BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 07:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 stycznia 2023, 16:01 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
:rotfl: :rotfl: :rotfl: 0-1 postrzeganie swiata szurow.Nadwaga, otłuszczenie organow wewnetrznych to czynniki zwiększające ryzyko udaru, zakrzepicy, zawału itd, itp.


Załączniki:
6287dc6560b06_o_medium.jpg
6287dc6560b06_o_medium.jpg [ 59.01 KiB | Przeglądane 1004 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 stycznia 2023, 21:21 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
renoraines napisał(a):
Nadwaga, otłuszczenie organow wewnetrznych to czynniki zwiększające ryzyko udaru, zakrzepicy, zawału itd, itp.

Mogło i tak być Reno, a mogło być tak jak to internety sugerują :)



btw Reno zaskakujesz mnie kulturą odpowiedzi. Zero polityki i bezsensownych pojechanek na Korwina i jego zwolenników. Jestem pod wrażeniem i gdybym mógł to bym Ci nawet plusa przyznał :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 stycznia 2023, 23:47 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
100% ludzi czytających posty Alduwiela kiedyś umrze.
nie nasuwa wam to żadnych wniosków?

myślcie samodzielnie...

ps: Jezusie Chrystusie z Nazaretu. alduwiel jest moderatorem :o I zacząłem widzieć jego posty.
dlaczego tak się stało? miałem ustawione aby mi się nie pojawiały, to jakaś zaplanowana akcja?

edit: o kurka...
"Nie możesz dodać administratorów ani moderatorów do listy wrogów."
a jest jakaś opcja żeby to obejść?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 stycznia 2023, 01:38 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 64
Posty: 339
Lokalizacja: Irlandia
Moje BMW: f11
Kod silnika: N57D30
Garaż: https://s25.postimg.cc/6tpdkt233/DSCF1782.jpg
https://i.postimg.cc/FHFBMVbn/na.jpg
https://i.postimg.cc/wTzdLbJ6/plen1.jpg
wujekwaldus napisał(a):
100% ludzi czytających posty Alduwiela kiedyś umrze.
nie nasuwa wam to żadnych wniosków?

Mi się nasunął taki wniosek, by zejść z tego świata jak najpóźniej.

_________________
Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedź stronę...
http://www.dkms.pl/kontakt/index.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 stycznia 2023, 06:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
wujekwaldus napisał(a):
100% ludzi czytających posty Alduwiela kiedyś umrze.
nie nasuwa wam to żadnych wniosków?

myślcie samodzielnie...

ps: Jezusie Chrystusie z Nazaretu. alduwiel jest moderatorem :o I zacząłem widzieć jego posty.
dlaczego tak się stało? miałem ustawione aby mi się nie pojawiały, to jakaś zaplanowana akcja?

edit: o kurka...
"Nie możesz dodać administratorów ani moderatorów do listy wrogów."
a jest jakaś opcja żeby to obejść?


API i wbijasz się im na serwer :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 stycznia 2023, 08:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Alduwiel to potwór na miarę Stalina!
Krzywdę niewyobrażalną co niektórym wyrządził przez co jeden stracił rangę moda, wielu się obraziło, a jeden nawet wściekł się na amen przez co sam z własnej chęci stworzył sobie wroga śmiertelnego :D z którym teraz walczy nie wiem po co...

Btw nie jest tak , ze wpierw się śmiejesz, później zwalczasz, a na końcu akceptujesz?

Waldek zastanów się czy masz prawo być na mnie zły tylko dlatego, ze mam odmienne zdanie na jakiś temat niż Ty. Wściekasz się bo wiesz, ze mogę mieć rację inaczej nic ,a nic by Cię nie ruszały moje słowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 stycznia 2023, 09:25 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 49
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: M8 F92
Myślcie samodzielnie? wiara w szczepionkę(naukę?) jestę mondry. [cenzura] ja [cenzura] Waldek, ale puszczasz pierdy. Moja była kobieta zmarła po fajzerze. Nie kompromituj się takimi gadkami. Bardzo spłycasz temat. Starasz się być zabawny. Wiadomo ze każdy umrze, ale chodzi o to ze niektórzy wybrali się szybciej na tamten świat dzięki działaniom ludzi, którzy chcieli zarobić bardzo dużą ilość kasy w bardzo krótkim czasie. I nie mów ze to robili wszystko dla szczytnych celów aby "pokonać" pseudo "pandemie". Teraz pandemii u nas nie ma, bo nie ma warunków do jej przeprowadzenia. Wujek put-in wymyślił sobie wojnę. Granica na wschodzie jest otwarta. Miliony uchodźców przechodzi w obie strony. Bez kwarantanny, bez testów, bez certyfikatów, bez szczepień i co? i nic. Wszystko jest po staremu, nawet masek nie każą nosić. A ci co zostali zmuszeni do szczepień ze względu na swoją prace(np.lekarz,zolnierz itd) lub zachęceni do podróży zagranicznych, uczestnicwo w imprezach masowych lub zrobili to dobrowolnie zostali w-y-d-y-m-a-n-i. Ale oczywiście możesz wierzyc w to, ze nie zostałeś wydymany i mówić ze wystarczy myśleć samodzielnie. Cheers


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 stycznia 2023, 12:39 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
alduwiel napisał(a):
Waldek zastanów się czy masz prawo być na mnie zły tylko dlatego, ze mam odmienne zdanie na jakiś temat niż Ty.


Właśnie problem w tym, że:

- nie jestem na Ciebie zły
- bardzo często nie mamy odmiennego zdania na rozne tematy

problem jest w Twoim stylu wypowiedzi i toksycznosci konwersacji jaką prowadzisz oraz jak to argumentujesz.
Ktos Ci wytyknie błąd (popularne juz z lekarzem z oksfordu ktorzy lekarzem jednak nie był) to obróciłeś w żart że niby "no dobra, ten to fake, ale i tak coś w tym jest PRAWDA?" - nie nie prawda, szukasz zawsze potwierdzenia swoich teroii tam gdzie nie powinienes, cytujesz naukowców ktorzy naukowcami nie są, albo reprezentują skrajną ideologię głownie prawicową.

jesteś opętanym człowiekiem przez teorie spiskowe, które kompletnie pochłonęły już Twój świat.
Szczepienia pewna śmierć - jakoś ponad 50% zaszczepiona kilkoma dawkami dalej żyje
to że pewien promil ludzi ma NOPy, - normalka statystyczna, podobnie jakbys 4 miliardom ludzi dał kawałek czekolady, mozesz mi uwierzyc ze promil by od tego umarł. [uczulenia na orzechy, nabial, mleko itp]
Najwiekszy Kryzys Wszechczasow (2020)? - mamy 2023 gospodarka idzie do przodu, kraje wychodza z recesji i to mimo wojny na ukrainie (gdzie notabene kazdego dnia wojna moze sie wylac na inne kraje ale to tylko napastnik wie jakie ma plany, wszystkie inne opinie są tylko OPINIAMI oraz spekulacjami)
Nieruchomosci za grosze - ;) nawet nie skomentuje.

juz kiedys pisalem, ze jestes jak wrozka ktora rzuca 10 najprawdopodobniejszych tez odnosnie swojego klienta, 9 chybi, 1 trafi i podniecasz sie ze rozwiklales swiatowy system.

Niczego nie rozwiklales i nikt z nas niczego nie rozwiklal, a udajesz eksperta "Alduwiel wam mowil, przepowaidalem wam...."

TLDR:

- widze w Tobie nieszczeliwego czlowieka szukajacego pocieszenia w internecie wsrod obcych ludzi, po prostu nie chce tego czytac bo czuje sie zazenowany


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 stycznia 2023, 13:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
wujekwaldus napisał(a):
problem jest w Twoim stylu wypowiedzi i toksycznosci konwersacji jaką prowadzisz oraz jak to argumentujesz.

To prawda, sam to zauważyłem i zmieniłem moje podejście już jakiś czas temu.
wujekwaldus napisał(a):
Ktos Ci wytyknie błąd (popularne juz z lekarzem z oksfordu ktorzy lekarzem jednak nie był) to obróciłeś w żart że niby "no dobra, ten to fake, ale i tak coś w tym jest PRAWDA?" - nie nie prawda, szukasz zawsze potwierdzenia swoich

Przyznałem ,ze się pomyliłem bo na myśli miałem doktora akademickiego, napisałem lekarz. Zresztą pomyłek miałem więcej i za każdym razem przypomniałem Wam, że nie jestem alfą i omegą tylko człowiekiem z którym na szeroką skalę walczy się właśnie dezinformacją.
wujekwaldus napisał(a):
jesteś opętanym człowiekiem przez teorie spiskowe, które kompletnie pochłonęły już Twój świat.... widze w Tobie nieszczeliwego czlowieka szukajacego pocieszenia w internecie wsrod obcych ludzi...

Przesadzasz i to mocno :) mam bardzo fajne życie i jestem z niego baaardzo zadowolony. Nawet nie wiesz jak bardzo :D
wujekwaldus napisał(a):
Szczepienia pewna śmierć - jakoś ponad 50% zaszczepiona kilkoma dawkami dalej żyje
to że pewien promil ludzi ma NOPy, - normalka statystyczna, podobnie jakbys 4 miliardom ludzi dał kawałek czekolady, mozesz mi uwierzyc ze promil by od tego umarł. [uczulenia na orzechy, nabial, mleko itp]
Najwiekszy Kryzys Wszechczasow (2020)? - mamy 2023 gospodarka idzie do przodu, kraje wychodza z recesji i to mimo wojny na ukrainie (gdzie notabene kazdego dnia wojna moze sie wylac na inne kraje ale to tylko napastnik wie

Co do nieruchomości za grosze to ja się obkupiłem lokalami usługowymi za grosze, a że reszta nie umie targować to fakt mój błąd - nie potrzebnie wszystkich swoją miarką mierzyłem :) Natomiast co do wielkiego krachu to myślę ,ze jeszcze za wcześnie na słowa : gospodarka idzie do przodu, kraje wychodzą z recesji i to mimo wojny na Ukrainie...

Natomiast co do szczepień Waldek to prosiłem Cię, abyś tego nie brał. Prosiłem, groziłem, straszyłem, robiłem co się da bylebyś się wstrzymał z tą decyzją. Powiedz teraz szczerze czy gdybyś cofnął czas to byś zrobił to ponownie?


Tubylec napisał(a):
Granica na wschodzie jest otwarta. Miliony uchodźców przechodzi w obie strony. Bez kwarantanny, bez testów, bez certyfikatów, bez szczepień i co? i nic. Wszystko jest po staremu, nawet masek nie każą nosić. A ci co zostali zmuszeni do szczepień ze względu na swoją prace(np.lekarz,zolnierz itd) lub zachęceni do podróży zagranicznych, uczestnicwo w imprezach masowych lub zrobili to dobrowolnie zostali w-y-d-y-m-a-n-i. Ale oczywiście możesz wierzyc w to, ze nie zostałeś wydymany i mówić ze wystarczy myśleć samodzielnie. Cheers

Dokładnie tak i nie raz o tym wspomniałem. Przekonacie się o tym jak rychle powróci wirus celebryta :hyhy:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 stycznia 2023, 15:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Amantadyna bez efektów w leczeniu COVID-19. ABM pokazała wyniki badań


https://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Chor ... ,1022.html

Nie "umią" robić badań.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 stycznia 2023, 15:51 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 49
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: M8 F92
frazy:
toksyczność - ok
człowiek opetany - ok
szczepionka działająca jak kawałek czekolady - bardzo zabawne
normalka statystyczna - pożyjemy zobaczymy
kryzys wszechczasow - recesja to się dopiero zacznie, a nie ze się kończy. Zaciąganie nowych długów aby spłacić stare zobowiązania, spłacić odsetki oraz pokryć nowe wydatki, trwa w najlepsze


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 stycznia 2023, 19:34 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 64
Posty: 339
Lokalizacja: Irlandia
Moje BMW: f11
Kod silnika: N57D30
Garaż: https://s25.postimg.cc/6tpdkt233/DSCF1782.jpg
https://i.postimg.cc/FHFBMVbn/na.jpg
https://i.postimg.cc/wTzdLbJ6/plen1.jpg
Tubylec napisał(a):
...Teraz pandemii u nas nie ma, bo nie ma warunków do jej przeprowadzenia. Wujek put-in wymyślił sobie wojnę.


To źle?

_________________
Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedź stronę...
http://www.dkms.pl/kontakt/index.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 stycznia 2023, 19:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tubylec napisał(a):
szczepionka działająca jak kawałek czekolady - bardzo zabawne
normalka statystyczna - pożyjemy zobaczymy
kryzys wszechczasow - recesja to się dopiero zacznie, a nie ze się kończy. Zaciąganie nowych długów aby spłacić stare zobowiązania, spłacić odsetki oraz pokryć nowe wydatki, trwa w najlepsze


Szczypjonka w USA (gdzie nopy się rejestruje) w mojej grupie wiekowej wykazała podobną częstotliwość poważnych nopów natychmiastowych jak poważnych przejść COVID -19.

A to przecież może dopiero być początek.

Kryzys za pasem, nie wiem skąd te dane o wychodzeniu z recesji kiedy dopiero w nią wchodzimy. No chyba, że każdy będzie pisał o sobie. To ja też wychodzę (chyba).


Pułkownik Zuber napisał(a):
Amantadyna bez efektów w leczeniu COVID-19. ABM pokazała wyniki badań


https://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Chor ... ,1022.html

Nie "umią" robić badań.


Teraz to już chyba bez znaczenia, wielka pandemja się dawno skończyła, jak widać mało kto przeżył. Albo ma przerwę wojenną…

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 stycznia 2023, 06:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Czyli jednak nie "umią" w badania :)

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 stycznia 2023, 09:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pułkowniku rozumiem ,ze jesteś zainteresowany tematem. Czy prace Waltera Lipmanana przeanalizowałeś?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 stycznia 2023, 09:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
alduwiel napisał(a):
Czy prace Waltera Lipmanana przeanalizowałeś?


Tak, kończę właśnie doktorat na ich temat.
Dam znać jak postawię ostatnią kropkę.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 stycznia 2023, 11:43 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
alduwiel napisał(a):
Natomiast co do szczepień Waldek to prosiłem Cię, abyś tego nie brał. Prosiłem, groziłem, straszyłem, robiłem co się da bylebyś się wstrzymał z tą decyzją. Powiedz teraz szczerze czy gdybyś cofnął czas to byś zrobił to ponownie?


oh droga wyrocznio,
jestem z żoną po 4tej dawce i dalej żyjemy, czasami musimy folie na głowe zakładać żeby nas CSI nie podłuchiwało (chociaż są daleko bo aż w MIAMI!)
dodatkowo nanoboty ze szczepionki sprawiają że długość przyrodzenia się zwiększyła i w końcu mam "dwucyfrówkę" (szkoda że w TV o tym nie mówią!).
Układ krążenia i serce hmmm... bywa że dostaje zadyszki, ale moze to mieć związek z tym że zadyszke dostaję zwykle po 45 minutach intensywnego treningu na silowni, no ale mogą to być też nanoboty w szczepionce ale tez moze byc to skutek tego za zaniedbalem ruch i zdrowe odzywianie sie i dopiero wracam do nawyku - kto wie. Moze jakis Lekarz z Oksfordu?

ale odpowiadajac na Twoje pytanie: tak, wzial bym ponownie.
Uwazam ze dzieki szczepieniu sam przebieg choroby u mnie byl baaardzo lagodny i objawil sie jedynie okresową utratą węchu, ale nie umieralem, moglem oddychac itp, mialem juz wytworzone przeciwciala i oganizm wiedzial jak walczyc z chorobą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa Covid-19 - przetestowana, można brać!
PostNapisane: 25 stycznia 2023, 11:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Przekonałeś mnie :D


edit Coś mi się tu nie zgadza... Nie powinieneś być po piątej dawce? Czy już epidemia skończona i nie trzeba się szczepić, jak to widzisz?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 stycznia 2023, 12:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Pułkownik Zuber napisał(a):
Czyli jednak nie "umią" w badania :)


Ja tak gdzieś napisałem? Czy to nie do mnie?

Czy w badania umią, czy nie umią, z amantadyną, która była i jest nota bene najbardziej przetestowana pod katem potencjalnych skutków ubocznych spośród preparatów używanych do „zwalczania pandemii”, czy bez amantadyny, to i tak chwała się należy nielicznym lekarzom, którzy dzielnie wykonywali zawód Medyka w oparciu o przysięgę, która złożyli, ryzykując wszystkim, gdy system mordujący ludzi ich wziął na celownik.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 25 stycznia 2023, 12:26 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa Covid-19 - przetestowana, można brać!
PostNapisane: 25 stycznia 2023, 12:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
jiGsaw napisał(a):
Ja tak gdzieś napisałem? Czy to nie do mnie?


Luźne wnioski ;)

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 74 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL