BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 13:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 1 czerwca 2022, 21:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
KKrzysztof napisał(a):
głupoty wykluczające się ty TY piszesz,


Tak, kolejny raz pytam - GDZIE???
Tobie nawet podkreśliłem, gdzie napisałeś dwie wykluczające się tezy w jednym poście...

KKrzysztof napisał(a):
jak coś mogę zaprzestać wypowiedzi na tematy polityczne a tym forum rocznie 7300 netto sądzę że to umiarkowana stawka jak chcesz to daj znać na jakie dane wystawiać fakturę będzie też potrzebna umowa. Forma płatności przedpłata.


Z wysokiego konia widzę spadłeś, 7.30zł to max co możesz dostać na wolnym rynku :rotfl:

Węgiel w zeszłym tygodniu 1800/tona, w kopalni ~1000zł, ale trzeba zakupić minimum 25t.
Fajny ostatnio był program gdzie gośćmi byli: ekonomista, bankier i deweloper, jak się okazało, panowie nr 2 i 3 nie potrafili odeprzeć słusznego zarzutu o mocno nakręcanej spirali podwyżek marż w ich branżach.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 2 czerwca 2022, 12:51 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
Z wysokiego konia widzę spadłeś, 7.30zł to max co możesz dostać na wolnym rynku
za taką stawkę nie jestem zainteresowany mogę zejść na 7200 netto rocznie :)
Lincoln napisał(a):
Tak, kolejny raz pytam - GDZIE???
za dużo już razy się dałem wciągnąć te gadki o niczym. Dawałem argumenty wliczenia itp. to odbijałeś, że ja wymyślam itd itd. skoro wyliczenia jakie przedstawiam często z danych gus itp. Ciebie nie przekonują to co ja mogę.

Popierasz władzę a ja nie i tyle zaakceptuj i się z tym pogódź.
W prostych słowach tych co ja popieram są zwolennikami przepisów wolnościowych gdzie nie zabieramy i nie dajemy w dużym uproszczeniu. Więc ja nic od Ciebie nie chcę ty popierasz władzę zmieniającą co chwilę przepisy i wyciągającą ode mnie i innych obywateli coraz większą ilość pieniędzy. Przy okazji budowy socjalizmu napędzają inflację.

To Twoi :)
https://youtu.be/ADnUZoj3NVo

nie moi :)

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 2 czerwca 2022, 18:47 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Gorszego rządu, i większych bandytów niż obecny + UE nie było.

Podatek od aut spalinowych:
https://www.rp.pl/polityka/art36436621- ... zy-inaczej

Płatne ekspresówki:
https://300gospodarka.pl/news/oplaty-ek ... muller-kpo

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 2 czerwca 2022, 19:00 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nwo ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 2 czerwca 2022, 19:04 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2060
Morawiecki, Duda, Kaczyński, Niedzielski i inne bajoki, powinni poddać się zbiorowej publicznej eutanazji. Ja z wielką przyjemnością obejrzę ten spektakl.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 2 czerwca 2022, 19:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Platne ekspresówki dla pojazdów powyżej 3.5t i autobusow https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... rp_state=1

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 2 czerwca 2022, 19:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Najlepsze jest to kiedy z zamordyzmu czynisz wolny świat.

"(...)ta droga z Europą i z wolnym światem(...)" :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

BUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH


BUAAUAHUUHAHAUAUHHAUAUHUHAUHAUHAUHAUHAUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

macie swoje pise i inne lewackie gówna.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 2 czerwca 2022, 19:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
jiGsaw napisał(a):
macie swoje pise i inne lewackie gówna.


amen

Cytuj:
nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych mają być płatne, a w centrach największych miastach ma być wprowadzany zakaz ruchu samochodów spalinowych.

To jest dopiero najgorsze gówno.

Obrazek

Podział środków z KPO


Obrazek

Obrazek

Tak więc - za hajs z UE, PIS zobowiązał się do walki z pracującymi polakami.
Pracujacy Polak = zmotoryzowany Polak - grupa kierowców pokrywa się z grupą pracującą.

Zobowiącał - bo hajs dostaną jak wypełnią kamienie milowe, takie jak właśnie:
- strefy transportu niskoemisyjnego
- podatek od posiadania samochodu spalinowego
- zwiększenie opłat rejestracyjnych dla smaochodów spalinowych

Opis:
https://www.facebook.com/stopkorkompl/p ... 8959192387

Znając rozmach tych urwiów, po mandatach, sky is the limit.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 czerwca 2022, 17:00 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Rząd ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 czerwca 2022, 21:19 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2702
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28/M54B22
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159139
Mogą sobie upiec na ognisku z gałęzi

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek

BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 czerwca 2022, 07:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
A propos gałęzi

Obrazek

Przespałem się z tematami. I tak mnie olśniło, ze pandemia to może była po to aby zgnoic ludzi totalnie tak, żeby nastroić ich mózgi na wszechobecna mega chujnie aby potem nie buntowali się na nadchodzące inne globalne zmiany, które są wprowadzane i aby zawsze mogli sobie w duchu powiedzieć z pocieszeniem „całe szczęście ze pandemii już nie ma”.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 czerwca 2022, 21:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
KKrzysztof napisał(a):
za dużo już razy się dałem wciągnąć te gadki o niczym. Dawałem argumenty wliczenia itp. to odbijałeś, że ja wymyślam itd itd. skoro wyliczenia jakie przedstawiam często z danych gus itp. Ciebie nie przekonują to co ja mogę.


Zadałem proste pytanie, gdzie piszę wykluczające się rzeczy? Pokazałem Ci dokładnie i podkreśliłem gdzie Ty to zrobiłeś. Jak nie masz argumentów i nie potrafisz obronić swoich teorii to standardowe lanie wody o rzeczach niezwiązanych z dyskusją:

KKrzysztof napisał(a):
Popierasz władzę a ja nie....To Twoi :)


:rotfl:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 6 czerwca 2022, 06:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 6 czerwca 2022, 18:16 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2060

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 czerwca 2022, 07:33 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Dziki trener po raz kolejny z treściwym filmem. Ciekawe kiedy zmuszą nas do elektryków. Ile lat jeszcze minie. Bo widać, że rząd działa jak im unia zagra.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 czerwca 2022, 08:09 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Alik87 napisał(a):
Ciekawe kiedy zmuszą nas do elektryków. Ile lat jeszcze minie. Bo widać, że rząd działa jak im unia zagra.


Za maksimum 3 lata. Tyle czasu jest na ogarnięcie własnego gniazdka oraz elektryka, lub emigrację, co wychodzi rozsądniej. Po tym czasie koszt zakupu elektryka to będzie 300-500k a jazda spalinowym bardzo kosztowna i uciążliwa.
Być może jedynie benzyniaki z normą euro 6 pożyją do 5-6 lat, ale pozostałe nie.

Mowa o Polsce, bo w USA, Rosji, Chinach, Australii będzie długi czas normalnie, albo w ogóle ich to nie dotknie. W UE też aż tak srogich zmiana nie będzie, bo oni mają inny budżet na samochody, i inne (rozsądniejsze) regulacje od naszych.
PiS na poziomie centralnym idzie w totalne ekstremum, zaś za wdrożenie na poziomie lokalnym odpowiada głównie PO i samorządy. PiS daje prawne narzędzia, lokalne władze nimi pracują.

Ręka rękę myje. 4 lata temu, jak w temat nieco się zacząłem zagłębiać, zastanawiałem się czemu PiS nic nie robi z aktywistami i antysamochodową szurią, mogliby ich zdmuchnąć, zresztą nie tylko ja, w ramach środowiska były rozważania.
Teraz wiadomo, że grają w teamie, tyle że pis się nie wychylał na od strzał tak od razu, działając zza kulis, przygotowując ustawy, głosując przeciwko Polsce w PE (podobnie jak PO zresztą).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 czerwca 2022, 08:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ludzie dalej będą głosować na popisy, bo im się Konfederacja nie podoba z byle jakiego powodu. Takie wymówki jakie słyszę od ludzi wydaje się inteligentnych, wydaje się prawicowych, mające uzasadnić ich niechęć do głosowania na Konfę, to aż włos się jeży na głowie.

Albo Kofederacja albo kontynuacja. Tylko tyle i aż tyle. Naprawdę konfa nie jest idealna, ale po prostu nie ma innego rozwiązania. Obalenie demokracji powszechnej jedynie, ale to niemożliwe raczej.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 czerwca 2022, 09:14 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2060
Nie ma szans żeby Konfederacja doszła do władzy polska ma 38 mln mieszkańców decyduje większość a ile może być wyborców Konfy 5-7 mln? Więc o czym my mówimy.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 czerwca 2022, 09:20 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Rost napisał(a):
Nie ma szans żeby Konfederacja doszła do władzy polska ma 38 mln mieszkańców decyduje większość a ile może być wyborców Konfy 5-7 mln? Więc o czym my mówimy.


Na pewno nie wygrają, ale jak dostaną więcej głosów, to będą mieć więcej do powiedzenia, więcej opcji do blokowania, działania.

Władza deprawuje, widać to po PiS, mają wszystko. Żadna partia nie może mieć całego tortu. Jeżeli Konfederacja zdobędzie wszystko, będzie trzeba na lewice dla przeciwwagi głosować.

Im bardziej oni się żrą, i muszą się dzielić, sprzedawać, wybierać, tym my mniej się żremy i mniej jesteśmy spolaryzowani, i dla nas lepiej, mają mniejsze możliwości dojechania nas za nasze pieniądze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 czerwca 2022, 12:26 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Ile razy konfederacja czyli populistyczna opozycja byla za a nawet przeciw wstrzymując sie od glosu lub wyciagajac karte do glosowania? :rotfl:

Beka z pożaru w konfederacyjnym burdelu haha. Poparcie na granicy progu wyborczego. Kase z subwencji 6.8 mln zl rocznie , dotąd dzieloną na trzy czesci dla frakcji Korwina,Brauna, Winnickiego muszą dzielić na cztery, rękę po swoje wyciągnął Dziambor. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL