BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 16:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 12:01 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
alduwiel napisał(a):
Aha KrisC ,a propo rtęci w szczepionkach :)

Obrazek


Tez na necie krązy taki mem jak antyszczepionkowa mama zdobyła wiedzę o szczepionkach wertując neta na kiblu przez 45 min :D hahaha KAZDA ANTYSZCZEPIONKOWA MAMA to ktos taki kto kiedyś byl proszczepionkowcem i na własne oczy się przekonał jak dobre są szczepionki. Nie wierzycie? To napiszcie do pierwszej lepszej mamy ze strony stop nop . Niech Wam opowie swoją historię to moze się Wam oczy otworzą w co wątpie szczerze bo do tego potrzeba DOŚWIADCZENIA a nie opini


mam nadzieję, że nie jesz ryb w takim razie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 12:09 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie jem Kai :) ja w sumie od 2 lat wogóle nie jem mięsa.

A przy okazji to tak jak słusznie mowi Kai , ryby szczególnie te duże to kopalnia rtęci. Unikajcie ryb z mórz śródziemnomorskich. Te z Atlantyku jeszcze jako tako się nadają do jedzenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 12:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Alduwiel to genialny Troll robiący sobie bekę z Jig`a, Zdziry i Franka.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 12:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
xDD mam szczera nadzieje, ze ciaganie drutow lepiej ci wychodzi niz rozkminianie swiata xD


Nie mierz innych swoją miarą. To nie forum dla LGBT.

Wracam do tematu, mam pytanie:

Wolicie aby reżim i system kontroli został wprowadzony u nas, czy abyśmy czekali aż Chiny nas wykupią i wprowadzą ich system u nas? Jedno oczywiście nie wyklucza drugiego, prawdopodobnie wprowadzenie systemu kontroli i tak nie wystarczy aby stawić czoła Chinom.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 12:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Wyjazd na bezludną wyspę to sposób na uniknięcie inwigilacji. Telefony nie będą sie łaczyc ze stacjami bazowymi GSM.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 13:07 
Offline
Forumowicz

Posty: 110
Moje BMW: F10 535iX
Kod silnika: N55
Moim zdanie demokracja czy wolność słowa to utopia i będąc władnym umieścił bym "szurów" tematy w oddzielnym folderze tak jak mamy pogawędki, humor doszedłby folder szury... Co najważniejsze posty z tego folderu nie ukazywały by się po kliknięciu na nowe. Niestety tak się nie stanie i jedynym rozwiązaniem jest zablokowanie każdego szura... a szkoda, bo czasem niektórzy z nich potrafili napisać coś co można było poczytać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 13:13 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Syzypor napisał(a):
Moim zdanie demokracja czy wolność słowa to utopia i będąc władnym umieścił bym "szurów" tematy w oddzielnym folderze tak jak mamy pogawędki, humor doszedłby folder szury... Co najważniejsze posty z tego folderu nie ukazywały by się po kliknięciu na nowe. Niestety tak się nie stanie i jedynym rozwiązaniem jest zablokowanie każdego szura... a szkoda, bo czasem niektórzy z nich potrafili napisać coś co można było poczytać.


:ok: ale już tylko szury zapewniają klikalność. z BMW PiS na BMW Nie do wiary.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 16:21 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 93
alduwiel napisał(a):
Nie jem Kai :) ja w sumie od 2 lat wogóle nie jem mięsa.

A przy okazji to tak jak słusznie mowi Kai , ryby szczególnie te duże to kopalnia rtęci. Unikajcie ryb z mórz śródziemnomorskich. Te z Atlantyku jeszcze jako tako się nadają do jedzenia.

Trochę szkoda, że tak dbasz o swoje zdrowie unikając jedzenia szkodliwych rzeczy, żyjąc zdrowo, w zgodzie z naturą, a i tak zginiesz, bo elity tak chcą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 17:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
To , ze elity prawdopodobnie tak chcą nie znaczy, ze tak się stanie. Każdy ma jakieś hobby :) jednym z moich trzech jest zdobywanie wiedzy o zdrowym trybie zycia oraz usilne wprowadzanie tej wiedzy w moją codzienność. Zwyczajnie sprawia mi radośc gdy mogę zjesć salatę masłową z cebulą zalaną oliwą z oliwek zamiast steka :) moze faktycznie muszę juz isc do lekarza ;) ale jara mnie dbanie o zdrowie nawet jelsi ma mnie rozjechać autobus za jakiś czas to żałować mojej diety nie będę.

Mowię serio, wolę zjesc kiełki z patelni + sałata maslowa z cebulą niż steka z polędwicy wołowej z frytkami. Blee mięso :( całkiem mi obrzydło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 17:33 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 93
alduwiel napisał(a):
To , ze elity prawdopodobnie tak chcą nie znaczy, ze tak się stanie.

To cały czas nas tu próbujesz uświadomić, że taka jest przyszłość i że tak się stanie, a teraz nagle nie? Czy to tylko Tobie się nie przydarzy jakimś cudem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 17:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Błędnie mnie zrozumiałeś. Ja cały czas informuję, ze cos takiego się dzieje, a co będzie to czas pokaże...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 19:25 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
mówisz, że zdrowe odżywanie, a nie jesz ryb (jak wyżej napisałeś). suplementujesz się sztucznie? tabletkami?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 3 stycznia 2021, 19:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wszystko co potrzeba zapewnią mi rośliny. Wiem :) tu tez możemy się spierać bo są tacy naukowcy co twierdzą, ze dobrze nie jeść mięsa , a są tacy co doradzają jeść raz na jakiś czas. Ja jem czasem sery, tak więc jakieś białko odzwierzęce dostarczam. Zero suplementów
M.


Ale tutaj gadajmy juz na temat.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 4 stycznia 2021, 17:45 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Rozumiem, że bananów też nie jesz? Banany zawierają potas, który podczas rozkładu jest radioaktywny.

Czyli w sumie co jesz?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 4 stycznia 2021, 18:03 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1157
Lokalizacja: Mazury
Moje BMW: brak
Garaż: było V8
Napisał, że rośliny :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 4 stycznia 2021, 18:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
alduwiel napisał(a):
Mowię serio, wolę zjesc kiełki z patelni + sałata maslowa z cebulą niż steka z polędwicy wołowej z frytkami. Blee mięso :( całkiem mi obrzydło.


To fest oberwaleś w głowę na budowie, chłopaki coś mówili o kostce, ale to wyglada na duży krawężnik :P

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 4 stycznia 2021, 19:15 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 30
Moje BMW: 7er
Kod silnika: m60
MAJSU napisał(a):
Syzypor napisał(a):
Moim zdanie demokracja czy wolność słowa to utopia i będąc władnym umieścił bym "szurów" tematy w oddzielnym folderze tak jak mamy pogawędki, humor doszedłby folder szury... Co najważniejsze posty z tego folderu nie ukazywały by się po kliknięciu na nowe. Niestety tak się nie stanie i jedynym rozwiązaniem jest zablokowanie każdego szura... a szkoda, bo czasem niektórzy z nich potrafili napisać coś co można było poczytać.


:ok: ale już tylko szury zapewniają klikalność. z BMW PiS na BMW Nie do wiary.


Tak tak, raczej to ty jesteś książkowym przykładem "trola" który pisze bzdury i według twojej logiki to tylko partia polityczna pis jest odpowiedzialna za wszystko tutaj u nas w PL i wiesz o polityce i ekonomii tyle co z tvp czy tvn powiedzą zaproszeni goście ( podobną wiedzę miałem w gimnazjum, kiedy kompletnie się nie interesowałem tym)
Generalnie może nie doświadczysz niczego bo po pierwsze i tak żyjesz jak dziad praktycznie na dnie drabiny społecznej, po drugie i tak nie wiesz co możesz a co nie więc żadnej różnicy to w twoim życiu nie zmieni czy będziesz bardziej manipulowany i ubezwłasnowolniony czy nie.

Tutaj część osób próbuje coś się dowiedzieć i analizuje sytuację na forum i część z nas ma podobne spostrzeżenia, mniej trafne lub bardziej i dzielimy się tym.
Ja doskonale rozumiem tych co to organizują i to co robią bo mają z tego władzę i zyski. Ale nie rozumiem idiotów którzy im wtórują i ośmieszają tych którzy próbują coś ustalić, przecież ty jeden z drugim jedziesz na tym samym wózku..

Tak samo jak żydki się śmieli z teorii spiskowych o paleniu i robieniu z nich mydła. Nie wolno lekceważyć przesłanek które są bardzo prawdopodobne i płyną nie tylko od "oszołomów z forum BMW" ale od wielu osób z różnych stron.

Największy problem jest w tym, że tak są fejkowe teorie puszczane ale tylko po to aby była ogólnoświatowa dezinformacja NIKT nic nie wie tak naprawdę co się dzieje a co się będzie działo. Należy mieć tęgi umysł aby móc to analizować i przewidywać. Ale patrząc na historię ludzkości to elita wystarczy ze splunie a ty jeden z drugim będziesz lizał podłogę do połysku lub znikniesz z tej planty jak śmieć wyrzucony do śmietnika z całą swoją rodziną i pokoleniem.

PS nasi politycy nawet nie mogą pierdnąć bez czyjegoś pozwolenia a co dopiero rządzić i ustalać cokolwiek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 4 stycznia 2021, 19:53 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
O :D kolejny :D Na potwierdzenie swoich slow musze odniesc sie do Holocaustu xD brakowalo pocisku po religii i jeszcze przywolanie Hitlera :D

Ooo i spiskowe fake'owe teorie sa po to, zeby te prawdziwe spiskowe teorie nie byly rozpoznawalne xD Dlatego jak bede sie mylil w 50 tematach i fartem trafie na jeden- bo nawet losow mozliwe, ze czesc z pierdolenia okaze sie prawda- to bedzie potwierdzenie WSZYSTKICH moich teorii

seems legit jak taaaaaki ch** :D

Ktos tu ma kompleksy xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 4 stycznia 2021, 19:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
jwayler1911 napisał(a):

Tak tak, raczej to ty jesteś książkowym przykładem "trola" który pisze bzdury i według twojej logiki to tylko partia polityczna pis jest odpowiedzialna za wszystko tutaj u nas w PL i wiesz o polityce i ekonomii tyle co z tvp czy tvn powiedzą zaproszeni goście ( podobną wiedzę miałem w gimnazjum, kiedy kompletnie się nie interesowałem tym)
Generalnie może nie doświadczysz niczego bo po pierwsze i tak żyjesz jak dziad praktycznie na dnie drabiny społecznej, po drugie i tak nie wiesz co możesz a co nie więc żadnej różnicy to w twoim życiu nie zmieni czy będziesz bardziej manipulowany i ubezwłasnowolniony czy nie.

Tutaj część osób próbuje coś się dowiedzieć i analizuje sytuację na forum i część z nas ma podobne spostrzeżenia, mniej trafne lub bardziej i dzielimy się tym.
Ja doskonale rozumiem tych co to organizują i to co robią bo mają z tego władzę i zyski. Ale nie rozumiem idiotów którzy im wtórują i ośmieszają tych którzy próbują coś ustalić, przecież ty jeden z drugim jedziesz na tym samym wózku..

Tak samo jak żydki się śmieli z teorii spiskowych o paleniu i robieniu z nich mydła. Nie wolno lekceważyć przesłanek które są bardzo prawdopodobne i płyną nie tylko od "oszołomów z forum BMW" ale od wielu osób z różnych stron.

Największy problem jest w tym, że tak są fejkowe teorie puszczane ale tylko po to aby była ogólnoświatowa dezinformacja NIKT nic nie wie tak naprawdę co się dzieje a co się będzie działo. Należy mieć tęgi umysł aby móc to analizować i przewidywać. Ale patrząc na historię ludzkości to elita wystarczy ze splunie a ty jeden z drugim będziesz lizał podłogę do połysku lub znikniesz z tej planty jak śmieć wyrzucony do śmietnika z całą swoją rodziną i pokoleniem.

PS nasi politycy nawet nie mogą pierdnąć bez czyjegoś pozwolenia a co dopiero rządzić i ustalać cokolwiek.


:rotfl: :rotfl: :rotfl: coraz więcej zjebów wychodzi z forumowej szafy :D

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiana USTROJU/SYSTEMU! WAŻNE!
PostNapisane: 4 stycznia 2021, 21:39 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 30
Moje BMW: 7er
Kod silnika: m60
DamianTra napisał(a):
O :D kolejny :D Na potwierdzenie swoich slow musze odniesc sie do Holocaustu xD brakowalo pocisku po religii i jeszcze przywolanie Hitlera :D

Ooo i spiskowe fake'owe teorie sa po to, zeby te prawdziwe spiskowe teorie nie byly rozpoznawalne xD Dlatego jak bede sie mylil w 50 tematach i fartem trafie na jeden- bo nawet losow mozliwe, ze czesc z pierdolenia okaze sie prawda- to bedzie potwierdzenie WSZYSTKICH moich teorii

seems legit jak taaaaaki ch** :D

Ktos tu ma kompleksy xD


Jakbyś użył chociaż promila swoich szarych komórek i wytężył je do myślenia to byś wiedział co to znaczy dezinformacja i w jakim celu jest ona wprowadzana.
Nigdy na świecie żaden rząd i żadna opcja polityczna/wojskowa/religijna od tysięcy lat nie mówi prawdy społeczeństwu. Nawet w czasach najlepszego pokoju ludzie jako społeczeństwo jest trzymane w tak zwanej pewnej bańce informacyjnej dla ich samego dobra, bo to pozwala łatwo kontrolować masy i łatwo przewidywać. W drugiej kolejności jest to dla ich dobra bo większość z was wpada po prostu w panikę i się gubi w sytuacjach kryzysowych. A ludzie w panice i chaosie są nie do opanowania.

A wracając do głównego wątku. Od setek lat po tej ziemi chodzą podobne niedowiarki i wręcz głupki którzy nabijają się z pewnych rzeczy ale czas wszystkich przeminie twoje i drugiego życie nie znaczy nic, to jest jedna sekunda, dosłownie pstryknięcie palcem i nie zostanie nawet po was popiół. Nawiązanie do holokaustu było celowe bo w tamtych czasach też takie pacany żyły i chodziły po ziemi śmiejąc się z tego co mówili inni a to przecież nie możliwe aby drugi człowiek chciał komuś zrobić krzywdę, przecież jest policja, są inni ludzie, jest kodeks i konsytuacja. A wszystkie firmy dbają o nasze zdrowie i o nasz portfel aby nam żyło się najlepiej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 59 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL