BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 16:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 29 lipca 2021, 18:08 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
https://www.gov.pl/web/infrastruktura/z ... drogowego5

Cytuj:
Niższe stawki OC dla jeżdżących bezpiecznie

Standardem działań firm ubezpieczeniowych w takich krajach, jak USA, Wielka Brytania czy Irlandia jest włączanie do taryfy ubezpieczeń komunikacyjnych informacji o wykroczeniach popełnianych przez kierowcę. Dzięki temu firmy ubezpieczeniowe mogą zaoferować niższe składki kierowcom, którzy jeżdżą bezpiecznie. Projekt ustawy umożliwi udostępnienie podmiotom ubezpieczeniowym danych z CEPiK i dostosowanie stawek ubezpieczeń komunikacyjnych do historii wykroczeń kierowcy oraz otrzymanych przez niego punktów karnych. Po zakończeniu oceny ryzyka zakład ubezpieczeń będzie miał obowiązek niezwłocznie usunąć dane o punktach karnych kierowcy.

Grzywna może wynieść nawet 30 tys. zł

Projekt przewiduje zmianę w Kodeksie wykroczeń, zakładającą w przypadku wykroczeń drogowych podwyższenie maksymalnej wysokości grzywny z 5 tys. zł do 30 tys. zł.
Zwiększona zostanie ponadto wysokość grzywny, którą nałożyć można w postępowaniu mandatowym - do 5 tys. zł, a w przypadku zbiegu wykroczeń - do 6 tys. zł.
Jeśli kierowca opłaci mandat podczas kontroli, to wtedy jego wysokość zostanie pomniejszona o 10 proc.
Nowym rozwiązaniem jest kara grzywny w wysokości nie mniejszej niż 1,5 tys. zł w przypadku uszkodzenia mienia przez sprawcę wykroczenia lub spowodowania naruszenia ciała poszkodowanego lub rozstroju zdrowia, których leczenie trwa nie dłużej niż 7 dni.
Zmianie ulegną także mandaty określone w taryfikatorze ujętym w rozporządzeniu w sprawie wysokości grzywien nakładanych w drodze mandatów karnych za wybrane rodzaje wykroczeń.

Punkty karne zerują się dopiero po 2 latach

Wprowadzony zostanie mechanizm uzależniający usunięcie punktów karnych za naruszenie przepisów ruchu drogowego od uregulowania mandatu. Dodatkowo punkty będą kasowane dopiero po upływie 2 lat od dnia zapłaty grzywny. Powinno to zapewnić szybkie i skuteczne doprowadzenie do wykonania kary.
Po zmianach za naruszenie przepisów ruchu drogowego kierowca będzie mógł dostać nawet 15 punktów karnych, obecnie maksymalna liczba punktów za niektóre wykroczenia to 10. Limit punktów karnych nie ulegnie zmianie.

Pieniądze z mandatów trafią na budowę dróg

Nowym rozwiązaniem jest kierowanie środków pochodzących z grzywien na finansowanie zadań inwestycyjnych związanych z poprawą bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach krajowych oraz budowy lub przebudowy dróg krajowych co przyczyni się do dalszej poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zmiana w ustawie o autostradach płatnych oraz o Krajowym Funduszu Drogowym ma na celu określenie wpływów do KFD z grzywien za wykroczenia określone niniejszym projektem ustawy.

Utrata prawa jazdy na 3 miesiące za fałszowanie wskazań tachografu

Projekt ustawy przewiduje odebranie prawa jazdy na okres 3 miesięcy w przypadku ingerencji w system tachografów przez kierujących pojazdami w przewozach drogowych. Rozwiązanie to wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zapewni przestrzeganie zasad uczciwej konkurencji wśród podmiotów wykonujących przewozy drogowe.

Łatwiejsze ściąganie należności z mandatów

Urząd Skarbowy będzie mógł zaliczyć zwrot podatku na poczet nieopłaconego mandatu karnego. Takie rozwiązanie ma na celu zwiększenie nieuchronności kary i egzekucji grzywien nakładanych za popełnione wykroczenia drogowe.
Zwiększenie ochrony pieszych

Minimalna grzywna za nieprawidłowe zachowanie względem pieszego (np. wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, omijanie pojazdu, który zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu) wyniesie nie mniej niż 1,5 tys. zł. Jeśli w ciągu 2 lat sprawca ponownie popełni takie naruszenie, to kara grzywny wyniesie nie mniej niż 3 tys. zł. W przypadku realnego zagrożenia bezpieczeństwa dla życia i zdrowia pieszego, sąd będzie mógł dodatkowo orzec zakaz prowadzenia pojazdów.

Wyższe kary dla prowadzących po alkoholu

Prowadzenie pojazdu mechanicznego po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka będzie podlegało karze aresztu albo grzywny nie niższej niż 2,5 tyś zł.
W przypadku prowadzenia pojazdu innego niż mechaniczny sprawca będzie podlegał karze aresztu albo karze grzywny nie niższej niż 1 tyś zł.

Niestosowanie się do ograniczenia prędkości nie będzie się opłacało

Przekraczanie dopuszczalnej prędkości o ponad 30 km/h będzie skutkowało minimalnym mandatem w wysokości 1,5 tys. zł, niezależnie od faktu, czy naruszenie zostało stwierdzone w obszarze zabudowanym czy też poza tym obszarem. Jeśli sprawca ponownie popełni takie wykroczenie w ciągu 2 lat, to zostanie ukarany grzywną nie niższą niż 3 tys. zł.

Bezpieczniej na przejazdach kolejowych

Objeżdżanie, omijanie opuszczonych zapór lub półzapór, wjeżdżanie lub wchodzenie na przejazd kolejowy, jeśli opuszczanie ich zostało rozpoczęte lub podnoszenie ich nie zostało zakończone oraz wjeżdżanie na przejazd kolejowy, jeśli po jego drugiej stronie nie ma miejsca do kontynuowania jazdy to najczęstsze przyczyny tragicznych wypadków z udziałem pojazdów szynowych. Za takie wykroczenia będzie grozić minimalna grzywna w wysokości 2 tys. zł.

Większa kara za jazdę bez prawa jazdy

Prowadzenie pojazdu bez wymaganego uprawnienia będzie skutkowało karą aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny od 1 tys. zł. Jeśli sprawca ww. wykroczenia w ciągu 2 lat popełni takie wykroczenie ponownie, to kara grzywny wyniesie nie mniej niż 2 tys. zł.

Wejście w życie nowych rozwiązań zaplanowano na 1 grudnia 2021 r.


Tłumacząc na ludzki język:

- wyższe stawki OC dla kierowców mających szkody
- podniesienie maksymalnej grzywny z 5 do 30 tyś
- nałożenie minimalnej grzywny 1500zł za kolizję, czyli pod marketem już Wam nikt nie zostawi kartki z danymi jak zarysuje wóz - po prostu ucieknie żeby nie dostać 1500zł.
- kasowanie punktów po 2 latach nie po roku
- pieniądze nie trafią na budowę dróg, tylko na zwężanie dróg i likwidację parkingów
- wyższe kary dla prowadzących po alkoholu. Oczywiście jest to karygodne i kary powinny być podniesione, natomiast tutaj rząd wyciąga swoje pazerne łapska po własność prywatną, gdyż chce konfiskować jadącym po alkoholu samochody. Otwierane są drzwi do totalitarnej konfiskaty.
Pijani i tak będą jeździć gruzami po kilka stów, natomiast cała zmiana jest wprowadzeniem do konfiskaty za jazdę bez uprawnień a dalej konfiskaty za podwójne przekroczenie, gdzie następny krok to wprowadzenie stref tempo30 i tam konfiskowanie wozów za jazdę 60km/h. To nie martix, ale przyszłość. Już nie wspominam o próbach wmówienia komuś że jedzie po alkoholu i udowadniania że białe jest białe w sądach.
-podniesienie minimalnego mandatu za 30km/h na wartość od 1500zł, czyli ile będzie za 5km/h, 700zł? A za 10 km/h 1000zł?
Mniej więcej stawki rosną dziesięciokrotnie. Przecież minimalnych nikt nie będzie nakładał.

Wystarczy pomyśleć jak korupcjogenne to będzie, ogólnie charakterystyczne dla systemów totalitarnych jest dawanie cichego przyzwolenia i obszaru do korupcji 'służbom' tak by zapewnić sobie ich lojalność.


Ciekawe opinie eksperta BRD Janusza Popiela:
Temat rent:
https://www.facebook.com/janusz.popiel. ... 0675056965

Wysokości mandatów:
https://www.facebook.com/janusz.popiel. ... 5958757770


Załączniki:
mandaty.jpg
mandaty.jpg [ 133.44 KiB | Przeglądane 1395 razy ]

_________________
Obrazek
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 29 lipca 2021, 18:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Nawet tu, na sportowym forum BMWu komuchów jakby więcej z roku na rok, co się dziwić... VIVA LA DEMOCRAZIA.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 29 lipca 2021, 19:05 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
banki i parabanki zarobią, na mandat, przy systematycznym okradaniu portfeli inflacją, trzeba będzie brać kredyt :rotfl:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 30 lipca 2021, 18:50 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Polska nasza zadłużona, jak dawny Pekaes napchany do Lichenia, to zaczną ściągać ale nie od siebie... tylko od obywateli. Stary numer z rękawicą :dobani:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 30 lipca 2021, 20:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Państwo policyjne mandaty przynajmniej o połowę za wysokie. Większym problemem jest 15pkt za jedno wykroczenie i punkty przez dwa lata na stanie. Jak ktoś dużo jeździ nie ma szans uniknąć mandatów bo policja nie staje tam gdzie trzeba tylko w szczerym polu gdzie po remoncie został znak z ograniczeniem do 40.
Patologia coraz częściej myślę o wyprowadzce z tego chorego kraju serio to jest kaczogród ten kurdupel robi co chce. Jeszcze na świeczniku jest 9% składki zdrowotnej i zakaz wykupu prywatnego z leasingu. Co miesiąc sterta zajebistych wiadomości i tak od kilku lat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 30 lipca 2021, 21:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Mały - i gdzie pojedziesz? Przed chwila gadałem z bratem i już praktycznie nie ma gdzie jechać. Upadek cywilizacyjny całego świata zachodu. Australia nawet tragedia. Szwajcaria? Może kilka wybranych stanów w USA... no chyba, ze pogodzic się z ich systemem i do Azji...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 30 lipca 2021, 21:28 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 30 lipca 2021, 21:26 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Najbezpieczniej ma być na Nowej Zelandii, potem Islandia, Irlandia, Tasmania czyli wyspy leżące w strefie umiarkowanej.


Kyokushin napisał(a):
Wystarczy pomyśleć jak korupcjogenne to będzie, ogólnie charakterystyczne dla systemów totalitarnych jest dawanie cichego przyzwolenia i obszaru do korupcji 'służbom' tak by zapewnić sobie ich lojalność.


Krok po kroku...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 30 lipca 2021, 21:54 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Siedzę w Szwajcarii i za kolorowo tutaj nie jest. Państwo policyjne pełną gębą, każdy podpierdala :dobani:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 30 lipca 2021, 22:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Cypr, Chorwacja to są miejsca, które mi się podobają.
Anglia też zrobiła mega krok do przodu wychodząc z unii . Mam nadzieje że i Polska zdecyduje się na ten krok im szybciej tym lepiej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 30 lipca 2021, 22:22 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Jezdza bez uprawnien, wyprzedzają przed i na przejsciu , z premedytacją przekraczaja predkość itd niech płaca.Im mniej wariatów drogowych tym lepiej . Znajdą się się wśród nich tacy, ktorzy beda pier*olic o komunizmie na wszystko oraz bredzic, że to kodeks drogowy ogranicza ich wolność :rotfl: . Granice otwarte ,można pakować kartony i wyjechac póki nie ma lockdownu :rotfl:
Kto duzo jezdzi ten wie zeby nie dac sie podpuszczac leszczom jadacym na zderzaku, niech jada i przecieraja "szlak" . Poza tym gdzieś tam pisali, że gdy w 97 r wprowadzono mandat 500 zl to wtedy płaca minimalna wynosiła 450 zł.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 31 lipca 2021, 11:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Reno twoje poglądy mnie przerażają? Nie masz czasem w nazwisku Kaczki? Myślisz że Ciebie i twojej rodziny to nie dotyczy? Każdy co jakiś czas dostaje mandat jeżeli używa auta codziennie. Ostatnio mój ojciec stracił prawko na moście północnym 3-4pasy w jedną stronę wjechał 102km/h na 20m odcinek na którym jest 50km/h a przed nim i za nim jest 90km/h policja stała nie widoczna za ekranem dzwiękochłonnym i robila pomiar z tyłu pojazdu drugi patrol na końcu mostu rozliczał. Każdemu zdarzy się zagapić a nasza policja staje tam gdzie można złapać nie tam gdzie jest niebezpiecznie. Obecnie dostał by za to 15pkt i 5000zł. Wystarczy mały błąd w następnych dwóch latach i stracił by prawko którego pewnie już nie był by w stanie zrobić. Przy naszej infrastrukturze i policji takie przepisy będą mialy tragiczne skutki dla kierowców.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 31 lipca 2021, 11:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Daj spokoj. Jemu to kaczka nasra na twarz, a on to rozmaruje z rozkosza i poprosi o wiecej. Elektorat pisowski jest nie do podrobienia jezeli chodzi o tego typu ancymonow. Zaraz napisze cos o Konfederacji, bo to jego argumenty na obrone pisu, zobaczysz.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 31 lipca 2021, 12:30 
Offline
Forumowicz

Posty: 110
Moje BMW: F10 535iX
Kod silnika: N55
Będę obserwował dział kill'e po 1.12. :rotfl: Zostaną tam pewnie tylko nieudokumentowane gawędy typu: "jechałem sobie spokojnie moim dieslem po cipie, a tu nagle..." Pis musiał być wcześniej już w Skandynawii, bo tam restrykcyjne przepisy panują od lat i wszyscy jak idioci przestrzegają ograniczeń prędkości. Jak oni żyją ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 31 lipca 2021, 12:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Syzypor napisał(a):
Będę obserwował dział kill'e po 1.12. :rotfl: Zostaną tam pewnie tylko nieudokumentowane gawędy typu: "jechałem sobie spokojnie moim dieslem po cipie, a tu nagle..." Pis musiał być wcześniej już w Skandynawii, bo tam restrykcyjne przepisy panują od lat i wszyscy jak idioci przestrzegają ograniczeń prędkości. Jak oni żyją ?

A ciapaki plują im w twarz i obmacują kobiety świetny kraj.
Każdy kraj ma inną kulturę, inną infrastrukturę drogową i inną ludność nie da się tego porównać bezpośrednio.
Żadne nowe ogranicznenia, opłaty, nakazy, zakazy nie są dobre dla obywatela zwłaszcza w obecnej formie skutek będzie tragiczny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 31 lipca 2021, 13:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Robią co się da byle by tylko zmniejszyć emisję co2.
A jak mowilem, ze za 10 lat wszyscy będziecie mieli rower to się smialiscie, a tu się nie ma z czego smiać.
W Poznaniu np głowna ulica Glogowska została zmniejszona do 1 pasa tak, aby zrobić pas dla ruchu rowerowego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 31 lipca 2021, 13:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Cytuj:
Jak złapać leszcza? Zanęcić, zarzucić zestaw, poczekac az łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody .

Zawsze działa na członka korwinowej sekty, który reaguje na ogólne uwagi o idiocie. :rotfl: Nikt inny nie reaguje tylko on ponieważ jest … Jego guru non stop na niego s*a i szcza, a ten się cieszy spijając jego nektar i ambrozje i pudruje największe debilizmy swojego guru. Tylko taki idiota z kompleksami postrzega swiat 0-1, nie potrafi czytac ze zrozumieniem , nie potrafi liczb analizować, używa słów których znaczenia nie rozumie w tym logika i merytoryka oraz pier*oli o komunizmie na wszystko. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
----------------------------------------------

Maly jeżdże z yanosikiem w telefonie , który na bieżąco (tym bardziej w miastach,gdzie jest wiecej użytkowników) informuje o zdarzeniach drogowych, kontrolach, fotoradarach, nieoznakowanych , robotach drogowych itd. Do tego pamiętam,że w miescie za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h na 3 mce zatrzymuja prawko, w trasie obserwuje lokalsów itd Biorę pod uwagę, że znaki to jedno, a realia drugie, że policja moze stac gdzie chce, bo może.
Jeżeli ktos nie uzywa takich aplikacji, to jego decyzja .


Smieje się z narracji o totalitaryzmie, rezimie, panstwie policyjnym :rotfl: . Takie bzdury wygłaszają albo idioci. Albo demagogowie, którzy chcą wpływac na opinię publiczną poprzez działanie obliczone na łatwy efekt. Mimo ze wiedza, ze tego typu przepisy , ograniczenia prędkości, tzw strefy 30, ochrona pieszych obowiazuje w wielu panstwach europejskich, a wjeżdżając choćby do Niemiec oni jada zgodnie z przepisami i krzywda im się nie dzieje. Wygłaszają je także ci, którzy w d*pie byli, g*wno widzieli i nie wiedzą, jak wyzej, ze tego typu przepisy obowiązując również w innych europejskich panstwach.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 31 lipca 2021, 14:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
A nie mówiłem?

W Niemczech to udowodniono już dawno temu ze nie prędkość jest problemem...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 31 lipca 2021, 14:46 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
renoraines napisał(a):
haha,czas mija a nadal aktualne:wystarczy odczekac, a dzban sam się pogrązy majac pretensje do innych,nie do siebie że to on zareagował na ogolną uwagę .

W ten sposób, wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 31 lipca 2021, 15:15 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2046
Ja nie wiem jak pogrążonym trzeba być, aby permanentnie cytować samego siebie.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Minimalny mandat za przekroczenie o 30km/h - zmiany w PoRD
PostNapisane: 31 lipca 2021, 15:45 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Uderze w stoł, a nozyce się odezwą :rotfl: . Na ogólną uwagę zareagował kolejny członek z inteligencją bezobjawową (nie rozumie zwrotu ''nadal aktualne'') oraz kompleksami powodującymi u niego nieprzerwanie trwający ból d*py . :]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL