BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 kwietnia 2024, 05:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Kto jest agresorem?
Izrael 100%  100%  [ 10 ]
Palestyna/Hamas 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wojna w Palestynie
PostNapisane: 17 maja 2021, 12:06 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Witam
Zakladam kolejny temat z pogranicza ,,końca internetu" a więc moje pytanie brzmi: kto w tym konflikcie Waszym zdaniem jest agresorem, a kto uciśnionym?
Pytam bo wczoraj w ttv slyszalem wyraznie, ze to zły Hamas ostrzeliwuje biednych Żydowskich cywilow.
Teraz tu wlasnie mam problem bo w necie jak to w necie zupelnie co innego mówią, ze to niby zli Żydzi tam ich masakrują, a Palestynczycy się bronią, więc jaka jest prawda?


Ostatnio edytowano 17 maja 2021, 15:37 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wojna w Palestynie
PostNapisane: 17 maja 2021, 13:54 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Tam się już dwa do dwóch nie dodaje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wojna w Palestynie
PostNapisane: 17 maja 2021, 14:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
FB dał osta koledze i usunął jego posta gdzie informował, że to Żydzi są agresorami.

A zatem to Żydzi masakrują Palestyńczyków skoro PEJS tak reaguje.

Vote close. ;)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wojna w Palestynie
PostNapisane: 17 maja 2021, 15:57 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Bezbronny kraj taki jak Palestyna został w 46 roku najechany za zgodą USA przez Zydów. Przez ostatnie lata sukcesywnie dokonywali rozbiorów na tym biednym kraju zajmując obecnie większość ich ziem. Zostawili im kawał pustyni i kawałek nad morzem tzw rezerwat ,inni nazywają to strefą Gazy. Tylko w ciągu tego miesiąca Żydzi zabili tylu Palestyńczyków ilu Hamas zabil Żydów w ciągu ostatnich 10 lat.
Natomiast ciekawi mnie czy dostrzegacie, ze tv kłamie w żywe oczy mówiąc nam od lat o tym kto tam jest zły ,a kto dobry?

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wojna w Palestynie
PostNapisane: 19 maja 2021, 20:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
10-letnia dziewczynka Nadine Abdel-Latif z Gazy zachwyciła świat w swoim elokwentnym języku angielskim o cierpieniu jej pokolenia w Strefie Gazy po tym, jak okupacja zbombardowała jej dom. Powiedziała: ′′ Odkąd się urodziłem, słyszałem same wybuchy. Nigdy nie zaznałem szczęścia, dzieci umierają i umierają.. Czy to Eid ul-Fitr? To nie fair!"

https://www.facebook.com/mediatv.medgid ... 3085465147


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wojna w Palestynie
PostNapisane: 20 maja 2021, 10:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1746
Lokalizacja: Berlin
Moje BMW: E46 M3 + E60
Kod silnika: S54 + M54
Jak ktos zignoruje jednostronne relacje (wiekszosci) mediow i sam poszuka na wlasna reke, to wyrobi sobie dosc szybko zdanie na temat "konfliktu". Tu nie ma w zadnym wypadku wyrownanych sil, a jedynie masowe, systematyczna eksterminacja ludnosci. Nie bede wrzucal tu filmikow, bo sa po prostu zbyt brutalne :( W dobie mediow spolecznosciowych ciezko jest ukryc codziennie publikowane filmiki z rozszarpanymi cialami malych dzieci i cywilow. Na fb i insta sa one szybko kasowane. Retoryka agresora pozostaje od lat niezmienna, z tym, ze chyba coraz mniej osob wierzy w te propagande mainstreamowych mediow.

Nie wiem, co mnie w tej chwili bardziej wscieka - czy ta cala sytuacja z wirusem, czy moze fakt jawnego mordowania ludzi przy braku reakcji reszty swiata.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wojna w Palestynie
PostNapisane: 20 maja 2021, 16:24 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Dzięki Gasper za zabranie głosu. Ja tez widziałem sporo, moze nawet za duzo. Np widzialem jak Izraelscy żolnierze mlotkiem łamali kosci u rąk zwiazanym i lezacym na ziemi cywilom. Widzialem jak strzelają do nieuzbrojonych ludzi , ktorzy podeszli zbyt blisko do ogrodzenia. Potem padały strzały do sanitariuszy ktorzy probowali pomoc rannym przy płocie. Widzialem jak zamykają całą ulicę na 45 min dla Palestynczykow tak, aby jeden Zyd mogł przejechać.
Skoro ustalilismy juz , ze media kłamią w tej kwesti to mozna stwierdzić, ze w innych kwestiach tez bedą klamać. ;)

Zresztą jak to mozliwe , ze usa robi to co kazą Żydy? Czy mogło by to wskazywać na jakąś ukrytą strukturę wladzy poza tą jaką znamy? Jakim cudem kazdy kolejny prezydent usa wypelnia jak zahipnotyzowany polecenia Izraela?

Np tylko teraz Izrael ma dostać 38 miliardow $ w prezencie od usa na zbrojenia. Heh :D taki drobny prezent akurat dla Zydow?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wojna w Palestynie
PostNapisane: 21 maja 2021, 03:29 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Zydzi są agresorem. Od panowania rzymskiego cesarza Tytusa Flawiusza szukali tam guza, dostali od niego wpierdol i teraz wracają dzięki poparciu hollywodzkiego wielkiego brata.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wojna w Palestynie
PostNapisane: 23 maja 2021, 18:13 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1551
Tam gdzie pieniàdze tam i zbrodnia, a kara gdzie? Pejsy nie do ruszenia?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL