BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 13:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 23 listopada 2021, 11:10 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
renoraines napisał(a):
Skąd konfederacja weźmie pieniadze na realizację postulatów?
Jak to skąd. W styczniu obniżasz podatki, do czerwca wszystkie światowe firmy przenoszą się do Polski, a pod koniec roku jak zamykasz budżet to już nie wiesz czy te wszystkie nadwyżki budżetowe przeznaczyć na broń nuklearną czy na podbój galaktyki. Tak działa świat jak ma się 12 lat.


Obrazek

Reno wie lepiej ;)


Nie jestem jakimś "kucem''!
Irytuje mnie to, że ciągle w mediach próbują mi wmówić, że Korwin ma uprzedzenie do kobiet. Któryś raz słyszę już, że Korwin chce odebrać paniom prawo głosu. On chce wszystkim odebrać prawo głosu, nie tylko kobietom, bo uważa demokrację za durny ustrój, w którym dwóch meneli spod budki może przegłosować profesora wyższej uczelni!
Słyszę też, że chce zabronić kobietom chodzić do pracy. Wolnościowiec miałby czegoś zakazywać? Korwin wyliczył, że jeżeli człowiek zarabia 2 tys. zł. miesięcznie, to rocznie w podatkach oddaje 23 tys. złotych, dlatego jest za zniesieniem podatku dochodowego, co zdaniem tuzów logiki pogłębiłoby biedę u najbiedniejszych. Wówczas wielu mężczyzn byłoby stać na to, aby utrzymać w pojedynkę żonę i dzieci. Obecnie jest niewielu mężczyzn, których stać na to, aby ich żony mogły nie pracować.
Feministki będą radować się, że praca po 10 godzin dziennie za 12 zł to ich sukces i symbol kobiecej niezależności, ale w praktyce większość kobiet rzuciłaby w cholerę taką niezależność, gdyby tylko mogła. Teraz większość kobiet nie ma wyboru - czy chce robić karierę na kasie w Biedronce, czy nie chce, i tak musi zapieprzać do pracy. Korwin - czyli największy antyfeminista kraju - paradoksalnie dałby więcej kobietom niż feministki, bo dałby im wybór. Kobiety dalej mogłyby pracować, ale już nie musiałyby, bo ich mężczyźni byliby w stanie je utrzymać, co wielu chce, ale nie może.


Ostatnio edytowano 24 listopada 2021, 07:32 przez alduwiel, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 23 listopada 2021, 11:44 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Tak, tak i pomogą w tym pewna smierc, wyparowujace oszczednosci , nieruchomosci za bezcen , swiatowe spiski i krolewska rodzina satanizmu czyli brednie o ktorych pisze Alduwielu :rotfl: .
Zapamietaj,ze Korwin to populista i demagog, a program konfederacji to działanie obliczone na łatwy efekt. To sposób pozyskiwania zwolenników polegający na odwoływaniu się do ich emocji i na składaniu nierealnych obietnic. Potwierdzil to ... Korwin :rotfl: gloszac publicznie , ze jego program nie sluzy do realizacji, a tylko do przyciagania wyborcow ( co przeklada sie na pieniadze z subwencji) .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 23 listopada 2021, 12:37 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Co do tej pewnej śmierci to w świetle najnowszych badań jakie przeprowadzili Szwajcarscy naukowcy ta pewna śmierć może dotyczyć 50% zaszczepionych już po 5 latach od zaszczepienia

Obrazek

Tutaj praca naukowa na ten temat

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm

A Tu coś więcej na ten temat

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm


W każdym razie szanuję Twoje zdanie Reno, ale dodatkowo proszę zachowaj godność i nie dodawaj tu głupot typu ,,rodzina satanizmu'', światowe spiski, płaska ziemia, czy inne tego typu ciosy poniżej pasa. Albo się bijemy zgodnie z zasadami i niech wygra prawda, albo koniec tematu.

Korowin 1000 x powiedział jakąś tam głupotę ,za co wcale mu nie winszuję, ale w gruncie rzeczy główne jego postulaty byłby zbawienne dla nas wszystkich i choć nie popieram chłostania na targu złodziei czy inne tego typu pomysły to mimo wszystko jeśli chodzi o podatki, wyjście z unii, walkę z globalizmem, zaprzestanie kłótni z Rosją itd. to go popieram. Dlatego ,że nie ma w naszym rządzie nikogo innego kto by się w tych kwestiach tak wypowiadał to jego partia ma mój głos i nie zmienisz tego tak jak ja nie jestem w stanie Wam przepowiedzieć o tym o czym ciągle mówię. Wyjście z unii było by dla nas manną z nieba, nie wiem czy mam się rozpisać na ten temat czy nie ma sensu bo i tak to wszystko skwitujecie: teorie spiskowe! Więc, może tylko skrócę do maksimum moją wypowiedz jak to zwykle mam w zwyczaju, niech grafika mówi za mnie:

Obrazek


renoraines napisał(a):
Zapamietaj,ze Korwin to populista i demagog, a program konfederacji to działanie obliczone na łatwy efekt. To sposób pozyskiwania zwolenników polegający na odwoływaniu się do ich emocji i na składaniu nierealnych obietnic.

Jak Ci wyżej wskazałem ceniony ekonomista i jeden z lepszych specjalistów w tym temacie (na 100% lepszy niż Ty) ma odmienne zdanie.


Ostatnio edytowano 23 listopada 2021, 17:22 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 23 listopada 2021, 13:44 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Alduwiel tak jak nie potrafisz podac zrodla , linku do filmu wywiadu( moze byc bez zoltych napisow :rotfl: ,)do rzekomej wypowiedzi Rybinskiego, tak tez nie potrafisz odpowiedziec na pytanie : W jakim panstwie system podatkowo -gospodarczy proponowany przez konfederacje dziala z powodzeniem? :rotfl:

Ja odnosze sie do tego co napisales. Ty piszesz glupoty o pewnej smierci, wyparowujacych oszczednosciach , nieruchomosciach za bezcen , swiatowych spiskach i i krolewskiej rodzinie satanizmu.Pretensje mozesz miec tylko do siebie.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 23 listopada 2021, 14:14 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Chryste Panie jakie to płytkie Reno i to już enty raz bronisz się w ten sam nonsensowny sposób. Wrażenie mam jakbyś miał zaciętą płytę , którą zgrałeś sobie na biosa z jakiegoś anty Korwinowego facbokowego fp :(

To tak jakby jakiś przemądrzały intelektualista przyszedł do Braci Wright i przed pierwszym udanym lotem człowieka w przestworza wskazał im bezsensowność ich zamiarów popierając swoja tezę tym, ze jeszcze nikomu się to nie udało :1.2:

Wybacz, ale świat należy do marzycieli, a nie do intelektualistów. Tak więc przypomnę Ci: ,, wszystko co tylko umysł ludzki jest w stanie sobie wyobrazić, ludzka ręka w końcu dokona" ,a Ty mi tu o tak prostym temacie gadasz: nie da się! Bo nikomu się wcześniej nie udało!
Heh, nie dobijaj mnie proszę Reno.

Do wszystkich zgromadzonych tutaj: zapamiętajcie sobie jedno, jeśli ktoś kiedykolwiek mówi Wam, że się czegoś nie da zrobić to mówi Wam to tylko dlatego, ponieważ on sam nie jest w stanie tego zrobić, a co więcej boi się w głębi serca, że Wam się to może udać. Dlatego odstrasza Was tą gadką tak, aby przypadkiem nie poczuł się śmieciem przy Was gdy się Wam to uda osiągnąć. NIEMOZLIWE NIE ISTNIEJE, niemożliwe to tylko słowo! To nie fakt, to jedynie opinia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 23 listopada 2021, 14:46 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Alduwiel wystarczy, że poczekam, a fakty same się bronią. Ty nawet na tej stronie wyzej ponowie bredziles o pewnej śmierci. Nie pisz głupot, nie będzie szydery. :rotfl: Aktualne w ten sposób, wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Ostatnio edytowano 23 listopada 2021, 14:52 przez renoraines, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 23 listopada 2021, 14:51 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Własnie tak, poczekamy ;) zobaczymy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 23 listopada 2021, 16:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Poczekaliśmy i zobaczyliśmy, ze piszesz jak ogłupiony przez swojego guru sekciarz, ktory wszedzie widzi spiski oraz nie wie czym jest pragmatyzm.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 23 listopada 2021, 21:12 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 24 listopada 2021, 09:24 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
z tą złotówką to są jaja..
ja osobiście mega żałuję, że nawet jak było po 4.40 to kasy nie wymieniłem na eurasy czy dolary, teraz złoty tak leci, że chyba nie zostaje nic innego jak to "przeczekać" i liczyć, że wróci na poziomy zbliżone do tych 4.50


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 24 listopada 2021, 22:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Haha cieszy, że ból trwał az 1,5h do drugiego posta o godz 21.16. Potwierdziło sie to, co sie o nich mowilo : 0-1 postrzeganie swiata, brak logiki i merytoryki, uzywanie pojec , ktorych znaczenie nie znają oraz brak umiejetnosci analizowania prostych liczb. :rotfl:

Kluczowy fragment :mądrzy rozumieją sedno, a głupi* biją brawo populistycznemu Sośnierzowi.
(* zbieżność z fanatykami Korwina nieprzypadkowa)

Analogicznie, tak jak oni wierzą w idiotyzmy o niepłaceniu podatkow, nieplaceniu zusu i paliwie po 3 zł tak tez wierzą ze wystarczy wyjsc z UE . :rotfl:

Natomiast mądrzy się śmieją i wiedzą, że wplywy i wydatki to naczynia połączone. Zatem ten kto mowi o obnizeniu podatkow,ale nie powie o obnizeniu wydatkow jest populistą i demagogiem.

Skąd konfederacja weźmie pieniadze na realizację postulatów?
Jak to skąd. W styczniu obniżasz podatki, do czerwca wszystkie światowe firmy przenoszą się do Polski, a pod koniec roku jak zamykasz budżet to już nie wiesz czy te wszystkie nadwyżki budżetowe przeznaczyć na broń nuklearną czy na podbój galaktyki. Tak działa świat jak ma się 12 lat.

Naiwna jest wiara w to, że oni to wprowadza i że to jest tak proste i że to po prostu łatwo zadziała. Dzień dobry nie ma Zusu, podatek 0% pitu, silne armia super służba zdrowia witaj w wielkiej Polsce.
:rotfl:

Fakty sa takie, ze Niemcy to największy partner handlowy Polski. Tam najwięcej eksportujemy i stamtąd najwięcej importujemy. Poza Niemcami polski export trafia do Czech, Włoch, Francji, Holandii czyli kraje UE oraz Wielkiej Brytanii USA, Rosji. Wyjscie to mniejsza konkurencyjnosc, popyt wewnętrzny tego nie zrekompensuje. Do tego nasycenie rynku i stagnacja. Definicje i wskazniki ekon dostepne w sieci. Madrzy o tym wiedza i dla nich nie trzeba sie rozpisywac , a z inteligentnych inaczej konfederacyjnych ignorantów ekonomicznych mozna sie regularnie posmiac. :rotfl:


Proste liczby są takie, że drzewo poznasz po owocach jego. A UE w prostych liczbach odnotowuje zapaść demograficzną i co najwyżej stagnację gospodarczą. Wielka Brytania wyszła z tego kołchozu i ma się świetnie. Za kilka lat będą odcinać kupony i nikt nawet nie będzie pamiętał tego straszenia wyjściem z UŃ. Napisałem konkretnego posta w odpowiedzi na Twoją kalkę z internetu, a Ty jak zwykle oraniczyłeś się do powtarzania tych samych przekolorowanych frazesów, w dodatku wiedząc, że ja wielu z nich jestem świadomy lub wcale tak nie uważam. Proces przemian to duży proces i nikt nie powiedział, że będzie łatwo i obejdzie się bez ofiar.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 24 listopada 2021, 23:29 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
jiGsaw napisał(a):
renoraines napisał(a):
Haha cieszy, że ból trwał az 1,5h do drugiego posta o godz 21.16. Potwierdziło sie to, co sie o nich mowilo : 0-1 postrzeganie swiata, brak logiki i merytoryki, uzywanie pojec , ktorych znaczenie nie znają oraz brak umiejetnosci analizowania prostych liczb. :rotfl:

Kluczowy fragment :mądrzy rozumieją sedno, a głupi* biją brawo populistycznemu Sośnierzowi.
(* zbieżność z fanatykami Korwina nieprzypadkowa)

Analogicznie, tak jak oni wierzą w idiotyzmy o niepłaceniu podatkow, nieplaceniu zusu i paliwie po 3 zł tak tez wierzą ze wystarczy wyjsc z UE . :rotfl:

Natomiast mądrzy się śmieją i wiedzą, że wplywy i wydatki to naczynia połączone. Zatem ten kto mowi o obnizeniu podatkow,ale nie powie o obnizeniu wydatkow jest populistą i demagogiem.

Skąd konfederacja weźmie pieniadze na realizację postulatów?
Jak to skąd. W styczniu obniżasz podatki, do czerwca wszystkie światowe firmy przenoszą się do Polski, a pod koniec roku jak zamykasz budżet to już nie wiesz czy te wszystkie nadwyżki budżetowe przeznaczyć na broń nuklearną czy na podbój galaktyki. Tak działa świat jak ma się 12 lat.

Naiwna jest wiara w to, że oni to wprowadza i że to jest tak proste i że to po prostu łatwo zadziała. Dzień dobry nie ma Zusu, podatek 0% pitu, silne armia super służba zdrowia witaj w wielkiej Polsce.
:rotfl:

Fakty sa takie, ze Niemcy to największy partner handlowy Polski. Tam najwięcej eksportujemy i stamtąd najwięcej importujemy. Poza Niemcami polski export trafia do Czech, Włoch, Francji, Holandii czyli kraje UE oraz Wielkiej Brytanii USA, Rosji. Wyjscie to mniejsza konkurencyjnosc, popyt wewnętrzny tego nie zrekompensuje. Do tego nasycenie rynku i stagnacja. Definicje i wskazniki ekon dostepne w sieci. Madrzy o tym wiedza i dla nich nie trzeba sie rozpisywac , a z inteligentnych inaczej konfederacyjnych ignorantów ekonomicznych mozna sie regularnie posmiac. :rotfl:


Proste liczby są takie, że drzewo poznasz po owocach jego. A UE w prostych liczbach odnotowuje zapaść demograficzną i co najwyżej stagnację gospodarczą. Wielka Brytania wyszła z tego kołchozu i ma się świetnie. Za kilka lat będą odcinać kupony i nikt nawet nie będzie pamiętał tego straszenia wyjściem z UŃ. Napisałem konkretnego posta w odpowiedzi na Twoją kalkę z internetu, a Ty jak zwykle oraniczyłeś się do powtarzania tych samych przekolorowanych frazesów, w dodatku wiedząc, że ja wielu z nich jestem świadomy lub wcale tak nie uważam. Proces przemian to duży proces i nikt nie powiedział, że będzie łatwo i obejdzie się bez ofiar.


Wstawiłeś populistyczny film, napisałeś bzdury, ktore wyśmiałem. Jestes ignorantem i to nie tylko ekonomicznym, a kogos takiego postrzegajacego swiat 0-1 pod z gory zalozona teze, nie mozna traktowac powaznie.Tym bardziej, ze wielokrotnie zapowiadałeś wyjazd z Polski , z Europy. Jestes taki nieszczesliwy wiec co tu nadal robisz? :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 25 listopada 2021, 01:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ten film jest odpowiedzią na populistyczne uńo - pierdolamento jakoby 38 milionowy kraj leżący w centrum Europy nad brzegiem morza, dynamicznie rozwijający się, uprzemysłowiony, niezależny energetycznie, miał przepaść i nie poradzić sobie bez wchodzenia i oddania swojej niezależności w łapska jakiegoś kołchozu.

Co robię? Czekam aż pisowcy zmarnują ostatni kamień na tej ziemii. Ja jestem przygotowany do życia na każdym kontynencie. Zostaniecie sobie sami w tej komunie i będziecie sobie transferować pieniądze od nielicznych już pozostałych pisowców i innych lewaków - nieudaczników do licznych emerytów. Powodzenia.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 25 listopada 2021, 10:15 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Puentując cytatem

Cytuj:
Czyli mowicie ze jeden chce wieszac ludzi , drugi daje zgode na bzykanie 12latek, trzeci chce animowanych krolikow z wiekszymi cycami, ale konfederacja to przede wszystkim eksperci od gospodarki?

(Braun, Korwin,Dziambor)
:rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 25 listopada 2021, 17:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
I na tym się kończą Twoje argumenty.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 25 listopada 2021, 17:18 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Nie umiesz czytac ze zrozumieniem...

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 27 listopada 2021, 13:41 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2046
Reno fajny kubek Ci znalazłem

https://allegro.pl/oferta/kubek-prezesa ... b8fc8ca054

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 27 listopada 2021, 14:15 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Rost po tym,gdy kupiles materiałową maseczkę Pepe Jeans za 79 zl, spedziles w niej 3 godziny i miałeś problem z odpychaniem o czym publicznie nas poinformowales, czy nadal powinienes zajmowac sie zakupami ? :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 12 stycznia 2022, 22:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7454
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
RenO sobie fajnie poradziło z unijnymi przepisami odnośnie zakończenia produkcji prawdziwych samochodów do 2030r
https://motoryzacja.interia.pl/wiadomos ... tQcOFkE2lA

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 13 stycznia 2022, 07:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Niekoniecznie o to tam chodzi niestety.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL