BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 13:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 stycznia 2022, 17:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Teraz to już chyba czasy naśmiewania się z ich wyborców się skończyły. Tym ludziom należy głęboko współczuć i aż robi się przykro na samą myśl jak bardzo nieszczęśliwe są to osoby. Obecnie to już należy się spodziewać, że popiera ich tylko największe ubóstwo tak intelektualne lub materialne i tego typu desperaci. To przykre, bo widać, że wciąż to spory odsetek narodu polskiego co świadczy dobitnie o tym, że polska inteligencja została przetrzebiona. Jedyny pozytywny efekt uboczny przestępczej działalności partii rządzącej jest taki, że co rozsądniejszy elektorat, który był w stanie przejrzeć na oczy i przyznać się do pomyłki, odpływa do konfederacji.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 11 stycznia 2022, 17:39 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 stycznia 2022, 17:20 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
PiS jest już połową jabłka, jak już będzie ogryzkiem to będzie to początek ich końca.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 stycznia 2022, 17:24 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
grabolek363 napisał(a):
renoraines napisał(a):
Kiedy na temat nowego ładu wypowie sie autorytet szurow, prawomocnie skazany oszust wyłudzający nieruchomosci na miliony i przegrywajacy w kasynie pieniądze fundacji charytatywnej? To ten ktory uciekl z Polski, ubiegał sie o azyl w Holandii, ale biorac pod uwage zarzuty sad holenderski nakazal jego ekstradycje do Polski i Stonoga siedzi.


A propos J.D.
Obrazek

:rotfl:


Jakie ma znaczenie kto się wypowiada ? Skoro obiektywnie jest to totalne gówno i kolejna zmiana na niekorzyść dla tych ludzi, którym się jeszcze chce w tym antyludzkim Państwie. Może to nawet kononowicz powiedzieć.


0-1 postrzeganie swiata. Przypomina się tępa propaganda konfederacyjnego Pejo z 8 stycznia na twitterze, gdzie pisał ze pizzeria w Lublinie zbankrutowała. Szurską narracje podchwyciły kuce do czasu, gdy pojawili się lokalsi i wspomnieli , ze właściciel tej pizzerii to znany kombinator i oszust, który mimo ze przytulil milion z tarczy, nie wypłacał wynagrodzen pracownikom.

Jeden reaguje na ogolne uwagi o głupcach, drugi wierząc w niepłacenie podatkow, skladek i paliwo po 3 zł reaguje na uwagi o bezmyślnych kucach, a trzeci o szurach i oszuście. Do tego powołują się na znajomości z Korwinem, Mentzenem. Tych dwóch panow nie podpowiedziało swoim ziomeczkom jak zyskac na polskim ładzie? Czy może pozerów traktuja przedmiotowo, bo przeciez program konfederacji nie sluzy do realizacji , a do przyciągania wyborcow.
Obrazek


Skoro w Polsce tak im zle , tak im zle tak im szaro, każdy ich dzien ciagnie się jak makaron itd jak spiewał klasyk w piosence, mogą skorzystac ze swobody przedsiębiorczości. Umozliwia ona prowadzenie działalności gospodarczej obywatelom jednego państwa członkowskiego UE w innym państwie członkowskim. Istnieje tez możliwosc wyjazdu do rajow podatkowych skoro osoby chwalą się, że mogą pracowac w dowolnym miejscu na ziemi.

Ktoz to powiedział, że statystycznie każdy ma równe szanse?

Każdy jest kowalem swojego losu. Dlatego tez udziałowcy sp z o.o. grajac dostępnymi kartami, nie narzekają na polski ład i estonski cit. Gdy spolka należy do osob fizycznych i zatrudnia min 3 pracownikow to do momentu wyplaty dywidendy nie płaci podatku dochodowego. A jezeli wyplaca dywidende, przy przychodach do 2 mln euro, opodatkowana jest 20 %, a wspolnik bez zusu i odpowiedzialność calym majatkiem. Do tego wspolnik robiąc to co zawsze robi czyli nawiązując i utrzymując kontakty z klientami legalnie zarabia. Umowa która zobowiazuje wspolnika do wykonywanie czynności na rzecz spolki co przy wzroście kwoty wolnej do 30 tys i progu podatkowego do 120 tys daje realne finansowe korzyści. Profesjonalista księgowy doskonale wie i odpowiednio nakieruje klienta co ma zrobic.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 stycznia 2022, 09:57 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
można prowadzić działalnośc gospodarczą w innym kraju w pełnym legalu? Gdzieś czytałem, że nie jest tak kolorowo, tj zarejestrować sobie firmę np na litwie, a siedziec w PL i prowadzić z polski wszystko.

zerknijcie sobie na spółkę komandytową, Mentzen tłumaczył :D

Fajnie, że reno już też mówi, żeby je**ać polskie przepisy i kombinować ze spółkami itd, chyba zauważyłem, że jeżeli chcemy robić wszystko 100% legitnie jak Bóg nakazał to się nie da i trzeba mieć "kreatywnego" księgowego, który powie co i jak :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 stycznia 2022, 12:58 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
kai napisał(a):
trzeba mieć "kreatywnego" księgowego, który powie co i jak


Szukaj takiego, ktory na pytanie "ile to jest 2+2?", odpowie "a ile ma byc?" to nie zginiesz :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 stycznia 2022, 15:46 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Ogólnie jak wiadomo na wszystkich zawirowaniach podatkowych bogaci się bogacą a klasa średnia dostaje po tyłu.
Tu Mentzen podpowiada co zrobić. Rozwiązanie wydaje się być ciekawe sam się muszę temu przyjrzeć.

https://youtu.be/RBitaXdfz-E

Wiadomo, że wszystkie podatki płaci konsument co kupuje towar więc najwięcej stracą Ci co mają najmniej.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 stycznia 2022, 19:56 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
od 1990 jest chaos i degrengolada, nic nowego :cool:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 stycznia 2022, 22:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Frank napisał(a):
od 1990 jest chaos i degrengolada, nic nowego :cool:

Oj nie Frank. W [cenzura] nowego.
Takie dane dla jednego z moich obiektów.
Rok do roku
Ogrzewanie gaz z 2000 na 8000.
Prąd z 2500 na 4100
Zus z 15000 na 18000.
Obrót -30% bo non stop lockdown zamknięte szkoły przedszkola itd.
Marża -5% na to nie mam wpływu to dyktuje rynek i rząd , który ma monopol.
Itd itd nie chce mi się nawet on tym gadać.
Jak ktoś coś robi ma działalność to wie doskonale co się dzieje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 08:03 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
--==Mały==-- napisał(a):
Ogrzewanie gaz z 2000 na 8000.
Prąd z 2500 na 4100
Zus z 15000 na 18000.

Tj. porażające...

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 09:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
--==Mały==-- napisał(a):
Frank napisał(a):
od 1990 jest chaos i degrengolada, nic nowego :cool:

Oj nie Frank. W [cenzura] nowego.
Takie dane dla jednego z moich obiektów.
Rok do roku
Ogrzewanie gaz z 2000 na 8000.
Prąd z 2500 na 4100
Zus z 15000 na 18000.
Obrót -30% bo non stop lockdown zamknięte szkoły przedszkola itd.
Marża -5% na to nie mam wpływu to dyktuje rynek i rząd , który ma monopol.
Itd itd nie chce mi się nawet on tym gadać.
Jak ktoś coś robi ma działalność to wie doskonale co się dzieje.


Dlatego tym bardziej powinieneś pozostać przy swojej retoryce dotyczącej swobody decydowania o własnym zdrowiu, którą jeszcze latem prezentowałeś. To właśnie niewielcy przedsiębiorcy zapłacą najwyższą cenę za systemowe stworzenie problemu para pandemii.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 11:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
--==Mały==-- napisał(a):
...
Jak ktoś coś robi ma działalność to wie doskonale co się dzieje.


Już wiesz co się dzieje? Super!
Więc skoro likwidacje klasy średniej już jesteście w stanie dostrzec, to tylko zapytam na boku czy depopulację już dostrzegacie czy jeszcze nie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 12:49 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 3254
Lokalizacja: ZIELONKA
Moje BMW: E92 M3
Kod silnika: S65
Garaż: e92 M3 DKG Schwarz 2 | BMW e36 318IS Alpinweiss | Porsche Macan S | Mini Countryman | Mazda MX-5 NB | Opel vivaro XD | Ford Connect XD
Reno nawet nie czytam co piszesz bo jesteś odklejony całkiem. Nie zdziwiłbym się gdybys sam był bądź miał kogoś z dymajacego nas PISu. Ja tam sobie poradzę z takimi curwami co utrudniają życie, ale szkoda mi tych co na dorobku są mocnym w sensie zaczynaja, podpisali kontrakty w dobrej wierze myśląc ze wszystko będzie a porządku, a te curwy pisowskie teraz rzucają im na barki kolejne daniny dla potrzymania upośledzonego elektoratu.


Alduwiel:
Bardzo fajny wywiad z P Kluska

https://youtu.be/mEeBCBYlkhE


Generalnie depopulacji raczej nie będzie ale pełna i permanentna kontrola socjalistów nad małymi. Stad chęć i usilne dobijanie niezależnej klasy średniej.
Na koniec trochę za dużo pierd o kościele, ale myśle że w odwrotnym pozytywnym znaczeniu, niż obecnie rządzące miernoty się nim posługują, nie wspominając i Tadeuszu geotermalnym.

_________________

E46 M3 Alpinweiss III viewtopic.php?f=89&t=171180
BYŁO:
E92 335i Schwarz 2 IC turboworks + Charge Pipe Turboworks
367KM/541NM http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167595

e39 540iA SEDAN CANYONROT ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147863

e36 318is Coupe HELLROT MOTORSPORT INTERNATIONAL LIMITED EDITION ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=145412

e36 328i Coupe ALPINWEISS III
->> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141651[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 13:15 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
Frank napisał(a):
od 1990 jest chaos i degrengolada, nic nowego :cool:

Frank pomijając suche fakty to mi w latach ,90' żyło się extra, dzisiejsze czasy są chore w porównaniu do tamtych. Może nie było wtedy za wiele, ale jak już coś było miało jakąś wartość.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 14:36 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lata 90 i 2000 to była praca, normalność, nadzieja na lepsze jutro, natomiast ostatnia dekada to równia pochyła w dół.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 14:57 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
grabolek363 napisał(a):
Reno nawet nie czytam co piszesz bo jesteś odklejony całkiem. Nie zdziwiłbym się gdybys sam był bądź miał kogoś z dymajacego nas PISu. Ja tam sobie poradzę z takimi curwami co utrudniają życie, ale szkoda mi tych co na dorobku są mocnym w sensie zaczynaja, podpisali kontrakty w dobrej wierze myśląc ze wszystko będzie a porządku, a te curwy pisowskie teraz rzucają im na barki kolejne daniny dla potrzymania upośledzonego elektoratu.



:rotfl: :rotfl: :rotfl: Grabolek nie czytasz co piszę,ale odpowiadasz ...tym samym potwierdzając, ze jestes podmiotem powyższej grafiki. W ten sposób, wykorzystując twoje słowa, można ciebie orac. Jednak obiektywnie patrzac nie jestes wymagającym przeciwnikiem, ale takim z najnizszej półki. Powoływałeś się też na znajomość z Korwinem, agitowałeś na rzecz konfederacji oferując pomoc w zapisaniu do struktur i nie wyszło haha .W swoim oderwaniu od rzeczywistości nadal wierzysz w program konfederacji. Mimo ze Korwin publicznie przyznał, że ich program nie sluzy do realizacji a do przyciągania wyborcow. A Mentzen powiedział wprost w wywiadzie, ze gdyby rządziła konfederacja podatki bylyby bez zmian, bo z czego panstwo sfinansuje wydatki , które i tak musi sfinansowac majac zaciągnięte zobowiązania. Tak jak inni czlonkowie korwinowej sekty, postrzegajac swiat 0-1, nie biorac pod uwage wszystkich zmiennych, szurasz po dnie grabolek. :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Faktograficznie . W 2014 r za rzadów PO Polska rozpoczela z Rosja renegocjacje kontraktu jamajskiego, cena gazu miala być oparta na giełdowych notowaniach. Po wyborach, za rzadów PIS były rozmowy kontynuowane. Polska nie doszła z Rosją do porozumienia i w 2016 sprawa trafiła do Trybunalu arbitrażowego. Kto wtedy na swiecie mogl przewidziec pandemie? Trybunał uznał racje Polski w 2020r. Zatem okazuje się, że zmiana formuły w kontrakcie jamalskim była w Polsce sprawą ponadpartyjną.

Dane z artykułow bankier.pl
Baryłka ropy w kwietniu 2020r 15 dolarów, w styczniu 2022r 84 dolary.
Gaz w grudniu 2021r 180 euro za MWh, gdy do Europy trafil ciekły gazu LNG ceny spadły i w styczniu 2022r 88 euro.
Uprawnienia do emisji CO2 w ramach systemu EU ETS , grudzień 2020r - 30 euro za tonę, listopad 2021r- 70 euro za tonę, styczeń 2022r- 90 euro za tonę.

Wymienione czynniki mają rowniez wpływ na podwyzki, o czym mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi doskonale wiedzą.

Natomiast głupcy ( zbieżność z wyborcami konfederacji nieprzypadkowa) pomijają fakty. Gdy ich teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 16:36 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
kurde reno, pokaż pit za 2021, to zobaczymy czy jest sens z tobą gadać :D
tak jak nienawidzę ludzi oceniać po zarobkach, to twoje pisanie ciągle mi wskazuje, że drugi próg podatkowy to ty tylko na onecie widziałeś :wstyd: :zalamany:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 17:56 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Kai samo w sobie czytanie nie wystarczy, musisz to robić ze zrozumieniem (wiedziałbyś tez ze od dawna piszę o tym, ze "grabie grabią do siebie"). Przypominasz Kazia z kabaretu, który na pytanie czy lubi Rachmaninowa odpowiedział,że wódki nie pije :rotfl: .Dla niego Rachmaninow i Smirnoff nie roznia sie. On tez prostych liczb nie potrafił analizować, bo tankował za ... tyle samo. Analogicznie z tobą, 15 czy 84, 88 czy 180, 30 czy 90 jak widać nie ma znaczenia. :rotfl:
Ponownie przeczytaj fragment o osobach negujących fakty oraz o wzroście cen ropy, gazu i uprawnień do emisji CO2. Być może wtedy ogarniesz na czym polega przemieszczanie dóbr i sekwencja zdarzeń zwiększajaca ich wartość.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 18:23 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
grabolek363 napisał(a):
Bardzo fajny wywiad z P Kluska
ogólnie szkoda gościa, politycy potrafią zajechać każdego kreatywnego myślącego człowieka. Tak wygląda socjalizm, 10 trzyma 1 orła by nie wzleciał.
kai napisał(a):
kurde reno, pokaż pit za 2021, to zobaczymy czy jest sens z tobą gadać
tak jak nienawidzę ludzi oceniać po zarobkach, to twoje pisanie ciągle mi wskazuje, że drugi próg podatkowy to ty tylko na onecie widziałeś
chyba tu nie ma wątpliwości :)

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 18:36 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Wystarczyło odczekać i swoje "3 grosze" wtracil ten reagujący na ogolne uwagi o bezmyslnych kucach :rotfl: . A propos 3, strona 3 tego tematu do dzis go boli haha. To ten sam, ktory powoływał sie na znajomosc z Mentzenem, ale dopiero z youtube o czym sam wspomnial, dowiedzial sie, ze moglby placic mniej. :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 stycznia 2022, 22:37 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL