BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 17:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 1 czerwca 2021, 16:55 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Panie renoraines, na pewno przeczytał Pan to co wyżej samemu napisał :) cóż :)
podpowiadałem Panu książki w różnych tematach. Proponuję zajrzeć na strony Konfederacji może na ich funepage i samemu przeczytać co mają do zaoferowania niż przytaczać wiedzę już przeanalizowaną przez kogoś kto miał cel wywrzeć wpływ na Pana.

Co Panu szkodzi, ja często zaglądam na fora czy też facebook pisu i innych by zobaczyć o czym mówią tak na prawdę. Ostatni pomysł to wydłużenie ojcowskiego nazwany prezentem od nich dla nas. Ciekawe kto za to zapłaci. Ja znam odpowiedź pytanie czy tą odpowiedź zna Pan.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 1 czerwca 2021, 17:59 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Wy towarzyszu Krzysztof

Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 1 czerwca 2021, 20:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Pisowcy chcą dokładać teraz do wkładu własnego na kredyt... bo mieszkania drogie. :rotfl:

A zatem policzmy i wyciągnijmy oczywiste wnioski - jeżeli kredyt jest na 30 lat i są kredyty na 10% wkładzie to jakim kredytobiorcą jest ktoś kto nie potrafi się ogarnąć, zacisnąć pasa i uzbierać odpowiedniej kwoty wkładu własnego przez 3 lata co stanowi 10% z 30 lat? Żadnym. A przecież taki kredyt będzie droższy, więc rata wyższa niż to co trzeba by co miesiąc przez 3 lata odkładać. Później ci ludzie pobankrutują, wzrost stóp procentowych przyciśnie im ostry jak brzytwa nóż do gardła. Jak rozumiem później będziemy się składać w podatkach na umarzanie tych kredytów, a mieszkania przekształcać w socjalne? Kto powiedział, że każdego musi być stać na własne mieszkanie? I to może jeszcze w dużym mieście? W centrum? Z windą, halą garażową i w wysokim standardzie. Precz z komuną!

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 2 czerwca 2021, 08:12 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
jiGsaw napisał(a):
Pisowcy chcą dokładać teraz do wkładu własnego na kredyt... bo mieszkania drogie. :rotfl:


Dokładać pieniędzmi, które cały czas dodrukowują, a przez których ilość, rośnie również inflacja i ceny mieszkań? Hmmm logic as fu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 2 czerwca 2021, 08:21 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
KEMN1 napisał(a):
Dokładać pieniędzmi, które cały czas dodrukowują, a przez których ilość, rośnie również inflacja i ceny mieszkań? Hmmm logic as fu...

Kiedyś zadałem sobie takie same pytanie... Pewnie już wiesz dokąd mnie zaprowadziły moje poszukiwania przyczyny takiego stanu rzeczy ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 czerwca 2021, 07:29 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
grabolek363 napisał(a):

To jest argument, że jednak jest oki wszystko w tych propozycjach?


Nie jest OK, ale jak można nazwać podwyższaniem opłat, "operacje" która nic nie podwyższyła? Zapewne jakby się zagłębić to jeszcze parę punktów by wypadło z tego wielkiego "wała" i by nie można tak głośno "krzyczeć". Ja najbardziej odczułem natrętną reklamę wchodząc na bmw-sport...


jiGsaw napisał(a):
Krzysztof - Jan „Bestia z Wadowic” Paweł II niestety tez był umoczony i przerywał krytykę kapitalistycznego USA w momencie gdy zaczynały dźwięczyć monety sypane do tac pośród tłumów.


Oooo, to jest to. Mój dalszy wujek, prawdziwy komunista, z przynależnością do partii, 2-3 dekady temu też tak o Papieżu mówił, też dzieci były dla niego bachorami, a kobiety bez głosu i decyzyjności do garów, podobnie podniecał się rozwojem nrd, rosji i chin, gdzie miał okazje bywać :rotfl: Ale szacunek dla niego nie istniał, teraz pewnie z dobie internetu by mógł poczuć się lepiej zza klawiatury :rotfl:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 czerwca 2021, 09:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):


jiGsaw napisał(a):
Krzysztof - Jan „Bestia z Wadowic” Paweł II niestety tez był umoczony i przerywał krytykę kapitalistycznego USA w momencie gdy zaczynały dźwięczyć monety sypane do tac pośród tłumów.


Oooo, to jest to. Mój dalszy wujek, prawdziwy komunista, z przynależnością do partii, 2-3 dekady temu też tak o Papieżu mówił, też dzieci były dla niego bachorami, a kobiety bez głosu i decyzyjności do garów, podobnie podniecał się rozwojem nrd, rosji i chin, gdzie miał okazje bywać :rotfl: Ale szacunek dla niego nie istniał, teraz pewnie z dobie internetu by mógł poczuć się lepiej zza klawiatury :rotfl:


A mój krewny chwalił JP2, po czym stworzył i wypuścił w świat wirusa EBOLI.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Także nie wiem co chciałeś przekazać, ale wszyscy jesteśmy wdzięczni za tę moc argumentów.
Abstrahując już od antykapitalistycznych zapędów - przydomek „Bestia” wziął się z tego, że dawał ciche przyzwolenie na pedofilię wśród kleru, poczytaj o tym, bo to głośna sprawa swego czasu była.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 czerwca 2021, 16:54 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2705
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28/M54B22
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159139
jiGsaw napisał(a):
o jakim kredytobiorcą jest ktoś kto nie potrafi się ogarnąć, zacisnąć pasa i uzbierać odpowiedniej kwoty wkładu własnego przez 3 lata co stanowi 10% z 30 lat? Żadnym.


Zbieranie na wkład własny to najgorszy okres. Masz określony budżet i z niego:
-kasa na życie, auto itp
-kasa na wynajem mieszkania(spłata raty kredytu czyjegoś)
-kasa na własne mieszkanie/dom(odkładanie na wkład własny)

Słaby okres bo masz jakby dwa kredyty na raz. Dopiero jak zamieszkasz w swoim to finanse się luzują. Kwestia jak duży kredyt, jak duże mieszkanie wynajmujesz itd.
Jednak powiem, jest do ogarnięcia ;)

_________________
Obrazek

BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 czerwca 2021, 18:02 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 3254
Lokalizacja: ZIELONKA
Moje BMW: E92 M3
Kod silnika: S65
Garaż: e92 M3 DKG Schwarz 2 | BMW e36 318IS Alpinweiss | Porsche Macan S | Mini Countryman | Mazda MX-5 NB | Opel vivaro XD | Ford Connect XD
Mieszkanie500+/- nie wypaliło bo jak mogło?
Zlikwidowali bałwany MDM (bo projekt opozycji) teraz wracają do tego, tylko nazwa zmieniona...
Pewnie nawet w BGK nie zdołali usunąć wszystkich papierów, tylko nazwę zmienią i gotowiec.
Akurat dla mnie to dobrze, bo pracuję głównie w mieszkaniówce.

W Wieku 25lat obecny już nierząd dołożył mi właśnie te 10% na mieszkanie w Wawie(program poprzedników wygaszany potem), miałem wolny hajs na rzeczy których nie obejmował program i trzeba było za gotówkę, czyli na miejsca postojowe, dużą komórkę, jakiś remont i aranżację.
Potem mieszkanie sprzedałem ze sporym zyskiem po ok 3 latach i wspominam mega dobrze ten program, aczkolwiek był pełen absurdów typu limity za m2, które były nie do spełnienia praktycznie w każdej dzielnicy Warszawy, a już poza nią spadały do jakiś śmiesznych wartości.... Obecnie mówią o limitach, ale nie zrobią aż tak, bo inflacja tak galopuje, że głowa mała.

_________________

E46 M3 Alpinweiss III viewtopic.php?f=89&t=171180
BYŁO:
E92 335i Schwarz 2 IC turboworks + Charge Pipe Turboworks
367KM/541NM http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167595

e39 540iA SEDAN CANYONROT ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147863

e36 318is Coupe HELLROT MOTORSPORT INTERNATIONAL LIMITED EDITION ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=145412

e36 328i Coupe ALPINWEISS III
->> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141651[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 czerwca 2021, 11:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Ropa drożeje co jest zauważalne w porównaniu z ubiegłym rokiem z wiadomych powodów, a wyższe koszty transportu przekładaja się też na wyższe ceny w sklepach. Ale julki, oskarki , janusze, brajanki tego nie wiedzą, oni tankują zawsze za przysłowiowe 5 dych . :rotfl:

Gruntow w dobrej lokalizacji coraz mniej, takie nieruchomosci drożeją to pozostałe z rynku pierwotnego i wtornego również. Do tego wzrost kosztów budowy i zwiekszone zainteresowanie klientów. Na lokacie nie ma sensu trzymac kasy, lepiej ją zainwestować w mieszkanie. Prawa rynku, podaz, popyt itd.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 czerwca 2021, 12:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Rząd rozwalił gospodarkę, inflacja szaleje, stopy niskie, to ludzie uciekają m.in. w nieruchy. Tłuszcza pisowska na niczym innym i tak się nie zna, a giełda polska to cyrk.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 czerwca 2021, 13:31 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Uderze w stół, a nozyce się odezwą :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Cytuj:
Obrazek

Stały polityczny patent janusza. Raz na jakiś czas nabrać jakiś kucy, którzy na niego zagłosują, szarpnąć trochę państwowej kasy i tak się kręci swój polityczny biznesik od 30 lat ciągle znajdując frajerów.

Skąd konfederacja weźmie pieniadze na realizację postulatów?
Jak to skąd. W styczniu obniżasz podatki, do czerwca wszystkie światowe firmy przenoszą się do Polski, a pod koniec roku jak zamykasz budżet to już nie wiesz czy te wszystkie nadwyżki budżetowe przeznaczyć na broń nuklearną czy na podbój galaktyki. Tak działa świat jak ma się 12 lat.

Naiwna jest wiara w to, że oni to wprowadza i że to jest tak proste i że to po prostu łatwo zadziała. Dzień dobry nie ma Zusu, podatek 0% pitu, silne armia super służba zdrowia witaj w wielkiej Polsce

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 czerwca 2021, 17:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
To jest śmieszne, że ten stolec jaki mamy zawdzięczamy lewicy pisowskiej, a Ty ciagle bredzisz o Konfederacji, która na nic wpływu nie ma realnego. :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 czerwca 2021, 17:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Smieszne jest to ze bezgranicznie ufasz przygłupowi januszowi z konfederacji, który powie wszystko co szury i foliarze chcą usłyszeć, a przez ból d*py oraz brak instynktu samozachowawczego, ty i tobie podobni regularnie łapiecie się na
Cytuj:

Jak złapać leszcza? Zanęcić, zarzucić zestaw, poczekac az łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody

Tacy madrzy , odkryli swiatowe spiski, znaja rzadowe zagrywki , głupi nie sa, ograc się nie dadzą . Przychodzi reno rzuca im kość , a ci się biją który pierwszy podniesie. I tak w każdym temacie .
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 czerwca 2021, 18:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Nie ufam bezgranicznie. Po prostu zgadzam się gdy ktoś głosi prawdę. A że JKM ma to w zwyczaju to Twój ból, nie mój.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 czerwca 2021, 21:41 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):
A mój krewny chwalił JP2, po czym stworzył i wypuścił w świat wirusa EBOLI.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Także nie wiem co chciałeś przekazać, ale wszyscy jesteśmy wdzięczni za tę moc argumentów.
Abstrahując już od antykapitalistycznych zapędów - przydomek „Bestia” wziął się z tego, że dawał ciche przyzwolenie na pedofilię wśród kleru, poczytaj o tym, bo to głośna sprawa swego czasu była.


Wypisz, wymaluj - jak stary komuch się zachowujesz. Względem dzieci, kobiet, autorytetów. Po śmierci to zwyczajnie wstyd wytykać takie bzdury, za życia kiedy była okazja nikt nie miał odwagi wprost nic napisać.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 czerwca 2021, 12:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
A mój krewny chwalił JP2, po czym stworzył i wypuścił w świat wirusa EBOLI.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Także nie wiem co chciałeś przekazać, ale wszyscy jesteśmy wdzięczni za tę moc argumentów.
Abstrahując już od antykapitalistycznych zapędów - przydomek „Bestia” wziął się z tego, że dawał ciche przyzwolenie na pedofilię wśród kleru, poczytaj o tym, bo to głośna sprawa swego czasu była.


Wypisz, wymaluj - jak stary komuch się zachowujesz. Względem dzieci, kobiet, autorytetów. Po śmierci to zwyczajnie wstyd wytykać takie bzdury, za życia kiedy była okazja nikt nie miał odwagi wprost nic napisać.


Jak zmarł to ja, drogi Przemku, byłem dzieciakiem. Już wtedy wiedziałem czym pachnie ten cały KK. Wiesz, generalnie zazwyczaj często jest tak, że pewne rzeczy wychodzą na jaw długo po śmierci. Pewnie głównie dlatego, że żyjący robi co w swojej mocy aby coś złego nie wyszło za jego życia. W tym przypadku powody były szczególnie poważne, więc i mnie to wcale nie dziwi, iż nic nie wynikło. Z resztą ludziom też dopiero się oczy otwierają na wiele spraw.

Lincoln napisał(a):
Wypisz, wymaluj - jak stary komuch się zachowujesz. Względem dzieci, kobiet, autorytetów.


No chyba jednak nie. Widać prawda w oczy kole. Cóż - jaki kraj takie autorytety. Dla mnie największy autorytet JP2 zdobył tutaj:


_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 8 czerwca 2021, 07:11 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw napisał(a):
To jest śmieszne, że ten stolec jaki mamy zawdzięczamy lewicy pisowskiej, a Ty ciagle bredzisz o Konfederacji, która na nic wpływu nie ma realnego.
po wpisach Pana renoraines, widać wyraźnie, że nie przeczytał nic z tego co oferuje konfederacja. A jak przeczytał to nie pojął.
A fakt to śmieszne, że on tak warczy na Konfederację a przecież ich jest tylko 11. Na szczęście, ze są bo ich wypowiedzi są przeważnie bardzo merytoryczne. Nie widać tam bicia piany. To widać też po sondażach idą do góry. U mnie grono popierających obecnie miłościwie nam panujących zmienia swoje poparcie własnie na Konfederację. Ich obietnice to realnie potrzebne zmiany dla każdego co chodzi do pracy i coś robi. Natomiast jak ktoś jest leń i nierób to nie powinien ich popierać :)

by ktoś tego nie odebrał, ze jest leń i nierób jak popiera kogoś innego niż konfederacja. Po prostu ich program jest uczciwy dla ludzi budujących wspólne dobro.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 8 czerwca 2021, 09:16 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
grabolek363 napisał(a):
W Wieku 25lat obecny już nierząd dołożył mi właśnie te 10% na mieszkanie w Wawie(program poprzedników wygaszany potem), miałem wolny hajs na rzeczy których nie obejmował program i trzeba było za gotówkę, czyli na miejsca postojowe, dużą komórkę, jakiś remont i aranżację.
Potem mieszkanie sprzedałem ze sporym zyskiem po ok 3 latach i wspominam mega dobrze ten program, aczkolwiek był pełen absurdów typu limity za m2, które były nie do spełnienia praktycznie w każdej dzielnicy Warszawy, a już poza nią spadały do jakiś śmiesznych wartości.... Obecnie mówią o limitach, ale nie zrobią aż tak, bo inflacja tak galopuje, że głowa mała.


Zgadza się, część wartości mieszkania trzeba było przerzucać na garaż, komórkę, żeby cena/m2 złapała się w limit. Ciekawi mnie tylko jak sprzedałeś po 3 latach mieszkanie MDM, bo kluczowym warunkiem było trzymanie mieszkania przez 5 lat i to był chyba warunek ogólny w całej Polsce, żeby nie stracić tego dofinansowania, chyba, że się po prostu zrzekłeś dopłaty.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 8 czerwca 2021, 09:29 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Wy towarzyszu Krzysztof

Obrazek



‐‐-----‐----
Mentalnosc przyglupow z konfederacji, sa za wolnoscia pod warunkiem ze podziela sie ich oderwane od rzeczywistości poglady :rotfl: :rotfl: :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL