BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 12:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 8 grudnia 2021, 22:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jak byście się zastanawiali DLACZEGO rząd tak ochoczo chce nam wciskać kolejne dawki, oraz DLACZEGO naciska w celu zaszczepienia WSZYSTKICH..... to proszę, tu są odpowiedzi. Wcale nie chodzi o nasze dobro, zdrowie....

https://www.imf.org/en/Topics/imf-and-c ... n8qym4Ko#P

Konkretny cytat
"The SARS-CoV-2 vaccination program was launched on December 27 with medical staff being the top priority group. The National Vaccination Strategy aims for all 31 million adult Poles to be vaccinated by no later than early 2023, though if the five vaccines to be chosen are made more quickly this could be sped up to mid-2022. By June 29, total vaccinations reached 28.8 million, with 44 percent of the population having received at least one dose and 34 percent of the population fully vaccinated. The population over age 12 is currently eligible to be vaccinated."

To Raport Międzynarodowego Funduszu Walutowego, w którym to nasz rząd planuje (zobowiązał się) się do wyszczepienia nas wszystkich, i dostał na to grant w wysokości $5,5 MLD, tak pięć i pół miliarda dolarów czyli jakieś 20 miliardów złotych. Nie dziwcie się więc presji - wszak za darmo nikt takiej kasy by nie dał.....

"Nowa alokacja na Polskę to 3,9 mld SDR i została nam przekazana 23 sierpnia” – informuje Narodowy Bank Polski (NBP). Ta kwota to równowartość 5,5 mld dol. O taką sumę zwiększą się rezerwy walutowe NBP, które w końcu lipca tego roku wynosiły 163 mld dol."

To z tego artykułu: https://finanse.gazetaprawna.pl/artykul ... knkIP-MYIY

Dołóżmy do tego fakt, że na inflacji zarabiają banki i mamy piękny biznes "elit" kosztem naszego zdrowia i gospodarki....

https://www.forbes.pl/finanse/odczyty-i ... 5t-lRPS01A

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 00:12 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tymczasem dokładnie dziś nasz nierząd zapowiedział organicznie dostępu do amantadyny z dniem 12 grudnia tylko dla osób chorych na zespół Parkinsona oraz dyskinezę późną. Czy jeszcze ktoś może mieć wątpliwości po czyjej stronie są ci aktorzy , którzy symulują nam demokrację?


Ps Selekto użyj Googla proszę, chyba, że wolisz tvn to po co tu zaglądasz? Proszę zrobię to za Ciebie https://www.slaskibiznes.pl/wiadomosci, ... UtRip_uWtQ


Amantadyna jest skuteczna, sprawdził to mój znajmy. Warto leczyć COVIDA kwercetyną i lekami przeciwhistaminowymi, najlepiej HISTAsolv. Amantadyna też jest przeciwhistaminowa, ale HISTAsolv jest dużo lepszy. Można stosować suplementy uzupełniające niedobór enzymu DAO. Ten enzym rozkłada histaminę. Kwercetyna chroni system nerwowy i daje osłonę włóknom nerwowym. W przypadku rozwinięcia się stanu zapalanego obowiązkowe zdjęcie RTG płuc i dwa krzyżowe antybiotyki, ale wyłącznie w zastrzyku. Po takiej kuracji, amantadyną kwercetyna, HISTAsolv plus ewentualnie antybiotyk ogromna większość chorych powinna wyjść z choroby bez szwanku. Bardzo trzeba uważać na mózg i centralny oraz obwodowy system nerwowy. Wirus zajadle atakuje wszelkie schorzenia neurologiczne.



Alduwiel ostrzegał już 2 lata temu, ale Wy woleliście wierzyć telewizorowi...


Na filmie nizej lekarz wyjasni Ci dlaczego umrzesz po trzeciej dawce !!!



Głos mniejszości w końcu pokona większość bo prawda zawsze na wierzch wyjdzie, straszne jest to ,ze tak wielu ludzi umrze... W każdym razie ja zrobiłem co mogłem i Was też o to proszę, jeśli się wreszcie obudziliście to obudźcie innych!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 13:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
alduwiel napisał(a):
Na filmie nizej lekarz wyjasni Ci dlaczego umrzesz po trzeciej dawce !!!


Lubię ten Twój research i tych lekarzy z Oxfordu :hyhy:

https://fakehunter.pap.pl/en/raport/e77 ... 2e9f5c488b

To szczególnie ładne:

Duże wątpliwości budzi wreszcie osoba Seana Brooksa, który przedstawia się jako były pracownik Uniwersytetu z Oksfordu. Twierdzi, że studiował medycynę przez 21 lat i jest autorem 48 publikacji. To także nieprawda. – Sean Brooks nie jest pracownikiem Uniwersytetu w Oksfordzie, a co istotniejsze, nie jest autorem jakiejkolwiek istotnej publikacji naukowej. Analiza bazy Scopus, która indeksuje publikacje w recenzowanych czasopismach naukowych, wskazuje, że osoba o takim nazwisku w ogóle w niej nie występuje, a zatem nigdy nie opublikowała żadnego liczącego się w nauce artykułu – podkreśla dr.hab. Piotr Rzymski


Żeby ludzie potrafili w połowie uwierzyć w siebie tak bardzo jak Ty jesteś wstanie uwierzyć w profesorów Brooksów, to psycholodzy byliby bezrobotni :)

Zdrowia!

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 13:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Sugerujesz, że gość wyszedł na mownicę gdzie zapewne sporo osob wiedziało kim jest i od tak sobie zaczął kłamać , a na końcu wszyscy mu klaskali :luka:
Nie ma jego publikacji w bazie danych , ktora zaleca się szczepić. Ok, czas pokaze kto ma rację...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 14:30 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
aldek, nasz trener tez wchodzi do szatni pilkarzy i mowi ze wygramy z włochami i tez mu klaskają:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 14:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wiem, ze walczę z bestią, która ma na każdy mój atak odpowiednią obronę, ale liczę na to , że przewidując przyszłość uda mi się wreszcie do Was dotrzeć. Nawet jestem pewny, że w końcu mi się to uda, tak więc lecimy z tematem dalej. Jak zapewne wiecie kolejny punktem w planie globalistów jest wszczepienie każdemu chipa. Skoro pominęliście tak ważną informację jak wieść o sprawdzonym sposobie leczenia covid możemy założyć, że i reszta społeczeństwa to pominie, tak więc epidemia będzie dalej się rozwijać. Trzeba będzie coś zrobić i takim właśnie sposobem na powstrzymanie rozwoju tej śmiertelnej choroby będą chipy. Niebawem ogłoszą, że bez wszczepionego chipa monitorującego stan zdrowia nie będzie można szybko wykrywać nowych ognisk wirusa. Niestety wpierw potrzebna jest masowa akcja informacyjna jak to wyżej wspomniane chipy ułatwiają życie , ale i w sytuacji kryzysowej mogą te życie uratować. Dlatego też od nowego roku czeka nas ostra akcja zachwalająca w którą będą wciągnięci celebryci i inne osoby mające posłuch w społeczeństwie.


Ostatnio edytowano 9 grudnia 2021, 19:54 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 15:27 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
Aldiii Aldeczku, usunąłem Cie z listy wrogow wiec widze juz Twoje posty :*
jestem zbyt mało asertywny aby omijala mnie taka dawka rozrywki gdy to czytam ;)

@Pułkowniku, cudowna analiza! swietny research i piekna sentencja na koniec! :ok:

Aldi: Twoja reakcja nie zawodzi - ktos wytknal Ci jawnie blad i podatnosc na manipulacje a ty zamiast sie zreflektowac to zmieniasz temat o czipach xd nie wiem ile osob czyta ten temat dla beki, ale doleje tu swoją oliwę bo niech ten bal się kręci! Tyle śmiech co jest w tym temacie to nie ma nigdzie.

A tak serio.
Ten temat to dramat jednej osoby ktora szuka atencji i wsparcia w swoich teoriach.
Pewne rzeczy Aldi ktore mowisz są oczywistą oczywistością, ale opowiedzianą w dość ponury sposób.
Czasem chce mi się śmiać z Twoich postów ale patrząc na Twoje dwa ostatnie, w którym byłes pewny ze wrzuciles lekarza ktory potwierdza Twoje teorie a jednak okazal sie oszustem ktoremu uwierzyles.
Tak myslalem ze po poscie Porucznika jakos sie zreflektujesz ze moze zrodla z ktorych czerpiesz swoją wiedzę i argumenty są jednak beee....
to nie, mylilem sie, idziesz w zaparte, troszke mi Ciebie szkoda jednak. :rozpacz: :rozpacz:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 16:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Waldek odpisałem Pułkownikowi najlepiej jak umiałem, wydaje mi się co najmniej dziwne, ze ktoś przed publicznością gdzie znajdują się osoby mogące to szybko potwierdzić lub wskazać kłamstwo mógłby w taki sposób kłamać o sobie, tym bardziej , że chwila później została poruszona sprawa na wagę życia i śmierci. Dlatego mniemam, że ów gość nie kłamał, a przynajmniej on sam wierzył, a co więcej był pewny, ze tak właśnie jest jak odpowiedział. To, że świat nauki wybiórczo akceptuje wiele prac naukowych nie świadczy zaraz , że coś jest prawdą lub nie. Prace Kopernika też za jego życia były uznawane za fikcję literacką przez większość ówczesnych badaczy.
Co do chipów to nie była zmiana tematu związana z skutecznym odparciem przez Pułkownika w Waszych oczach wstawionego przez mnie filmiku tylko zaplanowana juz wczoraj przeze mnie kolejność działań jakie miałem zamiar tu przeprowadzić.

Jeśli chcecie do tego wrócić to bardzo chętnie, tak więc przypomnę jeszcze raz, nie jestem alfą i omegą i mogę się pomylić do czego się przyznam. Staracie się za wszelką cenę wyolbrzymić każdą moją pomyłkę, za to pomijacie przypadki gdy mam rację. Dlaczego teraz robicie alarm choć sami człowieka nie znacie, wiec tak samo jak ja nie wiem czy on kłamał tak samo i Wy tego nie wiecie. Sugerujecie się demagogiem, a przecież możliwym jest, ze i demagog nagina fakty. Podać przykłady?


Ostatnio edytowano 9 grudnia 2021, 19:30 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 16:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Staram się nie wtrącać i nie opowiadać pochopnie po czyjejś ze stron, ale to
Już jest przegięcie.

Nie ma to jak za odnośnik i wyrocznię na potwierdzenie rzekomych bredni podawać... lewackie demagogi czy inne fakehuntery.

Alduwiel nie zawsze potrafi zweryfikować źródło wiedzy, ale to co przedstawia ma sens logiczny. Natomiast krytykowanie go używając dokładnie tych samych metod, co on, co gorsza przy mniej spójnej logice, to też jest niepoważne.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 17:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
jiGsaw, czy mógłbyś znaleźć jakieś info o dr Brooksie, jego pracach, czymkolwiek.

No chyba że lewacka siła wymazała wszystko, to trzeba wtedy szukać w źródłach drukowanych- może jeszcze nie zdążyli wszystkiego spalić :hyhy:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 18:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Pułkownik Zuber napisał(a):
jiGsaw, czy mógłbyś znaleźć jakieś info o dr Brooksie, jego pracach, czymkolwiek.

No chyba że lewacka siła wymazała wszystko, to trzeba wtedy szukać w źródłach drukowanych- może jeszcze nie zdążyli wszystkiego spalić :hyhy:


Nie o to chodzi, ja nawet tego filmiku nie oglądałem - aż do teraz. Chodzi o źródło jakie podajecie. Po prostu nie raz się natknąłem na takie manipulacje, akurat na demagogu, że głowa mała.

Wradzając do meritum. Czyli tego filmiku, to moja opinia jest taka:

Po tym co pisał Alduwiel to się spodziewalem, że to jakaś konferencja naukowa co najmniej... Tymczasem...

Po pierwsze Shawn, czy Sean? Zarówno w filmiku jak i w tym fakehunterze nie potrafią nawet jednoznacznie określić imienia tego człowieka. Ja na szybkiego ustaliłem, że chodzi prawdopodobnie o Sean'a.

Na nagraniu widać jakieś dzieciaki, prawdopodobnie studenciaki. Jest tam też jeden gościu wyglądający na jakiegoś prowadzącego? Może to jakiś zajadły antyszczepionkowiec albo zajadły przeciwnik tego konkretnie preparatu (na Covid - 19) i zaraził tym swoich studentów, wezwał jakiegoś typa, który być może i jest PhD humanistą za jakiego się przedstawia, może nawet napisał książki, ale raczej propagandowo - polityczne:

https://www.amazon.com/Books-Sean-M-Bro ... rooks+Ph.D.

Natomiast w żadnym razie nie jest on lekarzem, ani naukowcem związanym z tymi dziedzinami. Przynajmniej nie natknąłem się na takie informacje.

Ze swojej strony:

Żony kuzyna żona jest akurat w ciąży. Zobaczymy co będzie z maleństwem, na razie wychodziłoby na to, ze jest wśród 20% tych szczęściar, które nie poroniły w pierwszym trymestrze, pomimo zaszczepienia dwoma dawkami. Taka to wiedza jest głoszona na tym studenckim spotkanku.

Według mnie, jeżeli to poważna uczelnia, to ten prowadzący, o ile to prowadzący i autoryzował ten wykład, powinien wylecieć z roboty.

Staram się podchodzić racjonalnie do sprawy, tyle.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 18:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
jiGsaw, :ok:


A tak odchodzić od tego wątku, jako że leżę chory w łóżku i mam trochę czasu to Wam coś opiszę


Ostatnio byłem na przekładce opon w jednym z serwisów.
W poczekalni było kilka osób i jak to czasem bywa, od słowa do słowa, od tematu do tematu trafiło na szczepionki.
Ożywił się wtedy pewien szpakowaty dzentelmen który przedstawił się jako doktor medycyny z 21 letnim stażem i specjalizacją w chirurgii.
Powiedział nam on wtedy coś co mnie zmroziło. Podobno od montażu wprowadzenia 3ciej dawki szczepionki trafią do niego coraz więcej pacjentów którzy potrzebują nietypowej pomocy... trudno w to uwierzyć, ale na czole wyrasta im róg- podobny do takiego jaki można zobaczyć w bajkach z jednorożcem Disneya.
On wyrasta centralnie na czole- wyobrażacie to sobie???
On to oczywiście operuje, ale ludziom pozostają blizny na całe życie- co więcej, mówił że jest wysoce prawdopodobne że po jakimś czasie ludziom wyrosną też kopyta i grzywa- tak jak prawdziwym jednorożcom.
Oczywiście TV o tym milczy- wiadomo BIG pharma i rząd światowy nie pozwoli na zbyt wiele..
Gdy już opuszczał poczekalnię, wszyscy kiwali głowami z uznaniem, a jedną osobą nawet biła brawo.

Co prawda nie znalazłem żadnego info o dr Ryszardzie Ochódzkim (tak się przedstawil) ale widziałem w jego bagażniku drewniane chodaki, biały fartuch i rękawiczki jednorazowe, więc nie widzę powodu aby nie wierzyć ani w to że jest lekarzem, ani w to że 3cia dawka= róg na czole.

Wybierzcie świadomie.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 18:45 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Może warto by było przeprowadzić dokładniejsze śledztwo i zrobić to co on sam doradzał? Jest tu ktoś chętny po trzeciej dawce zrobić sobie badanie krwi? Prawdopodobnie będzie można w tedy więcej powiedzieć o przekazie Pana Brooksa, a tak znowu będzie bo mi się wydaje...

Pułkowniku gdyby jeszcze trafili się gdzieś na świecie tacy lekarze twierdzący to samo, wybrani naukowcy w tym noblista twierdzący ,ze tak właśnie jest, dodatkowo u jednej osoby na 10 tys zobaczyłbym bliznę na czole, zacząłbym się nad tym zastanawiać. Gdyby jeszcze trafiły się dodatkowe poszlaki w historii wskazujące na prawdopodobieństwo takiej możliwości postanowiłbym się temu przyjrzeć jeszcze dokładniej. Gdybym przez kolejne 7 do 12 lat natrafiał na coraz to więcej oznak takiego stanu rzeczy postanowiłbym o tym rozmawiać z ludźmi. Gdyby jeszcze spora cześć szanowanych i inteligentnych osób niezależnie ode mnie natrafiło by na podobne poszlaki stwierdziłbym, ze to może być prawda. I finalnie gdybym wreszcie zobaczył kogoś z takim rogiem postanowiłbym o tym mówić jak o fakcie ;)


Ostatnio edytowano 9 grudnia 2021, 19:29 przez alduwiel, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 18:56 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
:rotfl:

Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 19:14 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
nie wierze w to co czytam, Aldi powaznie traktuje opowieści o rogach i szuka w nich logicznego sensu nadając im realistyczny wydzwięk...
:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :mur: :mur: :mur:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 19:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mówiłem to w przenośni w kontekście szkodliwości szczepień tak samo jak Pułkownik mówił o rogu w kontekście szczepień. Zauważ Waldek ,ze my tutaj nie opieramy się o wypowiedz jednego tam lekarza, ale całej masy lekarzy, którzy niestety stanowią mniejszość. Co ciekawe są tam w tym gronie wybitni specjaliści od wirusów i epidemii, tyle tylko ze tak samo i oni stanowią mniejszość. Nie ma sytuacji o jakiej była mowa w opowieści o rogu, która jak wiemy jest czystą fikcją. Waldek mogę Ci to lepiej wytłumaczyć, a więc Pułkownik żartował, a ja żartując odpowiedziałem mu najlepiej jak umiałem.

Podsumujmy: wiemy ,ze istnieje ktoś taki jak Pan Brooks. Wiemy już ,że napisał jakieś książki niezwiązane z tematem szczepień, ale je napisał co świadczy ,ze jest to osoba co najmniej wysoce uzdolniona. Wiemy ,ze ta osoba uzyskała prawo głosu na jakimś zebraniu. Teraz należy zdać sobie pytanie po co taka osoba miała by kłamać robiąc z siebie idiotę? Co więcej tak mocne kłamstwa można by z miejsca obalić i nie uwierzę ,ze nie było by głosów sprzeciwu ze strony wybranych słuchaczy ,którzy tego Pana znali. Ja znam jednego takiego osobnika co tak właśnie lubi sobie kłamać opiewając swoją osobę i na 100% krzyczałbym z trybun ,że to kłamca!


Ostatnio edytowano 9 grudnia 2021, 23:08 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 20:49 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2071
Waldi, widziałeś Daytone? :)


_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 grudnia 2021, 21:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pułkowniku ,a co powiesz na to?

Przed Wami oto wybitni lekarze, naukowcy ,którzy fachowo i w sposób naukowy wyjaśnią Wam to co powinniście wiedzieć o szczepieniu z kolcem spike.

https://rumble.com/vnl8r9-ostatnia-pros ... xYvpX2vC2E

Ja osobiście wyjaśniałem Wam wcześniej na jakiej zasadzie będzie działać szczepionka, ale skoro kucharz po zawodówce gastronomicznej taki jak ja to dla Was żaden autorytet, może specjaliści objaśnią Wam to lepiej. Oczywiście juz teraz wiem, tak jak wiedziałem wcześniej ,ze Waldek moje posty i tak będzie czytał tak i teraz wiem ,że film olejecie... Lepiej żyć w niewiedzy prawda? Pułkowniku łudzę się, że choć Ty te 9 min przeznaczysz na zapoznanie się z tą wiedzą. To nie boli, wierz mi ;) Zmuś się i zobacz choć pierwsze 9 min. Darzę Cię szacunkiem, dlatego uważam ,ze przez grzeczność owe 9 min swojego cennego życia powinieneś dla mnie przeznaczyć, a najlepiej zobacz cały film.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 grudnia 2021, 00:00 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Dzis w drodze do domu w RMF FM słyszałem, że nowa, WŁASCIWA szczepionka na Omnikrona będzie miała 3 dawki.

Yeah ! komu prędzej na dupie zabraknie miejsca do robienia dziur ?

Moze niech na HIV zaczną szczepić skoro to takie proste- zrobic szczepionkę na mutującego wirusa. Magic Johnson sie ucieszy.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 grudnia 2021, 08:15 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
alduwiel napisał(a):
Wiemy już ,że napisał jakieś książki niezwiązane z tematem szczepień, ale je napisał co świadczy ,ze jest to osoba co najmniej wysoce uzdolniona. Wiemy ,ze ta osoba uzyskała prawo głosu na jakimś zebraniu. Teraz należy zdać sobie pytanie po co taka osoba miała by kłamać robiąc z siebie idiotę?



:rotfl: :rotfl: :rotfl:

wypisz wymaluj pierwszy lepszy polityk, jakiś popularny szarlatan, blogerka modowa :rotfl: piszą książki, ludzie ich słuchają i klaszczą, a oni robią z siebie idiotę za kasę, tak to działa w dzisiejszym świecie, powinieneś to wiedzieć jak jesteś taki z "włonczonym myśleniem"

nie widziałeś nikogo kto opowiadał bajki za pieniądze? serio?

podobało ci się bo mówił coś co ty już od dawna chciałeś usłyszeć, tylko tyle

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 50 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL