BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 21:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 25 października 2022, 22:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
https://m.youtube.com/watch?v=FQkGSOzu7TY
Przesuwam prętem po kracie ... :rotfl:

Negowanie, krytykowanie pijanstwa przy jednoczesnym zachwycie zespolem kult i jego członkiem Kazikiem Staszewskim czyli alkoholikiem, narkomanem (kokaina, amfetamina, marihuana, lsd, extazy), ktory regularnie przez całe swoje zycie bywał naćpany i pijany :rotfl: , o czym mowil w hejtparku u Mazurka https://jastrzabpost.pl/newsy/kazik-sta ... 68423.html
Cytuj:
Wcale się nie dziwię, że byliście zniesmaczeni. Zachowałem się jak ostatni alkoholik. Byłem w stanie wskazującym na spożycie. Byłem pijany na scenie w nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Ja nie powinienem tykać alkoholu, ja nie potrafię zachować umiaru – wyznał Kazik.


Puentujac, konfederacja :22: to populistyczna opozycja. :rotfl:

Będąc za a nawet przeciw :rotfl: , krytykowanie pijaka powołujac sie na innego pijaka jest debilne #samozaoranie :25: .
Czas mija i nadal aktualne...

Obrazek

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Tymczasem fakty:

W 2004 roku w Narodowym Teście Inteligencji także wygrali wyborcy wolnościowego ugrupowania Janusza Korwin-Mikkego czyli Unii Polityki Realnej. UPRowcy wypadli jako najinteligentniejszą grupa wyborców w Polsce.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 26 października 2022, 13:19 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Buahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: temat był już omawiany. Kuce w 2022r powołują się na test z 2004r , a teraźniejszość pokazuje, ze ta konfederacyjna tłuszcza nie potrafi czytac ze zrozumieniem; nie potrafi liczb analizować; nie ogarnia prostego przekazu; zaprzecza nauce: medycynie, ekonomii, biologii; swoje wysrywy opiera na domysłach, twierdzeniach oszołomów; uzywa slow, których znaczenia nie zna wiec te konfederacyjne ameby umysłowe debili nie udają…
(dotyczy to nie tylko krytykowania pijaka powołujac sie na slowa innego pijaka co jest debilne samo w sobie .)

------------------------------------------

renoraines napisał(a):
Obrazek

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4151683754

Sosnierz rozpacza na fb robiąc publicznie wyrzuty Korwinowi i Mentzenowi czyli c.d. beki z konfederacyjnego burdelu. :rotfl:

Sosnierz pisze m.in. sie o tym, ze:
-zapisując się do partii KORWiN, nie umawial sie na kult jednostki ''krula'' czy to JKM czy Mentzena
-korwinisci nie moga sie pogodzic z tym, ze wolnosciowcy odeszli, chodzi o podział wielomilionowej subwencji miedzy bande czworga czyli korwinistow, wolnosciowcow, ruch narodowy i ugrupowanie Brauna, ktorej celem sa pieniądze[/b]
- JKM twierdził a to, że wojny nie będzie, a to że wojna w sumie jest spoko pomysłem na zmianę granic, a to że trupy w Buczy się ruszają, a to że jednak nie ruszają bo zabili je Ukraińcy itd,
-Korwin to tuba propagandowa Kremla, ze JKM powoluje sie na Russia Today jako na wiarygodne zrodlo informacji,
- wolnosciowcy zostali oszukani przy prawyborach prezydenckich, kandydatem mial byc Dziambor, a Mentzen ich oszukał, zamataczył i kandydatem został Bosak
- drugi raz Mentzen ich oszukał, zabierajac wolnosciowcom ''jedynki'' na listach wyborczych i zapowiadajac prawybory.

:25:

Sosnierz
Cytuj:

Pół biedy jeszcze, gdyby te prawybory miały chociaż pozory uczciwości. Ale regulamin wymyślony przez korwinistów zakłada, że trzeba wpłacić darowiznę na ich partię (1000 zł za zgłoszenie kandydata, 20 zł za głosowanie), a Zarząd Krajowy i tak może sobie utrącać kogo chce, jeśli „nie daje rękojmi godnego wykonywania mandatu”. Chyba każdy rozumie, że to jest farsa, w której Wolnościowcy nie mogą wziąć udziału i na którą Rada Liderów nie może się zgodzić. Nie po to wypisywałem się z partii KORWiN, żeby teraz wpłacać na nią darowizny. Już wystarczy, że partia nie oddała mi nadpłaconych składek.
:rotfl:

[b]Konfederacja :22: to populistyczna opozycja :rotfl: jej kury szczac prowadzac, a nie polityke robić. hahaha :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 26 października 2022, 13:34 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2062
Ty jesteś jednak skończonym idiotą. Innych słów nie znajduję na Ciebie. Zrozumiesz to wtedy, jak chleb zdrożeje do tego stopnia, że będziesz głodować i pojmiesz, kto jest za to odpowiedzialny pisiorze skostniały.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 26 października 2022, 14:45 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Rost jestes debilem :rotfl: z konfederacyjnej sekty ,potwierdziłeś to kolejny raz buahaha. Już jeden z tej samej populistycznej konfedeszurii bredził w 2020r ze chleb w 2021r bedzie za 1000zł (tak 1000 zl) :22: .Wroc na str 54 rost tumanie bez rozumu i godnosci czlowieka tam ciebie skomentowalem szerzej. Ujadasz w kazdym temacie poniewaz jestes rost zakompleksionym słabym psychicznie frustratem, podmiotem powyzszej zielono-niebieskiej grafiki, z ktorego mam stale beke . :]

Kazdy jest kowalem swojego losu , a twoje problemy rost to twoje problemy :] . Korwin, ktoremu ufasz haha, gdy glosi, że gdy umierają najslabsi polepsza sie jakosc narodu oraz, że bankructwo jest rzeczą normalną i czesc firm musi padac po to, żeby inne mogły się rozwijać, ma racje czy nie ma racji ?
Nie podoba sie co mowią to pretensje do autorow Korwina i Sosnierza, ktoremu sie ulało. :rotfl:


Załączniki:
6f084dae0b63d13dgen.jpg
6f084dae0b63d13dgen.jpg [ 65.45 KiB | Przeglądane 2416 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 26 października 2022, 17:20 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2062
H.ja wiesz jaki jestem, więc zamknij pysk.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 26 października 2022, 17:37 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Wielokrotnie wspominalem, ze konfederacyjna tłuszcza a,j,k,r,z (r jak rost) z IQ mniejszym niz rozmiar buta nie ma do mnie pisać. Zamiast przyjac to do wiadomosci i zamilknac, loser rost nadal próbuje gryźć bezębną szczęką ...

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 26 października 2022, 18:35 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Rost napisał(a):
Ty jesteś jednak skończonym idiotą. Innych słów nie znajduję na Ciebie. Zrozumiesz to wtedy, jak chleb zdrożeje do tego stopnia, że będziesz głodować i pojmiesz, kto jest za to odpowiedzialny pisiorze skostniały.
Rost napisał(a):
H.ja wiesz jaki jestem, więc zamknij pysk.
ja już nie czytam jego wypocin bo jak wiadomo są o niczym. Generalnie gość nie przyswaja prostej wiedzy i prostych faktów lepiej dodaj go do listy wrogów to jego posty zobaczysz tylko jak klikniesz. Po co czytać w kółko to samo.

Na tym forum może znajdzie się jedna czy dwie osoby które pewnie reprezentują podobny poziom pozostali już widzą, że to ktoś całkowicie oderwany od rzeczywistości.
Pytanie czy on nie chce dyskutować bo na prawdę nie potrafi nic zrozumieć czy po prostu chce tylko podejmować próby by w jego oczach ktoś się niby denerwował.

Niezależnie od jego celu.

Cytuj:
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 26 października 2022, 18:57 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Nieszczescia chodza parami :rotfl: .Drugiemu członkowi konfederacyjnej tłuszczy czyli jak widac tez slabemu psychicznie frustratowi krzysztofowi :22: z IQ mniejszym niz rozmiar buta (nie pytam czy ten ignorant ekonomiczny krzysztof ma mature bo na orła nie wygląda i łatwo nim manipulować haha, to m.in. o nim post z godz 14:19), za jego wysrywy rowniez dziekuje. :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Załączniki:
eiuueyguhghdghjg.jpg
eiuueyguhghdghjg.jpg [ 34.25 KiB | Przeglądane 2325 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 26 października 2022, 20:32 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23098
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Jaki tu spokój, na, na, na
Nic się nie dzieje, na, na, na, na
Nikt się nie bawi, na, na, na
Wszyscy się nudzą, na, na, na, na :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 26 października 2022, 21:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jak rozumiem testy w 2004 roku były wadliwe i dzisiaj ci sami ludzie by nie wypluli najwiecej oczek?

Zabolała cię dupa oj zabolała. A jaki jest iloraz i poziom przeciętnego pisowca to już tez było aż zbyt wiele okazji zobaczyć.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 26 października 2022, 21:19 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Mimo trwajacych meczow LM , poswiece chwile i podziekuje tej zgorzkniałej amebie z populistycznej konfedeszurii za powyzszy post #idiota jak rowniez za post z 2020r, że chleb w 2021r bedzie za 1000zł (tak 1000 zl) :22: :rotfl: :rotfl: :rotfl: .

Dodam cytat
renoraines napisał(a):
Buahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: temat był już omawiany. Kuce w 2022r powołują się na test z 2004r , a teraźniejszość pokazuje, ze ta konfederacyjna tłuszcza nie potrafi czytac ze zrozumieniem; nie potrafi liczb analizować; nie ogarnia prostego przekazu; zaprzecza nauce: medycynie, ekonomii, biologii; swoje wysrywy opiera na domysłach, twierdzeniach oszołomów; uzywa slow, których znaczenia nie zna wiec te konfederacyjne ameby umysłowe debili nie udają…
(dotyczy to nie tylko krytykowania pijaka powołujac sie na slowa innego pijaka co jest debilne samo w sobie .)


Mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi rozumieją sedno. Idiotyczna konfederacyjna tłuszcza nie potrafi czytac ze zrozumieniem, nie potrafi liczb analizować, nie ogarnia prostego przekazu oraz jest za a nawet przeciw, co widoczne jest w każdym temacie. Oznacza to, że nie odpowie na pytania testowe, gdyż ich nie zrozumie, de facto potwierdzi, że ma IQ mniejsze niz rozmiar buta i obwini za to ... :rotfl:

Dodam rowniez link do grafiki u dołu str 50 https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=2300271#p2300271 :]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 27 października 2022, 12:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Mądrzy ludzie, znający podstawy ekonomii, a nawet po prostu historię, doskonale wiedzą do czego prowadzi socjalizm, ciągły dodruk i rozdawnictwo pieniądza.

Cytuj:
Ile kosztował chleb w 1986 roku?
bochenek chleba kosztował 4 zł. Ale wtedy chleb to był CHLEB, ważył przynajmniej 0,8 kg. Dziś bochenek waży 0,5 kg.


Cytuj:
Ile kosztowal chleb w 1988 roku?
Ceny galopowały. Za bochenek chleba, który jeszcze w lipcu 88 r. kosztował 46 zł, dwa lata później trzeba było zapłacić ponad 2 tys. zł.


Nieuki, cymbały oraz pozostali wyborcy pisu, reagują pustym śmiechem.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 27 października 2022, 16:18 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Poswiecę chwile i podziekuję ignorantowi z konfedeszurii za powyzszy post z godz 13:47 , ktorym potwierdzil, ze jest sfrustrowanym idiotą. :22:

Madrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi non stop smieją się z tego kuca z IQ mniejszym niż rozmiar buta, który nie potrafi czytac ze zrozumieniem, nie potrafi liczb analizować, nie ogarnia prostego przekazu, nawet tego co uwaga on sam glosi. #idiota
To on w 2020r pisal, ze chleb w 2021r będzie kosztował 1000 zł. Wrozbita nie trafił wiec teraz tuman bredzi o 1986r i 1988r ... galopując w pogoni za rozumem .

W 2021r cena chleba była niższa niz obecnie, a teraz w 2022r w markecie bochenek chleba zytniego czy zytnio-pszennego ( dostarczanego z piekarni, a nie wypiekanego na miejscu z mrozonek) itd., itp., nie przekracza 5 zł za 500g. Dla kucow chleb będzie jeszcze tanszy, gdy pojda na żebry.

Beki C.D. W galerii u Lincolna on napisal dzisiaj o godz 6:37, a tzn, ze był na forum, przegladal posty. Nastepnienie przez wiele godzin jego frustracja tak się nasiliła , tak go bolało, że o godz 13:47 ten zakompleksiony "miszcz" kompromitacji ponownie zaprezentował się jako ameba umysłowa :25: (zbieznosc z fanboyami konfederacji nieprzypadkowa).

Madrzy ludzie ponad podzialami partyjnymi rozumiejąc sedno sprawy mają beke , ze nadal aktualne:
Codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki.


Załączniki:
qgsbatebhfjsfjd.jpg
qgsbatebhfjsfjd.jpg [ 40.1 KiB | Przeglądane 2099 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 27 października 2022, 21:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Przecież to ty miałeś taki ból dupy o zbadane wysokie IQ wyborców korwina, ze nagle się wysrałeś w galerii :rotfl: co już było tak żałosne ze szkoda słów

Z tym rokiem to oczywiście, że przekolorowałem aby okazać powagę sytuacji.

Czego nie zajarzyłeś do dziś, wiec musiałem wkleić rekordy historyczne jak działa hiperinflacja…. Już mamy spiralę, wiec hiperinflacja nie jest wykluczona niestety

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 27 października 2022, 21:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Poswiecę chwile i podziekuję ignorantowi z konfedeszurii za powyzszy post, ktorym potwierdzil, ze jest sfrustrowanym idiotą. :22: :rotfl: :rotfl: :rotfl: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=2301201#p2301201

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 października 2022, 08:46 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw napisał(a):
Przecież to ty miałeś taki ból dupy o zbadane wysokie IQ wyborców korwina, ze nagle się wysrałeś w galerii co już było tak żałosne ze szkoda słów
już była kiedyś o tym rozmowa

https://oficjalny-test-iq.com/statystyki-iq

sam sobie zrobiłem test :) i mam certyfikat potwierdzający moje IQ.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 października 2022, 08:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wysokie IQ nie jest miarą wartości człowieka. To że ktoś szybko zapisuje dane nie znaczy ,ze ma na swoim dysku nagraną wartościową wiedzę.

Zresztą jest cała masa ludzi z wysokim iq, ale jakoś dostrzec tego co się dzieje wokoło nie byli w stanie ;).......
tu wystarczy włączyć wiadomości i tego typu newsy jak te niżej mnożą się jak grzyby po deszczu na każdym możliwym portalu...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ciekawe jest właśnie ostatnie zdanie jakie wypowiedział ów gośc w przytoczonym przeze mnie artykule i na to właśnie zwracałem Waszą uwagę.


Ostatnio edytowano 28 października 2022, 11:36 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 października 2022, 09:33 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2062
KKrzysztof napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Przecież to ty miałeś taki ból dupy o zbadane wysokie IQ wyborców korwina, ze nagle się wysrałeś w galerii co już było tak żałosne ze szkoda słów
już była kiedyś o tym rozmowa

https://oficjalny-test-iq.com/statystyki-iq

sam sobie zrobiłem test :) i mam certyfikat potwierdzający moje IQ.

Janusz zawsze przyciągał ludzi inteligentnych, bo sam jest człowiekiem inteligentnym - prosta zależność. Jarosław jest idiotą , przyciąga idiotów, i ma idiotycznych wyborców przykład oszołoma wyżej o nicku renoraines.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 października 2022, 11:05 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
renoraines napisał(a):
Dotyczy to rowniez pozostalych czubków z  konfederacyjnej tluszczy z IQ mniejszym niz rozmiar buta m.in. jigsawa i  krzysztofa.
jak by przypadkiem Pan postanowił edytować to zapisuję tą wiadomość.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 października 2022, 19:39 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
czepianie się konfederacji, dobry pacjent :D

_________________
Najlepsze schematy bezpiecznikó samochodów osobowych i nie tylko http://auto-schematy.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL