BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 2 maja 2024, 02:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 16:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
I ze stoczniami... I URSUS przetrwał zabory, dwie wojny, komunę, ale nie UE...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 17:09 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1557
Zgadza się. Posiadają odpowiednie instrumenty. Co zrobić, żeby uzyskać odpowiednie zachowanie społeczeństwa przy jak najniższym oberwaniu. Szkoleni przez unie europejską, która ma na celu osłabienie naszego państwa. Ja nie wierzę, że wszystko co dostajemy, nie jest pokryte zastawami nieruchomości lub praw do zagospodarowania terenów, które w przyszłości będą miały ogromne znaczenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 18:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
renoraines napisał(a):
Hahaha, odezwal się żebrzący o uwagę alduwiel, ze swoimi urojeniami, wierzący w idiotyzmy, że wszystko jest możliwe .


„Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. Wiedza jest ograniczona.“

Albert Einstein

,,Jeśli wiadomo, że taki, a taki pomysł jest nie do zrealizowania, potrzebny jest ktoś kto o tym nie wie, aby tego dokonał''

Albert Einstein

,,Wszystko co ludzki umysł jest w stanie sobie wyobrazić, ludzka ręka w końcu dokona''

Albert Einstein

,,Uśpione głęboko w człowieku tkwią moce, które wprawiły by go w osłupienie, o których istnieniu nawet nie marzył; siły, które, rozbudzone i zaprzęgnięte do działania, zrewolucjonizowałyby jego życie''

Orison Swit Marden


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 19:23 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
alduwiel napisał(a):
renoraines napisał(a):
Hahaha, odezwal się żebrzący o uwagę alduwiel, ze swoimi urojeniami, wierzący w idiotyzmy, że wszystko jest możliwe .


„Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. Wiedza jest ograniczona.“

Albert Einstein

,,Jeśli wiadomo, że taki, a taki pomysł jest nie do zrealizowania, potrzebny jest ktoś kto o tym nie wie, aby tego dokonał''

Albert Einstein

,,Wszystko co ludzki umysł jest w stanie sobie wyobrazić, ludzka ręka w końcu dokona''

Albert Einstein

,,Uśpione głęboko w człowieku tkwią moce, które wprawiły by go w osłupienie, o których istnieniu nawet nie marzył; siły, które, rozbudzone i zaprzęgnięte do działania, zrewolucjonizowałyby jego życie''

Orison Swit Marden


"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Albert Einstein

Spiski, chipy , pewna smierc po szczepionce na covid, jednorozce, tor z pozbruku, nieruchomosci ktore miały byc tansze, "rodzina krolewska "satanizmu #diabelek haha, nie pytajac juz o realizacje zamowienie na 100 mkw kostki brukowej za 100 zl w cenie material, transport i ułożenie. Wszystko przecież jest możliwe. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
str 9 tematu Czy ktos chce być jeszcze w UE

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 20:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Co ty się o ten tor uczepiłeś? W tedy placiłem ludziom 30zl za robociznę za m2, kostka 29 netto z transportem, beton 13zl, piasek 7zl, robota koparki między 5 a 10zl za m2 ( w zależnosci jaki grunt bo czasem kopie chwila moment, a czasem to trwa bo korzenie, kamienie itp) za 100zł od m2 to z palcem w nosie mogłem to w tedy robić, a nawet za 90 bo przy tylu tysiacach metrow i jednym poziomie, bez przelamań itp to by mi ludzie lekko na 25zl od m2 zeszli.

Jak prowadzę brukarkę od x lat to chyba wiem ile co kosztuje? Dzis pewnie zrobilbym to w tej samej cenie, bo moze i kostka wjechala na 34zl netto, beton z 90zl za m3 na 120zl, ale ludzi bym dal tylko do zrobienia podbudowy, a ukladanie bym ukladarką do bruku robił. Wychodzi około 5zl za m2 w takim przypadku :D


Ostatnio edytowano 19 lipca 2022, 20:34 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 20:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Haha standardowo 0-1 postrzeganie swiata . Wymienilem kilka punktow nie tylko tor, ktory mial Waldek sponsorować :rotfl: , a szydera ze 100 mkw kostki brukowej za 100 zl w cenie material, transport i ułożenie
skoro wszystko jest mozliwe :rotfl: .Czy jednak nie wszystko ? To pytanie retoryczne ... :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 20:36 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mowiłem o 1m2 kostki ze wszystkim za 100zl , proponuję Ci wrocic do teamatu o kostce ;) i zrobić to co tak wszystkim doradzasz, czyli przeczytać ze zrozumieniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 21:14 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Nie umiesz czytac ze zrozumieniem i nie myslisz.
Łopatologicznie. Tor, ktory miał Waldek sponsorować :rotfl: to jedno. Drugie to nawiazanie do tego, ze wszystko jest mozliwe :rotfl: stad szyderczy przykład 100 mkw kostki brukowej za 100 zl w cenie material, transport i ułożenie ( wspomnialem juz o tym str 26 temat o putlerze , nie edytowałem wiec mozna sprawdzić).Trzecie, szurasz żebrząc o uwagę #foliarz #szur :]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 21:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
100m2 kostki za 100zl ze wszystkim jest jak najbardziej możliwe. Mało jest ogłoszeń, gdzie ktoś odda kostkę za darmo byle bym sobie ją rozebrał i zabrał? Kwestia poświecenia na to czasu i włożenia serca. Na upartego to znajdę Ci miejsce gdzie grunt jest odpowiedni, kupię 8 worków cementu - przemielę to glebogryzarką z podłożem i na to Ci ułożę samemu kostkę. Spokojnie pod auto osobowe starczy. Więc 100m2 kostki ze wszystkim za 100zl jak widzisz jest bardziej niz realne. Takie pryszcze to rozwiązuję z miejsca Reno ;) cos mocniejszego wymyśl.

Dwa to ja Waldka o sponsoring nie prosiłem, nie wciskaj tu mi głupot ;) proponowałem mu, ze jak chce to za tyle mogę mu zrobić, a nie prosił3m, żeby mi kasę na tor wyłożył :rotfl: Ty to dopiero opacznie wszystko odczytujesz, dokładnie tak jak na tym obrazku wszelkiej maści wyborcy pisu:

Obrazek

Weź się lepiej zapytaj jak ułożę 1000m2 kostki za 1zl, nie bądź cienias Reno ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 22:02 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
alduwiel napisał(a):
100m2 kostki za 100zl ze wszystkim jest jak najbardziej mozliwe. Mało jest ogłoszeń, gdzie ktos odda kostkę za darmo byle bym sobie ją rozebrał i zabrał? Kwestia poswiecenia na to czasu i wlozenia serca. Na upartego to znajde Ci miejsce gdzie grunt jest odpowiedni, kupię 8 workow cementu - przemielę to glebogryzarką z podłożem i na to Ci ułożę samemu kostkę. Spokojnie pod auto osobowe starczy. Więc 100m2 kostki ze wszystkim za 100zl jak widzisz jest bardziej niz realne. Takie pryszcze to rozwiązuję z miejsca Reno cos mocniejszego wymyśl.



Podałem szyderczy przykład 100 mkw kostki brukowej za 100 zl zaznaczając , ze w cenie material, transport i ułożenie i na nim poległeś. Transport bedzie kosztował więcej niz 100 zl , do tego cement itd. Nudzisz.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 22:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
W punkt https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4166232743

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 lipca 2022, 06:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mój drogi Reno wszystko BYŁO w cenie, ale sądziłem , ze już tak prostych rzeczy jak transport Ci wyjaśniać nie muszę. W każdym razie zrobię to dla Ciebie i Ci to rozpisze na drobne . Więc paliwo dostanę za free od np Małego zwyczajnie prosząc go , aby mi dał gdyż chcę udowodnić Tobie, ze jak się człowiek uprze to wszystko moze - kwestia czasu Reno ;)

Jakbyś mi nakazał robić to bez proszenia to bym podleciał na stację z kanistrem i szukał gdzie dystrybutor ma skopany mechanizm (trafia się czasem taki, ze po kropelce leci bez końca) i nakapałbym do pełna.

Jakbyś mi zabronił i użycia wadliwego , nieszczelnego mechanizmu w pompie przy dystrybutorze to bym latał po stacjach , rozwijał węże i zlewał resztki do baniaka tak, aby wreszcie uzbierało się tyle ile potrzeba na transport.

Jakbyś mi zabronił całkiem na stacje wchodzić to bym kostkę na plecach nosił, a gdybyś i to mi zabronił to bym inny sposób wymyślił bo wiara człowieka w coś w co wierzy całym sercem potrafi góry przenosić Reno :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 lipca 2022, 08:39 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
alduwiel napisał(a):
Mój drogi Reno wszystko BYŁO w cenie, ale sądziłem , ze już tak prostych rzeczy jak transport Ci wyjaśniać nie muszę. W każdym razie zrobię to dla Ciebie i Ci to rozpisze na drobne . Więc paliwo dostanę za free od np Małego zwyczajnie prosząc go , aby mi dał gdyż chcę udowodnić Tobie, ze jak się człowiek uprze to wszystko moze - kwestia czasu Reno ;)

Jakbyś mi nakazał robić to bez proszenia to bym podleciał na stację z kanistrem i szukał gdzie dystrybutor ma skopany mechanizm (trafia się czasem taki, ze po kropelce leci bez końca) i nakapałbym do pełna.

Jakbyś mi zabronił i użycia wadliwego , nieszczelnego mechanizmu w pompie przy dystrybutorze to bym latał po stacjach , rozwijał węże i zlewał resztki do baniaka tak, aby wreszcie uzbierało się tyle ile potrzeba na transport.

Jakbyś mi zabronił całkiem na stacje wchodzić to bym kostkę na plecach nosił, a gdybyś i to mi zabronił to bym inny sposób wymyślił bo wiara człowieka w coś w co wierzy całym sercem potrafi góry przenosić Reno :)



żebranie o paliwo za free/nakapanie do pełna/ rozwijanie wezy zlewajac resztki biegajac od stacji do stacji :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pajacujesz, jestes żałosny wiec madrzy ludzie ponad podzialami partyjnymi uwazaja ciebie za oderwanego od rzeczywistosci szura i foliarza, nie traktuja ciebie poważnie tym bardziej, ze jestes czlonkiem odklejonej korwinowej sekty :22:
Bez odbioru.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 lipca 2022, 08:51 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7012
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
ale to może tak przykład mądrtego ponad podziałami poproszę jestem ciekaw kto to niby jest


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 lipca 2022, 08:56 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Str 6 i cytat z Tuwima

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 lipca 2022, 12:44 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2705
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28/M54B22
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159139
jiGsaw napisał(a):


Szkoda że węgla nie da się dodrukować jak pieniędzy :rotfl: :rotfl: :rotfl: Choć uwierzyłbym że sasin to obiecał swojemu elektoratowi.

EDIT:

Obrazek

_________________
Obrazek

BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 lipca 2022, 15:35 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Gwiazdowski kolejny kabotyn, ktory jest za a nawet przeciw :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Załączniki:
gw1.jpg
gw1.jpg [ 53.69 KiB | Przeglądane 933 razy ]
gw2.jpg
gw2.jpg [ 54.11 KiB | Przeglądane 933 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 lipca 2022, 15:44 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Panowie:
Obrazek

Koniec :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 lipca 2022, 16:38 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7012
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
I to jest twoja mądrość ponad podziałami. Jaki ty jesteś mały czlowieczku spod napletka prezesa


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 lipca 2022, 16:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Słychac wycie, ujadanie , szczekanie sfrustrowanego, zakompleksionego, słabego psychicznie kryptogeja z ruskiej onucy konfederacji znakomicie :rotfl:. Codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 83 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL