BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 kwietnia 2024, 01:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 12:56 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
alduwiel, byłem wczoraj na piwie z Mentzenem :) fajny gość no i ogólnie fajna impreza. Dużo fajnych pozytywnych ludzi z marzeniami a przede wszystkim kultura na wysokim poziomie.
Przeciwnie do imprezy na której byłem i przeważający był elektorat miłościwie nam panujących. To już po toaletach było widać gdzie była kultura a gdzie przybyli ludzie nie potrafiący po sobie zostawić czystości na takim samym poziomie jak zastali.

Niestety tych ludzi myślących jest mało i to pewnie 5-10% społeczeństwa reszta chce socjalu i by mylono za nich. Wolność to odpowiedzialność a oni nie chcą odpowiedzialności i tyle.

alduwiel napisał(a):
Ps Ja oczywiście z przykrością musiałem dodać Bartka do wrogów i Wam też to zalecam. Nie ze traktuje go jak wroga bo jest wręcz odwrotnie, ale bezsensem jest czytać te głupoty jakie tam zamieszcza. Ban i tyle
niestety tych ludzi gdzie ich wiara to wiedza z telewizora jest całą masa. Szkoda, że też młodzi dają się tak zmanipulować i zabetonować. Wiem o kim piszesz i faktycznie to dobre posunięcie ponieważ to człowiek, który do wszystkiego co pisze obraża ludzi o innych poglądach. Co dokładnie świadczy o podatności na manipulację z telewizora.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 13:03 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Str 4 tematu, w tym słowa Tuwima jak widać od maja 2021 bolą ignoranta i dyletanta z korwinowej sekty czyli tępego ...

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 13:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Aldek dobry ruch. Tym bardziej, ze od dawna człowiek ten po prostu śmieci, w kółko Macieju i w każdym temacie na każda odpowiedz, powielając te same bezwartościowe intelektualnie i merytorycznie, wysrywy.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 13:34 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Jigsaw str 39, a pretensje ze jesteś wyśmiewany możesz mieć tylko do siebie za debilizmy jakie notorycznie piszesz.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 13:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Str 39
Proszę bardzo
jiGsaw napisał(a):
A kto dążył do tego aby polskie kopalnie wiecznie nierentowne były? Kto dawał się podporządkować unijnej tyranii związanej z limitami co2 itp itd?

Po z pisem


Tam są tylko dowody na to co napisałem. Ze powtarzasz się, śmiecisz, nie na temat odpowiadasz. Zmieniasz temat i w odpowiedzi na decyzje partii rządzącej… atakujesz partie która głosi co innego ale nie rządzi, bo ma 5 - 8%. Szkoda faktycznie Ciebie obserwować.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 14:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Jigsaw potwierdziles, ze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Str 39 łopatologicznie pierwszy post od gory. 

Trzeba powtarzac, zeby do ciebie dotarło, ze śmiecisz swoimi idiotyzmami szurajac po dnie , razem z tym drugim foliarzem i trzecim klakierem.

Postrzegasz swiat 0-1 , nie znasz znaczenia słów, których uzywasz w tym logika, merytoryka. Nie potrafisz prostych liczb analizować. Nie posiadasz  wiedzy ekonomicznej (medycznej , historycznej takze).  Nie znasz doktryn ekonomicznych , pojęć, wskaźników ekon, bredzisz o komunizmie na wszystko. 

Bezmyślnie wierzysz w programie konfederacji mimo że politycy konfederacji przyznają wprost:  ze ich program służy do zdobycia głosow a nie do realizacji oraz ,że podatki byłyby takie jak teraz, większość podatkow które istnieją musza istnieć. Z tym nie da się nic zrobić ponieważ panstwo musi finansować wydatkii, które i tak musi finansowac, gdyż ma zaciągnięte zobowiazania.

Notorycznie łykasz przynętę jak leszcz pokazujac swoją frustracje, kompleksy i słabą psychikę. Reagujesz na ogolne uwagi o idiotach mimo ze nie jestes wymieniony :rotfl:

Puentując, zielono-niebieska grafika str 26 oraz cytat z klasyka str 42   :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 14:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ten swój post, który zacytowałem i wszystko co napisałem każdy widzi na str 39, brniesz dalej w swoją paranoje. Ja o pis/po, Twoja reakcja to konfederacja… choroba psychiczna.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 14:51 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Str 4 i cytat z Tuwima.

‐-‐----‐---------------
W przeciwieństwie go AJK (ale je*niete kuce ) , mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi potrafią analizować liczby i daty. Madrzy ludzie wiedzą co oznacza liczebnik pierwszy, wiedzą ze przy poscie jest podana data oraz godzina i tym samym wiedzą jaka jest chronologia postów. Znają również znaczenie tego słowa.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 16:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pamiętacie jak Waldkowi doradziłem ,żeby dodał mnie do wrogów? Wiedziałem ,ze nic mu to nie da bo sam to testowałem swojego czasu z Michem i z ciekawości za każdym razem klikałem w ikonę wyświetl post. Tylko z Michem jak i zemną było ciut inaczej niż z Reno, a dlaczego? Z Reno nie ma takiej potrzeby gdyż jak może kogoś ciekawić coś powtarzane w kółko 150 tys razy?

Adam robisz wielki błąd. Pamiętasz jak sam mi mówiłeś kiedyś bardzo mądre słowa tj, aby osiągnąć sukces trzeba się otaczać ludźmi sukcesu? Tak samo jest w drugą stronę, zlikwidowanie ze swojego otoczenia osób które ciągną Cię w dół z rozwojem jest jeszcze ważniejsze ;) Na poziomie podświadomym wyrządzasz sobie ogromną krzywdę czytając te wszystkie przykre rzeczy. Dam Ci przykład, popatrz na mnie - sam nie wytrzymałem wczoraj i musiałem odpowiedzieć Bartkowi w ten sam plugawy i rynsztokowy sposób typu: wyborcy pisu to arcy debile, kretyni itp bo z kim się zdajesz takim się stajesz, więc proszę Cię przejdź na wyższy poziom i zakończ tę rozmowę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 18:02 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
:rotfl: :rotfl: :rotfl: codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki.

Faktograficznie , alduwiel dodał mnie do wrogow, żeby nie wyswietlał mu sie post ktory napisałem (informacja o tym , ze napisalem jest widoczna).Skomentowałem to sarkazmem, czy madrzy ludzie znajacy kompleks nizszosci alduwiela uwierzą, ze nie bedzie czytał ? :rotfl: 
Dzisiaj alduwiel nawiązał do czytania ukrytych postow de facto potwierdzajac, ze przeczytał co napisałem. On nie poruszyłby tego wątku, gdyby nie czytał mojego postu.  :rotfl:

Łopatologicznie , jeszcze raz .
Madrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi wiedzą, że ja odnoszę się do zaistniałych sytuacji.
Po tym, gdy alduwiel próbuje "gryźć", ja punktuje jego idiotyzmy odnosząc sie do tego co on sam wypisuje: spiski, chipy, pewna smierc po szczepionce na covid, tor z pozbruku,ktory mial sponsorować Waldek.Taniejace haha nieruchomosci wiec szybko sprzedajcie, depopulacja, "rodzina krolewska "satanizmu, żebranie o paliwo za free /nakapanie do pełna /rozwijanie wezy zlewajac resztki biegajac od stacji do stacji. Lekarz z Oksfordu, ktory nie byl lekarzem, zolte napisy, jednorożce.Gdy mu prywatyzacja nie pasuje to nie  bierze jej pod uwagę, a gdy pasuje to bierze pod uwagę. itd,itp

O tym pisze alduwiel w swoich postach, to sa jego slowa. Zatem obwiniać on może siebie, że przez to co on robi, madrzy ludzie ponad podzialami partyjnymi uwazaja go za oderwanego od rzeczywistosci szura i foliarza. Nie traktuja go poważnie tym bardziej, ze jest czlonkiem odklejonej korwinowej sekty. :22:
Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 19:27 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
alduwiel napisał(a):
Adam robisz wielki błąd. Pamiętasz jak sam mi mówiłeś kiedyś bardzo mądre słowa tj, aby osiągnąć sukces trzeba się otaczać ludźmi sukcesu? Tak samo jest w drugą stronę, zlikwidowanie ze swojego otoczenia osób które ciągną Cię w dół z rozwojem jest jeszcze ważniejsze Na poziomie podświadomym wyrządzasz sobie ogromną krzywdę czytając te wszystkie przykre rzeczy. Dam Ci przykład, popatrz na mnie - sam nie wytrzymałem wczoraj i musiałem odpowiedzieć Bartkowi w ten sam plugawy i rynsztokowy sposób typu: wyborcy pisu to arcy debile, kretyni itp bo z kim się zdajesz takim się stajesz, więc proszę Cię przejdź na wyższy poziom i zakończ tę rozmowę.
ponownie się z Tobą zgadzam chcesz być człowiekiem sukcesu musisz otaczać się ludźmi sukcesu. A i faktycznie betonowy elektorat po prostu ciągnie w dół bo tak właśnie działają socjaliści trzymają każdego orła by przypadkiem nie polatał :) a jednak siedział z nimi w czarnej d....

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 19:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Reno - nieruchomosci tanieją w Polsce od kwietnia. Nie spodziewam się abyś Ty mógł się tym interesować… pewnie dużo więcej masz do powiedzenia w temacie wakacji kredytowych, dopłat do węgla, wszystkich innych pakietów dla przez los skrzywdzonych. Ale jednak - Aldek miał rację.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 20:00 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
renoraines napisał(a):
Notorycznie jigsaw łykasz przynętę jak leszcz pokazujac swoją frustracje, kompleksy i słabą psychikę
:rotfl: :rotfl: :rotfl: wystarczyło odczekać i kolejny raz zadziałało haha , #bold*py maść z apteki + grafika z sieci,str 26 tematu :]


alduwiel napisał(a):
Wpędzili pól świata w dług, a teraz wywołali prawdopodobnie największy kryzys naszych czasów. Jeśli macie jakieś nieruchomości na kredyt to sprzedajcie je jak najszybciej. Jeszcze macie czas odzyskać pieniądze, a za gotówkę niebawem będziecie kupować nieruchomości za grosze, dosłownie grosze.
:22:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 22:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Adam przyciągasz do swojego życia to czym myślisz, to czego pragniesz i to czego się boisz. Wszystko to co zaprząta Twoje myśli przełoży się na rzeczywistość zgodnie z naukami fizyki kwantowej - Twoje myśli mają określone fale, które możemy dzięki technice zmierzyć. Fale rezonują - dlatego odpowiadają im inne fale o tej samej długości i rezonansie. Czy rozmowa z Reno jest tym czego pragniesz? Czy wpłynie ona na zmianę sytuacji w kraju? Pomyśl jak wpływnie to na Ciebie :) Pamiętaj ,ze każdy z nas jest żywym magnesem. Nieustannie przyciągasz do siebie ludzi i sytuacje, które odpowiadają Twoim dominującym myślom. Podobne przyciąga podobne. Swój do swego ciągnie. Wszystko, co w życiu przyciągnąłeś do siebie jest rezultatem tego, czym jesteś. Przede wszystkim jednak decydują o tym Twoje myśli. Szczęśliwi ludzie przyciągają do siebie innych szczęśliwych, miłych ludzi. Człowiek wierzący w powodzenie nieustannie ma pomysły i możliwości zarabiania dużych pieniędzy. To wszystko jest neutralne. Może Ci to pomóc lub zaszkodzić. Dlatego przemyśl czy to co robisz ma sens ;)


Ostatnio edytowano 31 lipca 2022, 13:56 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 lipca 2022, 07:09 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2062
Ceny mieszkań za m/2 w Warszawie w 2003 roku, stan deweloperski:

Obrazek

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 lipca 2022, 13:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Takie tam kwiatki z pisu.
https://www.facebook.com/reel/312122745 ... ?fs=e&s=cl
https://www.facebook.com/reel/463660058905184?fs=e&s=cl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 lipca 2022, 13:29 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Daj spokój przecież wszyscy jesteśmy całe 70% narodu które nie popiera pisdu kucami konfederacji, ruskimi onucami itp.... Innej opcji nie ma jest tylko czarny i biały


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 lipca 2022, 14:40 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Głupi elektorat konfederacji wielokrotnie potwierdza, że głowa służy mu tylko do trzymania uszy.

Natomiast mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi sa obiektywni, czytają ze zrozumieniem oraz wiedzą,że grabie grabią do siebie i dotyczy to kazdej opcji , na każdym szczeblu władzy, lokalnie i centralnie … bo taka jest polityka.

Wystarczyło na szybko kliknąc na strone głowną tego fanpage’u Reakcja obywatelska i zobaczyc ze autor za wydatki punktuje politykow bez wzgledu na przynalezność partyjną. Wynajmuja auta mimo ze posiadaja prywatne auta, na które rozliczaja kilometrowkę ; za maksymalną kilometrówke co przekłada się na przejechanie codziennie ponad 120 km wliczając weekendy i swieta; za wydatki na biura poselskie; za stołki; za pobieranie uposażenia poselskiego mimo prowadzenia jed dział. gosp itd., itp.

Madrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi
vs
głupcy z konfederacji postrzegający swiat 0-1 , z których dzien w dzien jest beka :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 lipca 2022, 15:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
renoraines napisał(a):
Notorycznie jigsaw łykasz przynętę jak leszcz pokazujac swoją frustracje, kompleksy i słabą psychikę
:rotfl: :rotfl: :rotfl: wystarczyło odczekać i kolejny raz zadziałało haha , #bold*py maść z apteki + grafika z sieci,str 26 tematu :]


alduwiel napisał(a):
Wpędzili pól świata w dług, a teraz wywołali prawdopodobnie największy kryzys naszych czasów. Jeśli macie jakieś nieruchomości na kredyt to sprzedajcie je jak najszybciej. Jeszcze macie czas odzyskać pieniądze, a za gotówkę niebawem będziecie kupować nieruchomości za grosze, dosłownie grosze.
:22:



No i czego nie rozumiesz? Ceny dopiero zaczęły spadać. Jest wielce prawdopodobne, ze za pół roku - rok będzie tak jak Aldek pisał. Już się sprawdziło na pewno to, że najlepszy czas na sprzedaż minął w tym cyklu koniunkturalnym jeżeli ktoś chciał to uczynić.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 lipca 2022, 15:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
jiGsaw napisał(a):
renoraines napisał(a):
renoraines napisał(a):
Notorycznie jigsaw łykasz przynętę jak leszcz pokazujac swoją frustracje, kompleksy i słabą psychikę
:rotfl: :rotfl: :rotfl: wystarczyło odczekać i kolejny raz zadziałało haha , #bold*py maść z apteki + grafika z sieci,str 26 tematu :]


alduwiel napisał(a):
Wpędzili pól świata w dług, a teraz wywołali prawdopodobnie największy kryzys naszych czasów. Jeśli macie jakieś nieruchomości na kredyt to sprzedajcie je jak najszybciej. Jeszcze macie czas odzyskać pieniądze, a za gotówkę niebawem będziecie kupować nieruchomości za grosze, dosłownie grosze.
:22:



No i czego nie rozumiesz? Ceny dopiero zaczęły spadać. Jest wielce prawdopodobne, ze za pół roku - rok będzie tak jak Aldek pisał. Już się sprawdziło na pewno to, że najlepszy czas na sprzedaż minął w tym cyklu koniunkturalnym jeżeli ktoś chciał to uczynić.


wielce prawdopodobne ... ze nieruchomości będą za grosze , dosłownie grosze :22: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nie majac instynktu samozachowawczego zareagowałeś jigsaw potwierdzając ze jestes podmiotem zielono-niebieskiej grafiki str 26 oraz cytatu z klasyka str 42 .
:10:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Ostatnio edytowano 31 lipca 2022, 16:25 przez renoraines, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL