ze moze się znać na swojej dziedzinie, oceny książek ma wyzsze niż srednie. Zresztą nawet ten sam gość w filmie jako lekarz się nie przedstawił tylko jako doktor nauk humanistycznych.

To ok, uznajmy ze sie pomyliłem i wrzuciłem bzdurę. Skoro tak postanowiłem się jakoś zrehabilitować i zqpodałem film gdzie kilku lekarzy się wypowiada w identycznym tonie, lecz dodatkowo opisują w sposb dokladniejszy jak ta pewna smierc ma się odbyć. Co na ich temat mowi demagog?

Aha czyli jesi teraz nagle zmienił bym zdanie i napisał tutaj, ze Ziemia jest płaska to byłby to dowód na to, ze wszystko co wczesniej napisalem jest bzdurą?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 grudnia 2021, 15:20 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
z tymi doktorami to wiesz :D

jak ktoś leży na ulicy to też wołasz doktora, ale nie chcesz żeby przyszedł weterynarz, dentysta czy dr historii :)
wołasz lekarza :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 grudnia 2021, 15:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tak, faktycznie nad filmem napisałem lekarz zamiast doktor, moj błąd. Teraz mnie macie i w związku z tym mozecie z czystym sumieniem lecieć po trzecią dawkę :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 grudnia 2021, 15:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
alduwiel napisał(a):
Ja nie napsiałem nigdzie , ze to lekarz tylko opisalem jego stopień naukowy.



alduwiel strone wczesniej napisał(a):

Na filmie nizej lekarz wyjasni Ci dlaczego umrzesz po trzeciej dawce !!!



:oczami:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 grudnia 2021, 15:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Jeszcze Waldek jak mozesz tez wskaż błąd :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 grudnia 2021, 17:11 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 574
Lokalizacja: znad morza
Moje BMW: G31
Kod silnika: B58
Niedługo to trzeba będzie podpisywać listy obecności, kto ile razy był, żeby się nie pogubić:

https://portal.abczdrowie.pl/badania-po ... a-czwartej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 grudnia 2021, 17:41 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
raz na jakiś czas trzeba napisać by przypomnieć, że całą dyskusja jest bez sensu.
Kto chce niech się szczepi bo zaszczepieni zgodnie z przekazem medialnym i ministra to mniejsze prawdopodobieństwo ciężkiego przebycia choroby i zgonu. Zatem co kogo obchodzi czy się ktoś zaszczepi czy nie najwyżej ktoś umrze bo podjął taką decyzję i nic nikomu do tego.
Natomiast zwolennicy segregacji sanitarnej niech przesłuchają sobie Auschwitz nie spadło z nieba https://youtu.be/Dby2h3CPOGo

Miłośnicy zamordyzmu z tym związanego w moich oczach to chyba następcy tych co już kiedyś ludzi segregowali. Ja w nikogo życie się nie wtrącam i tego samego oczekuję od innych. Co w tym trudnego do zrozumienia.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 11 grudnia 2021, 14:57 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Chciałbym Wam przypomnieć o eksperymencie Profesora Montagniera. Wybitny wirusolog przesłał do ludzkiej tkanki zaszyfrowany, w sygnale elektromagnetycznym, przepis na DNA bakterii odpowiadającej za boreliozę. Ludzka tkanka wyprodukowała je na podstawie przesłanego przepisu DNA bakterii borrelia burgdorferi, odtwarzając ją w sposób doskonały. Warunkiem koniecznym do tego by eksperyment się udał było wysłanie sygnału przez WODĘ.

http://www.torsionfield.eu/wordpress/wp ... Z309Tfpoes

https://iopscience.iop.org/article/10.1 ... VxETg9fE2c

,,Metody radoniczne umożliwiają bardziej ambitne przedsięwzięcia przesyłania za pomocą łącz radiowych całych genów i wprowadzania ich do organizmów żywych w celu terapii genowej, albo przeciwnie w celu selektywnych skrytych zabójstw, zależnie w czyich będą rękach. Nie spodziewamy się, że wojskowi będą zajmować się terapią genową. Cząstki pola torsyjnego umożliwiają skopiowanie w postaci pola torsyjnego pierwotnej chemicznej postaci DNA. Przeniesienie tych cząstek do organizmu ludzkiego powoduje oszukanie naturalnych mechanizmów i zrekonstruowanie DNA w komórkach'' - to jest dokładnie to o czym Wam opowiadałem już szmat czasu temu, broń idealna masowej depopulacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 11 grudnia 2021, 21:13 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):
Ad. 6. Czyli - jeszcze raz - nadal wierzysz, że zachorowało dokładnie tyle i tylko (aż) tyle co pokazują dane dotyczące pozytywnych wyników tego testu? :rotfl: Czemu nie chcesz powiedzieć dlaczego się zaszczepiłeś?


I to niby ja nie czytam uważnie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

jiGsaw napisał(a):
Ad. 7. Fakt, że w 13 minut (a nawet mniej, bo pewnie nie zobaczyłem posta zupełnie od razu Twojego) da się Ciebie zaorać świadczy o Twoim poziomie rozmowy, "gościu z wiedzą" :rotfl: a nie o mnie.


Piszę Ci kolejny raz - niczym, nigdy mnie nie zaorałeś, za "mały" jesteś, a Twoje wyliczanki...no cóż...są Twoje i tylko Twoje, znacząco odbiegające od rzeczywistości, zdobędziesz wiedzę praktyczną, a nie internetową - pogadamy.

Miłego weekendu wszystkim życzę :ok:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 12 grudnia 2021, 11:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29700
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
KKrzysztof napisał(a):
Ja w nikogo życie się nie wtrącam i tego samego oczekuję od innych. Co w tym trudnego do zrozumienia.


Powiedz to w mojej firmie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 12 grudnia 2021, 18:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Sąsiedzi powywieszali na drzwiach jakieś stroiki świąteczne itp., tymczasem u mnie:

Obrazek

Lincoln napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Ad. 6. Czyli - jeszcze raz - nadal wierzysz, że zachorowało dokładnie tyle i tylko (aż) tyle co pokazują dane dotyczące pozytywnych wyników tego testu? :rotfl: Czemu nie chcesz powiedzieć dlaczego się zaszczepiłeś?


I to niby ja nie czytam uważnie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

jiGsaw napisał(a):
Ad. 7. Fakt, że w 13 minut (a nawet mniej, bo pewnie nie zobaczyłem posta zupełnie od razu Twojego) da się Ciebie zaorać świadczy o Twoim poziomie rozmowy, "gościu z wiedzą" :rotfl: a nie o mnie.


Piszę Ci kolejny raz - niczym, nigdy mnie nie zaorałeś, za "mały" jesteś, a Twoje wyliczanki...no cóż...są Twoje i tylko Twoje, znacząco odbiegające od rzeczywistości, zdobędziesz wiedzę praktyczną, a nie internetową - pogadamy.

Miłego weekendu wszystkim życzę :ok:


Czemu nie chcesz powiedzieć dlaczego się nie zaszczepiłeś?

Skoro pięć razy wałkujemy to samo to może jakoś wybrnij z tego, zamiast czepiać się oczywistego błędu, skoro wiesz o co chodzi, bo na razie to się skompromitowałeś unikając odpowiedzi na to pytanie. Zrobiłeś z siebie hipokrytę numer jeden. To tylko postawiło kropkę nad "i" Twojego zaorania, wszyscy to widzą jak manipulujesz lub unikasz odpowiedzi i odniesienia się do faktów, które przytaczam.

Który to już raz mam tłumaczyć, że to żadne moje wyliczanki, tylko logiczne wnioski płynące w oparciu o oficjalne dane?

Naprawdę żal mi się Ciebie zrobiło odkąd się ujawniłeś z tym, że dałeś sobie totalnie wyprać mózg pisowcom...

Ps. Już zdobyłem wiedzę praktyczną - chociażby przechorowawszy tę chorobę bez żadnej szprycy, uzyskując dokładnie takie efekty jak przewidywałem bazując na swoich wyliczankach, jak Ty to nazywasz. A kim Ty jesteś i jaką Ty masz wiedzę praktyczną, żeby bez poważnych kontrargumentów śmieć podważać liczby i wnioski, które publikuję w oparciu o dostępne powszechnie liczbowe wyniki badań lub prac naukowych?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 13 grudnia 2021, 07:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DaaN napisał(a):
KKrzysztof napisał(a):
Ja w nikogo życie się nie wtrącam i tego samego oczekuję od innych. Co w tym trudnego do zrozumienia.


Powiedz to w mojej firmie :)


Jakby to była jego firma lub by tam pracował, to by powiedział zapewne. Ja się przebranżowiłem nawet i jednym z powodów była sytuacja dotycząca korona paranoi, w tym spodziewanego reżimu szczepionkowo - sanitarnego.

To Twoja firma - Ty musisz coś powiedzieć! Nie on.

Żałosne jest to, że mnóstwo ludzi, z którymi rozmawiam mówi:

„Niechętnie to zrobiłem, ale”:

„zaszczepiłem się aby móc lecieć na wakacje”, „zrobiłem to, żebym mógł iść normalnie do restauracji”, „w pracy mnie zmusili”. Itp. itd.

W zasadzie to rzekłbym, że to były częściej słyszane powody wśród młodszej gawiedzi do 40 roku życia, niż troska o zdrowie. Do tego jeszcze dojdą inne powody jak loterie hulajnogowe itp itd

Z naturalnych powodów związanych z tym czemu ma służyć szczepienie to podejrzewam ze max 40% społeczeństwa się zaszczepiło.

Podsumowując - większość ludzi wie, że ta choroba stanowi marginalne zagrożenie populacyjne i niechętnie przystępuje do tego eksperymentowania na sobie. Gdyby tylko nie byli piz*** albo PisDaMi, to by była szansa na przywrócenie normalności.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 13 grudnia 2021, 07:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29700
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
jiGsaw napisał(a):
Jakby to była jego firma lub by tam pracował, to by powiedział zapewne


niestety do nich to nie dociera, najpierw zrobili "dobrowolny" podział a teraz przymus albo pa pa


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 13 grudnia 2021, 08:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DaaN napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Jakby to była jego firma lub by tam pracował, to by powiedział zapewne


niestety do nich to nie dociera, najpierw zrobili "dobrowolny" podział a teraz przymus albo pa pa


To prosisz o dokument na piśmie i idziesz do sądu albo mówisz, że spotkamy się w sądzie. Ewentualnie nagraj ukradkiem rozmowę, skopiuj maile by w ten sposób zebrać dowody. Ten kto przymusza kogoś w taki sposób powinien też podpisać deklarację o braniu odpowiedzialności finansowej w tym renta do końca życia na wypadek jakichkolwiek zmian zdrowia mogących być następstwem niechcianych procedur medycznych.

Opcja dla leniwych, ale nie polecam, bo to jest również przymuszenie poniekąd do poświadczenia nieprawdy gdzie są prawne narzędzia by normalnie to się odbyło - kłamiesz że się zaszczepiłeś i tyle, nie mają żadnych praw by zaglądać do jakiejkolwiek Twojej dokumentacji medycznej.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2021, 09:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29700
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
ta :) już na mównicy są projekty co by to miały regulować :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2021, 09:54 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zatkało moich drogich proszczepionkowców? Na demagogu nic nie było o pracy zdobywcy nobla dotyczącej zdalnego przesyłania kodu dna wirusów/bakteri drogą radiową przy pomocy pól torsyjnych?
Moze teraz połączycie kropeczki ;) dlaczego pandemia zbiegła się w czasie z uruchomieniem sieci 5g ?

Tak , wiec przypomnę kolejny raz: ponadnarodowe elity są przed nami o dobre 10 jak nie 20 lat i doskonale wiedzą, ze to co się zbliża to nie zarty.



Obrazek


Obrazek




Prawdopodbnie i tak juz się tego nie da powstrzymać. Natomiast to czego się boją to tłum ludzi, ktorego się nie da kontrolować, a ktory doprowadzi do niebezpiecznej dla nich sytuacji gdy ten tłum zacznie plądrować i grabić... Większosć ludzi na Ziemi mieszka na na terenach, ktore prawdopodbnie zostaną zalane...a jesli nie, to i tak rozrzedzenie oceanów taką iloscić slodkiej wody sprawi, ze głowne prądy morskie zmienią swoje biegi. Doprowadzi to do szeregu katastrofalnych w skutkach problemów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2021, 10:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jak lodowiec pęknie to prawo Archimedesa, które utrzymuje lądolód w równowadze nagle przestanie działać?

To jakaś propaganda jest kolejna dla ciemnej masy przez wciskaczy teorii o globciu antropogenicznym.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 grudnia 2021, 11:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Polecam ciekawy dokument na temat oddziaływania na masy poprzez podrzucanie im najróżniejszych teorii.
Widoczne jest tak jak w soczewce, że jest jakaś czesc społeczeństwa która nie rozumiejąc lub też nie będąc wstanie intelektualnie objąć otaczającej rzeczywistości jest wstanie przyjąć za prawdę najbardziej absurdalne teorie wygłoszone przez anonima w internecie.
6h ale warto poświęcić.

https://www.filmweb.pl/serial/Q%3A+Nadc ... 021-870585

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL