BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 07:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 9 października 2022, 10:42 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Tacy madrzy,odkryli swiatowe spiski, znaja rzadowe zagrywki , głupi nie sa, ograc się nie dadzą. Przychodzi reno rzuca im kość , a ci się biją który pierwszy podniesie. I tak w każdym temacie. :rotfl:  

Gdy ktos niewymieniony reaguje na ogolne uwagi o idiotach postrzegajacych swiat 0-1, to sam potwierdza ze nim jest , zatem ja nie mogę traktowac go  powaznie .

Wielokrotnie wspominalem, ze tłuszcza a,j,k,r, z :22: nie ma do mnie pisać. Oni zamiast przyjąć do wiadomości i zamilknąć żebrzą o uwagę, a śmiecąc swoimi idiotyzmami szurają po dnie. Pretensje mogą mieć tylko do siebie, gdy dobitnie to skomentuje...


cytatem z Tuwima str 4.


‐--‐‐--‐-------------------------------------
--‐--‐----‐----------------------------------
Mądrzy ludzie  ponad podzialami partyjnymi patrzą szeroko oraz potrafią czytac ze zrozumieniem, takze artykuly z poprzedniej strony gdzie praktyk,  profesor energetyk (on nie jest idiotą postrzegajacym swiat 0-1  ) obiektywnie wyjasnil przyczyny wzrostu  cen energii elektrycznej.

Madrzy ludzie ponad podziałami  rozumieją sedno  sprawy czyli, ze kazdy jest kowalem swojego losu i śmieją sie z sfrustrowanych tumanow z konfederacji z IQ mniejszym niz rozmiar buta, ktorzy nie potrafią odpowiedziec na pytanie: W jakim kraju system podatkowo-gospodarczy proponowany przez konfederacje dziala z powodzeniem? :rotfl:
Guru korwinowej  sekty Korwin gloszac , ze gdy umierają najslabsi polepsza sie jakosc narodu oraz, ze  bankructwo jest rzeczą normalną i czesc firm musi padac po to, żeby inne mogły się rozwijać, ma racje czy nie ma racji ?  Nie oczekuje odpowiedzi od ameb umyslowych z konfedeszurii na to retoryczne pytanie.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 9 października 2022, 12:15 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Czyli nic zero argument. Standardowe pierdolenia gdy nie masz co napisać. Jesteś po prostu nieudolnym zerem które bez swojej partii boleśnie by to odczuło i tyle w temacie. A i nie mów mi czy mogę pisać i do kogo bo taki śmieć jak Ty nie będzie mi wolności słowa ograniczał. Chyba że chcesz to spróbuj osobiście zapraszam do mnie na ring. Możesz wybrać czy duże czy małe rękawice o ile masz jaja wielki guru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 9 października 2022, 13:41 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Buahahaha :rotfl: napisalem wprost, ze tluszcza nie ma do mnie pisac; ze gdy ktos niewymieniony reaguje na ogolne uwagi o idiotach postrzegajacych swiat 0-1, to sam potwierdza ze nim jest wiec ja nie traktuję go poważnie; ze nie oczekuje odpowiedzi od ameb umyslowych.
Madrzy ludzie ponad podziałami rozumieją sedno sprawy czyli, ze lezace na chodniku  g*wno  widzę, ale nie  wdepnę...
Mimo tego słychac wycie, ujadanie , szczekanie tego sfrustrowanego, zakompleksionego, słabego psychicznie kryptogeja z ruskiej onucy konfederacji, znakomicie :rotfl: . Ten żebrzacy o uwage czyli ponizajacy sam siebie przegryw , za swoje niepowodzenia pretensje ma do innych zamiast przyjac do wiadomosci ze kazdy jest kowalem swojego losu . :]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 9 października 2022, 15:00 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Ja nic nie przegrałem. Pytałem o osobę trzecią także nie dosyć że jesteś tępy to bez jajc. Elektorat pis w pełnej formie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 9 października 2022, 15:07 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Buahahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: , kolejny raz potwierdza sie to o czym wspomnialem. 0-1 postrzeganie swiata, brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem (nie napisalem, ze przegryw ma piekarnie) czyli frustracja oraz IQ mniejsze niż rozmiar buta u ponizajacego siebie konfederacyjnego tumana. Konfident bez RiGCzu rozumu i godnosci czlowieka pierwszy doniósłby na psiarnie wiec to sie omija.Wystarczyło, żeby ameba umyslowa zobrazowana zielono-niebieską grafika na str 26 zamilkła...


Poza tym dla przypomnienia. Przy okazji wcześniejszych podwyzek stóp procentowych i tym samym rat  kredytowych pojawialy sie rowniez  forumowe posty: nikogo nie zal; tylko kretyn bierze kredyt pod korek; zamiast brac ze stała stopą brali ze zmienną itd czyli puenta jak wyzej: kazdy jest kowalem swojego losu. :]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 9 października 2022, 21:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Pięknie zasiane i zaorane.

https://fb.watch/g2VVNlpQXz/

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 9 października 2022, 22:11 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Ale ten gość nie miał żadnych kredytów. Pisałem że zabił go wzrost kosztów. Prąd i gaz głównie. Na to nie masz wpływu bo niby jaki??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 10 października 2022, 11:13 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw napisał(a):
Pięknie zasiane i zaorane.

https://fb.watch/g2VVNlpQXz/
Zdzira 850I napisał(a):
Ale ten gość nie miał żadnych kredytów. Pisałem że zabił go wzrost kosztów. Prąd i gaz głównie. Na to nie masz wpływu bo niby jaki??


ktoś wyżej napisał, że po co te dyskusje i tu trochę można się zgodzić. Jasno widać jak rządzi obecna władza.
Fakty - inflacja, drożyzna, możliwe braki w surowcach, masa padających firm itp. a w tym samym czasie ławki patriotyczne :); wywalenie do śmietnika 2,5 MLD odnośnie niewykorzystanych szczepionek.
No bardziej nie da się już samo zaorać ludzie to widzą. Poprawcie pewnie zostaje już tylko od ludzi całkowicie uzależnionych od socjalizmu i takich co wierzą jeszcze w ten cały socjalizm.
Władza każdego dnia sama robi z siebie pośmiewisko a przy okazji można się pośmiać z ich wyborców. Chociaż ich nadal jest bardzo dużo.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 10 października 2022, 11:42 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Na niezawodnym twiitterze beka z kolejnego samozaorania konfederacyjnych przygłupów :rotfl: :rotfl: :rotfl:
https://twitter.com/gromotapl/status/15 ... 2523125761


Załączniki:
bekazkucow.JPG
bekazkucow.JPG [ 75.12 KiB | Przeglądane 1432 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 października 2022, 06:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tyle na temat odpowiedzi na te wysrywy

https://www.facebook.com/10005820498358 ... l/?app=fbl

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 października 2022, 08:03 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/P ... twierdzone

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 października 2022, 15:26 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Jak wyhaczyc leszcza? Zanecic, zarzucic zestaw, poczekać aż łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody. :rotfl:

Mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi zrozumieli sedno sprawy.
Na forum wolnosciowym  organizowanym przez miernoty  z konfederacji nie  pojawili sie zaproszeni ekonomisci poniewaz nie chcą sie utozsamiac  z  programem analfabetow ekonomicznych z konfederacji. :22:

Publicznie to podkreslil inny prelegent  masakrując konfedeszurię. :rotfl:

W jakim kraju system podatkowo-gospodarczy proponowany przez konfederacje  dziala z powodzeniem? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 października 2022, 17:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Inny prelengent lewak, który ma jakiś ból dupy, że konfederacja weszła do sejmu i osiąga sukcesy

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 października 2022, 18:42 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Faktograficznie.Prelegent o ktorym mowa to ani moj brat, ani swat.To Marcin Chmielowski wiceprezes Fundacji Wolnosci i Przedsiebiorczości.
lewak #szydera


Gdyby wyborcy konfederacji mieli w zwyczaju weryfikować cokolwiek z faktami, potrafili czytac i sluchac ze zrozumieniem, uzywali slow ktorych znaczenie znają, to nie byliby wyborcami konfederacji. Gdyby mieli IQ większe od rozmiaru buta, to nie popieraliby konfederacji.

Ograniczony umysł, wrzucanie wszelkich badań do jednego worka, dodanie słowa ,,lewak'' i jest obraz sfrustrowanego debilnego kuca, który wie wszystko najlepiej, ale z rzeczywistością to ma tyle wspólnego co słoń ze słoniną.
:rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 października 2022, 17:19 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Nie ja to napisałem a dobry tekst.

Neokomuna robi z was durniów!

Na pytanie, skąd wziąć pieniądze na różnorakie wydatki publiczne, Lewica ma od dawna wypracowaną odpowiedź – opodatkować bogatych. Pamiętacie pewnie, że towarzysz Zandberg z Partii Razem proponował kiedyś najwyższą stawkę PIT 75%. Ponadto, co bardziej nadgorliwi neomarksiści proponują podatek od zgromadzonego majątku. Przekaz do masowego odbiorcy jest prosty – możecie mieć lepszą opiekę zdrowotną, lepsze szkolnictwo, żłobki i przedszkola, a wszystko za darmo, bo sfinansują wam to ci wyzyskiwacze-kapitaliści, którzy dziś płacą zbyt niskie podatki.

Nie kierujmy się żadną ideologią, a jedynie czystą analizą danych. A dane wyglądają następująco:

• Około 7% najbogatszych podatników odpowiada za połowę dochodów z PIT, to znaczy, że te 7% płaci tyle, co pozostałe 93% łącznie. To dane sprzed wprowadzenia Polskiego Ładu, po PŁ liczba podatników potrzebna do zebrania połowy PIT-u spadnie na pewno poniżej 7%.

• Połączony majątek 100 najbogatszych Polaków nie wystarczy, żeby dostać się do listy 20 najbogatszych ludzi świata.

• Żeby dostać się do 1% najbogatszych gospodarstw domowych w PL, wystarczy majątek mniejszy niż 1 mln dolarów (wliczając w to własny dom/mieszkanie).

• Powyżej 1 mln zł rocznie zarabia w Polsce około 0,2% pracujących – takie dochody nie załapałyby się w USA na najwyższy próg podatkowy, a na dzień publikacji tego postu - nie załapałyby się nawet na ten przedostatni.

Jakie wnioski można wyciągnąć z powyższych danych? Otóż teza, że bogaci nie płacą podatków, jest najzwyczajniej w świecie nieprawdziwa, wręcz przeciwnie - płacą relatywnie dużo, a ze sporej części usług publicznych i tak nie korzystają (prywatne szkoły i ochrona zdrowia). Ponadto gołym okiem widać, że w Polsce nie ma „kapitału”, a klasa, która u nas uchodzi za krezusów o kosmicznych zarobkach, w USA byłaby co najwyżej wyższą klasą średnią. Lewica mami was, że za wzrost wydatków z budżetu zapłacą inni. Nie miejcie złudzeń, jeśli tylko jesteście ludźmi pracującymi, i to bez znaczenia, czy pracownikami czy przedsiębiorcami, to zapłacicie wy!

Prawdziwym dramatem jest to, że ludzie wierzą w te lewicowe bzdury, że bogactwo nie bierze się z pracy, oszczędności i inwestycji, tylko z zasiłków publicznych, za które płacą mityczni bogaci. Niestety, jednym z podstawowych zagrożeń naszej cywilizacji jest nowa mentalność antyprzedsiębiorcza, ludziom obiecuje się, że bez pracy można żyć dostatnio, stąd te wszystkie nowomodne głupoty typu – ustawowy 4-dniowy tydzień pracy, gwarantowany dochód podstawowy.

Ale czego się spodziewać w czasach, gdy prezes NBP Adam Glapiński konkuruje nie ze swoimi odpowiednikami, prezesem FED czy EBC, na skuteczność polityki monetarnej, tylko z kabaretem Neonówka na to, kto dostarczy Polakom więcej rozrywki.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 października 2022, 20:19 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
PiS chce przejąć Żabkę, nawet mają już nazwe:

Obrazek


:rotfl:

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 października 2022, 21:06 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Pozar w burdelu konfederacji czyli zaostrza sie walka o stołki i kase ...


Wolnosciowcy (Sosnierz, Dziambor,Kulesza ) oskarżają Mentzena o to ze jest drugim Putinem i sługą Kaczynskiego .


:25:


Obrazek

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 października 2022, 05:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
To jest odwieczny problem prawicy.

Zjednoczona lewica czyli PiS i do tego pozostałe na lewo są zgodni w kluczowych sprawach.

A nasi się kłócą o pierdoly nawet.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 października 2022, 06:22 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
nie pamiętam jak dawno temu dostałem od jednego z kolegów strzała, że mam przestać rozpowiadać że rząd nie ma własnych pieniędzy a ma tylko pieniądze zabrane nam obywatelom.
No i jak to skomentować :)

https://gazetaplus.pl/kaczynski-wyjawil ... dzy/51966/

Wypowiedź samego prezesa to już chyba nie ma wątpliwości.

Cytuj:
Wersję o “pieniądzach rządu” obalił również Jarosław Kaczyński. Prezes PiS rozbrajająco przyznał, że fundusze są czerpane bezpośrednio od podatników. – My przecież nie mamy żadnego sezamu, z którego wyciągamy pieniądze na zasadzie “sezamie otwórz się”. Tylko mamy to, co uczciwie mówiąc, zabieramy z kieszeni obywateli. Zatem, żeby to zrobić, musimy zabierać jeszcze więcej – wyjawił publicznie najbardziej wpływowy polityk.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 października 2022, 11:03 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
renoraines napisał(a):
Pozar w burdelu konfederacji czyli zaostrza sie walka o stołki i kase ...


Wolnosciowcy (Sosnierz, Dziambor,Kulesza ) oskarżają Mentzena o to ze jest drugim Putinem i sługą Kaczynskiego .


:25:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Z twittera haha
Obrazek


Jarek tez zarzadził łączenie z chipami Korwina oraz  Mentzena i  rozkazał im powiedziec...

Korwin - program konfederacji służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji

Mentzen - podatki byłyby takie jak teraz, większość podatkow które istnieją musza istnieć i z tym nie da się nic zrobić czyli samozaoranie memcena i programu konfederacji :rotfl: https://m.youtube.com/watch?v=mVFqR2r9e ... =emb_title


W jakim kraju system podatkowo-gospodarczy proponowany przez konfederacje dziala z powodzeniem? :rotfl: :rotfl: :rotfl: #beka

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 74 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL