BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 maja 2024, 09:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 sierpnia 2021, 10:52 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Raczej z Was, na szczęście każdy może wierzyć w co mu się podoba, gorzej jak na siłę próbuje wmówić innym swoje "wierzenia"

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 sierpnia 2021, 11:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
Raczej z Was, na szczęście każdy może wierzyć w co mu się podoba, gorzej jak na siłę próbuje wmówić innym swoje "wierzenia"


Nie wierze :looka: :rotfl: gdyby hipokryzja miała skrzydła to byś leciał w górę szybciej niż m5 na cwiare

No to przecież niezaszczepieni nic do Ciebie nie maja i niczego Ci nie chcą wmówić. To Ty im próbujesz coś wmówić i ich terroryzować. Wysłuchałeś ze zrozumieniem to co wysłałem?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 sierpnia 2021, 13:54 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
Dwie różne sprawy, tutaj masz wybór - szczepić się czy nie szczepić, wtedy pochodzenie nie dawało wyboru.

Sprzedajesz M5, kupujesz hulajnogi elektryczne dla calej rodziny. Albo jeździsz m5 ale płacisz 100zl za litr paliwa i masz zakaz wjazdu autem do miast.
Masz wybór ;)

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 sierpnia 2021, 15:38 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw, odnoszę się do rewelacji Alla, nie szczepienia, nie mieszaj. Nie korzystam z FB, nie mam czasu

kszyhu, jeżdżę mniej, ale M5.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 sierpnia 2021, 19:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ten filmik chyba nie wymaga nawet konta na fb aby go obejrzeć.

Już nie pierwszy raz myliłeś moje wypowiedzi z wypowiedziami alduwiela. Nie we wszystkim i nie w pełni się z nim zgadzam. Jednak skoro już tak, to czy depopulacja jest, czy nie, tego nie wiemy. Na pewno jest samobójcza (najprawdopodobniej) depopulacja białego człowieka i samozagłada jego kultury, niekoniecznie to ma coś wspólnego ze szczepionkami, choć polityka wobec szczepień na pewno jest pokłosiem polityki, która prowadzi do tej zagłady.

To czego jesteśmy pewni to właśnie tej sytuacji, że mamy niedopuszczalne łamanie praw człowieka i konstytucji w postaci segregacji i dyskryminacji grup obywateli ze względu na stan zdrowotny. Bez względu na to do kogo się odnosisz to nie powinieneś był tak napisać, bo to wskazuje jakbyś ten proceder popierał, a to jest haniebne.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 sierpnia 2021, 21:00 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw napisał(a):
To czego jesteśmy pewni to właśnie tej sytuacji, że mamy niedopuszczalne łamanie praw człowieka i konstytucji w postaci segregacji i dyskryminacji grup obywateli ze względu na stan zdrowotny. Bez względu na to do kogo się odnosisz to nie powinieneś był tak napisać, bo to wskazuje jakbyś ten proceder popierał, a to jest haniebne.
a miłośnicy szczepionek nadal uważają, że jest wybór :) logika godna nienaśladowania :)

czujesz się zagrożony możesz się zaszczepić, mościć maskę, zostać w domu i tyle.
Wiesz, ze zagrożenie jest jednak chcesz mu stawić czoła po swojemu to już niedopuszczalne. A przecież kto się zaszczepił to wierzy w szczepienie i co go obchodzi co zrobią inni. Do miłośników szczepień można to pisać non stop a oni dalej swoje.

Cała dyskusja jest bez sensu skoro miłośnicy szczepień nie chcą dać wyboru innym a chcą by ktoś zrobił coś wbrew sobie pytam bo co ????
Lewicowe poglądy to właśnie te gdzie chce się kogoś na siłę uszczęśliwić.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 sierpnia 2021, 21:02 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
kszyhu, jeżdżę mniej, ale M5.

Czyli dzieciaki do szkoły chodzą na piechotę, a po większe zakupy zakupy do centrum handlowego raz w tygodniu jeździsz komunikacją miejską z torbami pod pachą. Generalnie kupujecie rodzinny miesieczny na komunikację miejską. Spoko.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 sierpnia 2021, 21:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kszyhu napisał(a):
Lincoln napisał(a):
kszyhu, jeżdżę mniej, ale M5.

Czyli dzieciaki do szkoły chodzą na piechotę, a po większe zakupy zakupy do centrum handlowego raz w tygodniu jeździsz komunikacją miejską z torbami pod pachą. Generalnie kupujecie rodzinny miesieczny na komunikację miejską. Spoko.


Jak powiesz zaraz, że w M5 za każde przejechane 100 km musi dopłacić po przeglądzie na podstawie różnicy odczytów CEPIK 100 złotych za CO2 i inne bzdury to usłyszysz "nie jeźdżę M5, ale odpalam czasami" i też będzie dobrze. Sky is the limit. :)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 3 sierpnia 2021, 21:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8247
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp


Proszę, Wy macie swoje naukowe bełkoty, a ja mam Damiana Olszewkiego, który mówi do rzeczy :04:


Ostatnio edytowano 3 sierpnia 2021, 21:17 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 3 sierpnia 2021, 21:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
kszyhu, Dzieciaki nie chodzą do szkoły, nie jeździmy do centrum na zakupy, w dodatku BMW to nie jest jedyne auto.

jiGsaw, lubię to Twoje teoretyzowanie oderwane od rzeczywistości :P

alduwiel, no na istnienie ufo też sporo w internecie można znaleźć jak komuś bardzo zależy ;)

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Ostatnio edytowano 3 sierpnia 2021, 21:24 przez Lincoln, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 3 sierpnia 2021, 21:19 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8247
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Posłuchaj do cholery jasnej co ten gość mówi, proszę Cię. Przekonasz się ,ze było warto.




to nie sa bajki do *****jego /****-* ile mogę tłumaczyć no do jasnej Pańskiej ??? :wsciekly: :wsciekly:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 4 sierpnia 2021, 06:52 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
alduwiel napisał(a):
Posłuchaj do cholery jasnej co ten gość mówi, proszę Cię. Przekonasz się ,ze było warto.
to już wcześniej było opisywane w wielu książkach, te jednak trzeba by zacząć czytać :) a jak widać wielu nawet nie ma ochoty zobaczyć filmiku na youtube :)
Lincoln napisał(a):
alduwiel, no na istnienie ufo też sporo w internecie można znaleźć jak komuś bardzo zależy
zapytam z ciekawości uważasz, że jesteśmy całkowicie sami w całym kosmosie ???

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 4 sierpnia 2021, 07:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
kszyhu
jiGsaw, lubię to Twoje teoretyzowanie oderwane od rzeczywistości :P



Aha, czyli uważasz, że kara dla Ciebie w wysokości X za jazdę M5 i ograniczanie w ten sposób Twojej wolności bez żadnego uzasadnienia jest OK i to możliwe i będziesz wtedy mało jeździł, a jak dowalą Ci karę yX i się obsrasz, że co najwyżej odpalisz sobie auto raz na jakiś czas by silnika posłuchać, to to już niemożliwe i oderwane od rzeczywistości? O Naiwności. Nie rozumiesz, że będą Ci odbierać wolność plasterek po plasterku jak krojenie Salami? Na tym to polega, jeżeli raz im na coś pozwolisz, to będą wiedzieli, że mogą sobie pozwolić na więcej i granica będzie przesuwana, to już się dzieje. Jeżeli 10 lat temu ktoś by mi powiedział, że systemowo zrujnuje się mi życie i wielu innym ludziom z powodu przeziębienia, to bym chyba w krzesło nie trafił nawet jakbym chciał usiąść ze śmiechu. Przykro mi, ale kompromitujesz się coraz bardziej z każdą kolejną wypowiedzią, to się totalnie nie trzyma już kupy.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 4 sierpnia 2021, 12:46 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
Dzieciaki nie chodzą do szkoły, nie jeździmy do centrum na zakupy, w dodatku BMW to nie jest jedyne auto.

Wiesz że BMW wybrałem po prostu dla większego podkreślenia wagi problemu. Równie dobrze mógłbym napisać saba czy jakiekolwiek inne auto które posiadasz. Bo może tak niedługo być że w ogóle będzie zakaz wjeżdżania aut z silnikami spalinowymi do miasta, albo po prostu będą horrendalne dopłaty w podatkach za korzystanie z takich środków transportu. Co do dzieciaków i i zakupów to jest to indywidualny problem. Ale pisanie że nie robię zakupów w centrach jest samolubne. Są takie sklepy w których nie ma wszystkich produktów i posiadanie własnego srodka transportu jest kluczem w praktycznie każdej dziedzinie życia. A likwidowanie możliwości dojazdu do konkretnych miejsc czy zmuszanie ludzi do publicznego środka komunikacji, uzaleznienie od niego, jest po prostu głupie. Drogi rowerowe i możliwość korzystania z rowerów, hulajnóg innych deskorolek - to nie wybór.
Trochę od drugiej strony chciałem ugryźć problem z możliwym nakazem i masowym traktowaniem ludzi jak bydło w kwestii szczepień... Ale widzę, ze ty patrzysz tylko przez swój pryzmat a nie ogółu ;)

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 4 sierpnia 2021, 13:13 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
alduwiel, koleś do niczego mnie nie przekonał, czuje że straciłem cenne 8 minut życia...

jiGsaw, najwidoczniej nie rozumiem, nie wybiegam tak daleko w przyszłość, cieszę się każdym dniem jakby był ostatni, też Ci polecam bo ostatnio strasznie smęcisz w każdym temacie, nic nie wnosząc na forum miłośników marki w kwestii...motoryzacji.

KKrzysztof, możliwe, ale potwierdzonego info brak.

kszyhu, widocznie źle dobraleś argumenty żeby przekonać kogoś kto myśli inaczej. Centra handlowe nie są niezbędne, pamiętam czasy gdy ich nie było, podobnie jak internetu, telefonów, samochodów na każdym rogu, a mimo to wspominam ten okres bardzo dobrze, było się bliżej ludzi, dalej od gadżetów...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 4 sierpnia 2021, 15:52 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
kszyhu, widocznie źle dobraleś argumenty żeby przekonać kogoś kto myśli inaczej. Centra handlowe nie są niezbędne, pamiętam czasy gdy ich nie było, podobnie jak internetu, telefonów, samochodów na każdym rogu, a mimo to wspominam ten okres bardzo dobrze, było się bliżej ludzi, dalej od gadżetów...

Taa, dużo rzeczy kiedyś nie było. Na szczawiowej też można jechać ciągle, żyć w lesie z dala od ludzi, samemu uprawiać warzywka, zwierzęta, wtedy i transport publiczny zbędny.
Tylko dlaczego przymuszać do tego ludzi którzy inaczej myślą i decydować za nich o ich życiu. Szczepiłeś sie, myślisz ze ci którzy tego nie zrobili sa tak samo traktowani i mają wybór. Albo sie zaszczepią, albo ich zamkniemy w "gettach". Bo tak może posrednio wyglądać życie ludzi nie zaszczepionych w przyszłości. Tu nie weide, tam nie wejde, trendowaty. Bo jak to powiedział jeden mądry w tv... Zrównał ludzi ze zwierzętami w kwestii szczepień... że psy też powinny mieć prawo wyboru.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 4 sierpnia 2021, 21:35 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8247
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Czyli dalej uważasz ,ze nie ma spisku ,a to co się dzieje to normalna kolej rzeczy? Cała ta transformacja to zwyczajne zmiany jakie zawsze mają miejsce co jakiś czas :) np 20 lat temu upadła komuna i nastała demokracja, teraz upada demokracja i nastaje soccjalizm, który przerodzi się w totalitaryzm lub już się przerodził. Co w tym dziwnego? ;)


Ja, jak rok temu powiedziałem mojej kobiecie ,żeby się cieszyła, ze Łukaszenka jeszcze żyje i ze u niego nie ma koronowirusa i ze tam możemy uciekać to się śmiała, a teraz jakoś tydzień temu sama mi powiedziała, ze jak co to możemy już jechać się przeprowadzać :przestraszony: .......... Mały na Cypr pojedzie, ja na Białoruś :D

Miedzy Bogiem ,a prawdą to się nawet zastanawiam czy nie warto teraz już jechać bo na jesień kto wie :D może wprowadzą zakaz przemieszczania się ponad 50 km od miejsca zamieszkania albo cos podobnego i będzie po ptakach ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 4 sierpnia 2021, 22:22 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Info z dziś - we Francji zmarła na ostry zawał znajoma mojej mamy, 52 lata, zdrowa , szczupła, bez chorob towarzyszących. Zmarla 10 dni po drugiej dawce szczepionki, po ktorej od razu źle się czuła, bóle głowy, kłucia pod pachą, ogólne osłabienie. Kolejny przypadek zapewne.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 05:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
kszyhu napisał(a):
Szczepiłeś sie, myślisz ze ci którzy tego nie zrobili sa tak samo traktowani i mają wybór. .... Bo jak to powiedział jeden mądry w tv... Zrównał ludzi ze zwierzętami w kwestii szczepień... że psy też powinny mieć prawo wyboru.


Serio, a skąd masz takie info?

Nikt jeszcze u nas nie zrównał ludzi ze zwierzętami, więc ten kolejny "mądry", taki mądry nie jest.

alduwiel, może spisek jest, może go nie ma, ale zauważ że od półtora roku "prorokujesz" nam tu na forum i nic to nie zmienia, a sam tylko w frustrację wpadasz.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 sierpnia 2021, 05:59 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1560
Lincoln, pisać możemy co chcemy. A to że nic to nie zmieni to inna sprawa. O tym chyba każdy wie? Rząd , służba , szare myszy :chytry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL