BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 12 maja 2024, 07:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 marca 2022, 22:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Swoją drogą to jestem przerażony, że są ludzie aż tak tępi, którzy nie ogarniają sarkastycznego tonu wypowiedzi korwina, który powiedział, że teoretycznie jest to możliwe, że szczypjonki mogą wywołać homoseksualizm. Podał też inne przykłady aby nawet debil zrozumiał jaki jest przekaz - mizoginizm, albinizm i może coś jeszcze

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 marca 2022, 22:34 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
renoraines napisał(a):
Korwin w hejt parku :skutkiem ubocznym szczepienia przeciwko COVID-19 jest homoseksualizm. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Napisałem to 20 lutego. Wstawiłem również grafikę robiącą beke z członków korwinowej sekty tłumaczących kazdy idiotyzm swojego guru. Wysrywy Korwina są tak samo debilne jak brednie członków korwinowej sekty o chipach, rogach na czole i pewnej smierci po szczepieniu. Stąd kolejna szydera z oderwanych od rzeczywistości konfederacyjnych oszołomów (+ str 90 tego tematu post 2 od góry i str 26 tematu nowy wał z grafiką).
Dziś mamy 1 marca, temat powraca, bo tak bardzo bolało :rotfl: . Czy ktos sie jeszcze dziwi, ze wyborcy korwina to debile ? :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 marca 2022, 23:24 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Wycieczki osobiste - zapraszam do fight clubu.

Lepsze są dowolne glupoty Korwina, niz pisowsko-lewacki-faszystowski-peowski zamordyzm. Chociaż jak sie okazuje, peło jedynie kradło na boku co popadło, a pozostali wymienieni jeszcze innym w życie się z buciorami ładują i każą rowerami w zime jeździć, peło co prawda już też, ale jak było przy korycie to jednak jeszcze nie kazało. Nie chcesz zamordyzmu, to została mniej lub bardziej szurająca, lubiana czy nie, opcja.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 marca 2022, 23:35 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
Ktoś chce jeździć rowerem zimą to jeżdzi. Ktoś inny nie chce czego Kyo jesteś przykładem, to nie jedzi. Wolność.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 marca 2022, 23:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
I clue sprawy żeby tak właśnie było, zaś pis i reszta lewactwa chce wymusić jazde rowerem, przez fit55, strefy czystego transportu, hotendalnie wysokie mandaty, konfiskaty poajzdów - krok dalej - za podwójne przekroczenie, 60 na 30, tak byś wolał nie ryzykować tylko wziął ten rower.

To nie wolność, a właśnie zamordyzm, i taki ten rząd jest. Władza totalna deprawuje.

Jeszcze 5 lat temu albo tak nie było, a może ja tego nie widziałem lub nie rozumiałem, teraz to widze. Nikt nie powinien mieć tyle władzy w jednych rękach, zawsze to prowadzi so tyranii.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 marca 2022, 00:04 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
Nikt nikomu nie kaze jezdzic po pijaku czy przekraczac predkosc. Wolna wola czyli dokonywanie wyborow i ponoszenie za to konsekwencji. Obojetnie czy to drogowych czy finansowych ( czy też uczuciowych gdy ktoś sobie wyhoduje żmije na własnej piersi :rotfl: ) .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 marca 2022, 00:09 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Prawo ma szanować własność prywatną, a kary mają być adekwatne do przewinień, możliwie równe dla wszystkich.

Tymczasem staje się ono wybiórcze, pełne luk, korupcjogenne a zmiany są niepraworządne, mające jedynie cel fiskalny.

Osoba prywatna ma tracić wóz za 200k jedna a za to samo inna za 5k, a ktoś kto ma auto na działalności, nie straci wcale.
Powinna być kara za jazde po alko surowa, ale równa, szanująca również własność.

https://www.dogmatykarnisty.pl/2022/02/ ... opulistow/

Podobnie za szybkość - nie powinno być horendalnie wysokich kar za domniemane możliwe konsekwencje, o zerowej niemal nieuchronności, a nieuchronne kary za konsekwencje łamania prawa, zresztą, dowodzą tego różne badania, ale pis wie lepiej, i nawet nie jest w stanie określić brzegowych kryteriów określających poprawność ich tez.

To nie wolna wola i nie żyjemy w miejcu gdzie za pierdnięcie dostaje sie czape, świat nie jest czarno biały.

Prawo ma być dla ludzi, państwo dla ludzi, a nie ludzie dla urzędasów i systemu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 marca 2022, 00:32 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
Prawo jest jak pajęczyna, bąk sie przedrze, mucha zatrzyma tak było, jest i będzie, tak jak mandaty z widełkami. Ktoś kto ma doświadczenie za kołkiem, ''czyta drogę'' czyli wie gdzie mozna bo na tym zyska, a gdzie trzeba odpuścić, uzywa yanosika czy cb, jeździ bez negatywnych dla siebie skutków. O własne 4litery i nie tylko na drodze trzeba samemu zadbać.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 marca 2022, 00:53 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
I to o czym piszesz jest charakterystyczne dla systemow totalitarnych, widoczne w PRL, coś - od czego chcemy odejść a nie iść znowu.

Transparentne zasady, rozsądne prawo a nie kombinowanie i cwaniakowanie, a na kogo padnie, na tego bęc.

Powoli zaczęliśmy z tego wychodzic, ale pis robi ostry zakręt w tą strone.
Korupcjogenne prawo ma na celu dać aparatowi przymusu zarobić bokiem, jednocześnie zapewnić lojalność stanowiącym to prawo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 marca 2022, 01:36 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
Grasz na emocjach uderzając w strunę rzekomego totalitaryzmu. Nie, nie jest to korupcjogenne prawo bo policjant nie bedzie ryzykować, że zostanie nagrany i za łapówkę straci robote. Nie ma to nic wspolnego z wspomnianym totalitaryzmem, a z dostępnością, miniaturyzacją coraz tanszego sprzetu elektronicznego.

W 2016r to pis sprawil, ze straż miejska/gminna nie moze juz uzywac fotoradarow . O wlasne 4 litery dbało sie tez i wcześniej za platformy , sld , bedzie trzeba nadal dbac po 2023r.

Ci sami, ktorzy w Polsce biją piane, przekraczając granice, jezdzą po Europie dbając o wlasne 4 litery? Krzywda im sie dzieje?

Poza tym mozna by to przeniesc do tematu o zmianach w PoRD.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 marca 2022, 06:57 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Sęk w tym że to idzie w totalitaryzm, mandaty są niemal najwyższe do zarobków na świecie, nawet nie w Europie, zmiany nie wpłynęły na brd, a jaki cel ma pis - wystarczy posłuchać farmazonów przedstawiciela Ministerstwa Infrastruktury. Od paru lat chodze na spotkania, to nie jest tak że coś mi sie wydaje. Są dane, są działania, po prostu obi kompletne niepraworządne bzdury robią, kompletnie ignorując fakty.

Po Europie ludzie jeżdżą podobnie jak w PL, a Infrastruktura Europejska nie ma takich bzdur jan Polska.
Tutaj sie łapie ludzi 90 na 50 na wylocie pustej wsi, albo pustej 3 pasmówce rano - na zachodzie - na wylocie pustej wsi masz 70 albo jest nieopodal obwodnica jakaś.

To nie jest wycelowane w piratów i pijaków, tylko w portfele, pozostawiając luki dla cwaniaków i swojaków

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 2 marca 2022, 22:05 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Kyokushin, niestety nas ludzi co to widzi jest bardzo mało. Lata ogłupiania przez TV, luki w nauce przyniosły efekty.

Pomylone są też pojęcia prawica w sumie nie istnieje a pis to lewacy jak reszta w sejmie.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 3 marca 2022, 10:10 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7012
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
dokładnie nawet często rozmowa z najbliższymi na dowolny temat: wojna ,apndemia jak tylko nie mówisz tego co pierdolą w tvp lub tvn to jesteś płaskoziemcem w aluminiowej czapce

nieważne że starasz się mówić rozsądnie spokojnie przytacać logiczne argumenty i prosisz o argumenty stronę przeciwną kończy się rozmowa w stylu nie będę z toba gadał


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 marca 2022, 21:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw, w przeciwieństwie do Ciebie nie powielam partyjnego przekazu (jak łatwo zauważyć w wielu kwestiach to robisz, konfederacja to dla Ciebie guru wiedzy na każdy temat : wirusów, epidemii, historii - Korwin i opinie o Hitlerze, wojnie i jej przyczynach itd).

KKrzysztof, pytałem o wirusologów, a nie epidemiologów...encyklopedie masz? I jeszcze chcesz ze mną o wiedzy dyskutować?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 marca 2022, 21:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw, w przeciwieństwie do Ciebie nie powielam partyjnego przekazu (jak łatwo zauważyć w wielu kwestiach to robisz, konfederacja to dla Ciebie guru wiedzy na każdy temat : wirusów, epidemii, historii - Korwin i opinie o Hitlerze, wojnie i jej przyczynach itd).

KKrzysztof, pytałem o wirusologów, a nie epidemiologów...encyklopedie masz? I jeszcze chcesz ze mną o wiedzy dyskutować?


Też nie powielam partyjnego przekazu akurat w tym temacie. Po raz kolejny powtarzam, że nie jest moją winą zbieżność poglądów moich z tym co ew. głosi Konfederacja w części lub całości. Stoję na straży prawdy, rozumowania opartego o zdrowy rozsądek, analizę logiczno - matematyczną, przyczynowo - skutkową i tym się kieruję jeżeli porywam się na oceny opinii polityków. Również nie jest moją winą, że akurat Konfederacja często lub częściej niż inne partie, wychodzi z takich konfrontacji obronną ręką lub lepiej niż inne partie. Powoli nużące staje się wałkowanie tego samego i poglądów Konfederacji, co nie stanowi żadnego argumentu w dyskusji.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 7 marca 2022, 18:58 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
KKrzysztof, pytałem o wirusologów, a nie epidemiologów...encyklopedie masz? I jeszcze chcesz ze mną o wiedzy dyskutować?
zważaj na słowa, po 1 nie mam obowiązku odpowiadania Ci na jakiekolwiek pytania TY mi nie odpowiadasz też.
Po drugie to proszę o podanie wirusologów na, których TY się opierasz.

A ja faktycznie oparłem się na wiedzy epidemiologów bo jak to ogłoszono mamy epidemię i to chyba odpowiedni fachowcy.

A o vat już się dokształciłeś czy kolegom z forum wytłumaczysz ???

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 7 marca 2022, 19:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):
Powoli nużące staje się wałkowanie tego samego i poglądów Konfederacji, co nie stanowi żadnego argumentu w dyskusji.


Nigdy poglądy partyjne nie powinny być argumentem w dyskusji o wirusach i szczepionkach, cieszę się że sam to dostrzegasz.

KKrzysztof, tzn że nie czytasz pytań na które odpowiadasz? Jeśli nie masz nic do powiedzenia to śmiało pisz o VAT, jeśli to coś wnosi do tematu.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 7 marca 2022, 21:36 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
KKrzysztof, tzn że nie czytasz pytań na które odpowiadasz? Jeśli nie masz nic do powiedzenia to śmiało pisz o VAT, jeśli to coś wnosi do tematu.
piszesz o sobie, ja jw napisałem, że mój błąd biję się w piersi pisząc wirusolog chodziło mi o epidemiolog i to wyjaśniłem.

Natomiast ja zadałem pytanie a gdzie Twoja odpowiedź ???
Wcześniej było o uczelnię też brak odpowiedzi i wiele jeszcze było pytań bez odpowiedzi jakie zadałem.

Ogólnie na tematy polityczne to nie lubię z Tobą rozmawiać bo często robisz przytyki personalne, z jakąś manią wielkości z Twojej strony. Nie rozumiem przecież na spotach jak rozmawiamy to nie wychodzi z Ciebie tyle jakiegoś niezrozumiałego i niepotrzebnego ciśnienia.

Więc lepiej zakończmy bo to niesmaczne a je nie mam ochoty słuchać jaki to wspaniały jesteś, i jakie super szkoły kończyłeś. Gdzie mi do Ciebie.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 8 marca 2022, 21:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
KKrzysztof, Ale czy pytałem o epidemiologów, Krzysztofie? Pytanie było konkretne, przeciwnie do Twojego o uczelnie której nie znam, nie uczęszczałem, tylko wkleiłem link z ich pkt widzenia, więc jak mogłem Ci opowiedzieć o jej profilu?

Na spotkaniach motoryzacyjnych są tematy głównie motoryzacyjne i tak też tutaj winno być, a nie płacze, żale, opowieści o iluminatach, chipach i pewnej śmierci.
Nigdy o swoich szkołach nie wspominałem, więc nie rozumiem przytyku :kwasny:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 9 marca 2022, 09:15 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
KKrzysztof, Ale czy pytałem o epidemiologów, Krzysztofie? Pytanie było konkretne, przeciwnie do Twojego o uczelnie której nie znam, nie uczęszczałem, tylko wkleiłem link z ich pkt widzenia, więc jak mogłem Ci opowiedzieć o jej profilu?


a ja pytałem byś ty podał tych wirusologów to gdzie odpowiedź ?

Pytanie zaczęło się od mojej wypowiedzi gdzie pisałem o wirusologach i tu przyznałem rację pomyliłem się, chodziło mi o epidemiologów. Więc dalszy ciąg logiczny już nie pasuje.
Lincoln napisał(a):
Nigdy o swoich szkołach nie wspominałem, więc nie rozumiem przytyku
o jak to często powtarzasz że ty chodziłeś do dobrych szkół co sugeruje, że musiałem do słabych skoro mamy odmienną wiedzą w większości tematów.
Lincoln napisał(a):
Na spotkaniach motoryzacyjnych są tematy głównie motoryzacyjne i tak też tutaj winno być, a nie płacze, żale, opowieści o iluminatach, chipach i pewnej śmierci.
Tobie może nie przeszkadza, że władza chce Ci coś nakazać mi przeszkadza. Przeszkadza mi też, że ktoś się cieszy jak władza komuś chce dowalić by ktoś musiał żyć jak ktoś każe a nie po swojemu. To czemu się dziwisz.
Zauważ, że retoryka ludzi przeciwko przymusowi szczepień nie zakazuje szczepienia Tobie. Natomiast TY bronisz PISu i PO skoro są za przymusem szczepień. A to nie jest nikogo sprawa.

Pomijam fakt, że covid się skończył w 48h.
Lincoln napisał(a):
przeciwnie do Twojego o uczelnie której nie znam, nie uczęszczałem, tylko wkleiłem link z ich pkt widzenia, więc jak mogłem Ci opowiedzieć o jej profilu?
to było jakiś czas temu zacytowałeś uczelnię odnośnie ekonomi prosiłem o potwierdzenie czy to ta której link wstawiłem i przez kilka stron był brak. Może się zorientowałeś że to lewacka uczelnia.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL