BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 kwietnia 2024, 06:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 września 2021, 14:52 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Smieszy mnie to gdy rząd mowi, ze nałożył większe podatki na bogatą część społeczeństwa, podczas gdy biedni są nie ruszeni :D hahaha to tylko swiadczy jak głupie jest społeczeństwo bo nie jest w stanie dostrzec ,ze bogaci to ci co mają firmy, nieruchomosci itp. Oni zwyczajnie będą podnosić ceny, więc finalnie kazdy podatek nalozony na bogatych i tak finalnie spada na biednych.

Zresztą taki system to tylko zachęta ze strony rządu w Twoją stronę byś tez został biedakiem :D hahaha cyrk na kółkach. Twoj rząd wspiera biednych a daje w kość bogatym bo bogaci to Ci zli ;) dlatego jeszcze dziś postanów wyzbyc się swojego majątku , tak abyś pasowal do nwo i mogł byc w pelni szczesliwym obywatelem :D a ten planowany dochod postawowy będzie Twoim glowny zródlem dochodu. Tak dokladnie, bedziesz zyc szczesliwie za minmum z państwowego sutka bo to dobry uklad dla rzadzacych - naród na smyczy ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 września 2021, 16:21 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
--==Mały==-- napisał(a):
Nie dam Ci się wciągnąć w dyskusje moja uwaga dotyczyła setnego już posta komplenie nie na temat.
Z nowym ładem sobie poradzę ale [cenzura] mnie jak wszystkich, którzy coś robią w tym kraju w przeciwieństwie od tych którzy pierdzą w stołek lub nie robią nic.

Nie podobaja sie nasze posty to dodaj nas do wrogow w ustawieniach, posty nie beda sie wyświetlały. Nie podoba sie nasze forum to zaloz wlasne i tam razem z innymi malkontentami będziecie sie zatruwac swoim jadem.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 września 2021, 17:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
--==Mały==-- napisał(a):
Nie dam Ci się wciągnąć w dyskusje moja uwaga dotyczyła setnego już posta komplenie nie na temat.
Z nowym ładem sobie poradzę ale [cenzura] mnie jak wszystkich, którzy coś robią w tym kraju w przeciwieństwie od tych którzy pierdzą w stołek lub nie robią nic.

Nie podobaja sie nasze posty to dodaj nas do wrogow w ustawieniach, posty nie beda sie wyświetlały. Nie podoba sie nasze forum to zaloz wlasne i tam razem z innymi malkontentami będziecie sie zatruwac swoim jadem.


Jedyny jad jaki tu jest to Ty wprowadzasz, bo nie rozmawiasz na temat prawie wcale, a tylko atakujesz partie, ktora jest jedyna prawica w Polsce i jedyna wolnosciowa partia... w dodatku podgryza elektorat Twojej centro - lewicowej partyjce z powodow oczywistych.

Mimo, ze masz czesciowo racje co do Sp. Z O.O. to po co to robic? Nie kazdy moze zrobic spolke. Przykladowo lekarze nie moga zrobic spolki by swiadczyc uslugi leczenia ludzi na tej podstawie. Poza tym to kolejna komplikacja i koszt dla wszystkich. Zwiekszone ryzyko w niektorych obszarach itd.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 września 2021, 18:54 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Jigsaw pisałeś, ze statystycznie każdy ma równe szanse. Wiec …. kazdy jest kowalem swojego losu. W jakim celu zakładać sp. z o o , jakie z tego będa realne korzyści, zapytaj doradce podatkowego.

Zabawne,że zarzucasz rozmawianie nie na temat :rotfl: .Mimo, ze sam tutaj piszesz nie na temat m.in. o papieżu czy imigrantach,o ktorych jest osobny wątek.

Tak, tak, przytaczanie faktów to atak :rotfl: . Czyli standard , pretensje do mnie za to że przytaczam fakty posługując się wypowiedziami polityków konfederacji, a nie do tych polityków konfederacji za to co powiedzieli

Korwin - ''program konfederacji służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji'' .

Mentzen - ''podatki byłyby takie jak teraz, większość podatkow które istnieją musza istnieć i z tym nie da się nic zrobić ponieważ z czego sfinansujemy wydatki które i tak musimy sfinansowac gdyż mamy zaciągnięte zobowiazania''

Berkowicz - ''mowimy to co ludziom mniej zorientowanym brzmi dobrze ''





Ludzie mądrzy ponad podziałami partyjnymi widzą jakimi populistami są działacze konfederacji ,tej rzekomej merytorycznej hahaha opozycji. Ludzie mądrzy wiedzą, że program konfederacji to działanie obliczone na łatwy efekt. To sposób pozyskiwania zwolenników polegający na odwoływaniu się do ich emocji i na składaniu nierealnych obietnic.

Natomiast do wyborców Korwina nic nie dociera, oni nie potrafią liczb analizować, nie potrafią wyciągac wniosków, postrzegając swiat 0-1, plujac jadem bredza o komunizmie/lewactwie/socjalizmie na wszystko.

renoraines napisał(a):

W jakim państwie system podatkowo-gospodarczy proponowany przez konfederację działa z powodzeniem ?

:rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 września 2021, 21:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tak jak Mały pisał - chodzi o ZAMIESZANIE jakie PiS wprowadza. Niestabilność gospodarczą, mieszanie, brak poczucia bezpieczeństwa. Każde takie zmiany to są koszty, ryzyko, których nie pojmujesz. Później taki masz efekt działania swoich socjaluchów bezmyśluchów:

https://300gospodarka.pl/news/polska-ws ... szy-spadek

A niech Konfederacja zrealizuje nawet tylko 20% tego, o czym mówi, to będzie w Polsce i tak o wiele lepiej niż w tym zabetonowanym systemie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 września 2021, 22:26 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Kto ma głowę na karku, korzystając z legalnych możliwości poradzi sobie bez względu na opcje rządzącą czy to centralnie czy lokalnie w samorządzie. Natomiast malkontenci, ofermy, nieudacznicy, synowie tatusia, córeczki mamusi swoje niepowodzenia będą tłumaczyć rzekomym reżimem, totalitaryzmem, zniewoleniem, brakiem bezpieczeństwa itp. bzdurami.

''Agencja ratingowa Fitch podwyższyła prognozę wzrostu PKB Polski w 2021 do 5,7 proc., a na 2022 r. pozostawiła szacunek 4,5 proc. Spośród trzech największych agencji ratingowych wiarygodność kredytową Polski najwyżej ocenia Moody's - na poziomie "A2". Rating Polski według Fitch i S&P to "A-", jeden poziom niżej niż Moody's. Perspektywy wszystkich ocen są stabilne ''. https://finanse.gazetaprawna.pl/artykul ... olski.html

Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów :rotfl: . Liczby pokazujące w filmie ile kosztują nierealne obietnice konfederacji. Zacytowane wypowiedzi czołowych polityków konfederacji potwierdzające, że program konfederacji to ściema, na której oni kręcą swój polityczny biznes. Mimo tego do naiwnych wyborców konfederacji nic nie dociera i nadal bezrefleksyjnie im ufają. Wierzą bezmyślnie w realizacje oderwanego od rzeczywistości programu bredząc o komunizmie/lewactwie/socjalizmie na wszystko.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 września 2021, 09:29 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
alduwiel napisał(a):
Smieszy mnie to gdy rząd mowi, ze nałożył większe podatki na bogatą część społeczeństwa, podczas gdy biedni są nie ruszeni hahaha to tylko swiadczy jak głupie jest społeczeństwo bo nie jest w stanie dostrzec ,ze bogaci to ci co mają firmy, nieruchomosci itp. Oni zwyczajnie będą podnosić ceny, więc finalnie kazdy podatek nalozony na bogatych i tak finalnie spada na biednych.
ogólnie nowy wał najbardziej uderza w klasę średnią ponieważ to przeważnie ludzie co i tak na pis nie zagłosują więc co im zależy.
W nowym wale jak usłyszałem jest wiele furtek dla milionerów dodatkowo jakieś male pieniądze zyskają Ci co nie chcą pracować i jakieś grosze też wpadną dla rencistów i zarabiających najmniej chociaż nie ma to znaczenia bo wszystko im zje inflacja.

Mam wrażenie, że wielu co pisze tak wspaniale i miłościwie nam panujących musi mieć za to płacone bo aż nie można uwierzyć, ze można pisać tyle bzdur oderwanych od rzeczywistości, poparcie tych głupot jedynie pewnie w TVP1 :)

A też zauważyłem, że jest tu człowiek co non stop ujada na konfederację a nic na lewicę, po psl, Szymona itp. :) rozumiem, że tamci są super :)

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 września 2021, 10:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ręką rękę myje, on jest w systemie, czy wygra PiS, czy PO, czy Szymuś albo Lewica to jemu wiele nie zmieni, byle nie Konfederacja...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 września 2021, 11:28 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Obrazek

Beka z konfederacji, ktora kreuje sie na rzekomo merytoryczną opozycje :rotfl: . W rzeczywistości politycy konfederacji, co sami potwierdzają w zacytowanych wyzej wypowiedziach, "płynąc po morzach i oceanach" populizmu i demagogii, obiecają , powiedzą wszystko to co ich glupi wyborcy chcą uslyszeć. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 września 2021, 13:29 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw napisał(a):
Ręką rękę myje, on jest w systemie, czy wygra PiS, czy PO, czy Szymuś albo Lewica to jemu wiele nie zmieni, byle nie Konfederacja...
no i patrz dalej pisze głupoty :) ciekawe, że ostatnio Stefana Kisielewskiego zacytowała ostatnio posłanka inne partii niż Konfederacja to już pewnie umknęło temu piszącemu do miłościwie nam panujących :) bo nie skomentował :)

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 września 2021, 13:38 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Naiwność i głupota korwinowego fanatyka nie zna granic. Jest za wolnością pod warunkiem, ze inni podzielają oderwane od rzeczywistości konfederacyjne poglądy. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 21 września 2021, 06:29 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
renoraines napisał(a):
Naiwność i głupota korwinowego fanatyka nie zna granic. Jest za wolnością pod warunkiem, ze inni podzielają oderwane od rzeczywistości konfederacyjne poglądy.
z Pana wypowiedzi jasno wynika, że nie ma Pan pojęcia o poglądach Konfederacji i już Panu to pisałem wiele razy. Nie lubię się powtarzać.
Nie wiem czy te wszystkie nie na temat głupoty pisze Pan bo ma taką pracę czy za darmo. Nie da się Panu nic wytłumaczyć bo Pan nie czyta tego co się Panu pisze. W sumie to nie wiem Pan popiera Lewicę czy PO czy tylko PIS ?

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 21 września 2021, 08:52 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Uderze w stół, a nozyce sie odezwą/zarzucę przynętę oraz str 4 :] .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 21 września 2021, 09:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
Czy ktoś tutaj wie może jak pisdzielce rozwiązały w końcu sytuacje z wykupem prywatnym auta będącego w leasingu na JDG ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 21 września 2021, 09:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
///david napisał(a):
Czy ktoś tutaj wie może jak pisdzielce rozwiązały w końcu sytuacje z wykupem prywatnym auta będącego w leasingu na JDG ?

Jak wykupisz teraz to możesz sprzedać po 6 miesiącach. Jak wykupisz po nowym roku to dupa albo podatek albo 5 lat trzymania auta.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 21 września 2021, 11:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
--==Mały==--, czyli to już jest przez nich przegłosowane , tak ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 21 września 2021, 15:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Zdarta forumowa płyta "diss na Konfederację" artysty renoraines, choć ta partia nie ma realnej i silnej władzy, dalej gra, choć każdy już zna na pamięć te denne utwory. Tymczasem PiS u władzy wciąż zaskakuje nowościami, za każdym razem przewyższając nasze oczekiwania.

Obrazek


PS. PiS nas wprowadził do UE i PiS podpisał traktat lizboński, który odebrał nam suwerenność, nałożył na nas drakońskie kary za... PiS u władzy :rotfl: (czyli rzekomy brak praworządności) oraz... kary za suwerenność energetyczną, obserwujemy wszyscy drakońskie podwyżki prądu, a zatem wszystkiego. Od nowego roku ma być znacznie gorzej.

PSS, Czy to nie czas aby jeb** ten PiS i zrobić referendum w sprawie wyjścia z UE?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 21 września 2021, 16:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Standardowa niemądra śpiewka Jigsawa :rotfl: chcącego odwrócić uwage od sedna, czyli pretensje do mnie, a nie do polityków konfederacji Korwina, Mentzena, Berkowicza, ktorzy otwarcie przyznają, że wyborcy konfederacji są dla nich pożytecznymi idiotami. (Z definicji pożyteczny idiota to osoba, która kierując się własnymi poglądami i szlachetnymi intencjami, działa nieświadomie na rzecz czyichś interesów politycznych).

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 21 września 2021, 18:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
A ja my

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 21 września 2021, 18:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jarek jak rozumiem nie działa wyłącznie na rzecz utrzymania się u władzy, a dla dobra narodu polskiego i Polski. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A ja myślałem, że sedno to kto rządzi i jakie są tego efekty. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL