BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 14:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 lipca 2022, 16:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Reno - ty udajesz debila czy jak?

Zaczyna się zima chcesz zmienić opony na zimowe, słabo z terminami, ale umawiasz za tydzień w piątek na 18. Jedyny wolny termin w okolicach. Podjeżdżasz, wychodzi wulkanizator, patrzy na ciebie i mówi „jednak dziękujemy, lewaków nie obsługujemy”. To dla ciebie jest Ok?

Bo dla mnie to szczyt zjebizmu.

Kebab dostał, bo się podpisał jako nocny targ towarzyski… wiec właściciel jest ten sam. Idiota mógł pogrzebać jedna firmę, a pogrzebał sobie dwie. I dobrze, rynek tego chciał.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 lipca 2022, 16:42 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Kolejny etap przemiany na nowy system zwany NWO właśnie wchodzi w życie czyli tzw dochód bezwarunkowy. Jeszcze 2 lata temu kwitowaliście wszystkie z podpunktów agendy jako teorie spiskowe, a dziś Niemcy jasno ogłaszają likwidację zasiłku dla bezrobotnych w zamian proponując ,,dochód bezwarunkowy". Co ciekawe na początku faktycznie ma być bezwarunkowy tj przez pierwsze dwa lata, a potem przydzielany osobom z majątkiem nie większym niż 30 tys euro i jak można wyczytać mieszkającym na niezbyt dużej powierzchni mieszkalnej. Jakiej? Jeszcze nie ustalono, ale pewnie w grę wchodzi max 12m2 na osobę...

Obrazek

Zresztą co się dziwicie jak nikomu się pracować nie chce? Popatrzycie jak jest u nas i nie myślcie ,ze u sąsiadów jest inaczej

Obrazek

Dlatego ,,dej, mam horom curke'' słychać na każdym kroku...


Natomiast ja najbardziej skupiony jestem na tym:

Obrazek

Dodaję do tego to:

https://twitter.com/Resist_05/status/15 ... sRHUpRz_v0


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 lipca 2022, 17:38 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
"Dej, dej " słychać regularnie od zyjacego z datkow korwinowego przudupasa Michalkiewicza . Jest po 70stce , a nie potrafił zaoszczedzic pieniędzy na wykup mieszkania i żebrał o pomoc w necie stajac sie ... komuchem, nieudacznikiem i pasozytem. :rotfl:
https://oko.press/michalkiewicz-zbieral-datki/


Jigsaw zielono-niebieska grafika str 26, wiec ty i tobie podobni nie udajecie debili :rotfl: .Co potwierdziles idiotycznym przykładem o wymianie opon. Łopatologicznie. Raz, ze na taką usluge za "stowe" nie podpisuje sie umowy. Dwa, parszywie manipulujesz, ze knajpa odmowila w dzien imprezy. Nie, knajpa nie zrobiła tego, nie odmowila w dzien imprezy. Knajpa odmowila z wyprzedzeniem i miala do tego prawo.

Mądrzy ludzie ponad podzialami partyjnymi wiedzą, ze
na imprezy związane z rezerwacją lokalu za tysiace zlotych ( spotkanie biznesowe, wystep muzyczny, wesele itd), w celu zabezpieczenia swojego interesu podpisuje sie umowe.
Głupcy z konfy nawet tego nie potrafìą haha.

Niedaleko pada jabłko od jabloni wiec gdyby wyborcy konfederacji mieli w zwyczaju weryfikować cokolwiek z faktami, nie byliby wyborcami konfederacji. Gdyby mieli IQ większe od rozmiaru buta, to by nie popierali konfederacji. :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Robiac ciag dalszy beki z konfederacyjnych tumanów, ktorych boli, ze ktos spełnia ich postulaty :rotfl:


Załączniki:
FYObnZ4XwAEUTsk (1).png
FYObnZ4XwAEUTsk (1).png [ 86.94 KiB | Przeglądane 2953 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 lipca 2022, 19:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Odmówienie usługi wulkanizacji na miejscu w skali jest adekwatne do odmówienia tak dużego wydarzenia trzy dni przed.

Btw. Skąd wiesz, ze nie mieli umowy?

W każdym razie prawicowiec nigdy tak się nie zachowa, bo wie, ze pieniądz lewaka nie śmierdzi i jest tyle samo warty, a lewusy, socjaluchy i inne zjeby myślą, ze mogą sobie bezkarnie pozwolić na takie coś względem swoich klientów, potem będą zebrać „swoich lepszych klientów” o zrzutkę na ratowanie knajpy. Tylko gołodupce lewaki wtedy nagle wzrok w buciki i tyle ich solidarności będzie. Na szczęście rynek brutalnie zmasakrował :)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 lipca 2022, 20:08 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Nie, odmówienie wykonania usługi w dniu usługi, gdy klient już przyjedzie to jedno. Taka sytuacja nie miała miejsca.

Odmówienie wykonania usługi z wyprzedzeniem,  zdalnie,  to drugie  i to mialo miejce w omawianym przypadku.

O braku podpisanej umowy pisali  na fb knajpy. 

Nie kazdy jest k×rwą bez honoru, żeby sie sprzedał, ale tego ktos bez RiGCzu nie zrozumie. 

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 27 lipca 2022, 17:11 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
https://portalwarszawski.com.pl/2022/07 ... omicznego/

Co mnie cieszy to fakt, ze z kazdym dniem przybywa osób działających 100x lepiej niz ja ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 lipca 2022, 10:18 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw, ogólnie w wolnym kraju nie było by jakiś dziwnych regulacji kto co musi jako przedsiębiorca. Była by umowa miedzy klientem a konsumentem i jak któryś by się nie wywiązał to do sądu. W ustroju niewolniczym to w sumie rację ten co ma większość. A ponieważ więcej jest głupich to ogólnie dominuje głupota.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 lipca 2022, 10:35 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
https://www.facebook.com/10598994835695 ... 3nvDl/?d=n

Artykulik w Do Rzeczy może wyda się Wam bardziej wiarygodny...

Kolejne kroki to braki żywności, a co za tym idzie już za poł roku gigantyczne podwyżki cen jedzenia. Potem likwidacja gotówki, chipy i system totalnej kontroli zwany NWO gotowy ;) Szczerze między Bogiem, a prawdą to w dupie mam czy się ze mną zgadzacie czy nie, chcę Was tylko informować o postępach zmian.

Miłego dnia życzę, ale i zdrowia przede wszystkim! Pozdro bracia :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 lipca 2022, 12:09 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 lipca 2022, 12:57 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
alduwiel napisał(a):
https://www.facebook.com/105989948356957/posts/pfbid02H5e8k8s1d63Jn8LdhFYErgndRfToE3F3EDPSGUZd4BmV3s8XrUczCdWmbtPj3nvDl/?d=n

Artykulik w Do Rzeczy może wyda się Wam bardziej wiarygodny...

Kolejne kroki to braki żywności, a co za tym idzie już za poł roku gigantyczne podwyżki cen jedzenia. Potem likwidacja gotówki, chipy i system totalnej kontroli zwany NWO gotowy ;) Szczerze między Bogiem, a prawdą to w dupie mam czy się ze mną zgadzacie czy nie, chcę Was tylko informować o postępach zmian.

Miłego dnia życzę, ale i zdrowia przede wszystkim! Pozdro bracia :)


pomyśleć, że ameby z sekty czyli betonowy elektorat popiera wszystko w ciemno :) nie wiem dla kogo pracuje obecny nierząd a na pewno nie dla tych co im za to płacą. Nie rozumiem jak to jest, że nasza władza od niepamiętnych czasów wszystkim musi lizać dupska.

Orwell by zdębiał.

Wydaje mi się, że obecni nie chcą już rządzić ponieważ Ci co przyjdą po nich będą musieli cały ten bałagan uporządkować co będzie oznaczało kryzys więc lud nie będzie zadowolony. Niestety rządy socjalistów zawsze prowadzą do biedy nie może być inaczej.

Socjalista nie rozumie, że rząd nie ma swoich pieniędzy tylko te zabrane nam.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 lipca 2022, 15:51 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
https://fb.watch/eymScc16v2/

:super: Genialne! Wydali 600 milionów na zasypanie kopalni... Mniemam , ze samo zamknięcie nie maiło by sensu :super:

Teraz warto wspomnieć o tym o czym mówił Mały czyli o sytuacji na rynku paliw gdzie państwo Polskie zrobiło dokładnie to samo. Można by się zapytać ,,czy leci z nami pilot?'' :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 lipca 2022, 14:35 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
taki dowcip i pasuje do obecnej władzy i wyborców :)

Stoi przy drodze bezdomny i łapie stopa. Oczywiście nikt się nie zatrzymuje.
Nagle staje piękny Merc. Opuszcza się ciemna szyba i siedzący w środku dres pyta:
- Gdzie ty ch*ju śmierdzący jedziesz?
- Do Warszawy...
- No przecież nie wsadzę ciebie zasrańcu do mojego pięknego auta ze skórzaną tapicerką, całą mi zajebiesz.
- Dam ci 15 tys.$
Dres myśli. W końcu pranie tapicerki to najwyżej 200 baksów.
- No to wsiadaj śmierdzielu.
Bezdomny wsiada. Za chwile mówi do dresa:
- Daj mi papierosa
- Ty ch*ju j**any, zaraz cię wy****dolę z mojego auta, palić ci się zachciało!
- Dam ci za 1 papierosa 5 kafli baksów!
Dres myśli, no w końcu za 1 papierosa 5 tysiączków...masz i zadław się! Za chwilę bezdomny mówi:
- Możesz mi zrobić laskę? Dam ci 20 tysięcy baksów!
Dres wk*rwił się straszliwie, ale myśli: k*rwa, przecież żaden z moich kumpli tego nie zobaczy, ch*j mu w dupę, za 20 kafli można przecież!
Zjeżdża na bok, menel zdejmuje obsikane i obsrane spodnie. Dres mu obciąga z obrzydzeniem. Bezdomny zaciąga się dobrym papierosem i z kurewsko zadowoloną miną mówi:
- K*rwa, jeszcze nigdy się tak nie zadłużyłem!

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 lipca 2022, 15:41 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Obrazek
elektorat konfederacji to debile , gdyby mieli IQ większe od rozmiaru buta, to by nie popierali konfederacji. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 lipca 2022, 21:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Szkoda tylko, ze w wynikach narodowego testu IQ to wyborcy pisu wyszli na debili, a wyborcy konfy itp mieli najwyższe wyniki.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 lipca 2022, 22:01 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Nadal aktualne

Cytuj:
Jak wyhaczyc leszcza? Zanecic, zarzucic zestaw, poczekać aż łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody.

Codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki.

Tacy madrzy , odkryli swiatowe spiski, znaja rzadowe zagrywki , głupi nie sa, ograc się nie dadzą . Przychodzi reno rzuca im kość , a ci się biją który pierwszy podniesie. I tak w każdym temacie.


Debile z konfederacji powołują sie na test z 2010r, a to zycie wielokrotnie pokazało że są podmiotami zielono-niebieskiej grafiki ze str 26. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 lipca 2022, 22:14 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tak Adam, to oczywiste ,ze ktoś kto zagłosował na pis 7 lat temu faktycznie mógł popełnić błąd, ale Ci co dalej chcą na pis głosować są największymi kretynami jakich świat nosił i takich trzeba dla bezpieczeństwa jak najszybciej z tego świata wysłać do tego lepszego ;) Tutaj się z globalistami zgodzę, poziom debilizmu jest tak wielki, że gdybym miał go opisać musiałbym wziąć słownik do rąk bo słów braknie. Aby sobie zdać sprawę jakimi arcy kretynami są obecni wyborcy pisu trzeba rzucić okiem np na to

Obrazek

W ciągu 7 lat zwiększyli dług o praktycznie połowę stanu z 2014, przy czym słynny Gierek zadłużył nasz kraj na 65miliarów za swojej kadencji. Sęk w tym, że on podbudował fabryki, drogi, kopalnie, A pis co? wszystko zmarnotrawił.

Tutaj https://www.facebook.com/OgolnopolskiKa ... 2449328569 Pan Rafał w prosty sposób wyjaśnia temat, ale nie oczekuj Adam, że wyborca pisu to ogarnie. Tylko depopulacja może nas uratować inaczej czeka nas idiokracja :oczami:

Ps Ja oczywiście z przykrością musiałem dodać Bartka do wrogów i Wam też to zalecam. Nie ze traktuje go jak wroga bo jest wręcz odwrotnie, ale bezsensem jest czytać te głupoty jakie tam zamieszcza. Ban i tyle :hyhy:

Obrazek

Zobacz Adam jak dobrze ten temat się teraz czyta. Prawda ,ze lepiej?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 lipca 2022, 22:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Po to inflacja żeby zdewaluować dług.
Dłużnikom jest to na rękę.


Ostatnio edytowano 29 lipca 2022, 23:10 przez --==Mały==--, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 lipca 2022, 22:33 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Madrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi pamietają m.in. str 82 tematu o szczepionce viewtopic.php?f=10&t=171848&start=1620 oraz kolejne idiotyzmy alduwiela: spiski, chipy, pewna smierc po szczepionce na covid, jednorozce, tor z pozbruku,ktory mial sponsorować Waldek. Urojenia alduwiela o tym, ze nieruchomosci miały byc tansze, o depopulacji, dochodzie podstawowym, "rodzinie krolewskiej "satanizmu, żebranie o paliwo za free /nakapanie do pełna /rozwijanie wezy zlewajac resztki biegajac od stacji do stacji   
alduwiel napisał(a):
Więc paliwo dostanę za free od np Małego zwyczajnie prosząc go , aby mi dał
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Madrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi wiedzą też, ze nie ma na swiecie państwa w ktorym system podatkowo- gospodarczy proponowany przez konfederację :22: działa z powodzeniem.

Alduwiel :rotfl: dodał mnie do wrogow, żeby nie wyswietlał
mu sie post, ktory napisałem (informacja o tym , ze napisalem jest widoczna) . Czy madrzy ludzie znajacy kompleks nizszosci alduwiela uwierzą, ze nie bedzie czytał ? :rotfl: Haha boli go str 9 tematu czy ktos jeszcze chce byc w ue i str 35 tematu o putlerze :] .

Cytując klasyka: ‘'ludzie głupi są za głupi by zrozumieć, ze są głupi'' (zbieżność z postrzegającymi świat 0-1, oderwanymi od rzeczywistości, sfrustrowanymi, zakompleksionymi, słabymi psychicznie , żebrzącymi o uwage i akceptacje członkami korwinowej sekty, nieprzypadkowa ). :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 09:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
alduwiel napisał(a):
ale Ci co dalej chcą na pis głosować są największymi kretynami jakich świat nosił i takich trzeba dla bezpieczeństwa jak najszybciej z tego świata wysłać do tego lepszego


Gdzieś już kiedyś podobne postulaty słyszałem.
Szybko poszła ta radykalizacja.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 30 lipca 2022, 10:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Już 2500 lat temu Sun Zi odkrył przed nami wiedzę tajemną: ,,jeśli nie możesz pokonać wroga to się do niego przyłącz". Skoro są tak głupi, ze nie są w stanie dostzrec, ze wydano na nich wyrok , a my obudzeni zrobilismy co się da aby ich oatzrec to gdy zginą będziemy mieli czyste ręce, a miedzy Bogiem a prawdą tym co przezyją bėdzie się zyło lżej ;)

Od lat tłumaczę wszystkim co się dzieje, ale ludzie nie chcą w to wierzyć. Nikt nie jest bardziej znienawidzony niż ten który mówi prawdę.

Jeszcze niedawno sądziłem, ze trzeba uciąć głowę węża, aby skończyły się problemy po wsze czasy. Lecz głowa węza jest ukryta za kurtyną, nie widać jej, a to czego nie widać jest trudne do zabicia. Dlatego doszedłem do wniosku, ze trzeba się skupić na tym co widać - zróbmy targowicę zdrajcom narodu, na szafot z nimi. Głowa węża będzie miała kłopot zastąpić ich nowymi aktorami gdy Ci będą wiedzieć co im lud zrobi gdy znowu zaczną wypełniać wolę głowy.


Zresztą zobaczcie sami: Wiemy na 100% ,że rewolucję październikową przeprowadziły elity zachodu tj Morgan, Rotchild, Rockefeler, które to wszystko zorganizowały i zasponsorowały. mamy na to setki twardych dowodów bo choćby sama książka profesora Suttona ,, rewolucja Bolszewicka'' którą po przeczytaniu dałem mojej matce została przez nią tak oceniona: Grzegorz tego się nie da czytać, to jest jak podręcznik! Same daty, źródła i numery dokumentów finalnie potwierdzające ,ze to zrobili Ci Twoi Rotszyldowie, ale nie ma tam odpowiedzi dlaczego to zrobili? Odpowiedziałem: Mamo, już tysiąc razy Ci tłumaczyłem dlaczego, ale Ty nie chcesz wierzyć ;) I tak jest ze wszystkimi, wypieracie prawdę bo się jej boicie - jesteście głusi na dowody, a skupiacie się na pomyłkach w imię czego? W imię świętego spokoju!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL