BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 20:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 maja 2022, 21:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
1. Tak, zaprzeczyłeś oczywistości jakoby wojna według Ciebie nie była czymś naturalnym dla ludzkości. To już nie wymaga dalszego komentarza.

2. Korwin nie jest omnibusem, ale lewactwo siedzi cicho 9 razy gdy Korwin mówi prawdę, ale gdy raz się pomyli za 10. razem to trzeba to wykorzystać by go zgnoić i umniejszyć jego wartość. Gdy lewactwo myli się zaś 9 na 10 razy, a raz im coś wyjdzie, to efekt jest odwrotny - przemilcza się porażki, puszcza mimochodem, a sukces głośno jest odtrąbiany.

3. Co do papieża to musisz zmierzyć się z faktami, a mianowicie okazało się, że nasz kochany papiesz ukrywał/tuszował pedofilię. Pomijam fakt, że wielokrotnie okazał się hipokrytą w kwestiach kaptialistycznych. Wszystkiego jednak nie sposób mu odmówić - bardzo dobrze wystąpił i autorytarnie jako mistrz drugiego planu w wystąpieniu Zbigniewa Stonogi po wyborach w 2015 roku.

4. Dość się skompromitowałeś już w temacie szczepień i para pandemii, przedstawiania bezmyślnie wszystkiego jak leci, byle to była kalka z Twojego telewizora. Gdy w telewizorze powiedzieli, że 95% Polaków już przechorowało Covid oraz zerwali umowę z Pfizerem na 6 MLD Euro, to nagle zamilkłeś i skończyła się 2% śmiertelność. Niedobrze.

5. Jeżeli lewactwo przestanie mi zabierać to jestem gotów przestać brać cokolwiek, a Ty?

6. To 328i... to strasznie Ci drzazgą w oku siedzi.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 9 maja 2022, 15:55 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2061
Marek Suski: "jak się bierze kredyty, to trzeba je spłacać."
Co za bezczelny .ujek.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 9 maja 2022, 16:57 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Rost napisał(a):
Marek Suski: "jak się bierze kredyty, to trzeba je spłacać."
Co za bezczelny .ujek.


Aktualna str 31 tego tematu :rotfl:

Cytuj:
”No niestety, jak się zaciąga kredyty, no to się je spłaca. Państwo przygotowuje pewną pomoc dla kredytobiorców” — powiedział poseł PiS Marek Suski, zapytany przez dziennikarza TVN24 o to, co powiedziałby kredytobiorcom, którym wzrosną teraz raty kredytów.

https://businessinsider.com.pl/twoje-pi ... ca/01q7pbw

Codzienna przypominajka, że  inteligentny konfederata  to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 10 maja 2022, 07:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
A co Ty masz z ta Konfa ciagle? Konfederacja jasno mówiła, że stopy wzrosną i ostrzegała. To Twój rząd swoich wyborców naganiał na kredyty... i paradoksalnie to oni się obsrali teraz i wyciągają łapę do pisu żeby im spłacał na mój koszt. Mi tez raty rosną. Nie tylko kredytów mieszkaniowych. Kto mnie de?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 10 maja 2022, 09:03 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Buahaha jigsaw ekspert od wszystkiego, ktory nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Standardowo pretensje nie do kretacza z konfederacji ze manipuluje, tylko do tych co o tym mowią.
Kazdy praktycznie ma ten sam dostęp do internetu takze szury z konfederacji fascynujące sie inzynierią społeczna.Dobrze im sie operuje niezrozumiałymi pojęciami , moga wtedy pozorowac inteligencje. :rotfl: Gdyby wyborcy konfederacji mieli byc inteligentni to Bog inaczej stworzyłby świat. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 10 maja 2022, 11:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ale to PiS manipuluje. Najpierw obiecuje, ze stopy nie wzrosną, potem podnosi stopy i daje pomoce kredytobiorcom, a inny poseł mówi ze kredyty się spłaca.

Partia orkiestra - dla każdego coś dobrego. :rotfl:

Każdy usłyszy to co chce usłyszeć tylko musi sobie odpowiednio dopasować autora i datę wypowiedzi. :rotfl: :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 10 maja 2022, 11:06 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2061
A najlepsze jest to, że większość narzekających na stopy to wyborcy PiS. Czyli wyborcy partii popierają, że się ich jawnie dyma, i jest im z tym dobrze, no bo przecież Jarek to "king".

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 10 maja 2022, 11:31 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Dla madrych obraz jest wiecej wart niż tysiac słow...

Obrazek

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 10 maja 2022, 20:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw
1. Nie jest niczym naturalnym dla człowieka co potwierdzi każdy kto brał w niej udział - koniec, nie jesteś ani filozofem, ani historykiem żeby na tej płaszczyźnie operować takimi określeniami, więc odpuść.
2. Pomylił się nie raz, nie dwa, tu o lewactwie nic nikt nie wspominał...
3. Faktami wyszukanymi z googli - Twoimi "twardymi" dowodami jak zwykle z pupy.
4. Tam niewykształcony w temacie Jigu osiągnąłeś dno. 2% dalej aktualne, ale ile razy Ci to powtarzać można...
5. Nie jestem hipokrytą, nie biorę krytykując jednocześnie.
6. Wczoraj mityczne 328i, dziś quattro, covid i Konfederacja - ograniczony światopogląd ten sam, tylko inne "zabawki"

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 maja 2022, 09:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Gdzie mój post?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 maja 2022, 10:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Obrazek

Wojny szukacie za granicą podczas gdy ona jest tutaj i sami w niej tkwicie po same uszy. Przykład jeden z wielu jak nas JAWNIE zabijają, przecież od 6 lat mamy 100% potwierdzone jak bardzo rakotwórcze jest to cholerstwo podczas gdy idę o zakład, ze nie znajdziecie kogoś nie strutego tym sithem. Za potwierdzony wynik płacę 500zł :D
Patrzcie 4 letnie dziecko i 1,94 ng/ml Glifosatu w Organizmie! Czy to normalne? Co się w tej Polsce dzieje? Niema ani jednego dziecka żeby nie było strute. Dziwicie się dlaczego dzieci chorują, że tyle jest nowotworów u Ludzi w Polsce? Jedzenie to trucizna. Onkologie pełne ,a każdy udaje ,ze problemu niema.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 maja 2022, 12:24 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
jiGsaw napisał(a):
Gdzie mój post?


Mieliśmy awarię, odtworzony backup z wczoraj.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 maja 2022, 20:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw
1. Nie jest niczym naturalnym dla człowieka co potwierdzi każdy kto brał w niej udział - koniec, nie jesteś ani filozofem, ani historykiem żeby na tej płaszczyźnie operować takimi określeniami, więc odpuść.
2. Pomylił się nie raz, nie dwa, tu o lewactwie nic nikt nie wspominał...
3. Faktami wyszukanymi z googli - Twoimi "twardymi" dowodami jak zwykle z pupy.
4. Tam niewykształcony w temacie Jigu osiągnąłeś dno. 2% dalej aktualne, ale ile razy Ci to powtarzać można...
5. Nie jestem hipokrytą, nie biorę krytykując jednocześnie.
6. Wczoraj mityczne 328i, dziś quattro, covid i Konfederacja - ograniczony światopogląd ten sam, tylko inne "zabawki"


1. Homoseksualizm, zespół downa, piegowatość, łysienie, jakieś inne cechy, też są naturalne, bo towarzyszą nam i występują od zarania dziejów, są przykre, jak wojna, ale naturalne.

2. Jak nie wspominał skoro prawie za każdym razem gdy się odezwiesz i nie wypowiadasz się o motoryzacji, to przemawiasz na lewy styl, powłujesz się na lewackie źródła, itp. itd. Ja tylko stwierdziłem fakt, że JKM prawie zawsze ma rację, a jest niszczony za to kiedy racji nie ma, co jest sytuacją wyjątkową. Politycy systemowi, będący u władzy, mylą się prawie za każdym razem, a są chwaleni i za to, że czasem powiedzą prawdę, czy to nie absurd?

3. A za czyjej kadencji seks - turystyka kwitła w najlepsze? Czyli za karę przenoszenie pedofilów od parafii do parafii. Sam sobie zweryfikuj.

"Jan Paweł II kilkakrotnie dostawał raporty o problemie pedofilii od wielebnego Thomasa Doyle’a z ambasady Watykanu w Waszyngtonie. Ignorował je. Amerykańska konferencja biskupów wysyłała do papieża prośby o uproszczenie procedur suspendowania księży przestępców. Odmówił. Przez lata wyjątkową ochroną otaczał Marciala Maciela Degollado, założyciela Legionu Chrystusa – nawet w obliczu coraz cięższych dowodów na gwałty, których Maciel przez dekady dopuszczał się na dzieciach."

„Postacią symboliczną dla postawy Jana Pawła II jest zmarły w grudniu kardynał Bernard Law. Jako arcybiskup Bostonu osobiście krył dziesiątki księży gwałcicieli. Małoletnie ofiary pod groźbą boskiej kary przymuszał do milczenia. Gdy po publikacjach „Boston Globe” w 2002 r. Law odchodził w niesławie, Wojtyła zaoferował mu jedną z najbardziej prestiżowych funkcji w Kościele – kierowanie bazyliką Matki Bożej Większej w Rzymie. Dobitny gest wsparcia.”

4. https://www.mp.pl/covid19/covid19-aktua ... sars-cov-2

Wiesz ile osób zmarło, praktycznie wszyscy już się z wirusem zetknęli, większość po kilka razy. Policz sobie w takim razie PRZEŻYWALNOŚĆ, dane masz. Może to pozwoli Ci lepiej zrozumieć w jak głębokiej czarnej dupie jesteś ze swoimi 2%, które sobie utrwaliłeś jak mantrę, bo kiedyś tak słyszałeś w jakimś telewizorze. Poważny, dorosły człowiek nie ma problemu się przyznać do błędu. Jak tylko w telewizorze zaczęli inaczej nadawać, to Ty aby uniknąć kompromitacji i samozaorania wolałeś się rakiem wycofać z tematów o para pandemii, która zostanie z nami jako afera covidowa oraz w aspekcie tych eksperymentów na ludziach. Słabe.

Ps. Pragnę przypomnieć, że Twoi horadrimowie z Twojego telewizora, z tym Gargamelem - Horbanem na czele oficjalnie ogłosili już jakiś czas temu, że WIĘKSZOŚĆ testów PCR była fałszywie dodatnia. A Ty dalej ze swoimi 2%... gdzie jesteś z tym...

5. A dlaczego mam nie brać skoro mi biorą?! Ja pierd... już chyba małpie łatwiej to bym wyjaśnił. Zadałem proste pytanie, znowu nie odpowiedziałeś.

6. Tak, i zawsze pisałem, że zależy to od budżetu, od celów itp. itd. Quattro jest o tyle spoko, że mając 500 koni można na prostej, ze startu, do tych około 200 km/h ubić M5 RWD, które ma 700, czy nawet więcej.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 maja 2022, 21:23 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
jiGsaw napisał(a):
Wiesz ile osób zmarło, praktycznie wszyscy już się z wirusem zetknęli, większość po kilka razy. Policz sobie w takim razie PRZEŻYWALNOŚĆ, dane masz. Może to pozwoli Ci lepiej zrozumieć w jak głębokiej czarnej dupie jesteś ze swoimi 2%, które sobie utrwaliłeś jak mantrę, bo kiedyś tak słyszałeś w jakimś telewizorze. Poważny, dorosły człowiek nie ma problemu się przyznać do błędu. Jak tylko w telewizorze zaczęli inaczej nadawać, to Ty aby uniknąć kompromitacji i samozaorania wolałeś się rakiem wycofać z tematów o para pandemii, która zostanie z nami jako afera covidowa oraz w aspekcie tych eksperymentów na ludziach. Słabe.


Kilka dni temu rozmawiałem z kolegą z pracy z Chin, pytał się jak u nas pandemia... bo oni zamknięci. Zapytałem się - jaka pandemia? Tłumacząc, że odkąd putler wjechał w ukrainę, nie ma pandemii, ludzie zdrowi, temat zniknął całkowicie.

Przeglądam dziś prasę, jakaś nowa partia powstaje - tej żony gościa z pisu - czytam kto tam jest - Staśko - program? Typowy dla lewicy. Kolejne lewicowe ugrupowanie - dla tego kraju nie ma już ratunku, skoro jedyne "normalne", w cudzysłowie, bo też ma swoje wady, ugrupowanie, ociera się o 10%, a najpewniej spadnie pod próg. Nic tylko pack the sack i zwijać się do Houston/tx.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 maja 2022, 21:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):

1. Homoseksualizm, zespół downa, piegowatość, łysienie, jakieś inne cechy, też są naturalne, bo towarzyszą nam i występują od zarania dziejów, są przykre, jak wojna, ale naturalne.

2. Jak nie wspominał skoro prawie za każdym razem gdy się odezwiesz i nie wypowiadasz się o motoryzacji, to przemawiasz na lewy styl, powłujesz się na lewackie źródła, itp. itd. Ja tylko stwierdziłem fakt, że JKM prawie zawsze ma rację, a jest niszczony za to kiedy racji nie ma, co jest sytuacją wyjątkową. Politycy systemowi, będący u władzy, mylą się prawie za każdym razem, a są chwaleni i za to, że czasem powiedzą prawdę, czy to nie absurd?

3. A za czyjej kadencji seks - turystyka kwitła w najlepsze? Czyli za karę przenoszenie pedofilów od parafii do parafii. Sam sobie zweryfikuj.

"Jan Paweł II kilkakrotnie dostawał raporty o problemie pedofilii od wielebnego Thomasa Doyle’a z ambasady Watykanu w Waszyngtonie. Ignorował je. Amerykańska konferencja biskupów wysyłała do papieża prośby o uproszczenie procedur suspendowania księży przestępców. Odmówił. Przez lata wyjątkową ochroną otaczał Marciala Maciela Degollado, założyciela Legionu Chrystusa – nawet w obliczu coraz cięższych dowodów na gwałty, których Maciel przez dekady dopuszczał się na dzieciach."

„Postacią symboliczną dla postawy Jana Pawła II jest zmarły w grudniu kardynał Bernard Law. Jako arcybiskup Bostonu osobiście krył dziesiątki księży gwałcicieli. Małoletnie ofiary pod groźbą boskiej kary przymuszał do milczenia. Gdy po publikacjach „Boston Globe” w 2002 r. Law odchodził w niesławie, Wojtyła zaoferował mu jedną z najbardziej prestiżowych funkcji w Kościele – kierowanie bazyliką Matki Bożej Większej w Rzymie. Dobitny gest wsparcia.”

4. https://www.mp.pl/covid19/covid19-aktua ... sars-cov-2

Wiesz ile osób zmarło, praktycznie wszyscy już się z wirusem zetknęli, większość po kilka razy. Policz sobie w takim razie PRZEŻYWALNOŚĆ, dane masz. Może to pozwoli Ci lepiej zrozumieć w jak głębokiej czarnej dupie jesteś ze swoimi 2%, które sobie utrwaliłeś jak mantrę, bo kiedyś tak słyszałeś w jakimś telewizorze. Poważny, dorosły człowiek nie ma problemu się przyznać do błędu. Jak tylko w telewizorze zaczęli inaczej nadawać, to Ty aby uniknąć kompromitacji i samozaorania wolałeś się rakiem wycofać z tematów o para pandemii, która zostanie z nami jako afera covidowa oraz w aspekcie tych eksperymentów na ludziach. Słabe.

Ps. Pragnę przypomnieć, że Twoi horadrimowie z Twojego telewizora, z tym Gargamelem - Horbanem na czele oficjalnie ogłosili już jakiś czas temu, że WIĘKSZOŚĆ testów PCR była fałszywie dodatnia. A Ty dalej ze swoimi 2%... gdzie jesteś z tym...

5. A dlaczego mam nie brać skoro mi biorą?! Ja pierd... już chyba małpie łatwiej to bym wyjaśnił. Zadałem proste pytanie, znowu nie odpowiedziałeś.

6. Tak, i zawsze pisałem, że zależy to od budżetu, od celów itp. itd. Quattro jest o tyle spoko, że mając 500 koni można na prostej, ze startu, do tych około 200 km/h ubić M5 RWD, które ma 700, czy nawet więcej.


1. Uśmiałem się jak sam siebie "orasz" - wymieniłeś cechy na które człowiek nawet obcy nie ma wpływu, wojnę natomiast wywołują ludzie. Ale tak się kończy głupie tłumaczenie i rozmiękczanie wizerunkowo ruskiej agresji naturalnością :rotfl:

2. Jaki lewy styl w krytyce Korwina widzisz? Głupio gada to można to skomentować, proponuje system który nigdzie nie występuje, więc co tu dużo dyskutować.

3. No to w końcu się ujawniłeś - nikt tak bzdurnie nie krytykuje Jana Pawła jak zacietrzewione lewaki, bidulkom komunizm wyplenił :P

4. Nie oglądam telewizji, czyli już na wstępie kłamiesz/masz błędne założenia i dalej nic lepiej. To że nie pisze dalej, nie znaczy, że z czegokolwiek się wycofuję, zwyczajnie dyskusja z Tobą to jak rzucanie ziarna na beton - nic nie wyrośnie, strata czasu.

5. Odpowiedziałem, a Twoje tłumaczenie nadal na poziomie "Kaliego" - "biorem bo mi biorom" :rotfl:

6. Może byś wiedział jakbyś coś pomierzył, a tak to jak w większości tematów: potok pustych słów...

Kyokushin, temat żyje dalej, jest już mało medialny dlatego się wydaje niektórym że zniknął, ale ludzie nadal walczą o zdrowie i życie.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 maja 2022, 13:37 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
Ironicznie zapytałeś, mimo to odpowiedź padła wraz z linkiem do chorób przewlekłych które są problemem przy szczepieniu. Dwa: jak sam wiesz bo znamy się długo moje dzieci są za małe, więc czy muszę Ci takie oczywistości tłumaczyć, jako człowiekowi który uważa się za inteligentnego?
Co do szkoły to odpowiedź podałem: nie wiem czy to ta uczelnia, bo nie to było przedmiotem sporu, tylko pokazanie badania przeczącemu Twojej teorii, której sam niczym nie poparłeś.


teraz mi przypominałeś jak zawsze dlaczego nie powinniśmy rozmawiać o polityce :)

Reasumując nie szczepiłeś siebie i dzieci a popierasz uczonych uważających ludzi co się nie szczepią za "nieodpowiedzialnych idiotów"

Dzieci od 5 lat już Twoi fachowcy zalecają.
https://gospodarka.dziennik.pl/news/art ... tkowa.html
https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/new ... riant.html
https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19 ... c-alfabetu

do reszty się nie odniosę bo w sumie po co :) skoro to zawsze bezie wyglądało tak samo. Historia pokaże lub nie kto ma rację a kto nie.
Wg mnie Ci wszyscy uczeni, politycy z covidian zadrwili a fakt, ze tego covidianie nie widzą to pozostawiam bez komentarza.

Jak dla Ciebie stękanie jest tym, ze ja nie chcę oddawać więcej z moich pieniędzy za NIC to wpadnę dzisiaj i wezmę sobie od Ciebie jedną z emek chyba nie będziesz stękał co ? Masz w końcu dwie. Sobie pojeżdżę i oddam jutro :)

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 maja 2022, 23:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw napisał(a):

1. Homoseksualizm, zespół downa, piegowatość, łysienie, jakieś inne cechy, też są naturalne, bo towarzyszą nam i występują od zarania dziejów, są przykre, jak wojna, ale naturalne.

2. Jak nie wspominał skoro prawie za każdym razem gdy się odezwiesz i nie wypowiadasz się o motoryzacji, to przemawiasz na lewy styl, powłujesz się na lewackie źródła, itp. itd. Ja tylko stwierdziłem fakt, że JKM prawie zawsze ma rację, a jest niszczony za to kiedy racji nie ma, co jest sytuacją wyjątkową. Politycy systemowi, będący u władzy, mylą się prawie za każdym razem, a są chwaleni i za to, że czasem powiedzą prawdę, czy to nie absurd?

3. A za czyjej kadencji seks - turystyka kwitła w najlepsze? Czyli za karę przenoszenie pedofilów od parafii do parafii. Sam sobie zweryfikuj.

"Jan Paweł II kilkakrotnie dostawał raporty o problemie pedofilii od wielebnego Thomasa Doyle’a z ambasady Watykanu w Waszyngtonie. Ignorował je. Amerykańska konferencja biskupów wysyłała do papieża prośby o uproszczenie procedur suspendowania księży przestępców. Odmówił. Przez lata wyjątkową ochroną otaczał Marciala Maciela Degollado, założyciela Legionu Chrystusa – nawet w obliczu coraz cięższych dowodów na gwałty, których Maciel przez dekady dopuszczał się na dzieciach."

„Postacią symboliczną dla postawy Jana Pawła II jest zmarły w grudniu kardynał Bernard Law. Jako arcybiskup Bostonu osobiście krył dziesiątki księży gwałcicieli. Małoletnie ofiary pod groźbą boskiej kary przymuszał do milczenia. Gdy po publikacjach „Boston Globe” w 2002 r. Law odchodził w niesławie, Wojtyła zaoferował mu jedną z najbardziej prestiżowych funkcji w Kościele – kierowanie bazyliką Matki Bożej Większej w Rzymie. Dobitny gest wsparcia.”

4. https://www.mp.pl/covid19/covid19-aktua ... sars-cov-2

Wiesz ile osób zmarło, praktycznie wszyscy już się z wirusem zetknęli, większość po kilka razy. Policz sobie w takim razie PRZEŻYWALNOŚĆ, dane masz. Może to pozwoli Ci lepiej zrozumieć w jak głębokiej czarnej dupie jesteś ze swoimi 2%, które sobie utrwaliłeś jak mantrę, bo kiedyś tak słyszałeś w jakimś telewizorze. Poważny, dorosły człowiek nie ma problemu się przyznać do błędu. Jak tylko w telewizorze zaczęli inaczej nadawać, to Ty aby uniknąć kompromitacji i samozaorania wolałeś się rakiem wycofać z tematów o para pandemii, która zostanie z nami jako afera covidowa oraz w aspekcie tych eksperymentów na ludziach. Słabe.

Ps. Pragnę przypomnieć, że Twoi horadrimowie z Twojego telewizora, z tym Gargamelem - Horbanem na czele oficjalnie ogłosili już jakiś czas temu, że WIĘKSZOŚĆ testów PCR była fałszywie dodatnia. A Ty dalej ze swoimi 2%... gdzie jesteś z tym...

5. A dlaczego mam nie brać skoro mi biorą?! Ja pierd... już chyba małpie łatwiej to bym wyjaśnił. Zadałem proste pytanie, znowu nie odpowiedziałeś.

6. Tak, i zawsze pisałem, że zależy to od budżetu, od celów itp. itd. Quattro jest o tyle spoko, że mając 500 koni można na prostej, ze startu, do tych około 200 km/h ubić M5 RWD, które ma 700, czy nawet więcej.


1. Uśmiałem się jak sam siebie "orasz" - wymieniłeś cechy na które człowiek nawet obcy nie ma wpływu, wojnę natomiast wywołują ludzie. Ale tak się kończy głupie tłumaczenie i rozmiękczanie wizerunkowo ruskiej agresji naturalnością :rotfl:

2. Jaki lewy styl w krytyce Korwina widzisz? Głupio gada to można to skomentować, proponuje system który nigdzie nie występuje, więc co tu dużo dyskutować.

3. No to w końcu się ujawniłeś - nikt tak bzdurnie nie krytykuje Jana Pawła jak zacietrzewione lewaki, bidulkom komunizm wyplenił :P

4. Nie oglądam telewizji, czyli już na wstępie kłamiesz/masz błędne założenia i dalej nic lepiej. To że nie pisze dalej, nie znaczy, że z czegokolwiek się wycofuję, zwyczajnie dyskusja z Tobą to jak rzucanie ziarna na beton - nic nie wyrośnie, strata czasu.

5. Odpowiedziałem, a Twoje tłumaczenie nadal na poziomie "Kaliego" - "biorem bo mi biorom" :rotfl:

6. Może byś wiedział jakbyś coś pomierzył, a tak to jak w większości tematów: potok pustych słów...

Kyokushin, temat żyje dalej, jest już mało medialny dlatego się wydaje niektórym że zniknął, ale ludzie nadal walczą o zdrowie i życie.


1. Wojna jest wpisana w naszą naturę. Wynika z fundamentalnych praw ewolucji takich jak konkurencja, czy selekcja naturalna. Czas się douczyć wreszcie, powtarzam.

2. Właśnie taki, że ciągle manipulujesz. JKM proponuje system, który istniał setki, a może tysiące lat i doprowadził do dobrobytu oraz największych osiągnięć naszej cywilizacji.

3. Może napisz jeszcze coś w stylu „nie ma dowodów na to, że JP2 wiedział o pedofilii”?

4. No to czerpiesz ze źródeł propagandy, które są kalką z telewizora. Zamilkłeś akurat w momencie gdy MZ oficjalnie przyznało, że Twój sposób liczenia śmiertelności jest do dupy, bo opiera się o fałszywe wyniki. Ciężko dyskutować z kimś komu się wprost podaje liczby, a ten dalej swoje jak zaczarowany.

5. Idąc taką logiką można w 10 minut podać kilkadziesiąt przykładów Twojej hipokryzji. Chodzisz do kościoła? To czego grzeszysz? Przekraczasz przepisy? To czegoś zdawał prawo jazdy?! Itp itd. To jest debilna narracja w która można wpasować każdy przykład posłuszeństwa wobec zasad przy jednoczesnym braku akceptacji. Nie odpowiedziałeś. Zapytałem, czy jesteś gotów przestać brać gdyby przestali Ci zabierać. Tak czy nie?!

6. Pomiary są, przecież nie biorę sobie argumentów z kapelusza.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 maja 2022, 23:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
Kyokushin, temat żyje dalej, jest już mało medialny dlatego się wydaje niektórym że zniknął, ale ludzie nadal walczą o zdrowie i życie.


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jak ktoś nie ma w życiu problemów to dalej się martwi korona pierdololo. Nagle mało medialny. Pewnie dlatego, że pojawił się prawdziwy problem.

Na szczęście większość ludzi już zrozumiała jakie kpiny sobie z nich zrobiono.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 maja 2022, 07:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
KKrzysztof, to nie rozmawiajmy, nie wrzucaj głupich teorii i opinii bez pokrycia to nie będę miał się do czego odnosić - proste.

jiGsaw
1. Zrobiłeś z siebie idiotę w swoich wypowiedziach i dalej w to brniesz. Chociaż coś idzie Ci dobrze - ubieranie ruskiej propagandy i agresji w "naturalne" słowa :rotfl:
2. Krytyka głupiej gadki to nie manipulacja. To konkretnie gdzie dokładnie taki system działa lub działał i dlaczego nie działa nadal skoro jest taki doskonały?
3. Do Twojego poziomu się nie zniżę, nic nie masz jak zwykle poza stertą frazesów.
4. Skończyłem, bo widzę że nadal jesteś "betonem" bez refleksji i bezowocnie szukasz ciągle potwierdzenia swoich domysłów.
5. Hipokryta jest ten co krytykuje ale bierze, wiec Twoje określenie mnie jako hipokryty jest błędne, nawet nie będę odpisywał na idiotyzmy o wierze i grzechach, bo to ponad Twoje możliwości.
6. To gdzie są Twoje, które potwierdzają rzucone wcześniej hasło? U mnie w galerii jest film gdzie podobnej wielkości 530konne rs6 wygrywa o włos z 420konnym M5, nie 700, ale 420...

jiGsaw napisał(a):
Na szczęście większość ludzi już zrozumiała jakie kpiny sobie z nich zrobiono.


Ty dalej nie zrozumiałeś ;)

Niestety, ale muszę Cię dodać tam gdzie od dawna Twoje miejsce żeby tych wypocin nie czytać...

Wracając do wałów i gospodarki to kto jak kto, ale Glapa to powinien zajmować się naborem farbowanych blondynek, nie nbp... Z takim refleksem to nawet na szachistę jest za wolny :mur:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 maja 2022, 10:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
KKrzysztof, to nie rozmawiajmy, nie wrzucaj głupich teorii i opinii bez pokrycia to nie będę miał się do czego odnosić - proste.

jiGsaw
1. Zrobiłeś z siebie idiotę w swoich wypowiedziach i dalej w to brniesz. Chociaż coś idzie Ci dobrze - ubieranie ruskiej propagandy i agresji w "naturalne" słowa :rotfl:
2. Krytyka głupiej gadki to nie manipulacja. To konkretnie gdzie dokładnie taki system działa lub działał i dlaczego nie działa nadal skoro jest taki doskonały?
3. Do Twojego poziomu się nie zniżę, nic nie masz jak zwykle poza stertą frazesów.
4. Skończyłem, bo widzę że nadal jesteś "betonem" bez refleksji i bezowocnie szukasz ciągle potwierdzenia swoich domysłów.
5. Hipokryta jest ten co krytykuje ale bierze, wiec Twoje określenie mnie jako hipokryty jest błędne, nawet nie będę odpisywał na idiotyzmy o wierze i grzechach, bo to ponad Twoje możliwości.
6. To gdzie są Twoje, które potwierdzają rzucone wcześniej hasło? U mnie w galerii jest film gdzie podobnej wielkości 530konne rs6 wygrywa o włos z 420konnym M5, nie 700, ale 420...

jiGsaw napisał(a):
Na szczęście większość ludzi już zrozumiała jakie kpiny sobie z nich zrobiono.


Ty dalej nie zrozumiałeś ;)

Niestety, ale muszę Cię dodać tam gdzie od dawna Twoje miejsce żeby tych wypocin nie czytać...

Wracając do wałów i gospodarki to kto jak kto, ale Glapa to powinien zajmować się naborem farbowanych blondynek, nie nbp... Z takim refleksem to nawet na szachistę jest za wolny :mur:



1. To Ty zrobiłeś z siebie idiotę i to w wielu tematach. Począwszy od pandemii gdzie powtarzasz zdezaktualizowane, fałszywe informacje, onegdaj głoszone przez sprzedajnych Horadrimów, na podstawie testów, co do których ci sami Horadrimowie później orzekli, że są fałszywe. Przyzwoity człowiek, skoro sam się nie zaszczepił, to by chociaż zamknął mordę łaskawie i nie wypowiadał się autorytatywnie, nie posiadając żadnego innego autorytetu, niż ten bezpowrotnie utracony, będący kalką powyższych Horadrimów i Gargamelów.

2. Bo wprowadzono powszechnie demokrację powszechną? Kolejny problem z wiedzą z historii i logicznym wyciąganiem z niej wniosków?

3. TO JP2 wiedział, czy nie o pedofilii? Skoro wiedział, to czemu ich krył i nic nie zrobił aby temu zapobiec? Są przecież już zbadane pewne sprawy.

4. Jakich domysłów? To są suche fakty liczbowe, powszechnie dostępne, jako neutralne liczby bezwzględne. W przeciwieństwie do fałszywych testów, o które Ty się opierasz. Także sam jesteś betonem.

5. To Ty masz mentalność Kalego ustanawiając, że raz hipokryzja jest hipokryzją, a innym razem nie. Kradną mnie, więc ja będę robił wszystko aby nie dać się okraść i odebrać jak najwięcej. A Ty możesz pierdololo uprawiać pod dyktando i buczenie stada baranów, do którego sam się zapisałeś i idealnie w nie wpasowałeś.

6. Nie mówię o moich. Po prostu znam S4 wyhamowane na 500, które bije Twoje M5 ze startu do okolic 200 i na 1/4 i tyle. Stąd nie bez pokrycia me słowa.

7. Nie zrozumiałeś co napisałem - większość ludzi już otworzyła swe umysły i widzi czym ta para pandemia jest. Świadczy o tym jednoznacznie ilość testów odkąd przetały być refundowane oraz ilość przeprowadzanych eksperymentów medycznych odkąd para pandemia została wreszcie zastąpiona realnym problemem (niestety tak musiało się stać, żeby skończyć ten cyrk). Z resztą jakbyś wyściubił nosa poza swoje zadupie to sam byś zobaczył ile osób nosi maski nadal w skupiskach ludzkich i chce brać w tym udział... A Ty dalej nosisz maskę na wypizdowiu na wolnym powietrzu?

8. Dodawaj sobie gdzie chcesz, rynek, realia i inni użytkownicy weryfikują na szczęście. Mam nadzieję, że nie skończyło się na pogróżkach jak w przypadku innych osób, bo naprawdę żal patrzeć jak się obnażasz ze swoją głupotą. A i mnie szkoda czasu na te popisy błazenady reagować coraz bardziej. Wycofujesz się rakiem z dyskusji, bo Twój król - Kowidiusz wielki jest coraz bardziej nagi i coraz więcej osób to widzi jak na dłoni. Takiej mentalności już nie sposób oceniać. Był tu taki jeden pochlast - Damian coś tam, jeszcze nic nie było wyjaśnione, a on już najmądrzejszy był i odgrażał się wielce jak to wszyscy jesteśmy szurami i pomrzemy na pandemię. Został zaorany faktami jakie mu najpierw przedstawiono, a później gdy wypłynęły, to totalnie zamknął japę, zapadł się pod ziemię i po dziś dzień nie ma odwagi się odezwać. Możecie sobie ręce podać. Ten sam poziom.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL