BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 2 maja 2024, 08:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 22 maja 2021, 14:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
alduwiel, do dziś nie raczyłeś nawet pomierzyć porządnie g-powera, więc się nie wszystko się da :P

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 22 maja 2021, 15:45 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
alduwiel, wspominałeś, że cenisz sobie czas spędzony z rodziną. Owszem jest to ważne wiec spędzaj go jak najwiecej, dodatkowo w wolnej chwili przeczytaj "'Wywieranie wpływu na ludzi" Cialdiniego. Zrozumiesz jak jestes manipulowany i tym samym, po poznansku wprost, nie bedziesz blubrać i robić poruty . :D

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 22 maja 2021, 22:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ja jak zwykle oferuję tylko czerwoną pigułkę, akurat tak się złożyło, że jej kolor pasuje jak ulał to polityki naszego komuchowatego rządu, warto wspomnieć czym nas uraczyli, żeby realizować swoje utopijne, socjalusze postulaty.

OTO LISTA 45 PODWYŻEK PODATKÓW:
1. podatek bankowy, czyli od kredytów
2. podatek handlowy, czyli od zakupów
3. danina solidarnościowa
4. opłata emisyjna od paliw
5. opłata przejściowa
6. tzw. opłata mocowa za prąd
7. podatek „galeryjny" - początkowo od galerii handlowych i biurowców
8. następnie od wszelkich nieruchomości komercyjnych
9. w tym nawet od budynków z mieszkaniami na wynajem
10. opłata za wpis do rejestru BDO
11. opłata recyklingowa
12. podwyższenie i rozszerzenie zakresu obowiązywania opłaty recyklingowej
13. opłata denna od przystani
14. opłata wodna
15. opodatkowanie wkładów pieniężnych wnoszonych do firm
16. oraz przychodów z dziedziczonego majątku lub otrzymanego jako darowizna, którego nie będzie można już amortyzować
17. opłata jakościowa za badanie techniczne pojazdów
18. podwyżka VAT na wiele produktów spożywczych
19. utrzymanie wyższych stawek VAT do 8% i 23% do 31 grudnia 2018r.
20. a następnie na czas nieokreślony
21. podwyżka podatku akcyzowego o 10 proc. na alkohole
22. na wyroby tytoniowe
23. i na e-papierosy
24. podwyżka opłat za wywóz śmieci
25. zamrożenie progów PIT
26. likwidacja liniowego PIT dla przedsiębiorców których dochody roczne przekraczają 1 milion złotych
27. obniżenia do zera kwoty wolnej od podatku od wysokich zarobków
28. pozbawienie wiele grup podatników możliwości korzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów
29. likwidacja możliwość pomniejszania przychodów z działalności operacyjnej o koszty uzyskania przychodów kapitałowych
30. podatek deszczowy
31. zaostrzenie sposobu opodatkowania farm wiatrowych
32. zaostrzenie sposobu naliczania akcyzy od samochodów sprowadzanych z zagranicy
33. podwyżka opłaty paliwowej
34. podatek od serwisów VOD
35. podatek cukrowy
36. coroczna podwyżka składek ZUS
37. podwyżka opłaty OZE
38. podatek od tzw. małpek (czyli małych napojów alkoholowych)
39. podwyżka abonamentu RTV
40. podatek od przekształcenia spółek w celu skorzystania z estońskiego CIT, podatek wynosi 19 proc.
41. podatek od plastiku (unijny podatek, poparty przez premiera Morawieckiego na szczycie UE, naliczany jest od 1 stycznia)
42. Podwyżka opłat sądowych
43. ograniczenie ulgi abolicyjnej
44. podwójne opodatkowanie spółek komandytowych
45. podwyżka stawek maksymalnych opłat lokalnych; decyzją rządu zwiększone zostały maksymalne stawki podatków od nieruchomości, od środków transportu, od psa oraz od opłaty uzdrowiskowa i reklamowej.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 maja 2021, 11:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Lincoln napisał(a):
alduwiel, do dziś nie raczyłeś nawet pomierzyć porządnie g-powera, więc się nie wszystko się da :P


Jak to nie pomierzyłem? 7.3 raz za razem robi a 200 - 300 to by trzeba gdzies specjalnie pojechać bo tu w okolicy nie ma gdzie zabardzo.


Reno kladę swoje zycie na szali w zakladzie o to , ze jelsi myslisz ,ze mozesz coś zrobić lub jesli myslisz , ze nie mozesz to w obu wariantach masz rację. Kwestia Twojego podejscia zadecyduje o tym czy cos się da lub nie. Wszystko co jestes w stanie sobie wyobrazić ludzka ręka w końcu dokona Reno. Więc proszę Cię o ciut zaufania ;) ok?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 maja 2021, 13:47 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw, pkt 19 i 20 nie ma nic wspólnego z głośnym hasłem - podwyżki podatków. Nie baw się w kopiuj-wklej.
alduwiel, telefonem to możesz sobie dobrze pogodę sprawdzić..

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 maja 2021, 13:55 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 3254
Lokalizacja: ZIELONKA
Moje BMW: E92 M3
Kod silnika: S65
Garaż: e92 M3 DKG Schwarz 2 | BMW e36 318IS Alpinweiss | Porsche Macan S | Mini Countryman | Mazda MX-5 NB | Opel vivaro XD | Ford Connect XD
Lincoln napisał(a):
jiGsaw, pkt 19 i 20 nie ma nic wspólnego z głośnym hasłem - podwyżki podatków. Nie baw się w kopiuj-wklej.
alduwiel, telefonem to możesz sobie dobrze pogodę sprawdzić..


To jest argument, że jednak jest oki wszystko w tych propozycjach?

_________________

E46 M3 Alpinweiss III viewtopic.php?f=89&t=171180
BYŁO:
E92 335i Schwarz 2 IC turboworks + Charge Pipe Turboworks
367KM/541NM http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167595

e39 540iA SEDAN CANYONROT ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147863

e36 318is Coupe HELLROT MOTORSPORT INTERNATIONAL LIMITED EDITION ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=145412

e36 328i Coupe ALPINWEISS III
->> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141651[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 maja 2021, 16:03 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Obrazek



Przygłupy z konfederacji o rzekomych 45 podwyzkach podatków i opłat przez rząd pisaly już w styczniu 2021. Powtarza się schemat, że jedno zagadnienie rozbite na kilka punktów i liczba się zwiększa.
Oderwane od rzeczywistości kuce za swoje niepowodzenia wyborcze mają pretensje do pis i po , zamiast do błaznów ze swoich konfederacyjnych szeregów. :rotfl:
Nie rozwodząc się już nad tym, że odwiniaja rzad nawet wtedy gdy podatki podnosza samorządy.
Nie napiszą, że w 2018 r limit zastosowania 50 % kosztów uzyskania przychodów został podwyższony z 42k do 85k, jest to korzystne i dotyczy działalności :
1) twórczej w zakresie architektury, architektury wnętrz, architektury krajobrazu, urbanistyki, literatury pięknej, sztuk plastycznych, muzyki, fotografiki, twórczości audiowizualnej, programów komputerowych, choreografii, lutnictwa artystycznego, sztuki ludowej oraz dziennikarstwa;
2) badawczo-rozwojowej oraz naukowo-dydaktycznej;
3) artystycznej w dziedzinie sztuki aktorskiej i estradowej, reżyserii teatralnej i estradowej, sztuki tanecznej i cyrkowej oraz w dziedzinie dyrygentury, wokalistyki, instrumentalistyki, kostiumografii, scenografii;
4) w dziedzinie produkcji audiowizualnej reżyserów, scenarzystów, operatorów obrazu i dźwięku, montażystów, kaskaderów;
5) publicystycznej.


Kuce nie ogarniaja, że ‘’akwizytorzy i mirki handlarze’’ z konfederacji to populiści i demagodzy powiedza wszystko to co kuce chca usłyszeć. To sposób pozyskiwania zwolenników polegający na odwoływaniu się do ich emocji i na składaniu nierealnych obietnic. Jak z tym postulatem dobrowolnego zusu . Oznacza to zmniejszone wpływy i … przygłupy z konfederacji wprowadzają podatek celowy na emerytury i renty.
Zamiast placenia składki zus na emerytury i renty, obywatel zapłaci podatek celowy na emerytury i renty. :rotfl: .

Alduwiel nie jestem naiwny wiec wiem, ze program konfederacji to działanie obliczone na łatwy efekt po to żeby się nachapać i dorobić , szarpnąć państwowej kasy i tak jak Korwin, kręcić swój polityczny biznesik znajdując fanatyków. Grabie grabią do siebie ... https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... Id,4828737


Plankton polityczny jak ruch Palikota , nowoczesna Petru , Kukiz15, wiosna Biedronia, konfederacja. Teraz na horyzoncie Holownia, będa kolejne ''nowosci'' .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 maja 2021, 18:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Prawda w oczy kole. Nigdy nie było i już chyba nigdy nie będzie żadnej partii z tak betonowym i zaślepionym elektoratem jak PiS. Ludzie, którym nic się nie udaje gdy dostaną cokolwiek na koszt innych to będą stali za swoimi dobrodziejami murem choćby i tynk z niego się sypał, a gówna na łeb spadały.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 maja 2021, 19:46 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Obrazek

Uderze w stół, a nożyce się odezwą. Uzywajac dosadnego porownania, gdyby ‘’krul’’ oszczał i osrał fanatyków to byliby zaszczyceni spijajac i jedząc jego nektar i ambrozje. Kucom będzie łatwiej zyć, gdy zrozumieją, że konfederacja to nie są zbawcy narodu działający dla dobra publicznego. Wrecz odwrotnie czyli oni też zajmują się polityką dla własnych materialnych korzyści i wygodnego zycia za pieniadze podatników. Przykład z wprowadzeniem podatku celowego na emerytury i renty pokazuje, ze konfederacja przy niedoborze pieniędzy w budzecie, tak jak inne rządzące partie, w formie podatków ściagałaby brakujące pieniadze z obywateli.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 maja 2021, 19:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Koszt wyjścia z tego bagna jakiś ponieść trzeba... reszty to szkoda komentować.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 24 maja 2021, 09:57 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw napisał(a):
Prawda w oczy kole. Nigdy nie było i już chyba nigdy nie będzie żadnej partii z tak betonowym i zaślepionym elektoratem jak PiS. Ludzie, którym nic się nie udaje gdy dostaną cokolwiek na koszt innych to będą stali za swoimi dobrodziejami murem choćby i tynk z niego się sypał, a gówna na łeb spadały.
ogólnie to dobrze świadczy o piarowcach z PIS :) są mistrzami :). Jak widać nawet tu na forum ludzie nie chcą by podatki nazywać podatkami a opłatami, daninami itp. :)

renoraines napisał(a):
dodatkowo w wolnej chwili przeczytaj "'Wywieranie wpływu na ludzi" Cialdiniego.
Panie renoraines, czytałem wiele książek na temat manipulacji a już nie pamiętam czy też tą konkretną podana przez Pana.
Pytanie czy Pan nie uważa, ze też jest manipulowany. Odnoszę wrażenie, że nie przejrzał Pan rzetelnie informacji na temat których się Pan wypowiada odnośnie konfederacji i samego Korwina. Przed tym potokiem słów proponuję zajrzeć głębiej i poszukać też książki cytowane przez ludzi z Konfederacji wyżej pisałem.

renoraines napisał(a):
Przygłupy z konfederacji o rzekomych 45 podwyzkach podatków i opłat przez rząd pisaly już w styczniu 2021.
nazywanie czegoś co jest podatkiem opłatą dalej nie powoduje, że nie trzeba przelać pieniędzy do aparatu Państwowego. Dla mnie sama nazwa nie ma znaczenia a przelewana kasa jest faktem. OD 2022 będzie jeszcze wyższa dla wielu.

Co do Pana nazywania ludzi przygłupami to jak już pisałem są badania odnośnie IQ i wychodzi, ze najwyższy mają wyborcy Konfederacji. Popierana przez Pana renoraines opcja miłościwie nam panujących jest na 3 pozycji. Nie wiem jak Pan ja bym wolał do rządzenia dać tylko elity, ludzi co zrobią co trzeba a nie co chce lud.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 24 maja 2021, 13:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Towarzyszu Krzysztof wasze czytanie ksiazek mija się z celem ponieważ wy ponownie potwierdziliście, ze nie potraficie czytac ze zrozumieniem. :rotfl:

Jak na bezmyślnego kuca przystalo, łapiecie bzdury wypowiedziane przez przygłupów z konfederacji i pudrujecie ich idiotyzmy ...

Obrazek



Dlatego tez gdybyście wy towarzyszu Krzysztof potrafili czytac ze zrozumieniem wiedzielibyście, ze tak jak na poprzedniej stronie odniosłem się do słow wypowiedzianych wczesniej , tak również i na tej stronie odniosłem się do słów uzytych wczesniej.

To przygłupy z konfederacji na twitterze ( rzut ekranu zamieściłem wyzej ) użyły słow podatki i opłaty i do tego się odniosłem.
Jak na bezmyślnego kuca :rotfl: przysłalo pretensje macie do innych, zamiast do błaznów z konfederacyjnych szeregów w tym przypadku obsługujących twittera.

Nie ogarniacie również sedna

Cytuj:

Przygłupy z konfederacji o rzekomych 45 podwyzkach podatków i opłat przez rząd pisaly już w styczniu 2021. Powtarza się schemat, że jedno zagadnienie rozbite na kilka punktów i liczba się zwiększa.
Nie rozwodząc się już nad tym, że odwiniaja rzad nawet wtedy gdy podatki podnosza samorządy.
konfederacja przy niedoborze pieniędzy w budzecie, tak jak inne rządzące partie, w formie podatków ściagałaby brakujące pieniadze z obywateli.



W związku z powyższym aktualne są słowa dotyczace konfederacji ( nie ludzi w ogole w szerokim kontekscie, ale tych z konfederacji )

Nazwanie przygłupa z konfederacji przygłupem nie jest obrazaniem, a stwierdzeniem skoro ktos taki wierzy w niepłacenie podatkow, skladek, wyjscie z UE i NATO, sojusz z Rosją , odebranie praw wyborczych kobietom. Twierdzi ze nie ma gwałtu, gdy kobieta nie krzyczy. Twierdzi, ze na śpiocha można wykorzystac kobiete, bo skoro spi to nie protestuje. Bredzi o faszyzmie, totalitaryzmie, reżimie, dyktaturze, rozbiorach, matrixie, niewolnictwie, braku wolnosci. Jest przeciwny demokracji ponieważ ugrupowanie które popiera przegrało wybory, gdyby wygrało to demokracją byłaby dobra. Wszędzie widzi komuchów, lewaków i socjalistow także w Szwajcarii, która również wypłaca zasiłki na dzieci. Nie potrafi czytac ze zrozumieniem oraz nie potrafi odpowiedziec na pytanie

Cytuj:
W jakim państwie system podatkowo- gospodarczy proponowany przez konfederację działa z powodzeniem ?


Inteligentny konfederata to oksymoron taki jak sucha woda i kogos takiego IQ jest na niskim poziomie przysłowiowego kuca gimbusa, który uważa, że polityka i ekonomia sa zerojedynkowe. Taki idiota nawet nie ogarnia prostych liczb, ale pianę bije. :rotfl:


Osoby, które chcą wyjechac powinny to uczynić jak najszybciej. Gdy wejdą w życie tzw paszporty covidowe , nie będzie łatwo podróżować niezaszczepionym kucom i tym samym ich misterny plan podboju świata legnie w gruzach. :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Parafrazując klasyka:
Przygłupom z konfederacji kury szczac prowadzić, a nie politykę robić.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 24 maja 2021, 14:55 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
renoraines napisał(a):
Inteligentny konfederata to oksymoron taki jak sucha woda i kogos takiego IQ jest na niskim poziomie przysłowiowego kuca gimbusa, który uważa, że polityka i ekonomia sa zerojedynkowe. Taki idiota nawet nie ogarnia prostych liczb, ale pianę bije.
na IQ są potwierdzone badania więc to Pan powinien nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Do podatków służy nam matematyka i wszystko da się policzyć. Nie wiem jakie ma Pan doświadczenie w kwestii przychodów, obrotu, kosztów, zysku i podatków.

Sformowania jakie Pan stosuje są poniżej oczekiwanego prze zemnie poziomu do rozmowy. Zatem życzę wszystkiego dobrego.
Cieszę się, ze jestem w tej grupie która jednak rozumie coś tam więcej i jakoś sobie dzięki temu radzę.

Co do szczepień to pytanie na logikę:
skoro ktoś się boi to może się zaszczepić - po szczepionce wie, że jest bezpieczny to po co tak silnie chce zmusić pozostałych do szczepienia ? Jest Pan to w stanie wytłumaczyć ? Chociaż już wiem, ze nie chcę znać odpowiedzi pełnej zapewne inwektyw do różnych grup społecznych. Oczywiście z miłą chęcią może mnie Pan zaskoczyć.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 24 maja 2021, 15:38 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Róznica zdań jest naturalnym elementem dyskusji, to jedna grupa osob.

Do drugiej, uzywam jezyka odpowiedniego do waszego niskiego intelektualnego poziomu. Wy towarzyszu Krzysztof nie potraficie czytac ze zrozumieniem, widac to w roznych tematach , takze w tym na poprzedniej i bieżacej stronie. Chcieliście zabłysnąć podatkami i oplatami :rotfl: , a to slowa zacytowane z twittera konfederacyjnych przygłupów. Jak wam zrodlo nie pasuje tym gorzej dla zrodla . :rotfl: Nie mowcie o krolowej nauk matematyce skoro wy Krzysztof prostych liczb nie ogarniacie, czy to z listy czy 1000 zł w tą czy w tamtą. Uzywacie slow ktorych nie rozumiecie. Nie wiecie rowniez co to jest pragmatyzm.
Zamiast ujadać, weźcie się wy Krzysztof za robotę. Nie macie pieniedzy, zaróbcie. To wy jestescie kowalem własnego losu, wasze problemy to wasze problemy.
Jesteście wy Krzysztof w grupie tych, których cechą jest inteligencja bezobjawowa, oderwanie od rzeczywistosci, bicie piany spowodowane kompleksami nie tylko wyborczymi oraz zerojedynkowe pojmowanie świata.

Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 25 maja 2021, 06:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ten nasz skromniś, bardzo łatwo przyszło mu powiedzieć, że "ludzie mają [cenzura]ć za miskę ryżu". Miejmy nadzieję tylko, że dźwigną go choćby nawet za te papierowe wybory.

https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-oto- ... 365990816a

https://tvn24.pl/magazyn-tvn24/stowka-o ... m,178,3056

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 25 maja 2021, 06:38 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Panie renoraines, skoro uważa Pan, że język jest odpowiedni dla Pana poziomu to informuję, że dla mnie to nie jest odpowiedni poziom. Nie chce mi się tłumaczyć podstawy podstaw. Ogólnie to większość nigdy nie ma racji więc cieszę się, że jestem w mniejszości. Tu na forum jak widać mało kto się przyznaje do wielbienia miłościwie nam panujących więc kto wie może Pan ma rację bo jest Pan w mniejszości.
Używane przez Pana sformowania
renoraines napisał(a):
uzywam jezyka odpowiedniego do waszego niskiego intelektualnego poziomu
renoraines napisał(a):
towarzyszu Krzysztof
renoraines napisał(a):
konfederacyjnych przygłupów
te sformowania są w Pana oczach odpowiednie a jak wiemy każdy pisze przeważnie o sobie. Życzę powodzenia.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Ostatnio edytowano 25 maja 2021, 09:48 przez KKrzysztof, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 25 maja 2021, 07:31 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Taka prawda Reno , to co mówisz o innych bardzo dużo mówi o Tobie samym. Ciągle nam ubliżasz , a przecież mamy prawo myśleć inaczej niż Ty.






Lincoln napisał(a):
alduwiel, telefonem to możesz sobie dobrze pogodę sprawdzić..

Dragy mam kupione, chyba dobrze jedzie :)

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 25 maja 2021, 09:54 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Słychac wycie, znakomicie.

Wy towarzyszu Krzysztof nie potraficie czytac ze zrozumieniem , napisałem
renoraines napisał(a):

Róznica zdań jest naturalnym elementem dyskusji, to jedna grupa osob.

Do drugiej, uzywam jezyka odpowiedniego do waszego niskiego intelektualnego poziomu.

czyli ponowie potwierdziliście wy towarzyszu Krzysztof ,że nie potraficie czytac ze zrozumieniem, a to umiejętność z podstawówki . Kim wy jesteście?

Wyzej wspomniałem dlaczego nazwanie przygłupa z konfederacji przygłupem nie jest obrazaniem,a stwierdzeniem. Mozna to rozwinac.

1)Debil prostych liczb nie ogarnia, jak to powiedzial członek sekty korwina - to samo działa w drugą stronę, konfederata który nie ogarnia liczb, jest tez debilem.

2)500 + biora lewacy , komuchy, socjalisci - skoro 500+ bierze fanboy konfederacji to jest tez lewakiem towarzyszem

3)Krytykowanie demokracji bo przegrali wybory , gdyby wygrali demokracja byłaby dobra.

''Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy'' ( W pustyni i w puszczy Sienkiewicza)

4)Oderwanie od rzeczywistości , manipulacja inteligentnych bezobjawowo jak m.in. z tą wspomnianą wielokrotnie tu na forum i obecnie ‘’miską ryżu’’.
Nawet tvn24 wie ze to fakenews i przytacza rzeczywiste słowa Morawieckiego z nagrania u sowy https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/n ... 76952.html

Cytuj:
To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa, czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier****** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.


Morawiecki był przez lata prezesem banku zarabiającym miliony rocznie z premią wiec naturalne ze jest ... milionerem.

5)Teorie spiskowe z d*py - nad tym już rozpisywac się nie trzeba.


W związku z tym przygłup z konfederacji będzie zawsze ... przygłupem z konfederacji.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 25 maja 2021, 11:16 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
renoraines, pisałem Panu wcześniej, że to Pan nie zgłębił tematu odnośnie postulatów i Korwina i całej Konfederacji. Przekonać się nie da nikogo kto nie chce zdobyć więcej wiedzy.
renoraines napisał(a):
2)500 + biora lewacy , komuchy, socjalisci - skoro 500+ bierze fanboy konfederacji to jest tez lewakiem towarzyszem
też wielokrotnie Panu pisano, że dlaczego ktoś nie ma odbierać chociaż części swoich podatków nie rozumiem tu zdziwienia. Może Pan ma tak lekkie podejście do swoich pieniędzy. Ludzie mający wiedzę mają świadomość ile to wysyłają swoich pieniędzy do Państwa. Jeżeli Pan tak łatwo oddaje swoje zarobione pieniądze i nie widzi w tym problemu to Pana sprawa ja swoje pieniądze szanuję bo muszę na nie pracować.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 25 maja 2021, 11:25 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
:rotfl: :rotfl: :rotfl: obraz wart wiecej niz 1000 słów

renoraines napisał(a):
Towarzyszu Krzysztof

Jak na bezmyślnego kuca przystalo, łapiecie bzdury wypowiedziane przez przygłupów z konfederacji i pudrujecie ich idiotyzmy ...

Obrazek


Ignorant i dyletant z sekty korwina nie bierze pod uwage, ze ktoś kto nie chce stracić swojego jedynego głosu, głosuje za 500 + wlasnie po to zeby odebrac częsc wpłaconych do systemu pieniedzy. Do tego głosuje w pakiecie na zablokowanie napływu imigrantów oraz na zablokowanie indoktrynacji lgbt w szkołach.

pragmatyzm
«postawa polegająca na realistycznej ocenie rzeczywistości i podejmowaniu jedynie takich działań, które gwarantują skuteczność»

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 89 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL