BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 15:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 września 2022, 08:51 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
Waldek zamówiłeś już Purosangue?

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 września 2022, 16:32 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 49
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: M8 F92
Kolega JiGsaw zapytał mnie: Tylko dlaczego mieszasz w to Konfederację?! Która nigdy nie rządziła, a jako jedyna chce zerwać z socjalizmem, który krytykujesz. Albo konfederacja albo kontynuacja.


Dlatego ze w wielu kwestiach głosują razem z pisem, zwłaszcza pseudonarodowa odnoga. Ja bym na Twoim miejscu nie pokladał w nich żadnych nadziei. Zreszta aktywna część ludności nadwiślańskiej, która uczestniczy w wyborach, chce socjalizmu z ludzka twarzą. Trochę im to Kaczyński zapewnił rozdając pare wydrukowanych groszy. Kościół tez się do tego przyczynił. Oni wszyscy chcieli socjalizmu z ludzka twarzą, łącznie z Karolem Wojtyła. Podsumowując może się tak zdarzyć ze ten trend socjalistyczny dalej będzie kontynuowany przez nowa administracje, która się wyłoni po wyborach.  


O Reno nie będę się rozpisywal bo w ogóle się nie odniósł i po prostu mało rozumie z otaczającego go świata. Za dużo czyta gazety polskiej i ogląda telewizji, a naczelny pedał którego kocha - nie rozumie co to dochód a co przychód. Miesza się wszystko staremu dziadowi zoliborskiemu bo w swoim życiu ani jednego dnia nie przepracował. Mamusia mu wszystko załatwiła.
Zwolennik państwa opiekuńczego. Na etacie. Panstwo ma zapewnić mu byt i dopłaty i bezpłatną służbę zdrowia, emeryturę i jeszcze w dodatku patriota-idiota.


Jedyne co zostaje to skupić się na własnej pracy i osiągać z tego korzyści, a nie pisać tysiące powtarzających się postów jak użytkownik Reno. Z tego milionów nie będzie. 


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 września 2022, 17:18 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Tubylec napisał(a):
O Reno nie będę się rozpisywal bo w ogóle się nie odniósł

:rotfl: hahaha ciag dalszy frustracji zakompleksionego uzytkownika tubylec :22: ,który żebrze o uwagę . Słychać jego debilne wycie znakomicie #beka :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 września 2022, 18:06 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Zostawię trochę nuty.




_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 września 2022, 18:40 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
Kyokushin napisał(a):
Zostawię trochę nuty.

Kyo to ja jeszcze dorzucę pełną wersję ;)



Znacząco poprawia humor jadąc w korku :P

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 września 2022, 20:02 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23102
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
To jest zdecydowanie najlepsze ;)



Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 września 2022, 11:58 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Tubylec, też jak jiGsaw, wielokrotnie oglądałem statystyki głosowania i raczej Konfederacja jest w opozycji do wszystkich. Szczególnie w ustawach wprost szkodzącym obywatelom.

Obecnie będzie pewnie głosowane podwyżka pensji minimalnej tu szkoda, ze lud nie rozumie, że o tyle co podniosą pensję minimalną o tyle spadają zarobki każdego co zarabia więcej. Prosty mechanizm jak każdemu damy 100 pln to znaczy, że nikt nic nie dostał.
Lud dla własnego dobra nie powinien chcieć móc decydować o gospodarce i polityce. Niestety mamy demokracośam :)

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 września 2022, 18:08 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Pan Mateusz Morawiecki na kongresie Ekonomicznym w Karpaczu powiedział, że podniesienie pensji o 20% to będzie jak w Turcji czyli hiper inflacja :) rozumiem, że pisze Pan właśnie o nim ?

Co i tak faktu nie zmienia jak podniesiemy najniższą krajową o 200 pln to tak jak by każdemu co zarabia więcej niż najniższa krajowa zabrać 200 pln. Ekonomia wg pis to właśnie się dzieje teraz czyli drożyzna, inflacja, i problemy z surowcami. Takie są fakty a obrażanie innych to tak samo domena pisiorów. Obojętnie co napiszemy Pan nie jest w stanie tego pojąć ani się do tego odnieść.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 września 2022, 19:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Napisałem wprost o mądrych ludziach ponad podziałami partyjnymi, którzy rozumieją sedno sprawy. Wspomniałem również o tumanach z konfederacji, którzy nie rozumieją ponieważ są analfabetami ekonomicznymi. I któż to zareagował?

Zatem łopatologicznie , płaca minimalna to wskaźnik ekonomiczny zależny od inflacji oraz PKB, a podniesienie płacy minimalnej wynika z obowiązującego prawa, jest uregulowane ustawowo. Taki jest stan faktyczny, którego nie pojmuje niewyedukowana ekonomicznie tłuszcza.

Opisanie realiów (z definicji słownika pwn realia «istniejące fakty, okoliczności lub zjawiska) to nie obrażanie, a przedstawienie stanu faktycznego.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 września 2022, 19:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Co nie zmienia faktów, że to wymysł kretyński cala ta płaca minimalna, już szczytem debilizmu są te przepisy dotyczące rewaloryzacji itp. itd. oraz to, że tobie bardzo daleko do osoby ponad podziałami partyjnymi... hipokryzja? Czy jakieś problemy tożsamościowe, czy poznawcze?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 września 2022, 19:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Cytat z Tuwima aktualny.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 września 2022, 20:09 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
Reno, tak piszesz, że każdy jest kowalem własnego losu, że jesteśmy nieudacznikami, czyli dążysz do tego, że jesteś wzorem do naśladowania. Powiem Ci stary, że jakbym miał sobie Ciebie stawiać za wzór, to daleko bym nie zaszedł. :rotfl:

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 września 2022, 21:52 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
:rotfl: :rotfl: :rotfl: hahaha zasadna klasyfikacja:

madrzy ludzi ponad podziałami partyjnymi
vs
głupcy zbieżnosc z wyborcami konfederacji nieprzypadkowa.

Czytanie ze zrozumieniem bez dopowiadania sobie czyli bez urojen to minimum jakiego wymagam, gdy ktos się do mnie zwraca. Dotyczy to również rosta.

Łopatologicznie (sjp PWN łopatologia pot. «wytłumaczenie czegoś w sposób bardzo prosty, zrozumiały nawet dla osób słabo rozgarniętych) : każdy jest kowalem swojego losu , a kto ma "fach’’ ten nie ujada, gdyz doskonale wie, ze zarobi na siebie i rodzine.

Dokąd zaszedł tuz intelektu rost #szydera :rotfl: , ten fanboy korwina i stonogi, wszyscy wiemy ponieważ zostaliśmy o tym przez niego poinformowani hahaha.

Rost napisał(a):
Pie..ole te maski... dziś 3 godziny spędzone w tym czymś, i mam problemy z oddychaniem. Nie dziwię się, że ludzie padają jak muchy. Dodam, że maseczka oryginalna Pepe Jeans za "jedyne" 79 zł.

Otrzymał odpowiedz
DamianTra napisał(a):
Rost... a w kapielowkach na codzien chodzisz? Zaloz prosze choc na jeden, intensywny dzien kapielowki zamiast bawelnianej bielizny.

:rotfl:

Od siebie dodam, w ten sposób wykorzystując słowa rosta (nie tylko w temacie maseczek) można go orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac on oraz pozostali odklejeni czlonkowie idiotycznej korwinowej sekty nie są wymagającymi przeciwnikami, a takimi z najniższej półki. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 16 września 2022, 06:34 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Rost, tu nawet nie ma mowy o zaszedł :) raczej by się cofnął :)

Panie renoraines, pisze ban bzdury i je non stop powiela. Nie ma Pan pojęcie o biznesie, ekonomi i gospodarce. Jeżeli zarabia Pan najniższą krajową to podniosą ją Panu za czym pójdzie wyższa inflacja i Pana podwyżka będzie na minus. Jeżeli zarabia Pan więcej niż najniższa krajowa to o tyle co ją podniosą Panu zmaleją przychody. Tu nie trzeba wiedzy ekonomicznej tak po prostu jest i tyle.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 16 września 2022, 09:00 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki. :rotfl:

Napisałem wprost o mądrych ludziach ponad podziałami partyjnymi, którzy rozumieją sedno sprawy.Wspomniałem również o tumanach z konfederacji, którzy nie rozumieją ponieważ są analfabetami niepotrafiącymi czytac ze zrozumieniem.I któż to zareagował? 
k jak krzysztof, ktory nadal nie potrafi czytac ze zrozumieniem,nie potrafi weryfikować faktow, nie mysli samodzielnie oraz nie wie czym są logika i merytoryka. Na niczym sie nie zna wiec bije pianę. Postrzegajac swiat 0-1 notorycznie sie kompromituje. To bezmyslny akwizytor konfedeszurii oraz nie tylko ekonomiczny  dyletant czyli z definicji czlowiek zajmujący się jakąś dziedziną albo wypowiadajacy się o niej bez fachowej wiedzy lub odpowiedniego przygotowania #kuc :22:

Zatem jeszcze raz łopatologicznie.Placa minimalna to wskaźnik ekonomiczny zależny od inflacji oraz PKB, a podniesienie płacy minimalnej wynika z obowiązującego prawa, jest uregulowane ustawowo. Taki jest stan faktyczny, którego nie pojmuje niewyedukowana ekonomicznie odklejona konfederacyjna tłuszcza.

Odklejona czyli z definicji odrzucająca przyjęte normy społeczne, badania naukowe, majaca awersję do zmiany swoich poglądów, które uniemożliwiają jej pogodzenie się z faktycznym stanem rzeczy. :]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 16 września 2022, 15:45 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
https://www.facebook.com/stopkorkompl/p ... CZNGUjMMpl

A tu możecie zobaczyć, który skurczybyk lub skurczybyczka, Wam mandaty podniosła do najwyższych na świecie
https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent ... sowania=84


Załączniki:
BAT.jpg
BAT.jpg [ 868.34 KiB | Przeglądane 1472 razy ]

_________________
Obrazek
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 września 2022, 17:45 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
renoraines napisał(a):
Codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki. :rotfl:

Napisałem wprost o mądrych ludziach ponad podziałami partyjnymi, którzy rozumieją sedno sprawy.Wspomniałem również o tumanach z konfederacji, którzy nie rozumieją ponieważ są analfabetami niepotrafiącymi czytac ze zrozumieniem.I któż to zareagował? 
k jak krzysztof, ktory nadal nie potrafi czytac ze zrozumieniem,nie potrafi weryfikować faktow, nie mysli samodzielnie oraz nie wie czym są logika i merytoryka. Na niczym sie nie zna wiec bije pianę. Postrzegajac swiat 0-1 notorycznie sie kompromituje. To bezmyslny akwizytor konfedeszurii oraz nie tylko ekonomiczny  dyletant czyli z definicji czlowiek zajmujący się jakąś dziedziną albo wypowiadajacy się o niej bez fachowej wiedzy lub odpowiedniego przygotowania #kuc :22:

Zatem jeszcze raz łopatologicznie.Placa minimalna to wskaźnik ekonomiczny zależny od inflacji oraz PKB, a podniesienie płacy minimalnej wynika z obowiązującego prawa, jest uregulowane ustawowo. Taki jest stan faktyczny, którego nie pojmuje niewyedukowana ekonomicznie odklejona konfederacyjna tłuszcza.

Odklejona czyli z definicji odrzucająca przyjęte normy społeczne, badania naukowe, majaca awersję do zmiany swoich poglądów, które uniemożliwiają jej pogodzenie się z faktycznym stanem rzeczy. :]


_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 września 2022, 18:08 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
:rotfl: :rotfl: :rotfl: kolejna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki. Wielokrotnie wspominalem, ze tłuszcza a,j,k,r,z (r jak rost ) nie ma do mnie pisać. Oni zamiast czytac ze zrozumieniem (wyzej rowniez to zaznaczyłem), przyjąć do wiadomości i zamilknąć, wolą śmiecić swoimi idiotyzmami szurajac po dnie. Pretensje mogą mieć tylko do siebie, gdy w odpowiedzi dobitnie ich skomentuje. :]

Moj post z 16.09, w miedzyczasie rost pisal w innych tematach i dziś po 2 dniach dał głos potwierdzajac, ze ma ... nieprzerwanie trwajacy bol buahahahaha oraz, ze nadal działa jak wyhaczyć leszcza ... zanecic, zarzucic zestaw, poczekać aż łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody. Znakomicie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 września 2022, 05:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
https://www.facebook.com/10403381816254 ... l/?app=fbl

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 21 września 2022, 21:04 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
Jarek "radzi" jak żyć...

https://businessinsider.com.pl/gospodar ... on/mgvwyrd

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL