BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 22:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 21 lipca 2021, 09:36 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1554
Dobrze jest, myśle że wiele osób czyta, a że się nie udzielamy to może kwestia urlopowa? Albo się nie chce. Fajnie że potrafisz takie prywatne historie wylać na forum, pokazuje nam to że jest nas wielu którzy nie kolorują a opisują jak było lub jest w życiu. U mnie też pare akcji było, ale to może później.
Stanęło na tym, miałeś 5 euro... domyślam się ze strzelałeś pistoletem tak wolno, że nie nabijało na dystrybutor a pomału bak się zapełniał? To możliwe?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 21 lipca 2021, 09:46 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Dokładnie Adam proście ,a będzie Wam dane. To takie proste, wiara gory przenosi.
Zdesperowany podszedłem do grupki Niemców stojących przy nowym A6 (bylismy jeszcze na terenie NL blisko granicy juz z DE) i powiedziałem cos w tym stylu: ekskizjimi sir, wi hawe problem, bicose wi dont haw many 4 we fuel, and wi kant back to home. Plis help us, wi dont know whot tu du :rozpacz: ( łzy nie są konieczne, ale wpływają na ilość kasy jaką sie uzyska, wiem bo w tym pierwszym akurat przypadku stała obok moja kobieta co jak pewnie się domyślacie zalana była łzami)

Możecie wierzyć lub nie ,ale dali mi wszystkie monety jakie mieli i jeszcze jakieś banknoty tak , ze do Poznania szło dojechać bez problemu i to z miejsca ledwo zrozumieli co do niech mówię.

W dalszej drodze powrotnej bylo nam naprawdę wesoło :D była mowa właśnie o reparacjach i ze tym sposobem właśnie możemy cale Niemcy objechać za free :D hahaha leję z tego do dziś. Więc, za jakiś czas zostaliśmy zmuszeni przetestować tę technikę drugi raz bo z euforii deptałem ostro moją safrane 2.2i i z wyliczeń komputera mieliśmy akurat dojechać pod Poznań. Wtem zonk , wypadek na autostradzie czy co bo korek na trzech pasach, ciągneliśmy się w korku przez 3 godziny i nam zupę wciągało pod rezerwę, ze znowu trzeba było isc i zebrać ala cygan.
Powiem Wam tak, jak chodzi o pieniądze to nie ma honoru. Trzeba byc uczciwym, ale honor mieć w dupie. To jest biznes i duża ryba żre mniejszą i tyle. Gra się w grę gdzie elity ustaliły zasady na swoim poziomie, wiec ? Wstydzi się? A tam, miałem to w dupie. Poszedłem sam drugi raz i ta sama gadka i podobne efekty, mniej spektakularne, ale odpowiednie. Wiara sypała kasę aż miło, ale tylko Niemcy bo Polacy z tirów to nawet okien otworzyć nie chcieli.
Więcej tej techniki juz nie testowałem, ale pewny jestem, ze działa tak samo jak w tedy tak i dziś.

Alik :ok:

Łee jednak testowałem i trzeci raz pod samą granicą hahaha teraz mi się przypomniało , ze nie wierząc w 100% skuteczność tej techniki postanowiłem jeszcze jednego Niemca zagadać i dal mi 5 euro hahahaha ale jaja. Mieliśmy ubaw po pachy i plan szybkiego powrotu na DE w celu zwiedzenia tego pięknego kraju na ich koszt czy tam w ramach reparacji...

W sumie cały ten wyjazd od początku zebrał się razem w fajny materiał, ktory starczył by śmiało na kilka odcinków X files. Zaczęliśmy z takim zapałem , ze nikt nie mogli zasnąć i zamiast ruszać o 4 rano ruszyliśmy o 22. Trasę , żeśmy pomylili i +500 kilometrów doszło, auto się zepsuło bo zaczęło się grzać bo wysiadł wentylator. Wentylatora na krótko tez podłączyć nie szlo bo linka od maski się urwała... ale jakoś dojechaliśmy i na miejscu to oczy ze zdumienia przecierałem po 100x na minutę. Do centrum Amsterdamu wjeżdża się przez tunel i ledwo z niego wyjechaliśmy to zobaczyłyśmy kompletnie wyludnione miasto, za to jakby to ująć splądrowane lub dosłownie zasypane śmieciami po pas tak, ze iść nie idzie. :szok: zamieszki czy co były? A najgorsze , ze ani auta ani człeka żywego kompletnie pusto i cisza tylko burdel na ulicach jakby smieciarka za smieciarką kolejno jedna za druga szajs wysypywały. Co tu jest grane?
Nagle zobaczyliśmy jakiegoś czarnucha ( bez obrazy dla czarnych) zataczającego się pod drzewem i pytam co tu się stało? A on, ze party było bo są urodziny królowej i zaraz znowu będzie party. Ja się pytam, ale gdzie? A on, ze tutaj! Troszkę mi się ta wersja nie kleiła kupy bo koleś sugerował ,ze cały ten szajs na ulicach to jest pozostałość po wczorajszym party.
Mija z 45 min i się nagle sporo wiary pojawiło jak na deptaku, kolejne 45 min i wiary tyle jak na paradzie miłości. Zaraz naczepy od tirow pootwierali i w każdej naczepie estrada z głośnikami. Punkt o 10 jak zaczęli napierdzielac z głośników nutę to myślałem, ze się kamienice po przewracają. Ahhh ,ale balety byly ludzie, ja się w tedy zakochałem w tamtym miejscu. W tych ludziach, oni są tacy szczęśliwi to czysta magia... sory ale odpływam zawsze na myśl o urodzinach królowej w Amsterdamie ahhh bym musiał wziąć słownik do rąk by to opisać bo słów braknie!
Ciekawe bylo tez to, ze nie znaleźliśmy noclegu bo caly Amsterdam byl zapchany turystami, wiec przyszło nam spać w samochodzie, wiec pierwszą noc nie spałem bo jechałem. Drugą noc nie spałem bo kumpel tak przezywał to co zobaczył, ze mu się gęba nie zamknęła serio nawet na minutę. Jasno się zrobiło okolo 4.30 to stwierdziłem, ze jedziemy juz na centrum. Kolejna noc juz ziomek byl cicho , ale obraliśmy jakies pole i ledwo świt to jakiś koń obok podniecony naszą obecnością przylazł i zaczął sapać i ryczeć tak głośno, ze tez stwierdziliśmy ze jedziemy na miasto. Zresztą spać w 4 osoby w samochodzie się raczej nie da.

Co do tych śmieci (to nie byly śmieci jak po baletach, ale wszystko co znajdziesz w domach) było tego tak duzo co wskazywało , ze sami mieszkańcy przez okna wywalali co mieli w mieszkaniach jakby w napadzie jakiegoś szału. Na metr w górę tego było, tak ze wiele wejść do kamienic bylo zasypanych. Potem się okazało, ze to resztki po corocznym pchlim targu. Wiara z całej Holandii zjeżdża się sprzedać to co ma w domach nie potrzebnego, a potem zostawia na ulicy to co się nie sprzedało. Wieczorem tłum sobie z tego robi uciechę i rano wygląda to jak po zamieszkach. Pamiętam miałem taką zagadkę jak to zobaczyłem, ze do dziś bardziej mnie chyba nic nie przytkało jak tamten widok.


Ostatnio edytowano 23 lipca 2021, 08:04 przez alduwiel, łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 22 lipca 2021, 17:23 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1157
Lokalizacja: Mazury
Moje BMW: brak
Garaż: było V8
No tak, super metoda ale czy ktoś oprócz Ciebie będzie z niej korzystał to szczerze wątpię .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 22 lipca 2021, 18:04 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1554
Wojtek, zachowanie zależy od danej sytuacji. Dobrze, że sobie poradzili :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 23 lipca 2021, 08:14 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Właśnie mi kazali brudną robotę odwalić bo sami się cykali. Niby wstyd się tak prosić o drobne obcym ludziom. Ale chodzić do roboty na 3 zmiany za nędzne srebrniki to już nie jest wstyd? heh wstyd i pieniądze to jest jakis nonsens. Zrozumiałem to doskonale gdy mając 17 lat odwiedził nas na świeta wujek z Los Angeles , a dokładniej z Long Beach. Zapytałem czy by mi zaproszenia nie wysłali bo może to i fajny plan wyemigrować do USA i szaleć na desce ala rodowity mieszkaniec zatoki Kalifornijskiej. niestety usłyszałem te słowa: Grzegorz nie ma takiej opcji bo jesteś urwis, ukradłeś ojcu flaszkę 0,7 Burbona, co dzień chodzisz na wiele godzin do kolegów i nie wiadomo co tam robisz. Do tego miałeś kibel w liceum, a w zawodówce dopiero 2 rok kończysz! Nie, nie zaproszę cię :cisza:. Nastała cisza... ciocia po Angielsku wujka zbeształa ,ze za ostro mi pojechał i zrobiło mu się głupio. Na dowiedzenia podszedł do mnie i stwierdził ,ze za ostro mi dogadał i w ramach przeprosin daje mi oto 100$ na do widzenia. Ja uniesiony honorem odmówiłem, ale cholera jasna jak potem tego żałowałem :D haha ponieważ w tamtych czasach bylem totalnie splukany a 100 dolcow to byl akupa kasy w tedy.
Po analizie sytuacji postanowiłem w tamtym dniu mieć honor w kwestii pieniędzy w dupie juz do końca moich dni :D hahah


Ostatnio edytowano 23 lipca 2021, 10:02 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 23 lipca 2021, 08:57 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Lol xD I zebrac centy i eurasy od niemcow na paliwo xDDD Lol xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 23 lipca 2021, 09:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Masz lepszy pomysł na darmowowe i legalne tankowanie?

Mówilem, ze moj sposb jest szybki i skuteczny, ale trzeba się poswięcić ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 23 lipca 2021, 09:26 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Rozszerz ten pomysl nie tylko na benzyne. Jestem pewien, ze na dworcu w takim Berlinie mozesz znalezc wiecej hojnych ludzi,

Karton pod kolana, napis po niemiecku o jakiejs chorobie i jazda! xDD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 23 lipca 2021, 09:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
To nie zadziała moj drogi geniuszu. Ludzie mają gdzies cos do czego przywykli. Pomogą tylko w tedy jelsi będą widziec, ze Twoja prosba jest wołaniem o pomoc, a nie sposobem na zycie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 23 lipca 2021, 10:41 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Wiec sam sie zaorales. Zebrzac, spedzasz czas- pracujesz. Praca polega na spedzaniu czasu w celach zarobkowych. Czy jestes k***, czy zebrakiem poswiecasz miedzy innymi swoj czas zeby zarobic.

Wiec... zarobiles zebrzac na benzyne. Za ktora potem zaplaciles. nie byla darmowa. Tylko zarobiles, stajac sie najnizszym z hierarchii ludzi. Bo zebrakiem.

Ja tam osobiscie wole jednak troche inne formy zarobku. Ale no... co czlowiek to inne spojerzenie na swiat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 23 lipca 2021, 11:51 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Poprosiłem i ludzie mi dali, tak to z mojego punktu widzenia wyglądało.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 25 lipca 2021, 00:47 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1554
DamianTra byłeś w podobnej sytuacji że tak żywiołowo reagujesz czy na treningu dawno nie byłeś?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 25 lipca 2021, 05:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Alik87 napisał(a):
DamianTra byłeś w podobnej sytuacji że tak żywiołowo reagujesz czy na treningu dawno nie byłeś?


On to ma pieczeń i zapomina, że nie żebrak wcale jest najniżej w hierarchii. Pod żebrakiem jest niewolnik.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Autostrada A2 Niemcy - tanie tankowanie
PostNapisane: 1 sierpnia 2021, 07:43 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1554
Jigsaw, zachowanie kolegi powyżej ,nie godne dorosłego :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL