BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 16:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Testament Aarona Russo - historyczny wywiad
PostNapisane: 28 listopada 2021, 18:40 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
W tym odważnym wywiadzie Aaron Russo, między innymi, ujawnia próby zrekrutowania go do rodziny Rockefellerów oraz szczegóły ostatecznych celów nowego ładu światowego. Opowiada także o tym co dzieje się w Ameryce, o bankierach, mafii policyjnej, o upadku poszanowania dla indywidualizmu, o faszyzacji życia...

Urodził się 14 lutego 1943 roku w nowojorskim Brooklynie, w rodzinie sefardyjskich Żydów. Za młodu zajmował się promocją hippisowskiej muzyki rockowej. Później zaangażował się z sukcesem w biznes filmowy. Wyprodukował między innymi nominowaną do Oskara komedię "Nieoczekiwana zmiana miejsc" w roli głównej z Eddie Murphy oraz kultowy dramat "Róża". Na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku założył amerykańską Partię Konstytucyjną, której celem było raczej nagłaśnianie niekonstytucyjnych posunięć rządu USA, niż branie czynnego udziału w wyborach. Sam w ciągu ostatnich paru lat przed swoją śmiercią udzielał oficjalnego poparcia jednemu tylko amerykańskiemu politykowi: Ronowi Paulowi. Aaron Russo był wielokrotnie nagradzanym producentem i reżyserem filmowym. W czasie swojej barwnej kariery filmowej i artystycznej napotykał na różnorodne przeszkody stawiane mu przez administrację rządową, wskutek czego postanowił zaangażować się w politykę własnego państwa. Kandydował na gubernatora Nevady, założył Partię Konstytucyjną ,a w 2004 roku ubiegał się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. W roku 2006 podjął się wyreżyserowania i wyprodukowania filmu dokumentalnego "America: Freedom to Fascism". Właśnie dzięki temu filmowi jest on dziś najbardziej znany - zwłaszcza młodemu pokoleniu. Jest to film nie tylko świetnie zrealizowany od strony warsztatowej, ale wstrząsający swą prawdą obnażającą elity bankierskie, które władają najpotężniejszym mocarstwem i zarazem całym światem.
Na krótko przed śmiercią założył RestoreTheRepublic.com. Był prawdziwym bojownikiem o wolność i takim też zapamiętali go jego najbliżsi. Zmarł na raka 24 sierpnia 2007 roku w wieku 64 lat. Wywiad ten, przeprowadzony przez Alexa Jonesa - był ostatnią publiczną wypowiedzią Aarona Russo. Wiedział już, że umiera, doskwierał mu poważny ból, miał czasem problemy z mówieniem, a jednak z charakterystycznym dla siebie humorem i pełną jasnością przedstawił swój pogląd na współczesny świat, zdradzając przy tym kilka absolutnie szokujących informacji. Oczywiście polecałbym Wam obejrzeć sam wywiad tak, aby przekonać się na własne uszy i oczy analizując ton głosu, oraz mimikę twarzy czy Aron mógł kłamać, ale z racji iż wiem ,ze lubicie czytać wstawiam tutaj tekst który redagowałem dziś 4 bite godziny.

Obrazek
Oto Aron Russo i jego były przyjaciel Nick Rockefeler


Kręcisz?

Jestem zaszczycony mając możliwość udzielenia wywiadu Alexowi Jonesowi-poszukiwaczowi prawdy walczącemu o sprawiedliwość...

Urok znikł gdy zacząłeś się uśmiechać. Aaron, kiedy zacząłeś się domyślać, że ze światem dzieje się coś niedobrego kiedy zacząłeś zbierać informacje o kartelu bankowym, o Systemie Rezerwy Federalnej (FED) i o nowym ładzie światowym (nwo)?

To był ciąg wydarzeń. Zawsze byłem bardzo niezależną osobą zawsze wierzyłem w indywidualność i w to, że zostaliśmy umieszczeni na tej Ziemi aby być wyjątkowymi indywiduami wykorzystujący mi dany nam od Boga potencjał i że jedynym sposobem aby wykorzystać swój potencjał jest bycie wolnym i poszukiwanie prawdy o sobie samym a także możność popełniania błędów i pomyłek. W miarę jak dorastałem zacząłem zdawać sobie coraz bardziej sprawę z tego, że rząd był mi przeszkodą w realizacji własnych celów.
Osiągałem spore sukcesy w biznesie damskiej bielizny - pracowałem dla mojego ojca, który prowadził mały biznes z bielizną i zaprojektowałem pierwsze tak naprawdę damskie majtki bikini w roku 1963 potem otworzyłem nocny klub w Chicago zwany "Elektrycznym Teatrem" otworzony został w dniu zabójstwa Martina L. Kinga w mieście Chicago wrzało w dniu w którym otwierałem klub i nikt do niego nie przyszedł. I stało się wtedy tak...Było to w roku 1968, kiedy w Chicago odbywała się konwencja demokratów wówczas mój klub stał się ulubionym miejscem spotkań hipisów, gdyż chcieli przyjechać do Chicago i protestować przeciwko temu co się wtedy działo. Pewnej nocy miałem koncert w moim klubie w celu zebrania pieniędzy i policja urządziła nalot na klub - na mój klub bez żadnego powodu. Stałem wówczas na balkonie mojego biura i obserwowałem ulicę i zobaczyłem te wszystkie więźniarki stojące pod moim klubem, a byłem wówczas 24-ro letnim dzieciakiem, nie miałem zupełnie żadnego doświadczenia. Co robią tutaj te więźniarki? – myślałem. A potem zobaczyłem policjantów wyskakujących z więźniarek i wpadających do mojego klubu:" O mój boże! Urządzają mi nalot!" Zbiegłem na dół na scenę, kazałem kapeli przestać grać i powiedziałem do publiczności: "Mamy nalot więc usiądźcie i współpracujcie przygotujcie swoje dowody identyfikacyjne i współpracujcie z policją". Jak tylko to powiedziałem, dwóch policjantów przewróciło mnie na podłogę, potem chwycili mnie i zaczęli wyciągać z klubu a ja tylko krzyczałem: "zwycięstwo, zwycięstwo!!!" To było wtedy bardzo modne, byłem dzieciakiem i wówczas dostrzegłem tam straż pożarną która wysypywała śmieci ze śmietników na podłogę pomyślałem sobie: "po co oni to robią?", a to wszystko działo się bardzo szybko gdy wyciągali mnie z klubu niezbyt to wszystko rozumiałem ,więc wrzucili mnie do więźniarki, a kiedy już tam byłem jeden z policjantów złapał mnie za jądra i mocno ścisnął. Doświadczyłem w tej więźniarce ogromnego bólu. Następną osobę, którą przyprowadzili do tej więźniarki, policjant uderzył pałką w głowę rozcinając ją, bez żadnego powodu, przecież nie zrobił nic złego.

To wtedy się przebudziłeś?

To było moje przebudzenie, jakby: "co się tutaj dzieje??" Myślałem że tutaj jest Ameryka. Więc wówczas przypisywałem to tylko Chicago. Sądziłem że tak jest tylko w Chicago. Następnego dnia w gazetach ukazało się moje zdjęcie i nagłówki typu: "Zwarcie elektryczne w Elektrycznym Teatrze i nalot" i w jednym z artykułów napisano że powodem dla którego urządzono nalot było to, że straż pożarna została zaatakowana przez hipisów podczas uprzątania stosu śmieci co było całkowitą nieprawdą. Ach ci brudni hipisi. To było całkowicie fałszywe, kompletna fabrykacja.

A więc przeprowadzili na tobie operację "fałszywej flagi" ?

Tak, oczywiście. Byłem zszokowany, powiedziałem: To ludzie tak kłamią?? Ludzie robią takie rzeczy? - nie mogłem w to uwierzyć. To było dla mnie jak przebudzenie. Byłem w telewizji i mówiłem że to wszystko jest kłamstwem - nikogo To nie obchodziło. Nikogo nie obchodziło jaka była prawda. To było dla mnie szokujące. Tydzień lub dwa po tym zdarzeniu przyszło do mnie dwóch policjantów: kapitan i sierżant. Powiedzieli: Panie Russo, przepraszamy za tamtą noc i tamten nalot, ale chcemy panu powiedzieć, że jeśli chce pan aby pański klub działał to będzie to kosztować 2 tys. dolarów miesięcznie i będziemy pana odwiedzać raz w miesiącu i kiedykolwiek będziemy musieli przeprowadzić nalot, to powiadomimy pana o tym.

To mafia.

Tak, mafia policyjna. I co było bardziej interesujące, oświadczyli: Słuchaj, jest plan A, jest plan B i jest też plan Super De-lux taki i owy będzie cię kosztował tyle a tyle miesięcznie. Który plan wybierasz?

Co to było Super De-lux?

To było to co właśnie wybrałem - plan za 2 tys. $ miesięcznie. Więc wybrałem ten plan i płaciłem im 2 tys. miesięcznie a oni zostawiali mnie w spokoju kiedykolwiek chcieli zrobić nalot powiadamiali mnie o tym, wszystko po to by dobrze wyglądać w oczach ludzi z sąsiedztwa.

Więc to była twoja pierwsza większa lekcja?

Tak, właśnie, lekcja odnośnie korupcji w sferach władzy. Lecz wtedy sądziłem, że tak jest tylko w Chicago nie zdawałem sobie sprawy z tego, że może chodzić o cały kraj. Więc to było moje przebudzenie na skutek kłamstw, oszustw i kradzieży ludzi. Wtedy sądziłem, że wszyscy są uczciwi, mili i przyzwoici nie miałem pojęcia o tych rzeczach. W końcu pewnego dnia przyszli i powiedzieli: Słuchaj, nie możemy już od ciebie brać pieniędzy. Spytałem: Dlaczego, o co chodzi? Musimy zamknąć twój klub, bo nadchodzą wybory i ludzie z sąsiedztwa nie chcą aby był on dłużej otwarty i nie możemy brać już od ciebie pieniędzy. Więc musiałem pójść do sądu i walczyć z nimi, gdyż chcieli zamknąć mi klub. Aż pewnej nocy wybuchł pożar i klubu już nigdy nie otworzono...To był koniec klubu. Spalili mi go. To był koniec moich doświadczeń. Wróciłem do Nowego Jorku gdzie poznałem Bette Midler wpadłem na nią w małym klubie w którym grywała i uznałem że była wspaniała. W następstwie wydarzeń zostałem jej menadżerem i jak tylko zacząłem to robić, jej kariera potoczyła się błyskawicznie i sądzę że moja również. Osiągaliśmy znaczące sukcesy a poprzez menedżerowanie Bette zacząłem produkować występy na Broadwayu i wygrałem wtedy nagrodę Tony'ego produkowałem telewizyjne seriale które wygrały nagrodę Emmy, z Dustinem Hoffmanem i Betce wyprodukowałem dla niej "Różę" która przyniosła mi wiele nominacji do Oskara, to z kolei pozwoliło mi wyprodukować "Nieoczekiwaną zmianę miejsc", który chyba zna każdy.

Najlepszy film z Eddiem Murphym.

Nie wiem czy najlepszy, ale z pewnością jeden z lepszych i jestem dumny z tego, że go zrobiłem. Więc według mnie udało mi się zrobić klasyczną komedię - Nieoczekiwana zmianę miejsc, klasyczny musical – Róża i klasyczny film dokumentalny - Ameryka: Od wolności do faszyzmu. Więc jestem bardzo dumny z moich osiągnięć jako producenta filmowego. W późnych latach osiemdziesiątych zajmowałem się handlem srebra i złota. Nie sądzę abym wcześniej o tym opowiadał w wywiadzie. Byłem całkiem dużym handlarzem srebra i złota płaciłem od tego podatki i płaciłem coś co się nazywało potrąceniem podatkowym od handlu srebrem. Kilka lat później, w '88 lub '89 IRS twierdziło, że to co ja robiłem a także co również inni robili było odtąd nielegalne i że nie możemy tego dalej robić ale uczynili ten zakaz działającym wstecz. Spytałem: jak to działający wstecz? Wówczas to było legalne, robiłem to legalnie. Odpowiedzieli: tak, ale teraz zrobiliśmy ten zakaz jako działający wstecz a to oznacza, że jest pan nam dłużny600 - 800 tysięcy dolarów. Za co?? To było legalne! Jak można coś uczynić działającym wstecz?? Zmienić świat działając wstecz w czasie?? To nie ma żadnego sensu! Odpowiedzieli: Ale my tak robimy. Więc wszyscy wówczas powiedzieli, że nie mogą tak zrobić i złożyliśmy zbiorowy pozew do sądu i sędzia przyznał rację IRS, że mogą to robić wstecz i stąd oto wiedziałem, że w Ameryce działo się coś niedobrego - z IRS i całym systemem.

Aaron, opowiadałeś mi ubiegłej nocy tę historię, zanim dokończyłeś mówić o prawach podatkowych w późnych latach '80, które działały wstecz zdawałem sobie z tego sprawę, gdyż zrujnowali mojego ojca. On nie zdawał sobie z tego sprawy, wciąż sądził że żyje w wolnej Ameryce. Były przepisy podatkowe mówiące o tym co możesz robić - powiedzieli: retroaktywnie jesteś dłużny - nie tylko retroaktywnie, lecz powiedzieli również że są kary obciążające zyski.

Zgadza się. Więc jak mogą istnieć kary od zysków które zostały nałożone jako działające wstecz prawo ? Cóż, po pierwsze: jak możesz robić coś retroaktywnie? Kary od zysków to farsa. Oni robią to co chcą robić. Oto dlaczego przekonałem się, że Ameryka nie jest już tą samą Ameryką to nie jest ten kraj, o jakim mnie uczono gdyż oni mogą robić co tylko zechcą i obywatel nic nie może na to poradzić.

Zrobiłeś "Ameryka: Od wolności do faszyzmu", widziałem go i zachęcam też innych aby nabyli swoją kopię DVD, było to też w kinach w całym kraju uważam że jest to najlepszy film o FED, IRS i bankierskim oszustwie i chcę dzisiaj z tobą o tym podyskutować ale chcę się jeszcze troszkę cofnąć do punktu o którym dyskutowaliśmy wczorajszej nocy i kiedy to ty nie radziłbyś ludziom aby nie płacili i ja mówię to samo. Ludzie mówią: skoro to oszustwo, to po co płacić? I podoba mi się sposób, w jaki to podsumowałeś.

Cóż, to naprawdę bardzo proste. Odkąd zrobiłem ten film wielu ludzi przychodziło do mnie pytając, czy powinni zaprzestać płacenia podatków dochodowych lecz ja nigdy nie radziłem ludziom aby nie płacili mówiłem im tak: słuchajcie, przeprowadziłem mnóstwo dociekań. Sąd Najwyższy orzekł, że 16-ta Poprawka nie upoważnia IRS do opodatkowania waszej pracy zarobkowej i wynagrodzeń. To jest fakt. Sąd Najwyższy stanowi o obowiązującym prawie a IRS nie przestrzega jego postanowień, jednakże skoro tak się dzieje to tak jak gdyby mafia przyszła do ciebie i zażądała 2 tys dolarów miesięcznie bo inaczej cię skrzywdzą to ja nie radziłbym ci abyś nie płacił, gdyż możesz zostać przez to skrzywdzony. To czy jest to zgodne z prawem czy nie, niezbyt się tutaj liczy zostaniesz skrzywdzony jeśli nie zapłacisz - to samo dotyczy IRS mogą cię skrzywdzić, wsadzić do więzienia i torturować, więc jeśli nie zapłacisz - będziesz cierpiał. Więc nigdy nie mówię ludziom aby nie płacili. Mówię: płaćcie. Zobacz co się przydarzyło kongresmenowi Hansenowi.

Kongresmen Hansen to dobry przykład.

Płaćcie swoje podatki, ale wiecie co? Zamknijcie System Rezerwy Federalnej a nie będziecie musieli płacić już tych podatków. IRS jest symptomem problemu. Prawdziwym problemem jest przedsiębiorstwo bankowe i bankierzy w tym kraju to tu tkwi prawdziwy problem, tu są jego korzenie to dlatego utraciliśmy Amerykę. Więc owszem - płaćcie podatki, bo w przeciwnym wypadku ucierpicie na tym. Słyszałem wszystkie te argumenty przeciwników podatków dochodowych i ja nie nazywam ich przeciwnikami podatków, lecz nazywam ich Ruchem Uczciwości Podatkowej ponieważ przynajmniej są uczciwi. Ale tak się właśnie składa, że jesteś zmuszany do płacenia bo w przeciwnym razie spotka cię kara więzienia, spotka cię utrata czasu. Napotkasz korupcję w sądach jeśli nie zapłacisz. Więc płać to, tak jak się płaci mafii, ale w przypadku mafii masz chociaż ich za sojusznika, który stara ci się pomóc w pozbyciu się problemów i chroni ciebie, a w tym przypadku nie masz nikogo kto mógłby cię bronić. Amerykanie żyją w matriksie nie rozumieją w jaki sposób naprawdę toczą się sprawy w tym kraju. Może podam przykład: faktem jest, że gdybyś spytał 100 osób na ulicy o to jaki rodzaj ustroju powinna mieć Ameryka to 99% z nich powiedziałoby ci, że demokratyczny - Ameryka powinna być demokracją. Ale to jest kłamstwo! To iluzja. Słowo "demokracja" nie jest choćby raz zapisane w Konstytucji nie ma jej w Karcie Praw, niema jej w Deklaracji Niepodległości. Ojcowie Założyciele NIENAWIDZILI idei demokracji uważali ją za najgorszą możliwą formę ustroju, i ja się z nimi zgadzam, ponieważ w demokracji 51% obywateli może narzucić swoje zdanie 49%-om obywateli jeśli należysz do tych 49%, to nie jesteś wolny! Ameryka została założona jako konstytucjonalna republika i w tej republice którą mamy 99% obywateli nie może odebrać praw 1%-owi! Masz te prawa, ponieważ się z nimi urodziłeś posiadasz dane ci od Boga prawa człowieka, których nikt nie może cię pozbawić: rząd, większość - kimkolwiek by nie byli, nie mogą odebrać ci twoich praw! I oto co ofiarowali nam Ojcowie Założyciele ale wskutek psychologicznych zabiegów przekonali nas o tym że mamy demokrację, gdzie rządzi większość i chcą abyś w to wierzył bo mówią, że taki a taki sondaż mówi to i to, że taka i taka większość chce tego i owego, a to o niczym nie świadczy. Hitler został wybrany demokratycznie. Hitler zrobił wszystko zgodnie z prawem. A w republice konstytucjonalnej mniejszość jest chroniona przed większością.

Czy to nie Benjamin Franklin sparafrazował to mówiąc: demokracja to dwa wilki i owca głosujące nad tym co zjedzą na obiad?

Dokładnie. On także powiedział że w republice owca będzie miała pistolet, aby mogła się obronić. I to jest prawda Ameryka nie jest demokracją, ale jeśli spytasz ludzi jaki ustrój powinniśmy mieć odpowiedzą: Demokratyczny, tak jakby wyprano im mózgi, nauczono ich w to wierzyć. Wierzą, że jesteśmy w Iraku ,aby promować demokrację. Słowo "demokracja" w ustach Georga Busha oznacza "wolność", ale to nie prawda. Demokracja to to samo co nowy porządek światowy. Demokracja to to samo co niewolnictwo. Czysta demokracja nie jest synonimem wolności lecz jej przeciwnością. Demokracja jest najgorszą formą ustroju jaka tylko może być, kiedy to większość rządzi, kiedy rząd może ci narzucić wolę większości. Nie obchodzi mnie czego chce większość. Kieruję swoim życiem tak jak chcę i jeśli nie dopuszczam się przemocy, kradzieży czy oszustwa wobec innej istoty ludzkiej to mogę żyć tak jak ja chcę. To mój wybór. Nie wolno nam zabraniać popełniać błędów - gdyż kiedy je popełniasz, uczysz się, dzięki nim dorastasz jako istota ludzka. Jesteśmy tutaj aby stać się możliwie najlepszymi indywiduami, aby wypełnić dany nam od Boga potencjał. Nie jesteśmy tutaj po to, aby rząd mógł nam mówić jak powinniśmy kierować swoim życiem i co musimy robić by umieszczono nas w tych systemach i paradygmatach.

Dokładnie! Tak samo jest ze zdrowiem: jeśli jesteś chory to musisz postępować zgodnie z przyjętymi regułami.

To nonsens! Bądźcie indywidualistami, myślcie sami za siebie, myślcie krytycznie. Więc stało się tak dlatego, że przekonali wszystkich że mamy demokrację, co jest nieprawdą potem w 1913 wprowadzili System Rezerwy Federalnej więc teraz mamy FED, który w roku 1913 uzyskał prawo do tworzenia pieniędzy dla rządu kiedy to uprzednio rząd sam tworzył dla siebie pieniądze, teraz gdy rząd potrzebuje pieniędzy- musi je pożyczać od tego prywatnego banku co się zowie FED a to jest prywatny bank, będący własnością osób prywatnych. Jest zatem tak, że rząd pożycza od nich pieniądze aby móc się finansować z kolei rząd wie, że musi im płacić odsetki. Jak płacić za te odsetki? Nałóżmy podatek od pracy obywateli, który wcześniej nie istniał, i opłacimy bankierskie odsetki. W latach '80 Ronald Reagan powiedział, że nawet jeden cent z pieniędzy z podatków dochodowych nie idzie na potrzeby kraju, lecz do FEDu.

To był raport Komisji Grace'a, który mówił, że choćby jedna pięciocentówka nie jest przeznaczana na infrastrukturę kraju. Zapewne Reagan to cytował.

Racja. Ale to na co chciałem zwrócić uwagę jest to, że poprzez utworzenie FEDu rząd stał się uzależniony od pieniędzy tych prywatnych banków i zaczęli nas opodatkowywać. Chyba to był rok 1935, kiedy to weszła "opieka społeczna" i wprowadzili dowody opieki społecznej jako zamiennik dowodów osobistych, z numerem ubezpieczenia i poprzez opiekę społeczną zaczęli potrącać pieniądze z twojej wypłaty wtedy po raz pierwszy wzięto pieniądze z twojej wypłaty a ludzie zgodzili się na to, bo sądzili że to idzie na fundusz emerytalny a więc oni ponownie ustanowili podatek dochodowy, gdyż wzięli pieniądze z twojej wypłaty na cele ubezpieczenia społecznego zrobili to jeszcze raz. Rozumiesz co mam na myśli? Więc teraz kontrolują podatki...oraz sposób ich płacenia, jesteśmy jak niewolnicy niemający praw do swoich zarobków.

Dokładnie tak.

Nie ufają nawet na tyle obywatelom, aby wysłać im rachunek.

Racja. Biorą te pieniądze automatycznie, gdyż uważają że mógłbyś nie zapłacić. Więc stało się tak...że poprzez implementację FEDu rząd zaczął podlegać tym bankierami uzyskuje pieniądze od tych bankierów. Potem nałożyli na nas podatek czyniąc nas jeszcze bardziej zniewolonymi i utrudniając nam przetrwanie jednocześnie przynosząc im większe zyski. FED, bankierzy kontrolują większość naszego rządu i nie jest istotne czy chodzi o republikanów czy demokratów, gdyż obie te grupy są takie same, żadna z nich nie mówi o rzuceniu światła na FED albo o uchyleniu obowiązku płacenia podatków ani o jakiejkolwiek istotnej sprawie która dotyczy Amerykanów. Miałem przyjaciela - Nicka Rockefellera, który jest członkiem rodziny Rockefellerów. Kiedy ubiegałem się o urząd gubernatora Nevady przyszedł do mnie, poznaliśmy się przez znajomego adwokata. Zostaliśmy przyjaciółmi, zaczęliśmy rozmawiać o różnych sprawach. I sporo się od niego dowiedziałem. Jedną z rzeczy o której rozmawialiśmy był ostateczny plan przedsiębiorstwa bankowego - to co chcą osiągnąć. A celem przedsiębiorstwa bankowego nie tylko FEDu ale i prywatnych banków w Niemczech, Anglii - z całego świata - wszystkie te banki centralne współpracują ze sobą i wszystkie one są częścią Manifestu Komunistycznego. Centralna bankowość jest jednym z głównych założeń Manifestu Komunistycznego. Mówiliśmy o Ameryce jak o kraju kapitalistycznym ale jednocześnie mamy bank centralny, który zajmuje się planowaniem wszystkiego za nas. A progresywny podatek dochodowy jest kolejnym założeniem Manifestu Komunistycznego. Więc obecnie osiągnęli dwa główne założenia Manifestu Komunistycznego, a to dzięki wprowadzeniu FEDu. A więc ostatecznym celem, jaki tym ludziom chodzi po głowach, jest cel utworzenia jednego rządu światowego kierowanego przez przedsiębiorstwo bankowe, przez bankierów. Robią to sekwencyjnie - europejska waluta, euro i europejska konstytucja to jedna część. Ostatecznym planem jest utworzenie jednego rządu światowego gdzie każdy będzie miał wszczepiony chip RFID. Wszystkie pieniądze mają być w tych chipach gotówka nie będzie istnieć. To wszystko wiem bezpośrednio od Rockefellera; powiedział, że właśnie to chcą osiągnąć. I wszystkie pieniądze będą w chipach. Także zamiast gotówki - kiedykolwiek będziesz miał w chipie pieniądze, oni będą mogli sobie wziąć z nich dowolną ilość. Jeśli powiedzą, że jesteś im dłużny tyle i tyle pieniędzy za podatki, to po prostu potrącą je sobie cyfrowo z twojego chipu.

Totalna kontrola.

Tak to totalna kontrola. I jeśli ktoś jest taką osobą jak ja lub ty i oprotestujesz to co oni robią to po prostu wyłączą ci chip i nie będziesz miał zupełnie nic nie będziesz mógł kupić żywności ani robić czegokolwiek innego, to będzie totalna kontrola ludzi. I te chipy będą połączone z bazą danych, zawierające historię twoich zakupów, jak i co robiłeś... Wszystko.

Wszystko tam będzie. Więc oni chcą jednego rządu światowego kontrolowanego przez nich, gdzie wszyscy są zachipowani, gdzie wszystkie pieniądze są w tych chipach, które są przez nich kontrolowane. I staniesz się niewolnikiem. Staniesz się sługą tych ludzi. To jest właśnie ich cel. Takie są ich intencje.

Aaron, mógłbyś sprecyzować kiedy poznałeś Rockefellera, jak przebiegały te rozmowy?

Poznałem go poprzez znajomą prawniczkę, która zadzwoniła do mnie pewnego dnia i powiedziała, że jeden z Rockefellerów chciałby się ze mną spotkać. Zrobiłem film "Mad as Hell", który on widział i dlatego chciał się ze mną spotkać wiedział również, że kandydowałem na gubernatora Nevady. Więc owszem, z przyjemnością się z nim spotkam - odpowiedziałem. Spotkaliśmy się i polubiłem go. Był bardzo, bardzo inteligentnym człowiekiem. Rozmawialiśmy i wymienialiśmy poglądy i przemyślenia. To on powiedział mi na 11 miesięcy przed wydarzeniami 9/11, że będzie miało miejsce pewne wydarzenie - nigdy nie powiedział co to będzie, ale będzie wydarzenie po którym dokonamy inwazji na Afganistan, aby móc poprowadzić rurociąg Morzem Kaspijskim, zaatakujemy Irak aby przejąć pola roponośne i utworzyć bazę na Środkowym Wschodzie i uczynić to wszystko częścią nwo , a także zajmiemy się Chavezem w Wenezueli. Oczywiście później przydarzył się 9/11 i pamiętam jak mówił o tym jak będziemy oglądać żołnierzy przeszukujących jaskinie w Afganistanie, Pakistanie i innych miejscach i że będzie miała miejsce "wojna z terroryzmem", gdzie nie ma prawdziwego wroga i że cała ta sprawa jest ogromną mistyfikacją ponieważ jest to sposób na to aby rząd przejął kontrolę nad obywatelami.

Powiedział ci, że to będzie mistyfikacja?

O tak! Bez wątpienia. Mówił o "wojnie z terrorem" śmiejąc się! Jak myślisz, dlaczego po 9/11 nic podobnego się nie przydarzyło? Uważasz, że mamy tutaj tak doskonałe zabezpieczenia, że ludzie którzy przeprowadzili 9/11nie byliby w stanie porwać kolejnego samolotu? Daj spokój. To niedorzeczne.9/11 został przeprowadzony przez ludzi z naszego własnego rządu i naszego systemu bankowego , aby wzmóc strach w obywatelach i aby podporządkować ich wszystkiemu co rząd chce zrobić. O to właśnie chodziło. O stworzenie niekończącej się wojny z terroryzmem. To było ich pierwsze kłamstwo. Następnym była wyprawa do Iraku celem pozbycia się Hussajna i jego broni masowej zagłady. To było kolejne kłamstwo.

To było trochę ponad 6 lat temu? To było na 11 miesięcy przed 9/11?

Tak.

I Nick Rockefeller, prawnik był twoim przyjacielem w tamtych latach i mówił ci, że będzie miało miejsce to duże wydarzenie po którym będzie "wojna z terroryzmem", mająca trwać i trwać?

Zgadza się. Niekończąca się wojna z terrorem, gdzie nie ma prawdziwego wroga i kiedy to nie można określić wygranego.

A czy powiedział, że to będzie perfekcyjne, gdyż nie będzie można określić przeciwnika?

Tak. I nie będzie można określić zwycięzcy, i nigdy nie miało go być więc będzie się to ciągnąć w nieskończoność. Mogą robić co chcą. Wystraszyli w diabły opinię publiczną. Słuchaj, ta cała "wojna z terrorem" jest oszustwem! Farsą! Strasznie trudno powiedzieć to na głos, gdyż ludzie są zastraszani, aby nie mogli o tym mówić. Jeśli to powiesz - potraktują cię jak świra. Ale prawda musi nastać, prawda musi się przedostać. Oto dlaczego udzielam tego wywiadu. Tak się właśnie składa, że cała ta "wojna z terrorem" jest oszustwem i farsą. Wojna w Iraku jest dlatego że zaatakowaliśmy Irak i tamtejsi ludzie faktycznie walczą. Ale wojna z terroryzmem? To żart! I dopóki nie odkryjemy co naprawdę wydarzyło się w 9/11 jak i kto był za to odpowiedzialny- gdyż z tego emanuje wojna z terroryzmem. Z tego ona powstała. 9/11 umożliwił rozpoczęcie wojny z terroryzmem i dopóki nie dostaniemy się do korzeni 9/11, do prawdy o 9/11 nigdy nie będziemy znać prawdy o wojnie z terroryzmem.

Aaron, powiedziałeś że on - uważam że to jest ważne, słyszałem o Rockefellerach od wielu różnych ludzi - dosłownie możesz mieć 20 lat i stać w kolejce po lunch na koledżu ,a tu nagle staje przed tobą Rockefeller. Są ekspertami od rekrutacji i pozyskiwania tych których nazywają "graczami"...Ostatniego wieczoru rozmawialiśmy o tym jak uzyskałeś 30% głosów, wywierałeś wpływ bo zrobiłeś Mad as Hell, wiedzieli że zapoczątkowałeś Partię Konstytucyjną wiedzieli że jesteś kimś kto podejmuje się różnych aktywności, robisz filmy osiągałeś spore sukcesy, więc starali się ciebie rekrutować i doszło do tego, że: hej, chcemy cię pozyskać. O nic się nie martw. Twój chip będzie mówił: nie zadzieraj z nami. "Tego faceta nie wolno ruszyć."

Tak. Tak było. Definitywnie byłem rekrutowany ale to było bardziej subtelne. Cóż Rockefeller i ja byliśmy przyjaciółmi, odwiedzał mnie często w moim domu, jadaliśmy wspólne obiady i rozmawialiśmy, mówił mi o inwestycjach biznesowych w które był zaangażowany, że pomoże mi w tej czy innej inwestycji i pytał czy byłbym zainteresowany dołączeniem do Rady Stosunków Zagranicznych CFR. Musiałbym się dostosować aby móc do nich dołączyć, ale byłem tym zainteresowany. Wiesz, po prostu takie rzeczy, od tematu do tematu. Nigdy jednak tego nie zrobiłem wiedziałem skąd to się wzięło. Nick, mimo że bardzo cię lubię twoje i moje drogi postępowania znajdują się po przeciwnych stronach muru. Ja nie wierzę w zniewalanie ludzi.

A On Co na To odpowiedział? To było coś w rodzaju..."Tak dla nich jest lepiej?"

To było coś jak......jak by to ująć: ,,A czemu ty się o nich martwisz? Czemu ci ludzie cię obchodzą? Jaką to tobie robi różnicę? Troszcz się o swoje własne życie. Rób wszystko co najlepsze dla siebie i twojej rodziny. Co cię obchodzi reszta ludzi? Oni nic dla ciebie nie znaczą. To tylko słudzy. To tylko ludzie''. Po prostu brakowało tutaj troski o dobro innych. A to jest mi obce. To było jak uczucie chłodu, zimna. Zapytałem: jak jest cel tego wszystkiego? Macie wszystkie pieniądze jakich potrzebujecie. Macie całą władzę - więc o co chodzi? Co jest ostatecznym celem? Odpowiedział: ostatecznym celem jest zachipowanie wszystkich. Kontrola całego społeczeństwa. Krok po kroku ci bankierzy, ta elita bankierzy i niektóry rządzący kontrolują świat. Spytałem: czy wszyscy ludzie w CFR mają takie same poglądy jak ty? Nie, nie - odpowiedział. ,,Większość z nich sądzi, że postępują właściwie wielu z nich uważa, że to dobrze być socjalistą. Musimy przekonać ludzi, że socjalizm jest kapitalizmem''. Dlatego Ameryka jest dzisiaj socjalistycznym, komunistycznym krajem. Jedną z rzeczy o których mi powiedział było to... spotkaliśmy się pewnego wieczoru rozmawialiśmy, a on zaczął się śmiać i spytał mnie: Aaron, jak sądzisz, o co chodzi w równouprawnieniu kobiet? Wówczas miałem konwencjonalne poglądy co do tego powiedziałem, że uważam, że kobiety mają prawo do pracy i takiej samy zapłaty jak mężczyźni tak samo jak są równouprawnione do głosowania. A on zaczął się ze mnie śmiać. Aaron, jesteś idiotą! - powiedział. Spytałem dlaczego jestem idiotą, a on na to: pozwól że wyjaśnię ci o co w tym chodzi - to my Rockefellerowie to ufundowaliśmy. To my ustanowiliśmy Ruch Wyzwolenia Kobiet. To my rozpropagowaliśmy to w gazetach i telewizji - Fundacja Rockefellera. A chcesz wiedzieć dlaczego? Były ku temu dwa główne powody. Pierwszy był taki, że nie mogliśmy opodatkować połowy populacji przed wyzwoleniem kobiet a po drugie: teraz możemy brać dzieci do szkół we wczesnym wieku teraz możemy je indoktrynować co doprowadzi do rozbicia ich rodzin. Dzieci zaczną traktować państwo jako swoją rodzinę; szkoły i przedstawicieli rządowych jako swoją rodzinę natomiast nie własnych, uczących je rodziców. To są dwa główne powody powstania równouprawnienia kobiet o którym wówczas sądziłem, że jest czymś szlachetnym. Kiedy dostrzegłem jakie kryją się za tym intencje, skąd to się bierze i jaki był tego zamysł dostrzegłem również czające się za tym zło, choć wcześniej uważałem to za coś szlachetnego.

Aaron, wiedziałeś że Gloria Steinem przyznała w swoich książkach że CIA ufundowała "Miss Magazine"?

Nie, nie miałem pojęcia. Nigdy o tym nie słyszałem. CIA go założyła?

Założyła "Miss Magazine" w ściśle określonym celu - opodatkowania kobiet i rozbicia ich rodzin.

Coś takiego. Nigdy o tym... - cóż Nick mi o tym powiedział wiedziałem o tym, ale nie wiedziałem że CIA była w to zaangażowana.

Gloria była z tego dumna: "Och CIA pomoże mi pomóc kobietom, więc ufundowali to. "Ich taktyka to "dziel i podbijaj".

Racja. Oczywiście koncentrowali się na rzeczywistych problemach związanych z wyzyskiwaniem kobiet w miejscach pracy ale elita nie zamierzała im pomóc lecz naprawdę je wyzyskać i poróżnić z mężczyznami. Zobacz co zrobili czarnym rodzinom: 50 lat temu było zaledwie 10% nieślubnych dzieci w czarnych społecznościach a teraz jest to ponad 90%. I spójrz na pomoc społeczną - kobieta dostanie z niej pieniądze pod warunkiem, że nie mieszka z mężczyzną. A więc rozbijanie rodzin postępuje - całkowita destrukcja. A obecnie ilość nieślubnych dzieci wynosi ponad 50% w skali całej populacji. Widzisz w tym wszystkim chodzi o to, że ci ludzie kontrolują pieniądze więc to oni pociągają za sznurki. Wprowadzają każdy jeden przepis przez który chcą wpływać na rzeczy. Prawda jest taka, że Ameryka stała się socjalistyczno-komunistycznym krajem. Wszyscy mówią że to kapitalistyczny kraj, a tak nie jest. Jak może być kapitalistyczny, skoro istnieje bank centralny ? Tego nie da się pogodzić.

Więc to gospodarka planowana.

Tak. To fałszywka. Jeśli chcą osiągnąć dobrobyt to po prostu drukują dolary lub wstukują liczby i że dzięki temu mamy dobrobyt. Nie ma prawdziwej prosperity, nie ma prawdziwego przemysłu mamy tylko wstrzykiwane pieniądze i zastrzyki kredytowe. Co tylko prowadzi do coraz większego zadłużania się rządu. Moja przyjaźń z Nickiem Rockefellerem odbywała się poprzez wymianę idei, przemyśleń i filozofii. On chciał bym stał się częścią tego co oni robią. Abym został członkiem CFR. Oferował różnorodne możliwości związane z biznesem abym tylko się zaangażował a także abym zaprzestał walki jaką prowadziłem w przeszłości. Odrzucał tę ideę, gdyż jaki byłby sens mojej walki za ludzi? Byłem facetem ze sporymi osiągnięciami w biznesie filmowym znałem prawdę o tym co się działo starałem się niczego nie ukrywać przed ludźmi i oni chcieli, abym zamiast tego przeszedł na ich stronę, gdyż byłem osobą przyciągająca sporą uwagę i zamiast się im sprzeciwiać, abym do nich dołączył - to była prosta sprawa. Chciał mnie rekrutować, lecz ja odmówiłem.

Czy był zły z tego powodu?

Nie. Pamiętam jak pewnego razu powiedział mi: Dołączysz do nas i będziesz miał dokument ID i chip który będzie mówił: PMD. A co to oznacza "PMD" - spytałem? "Pocałuj Mnie w Dupę" Ktokolwiek by cię nie zatrzymał - policjant czy kto inny, i pokazałbyś mu swoją kartę i chip to zostawialiby cię w spokoju, gdyż byłbyś jednym z nas. Dlaczego walczysz za ludzi? - spytał. O co w tym wszystkim chodzi? Ludzie muszą być rządzeni. Konstytucja, czyli to za czym się opowiadasz, jest tylko dla niewielu. Niewielu może żyć w ten sposób. My wierzymy w specjalne społeczeństwo rządzone przez ludzi elity kontrolujących wszystko. Ja w to nie wierzę - powiedziałem. Wierzę, że Bóg umieścił mnie na tej Ziemi abym mógł stać się najlepszą osobą jaką tylko mogę zostać i tak samo wszystkich innych. Nie po to aby byli dla ciebie i tych ludzi niewolnikami i owcami. I nie rozumiem dlaczego chcesz wszystko kontrolować? Jaka jest ku temu potrzeba? Spytałem go: czy wszyscy ludzie w CFR czują tak samo jak ty? Nie - odpowiedział. Wielu z nich uważa że postępują właściwie; uważają że socjalizm jest
najlepszą drogą. Tylko na samej górze znają prawdę o tym co się dzieje.


A więc struktura elity jest podzielona na sekcje, ma postać piramidy.

Oczywiście że Tak. Wszyscy ci ludzie w CFR, 2 - 3 tys. osób, jak Dan Rather - oni nie wiedzą co się dzieje. Dołączyli do CFR z uwagi na sam prestiż. Uważają że to ułatwia prowadzenie biznesu i innych rzeczy. Nie wiedzą co się naprawdę odbywa. Nie widzą tego zła, które z tego emanuje. Dla mnie największym złem jest to co się dzieje obecnie.

Wydarzenia z 9/11 są fałszywką. Nigdy nie dowiedzieliśmy się prawdy o 9/11. Chciałbym To trochę rozwinąć. Na 11 miesięcy przed powiedział ci że będzie miało miejsce "wydarzenie". Co myślałeś sobie tamtego ranka 11 września? Gdzie byłeś i czy myślałeś o Nicku Rockefellerze i o tym co ci powiedział, kiedy zobaczyłeś walące się wieże?


Byłem wtedy na Tahiti i odebrałem telefon od mojego syna. Mój syn powiedział, że dwie bliźniacze wieże zostały zaatakowane i się zawalają, czy coś podobnego. O czym tym mówisz ? - byłem wtedy na Tahiti i spałem. Zostały uderzone przez samolot - powiedział. Ponieważ byłem na Tahiti gdzie nie było odbiornika tv, musiałem przebiec na drugą stronę wyspy do hotelu, gdzie mogłem to zobaczyć. Wtedy zobaczyłem to po raz pierwszy.
Nie od razu powiązałem to z Nickiem, lecz dopiero gdy zdałem sobie sprawę, że wyruszymydo Afganistanu i Iraku. W miarę rozwoju wydarzeń zdałem sobie sprawę, o co chodzi. Widzę ludzi takich jak Bill O'Reilly w telewizji i widzę przez to jak bardzo kontrolują media. Ta dziewczyna z wieczornego programu Billa O'Reillyego, z organizacji "Świat nie może
czekać" - była precyzyjna, wszystko co powiedziała było prawdą a jedyne co mógł zrobić B.O'Reilly to nazwać ją wariatką. Nie był w stanie zmierzyć się z faktami, oni po prostu obrzucają ludzi wyzwiskami. Świat zmierza w kierunku bardzo niebezpiecznych wojen nuklearnych, gdyż przedsiębiorstwo bankowe próbuje przejąć kontrolę nad światem. 9/11 stał się początkiem wojny z terroryzmem. Wojna z terroryzmem poprowadziła nas do Iraku, co było następnym kłamstwem.
Więc kłamstwo o tym jak wydarzyło się 9/11 - nikt nie wie w jaki sposób budynek WTC 7 runął.

Wiemy że 9/11 jest oszustwem.

Obywatele nie wiedzą o tym, ale spora część z nich w to wierzy.
Więc to było pierwsze kłamstwo - nie chciałbym się teraz cofać do początków FEDu, czyli pierwotnego kłamstwa, ale 9/11 było pierwszym kłamstwem w obecnej fazie. 9/11 jest zapoczątkowaniem wojny wymierzonej w amerykańskie społeczeństwo oraz ludzina całym świecie. 9/11 było fałszywką. To oszustwo. Nie wydarzało się tak, jak nam to przedstawiono.
A w wyniku 9/11 uzyskaliśmy "upoważnienie" do wkroczenia do Afganistanu i Iraku. Irak nie posiadał broni masowej zagłady więc to było kolejne kłamstwo.Teraz przerzucają się na Iran.
Jak ty byś się czuł na miejscu Iranu, gdyby potężny kraj jak Ameryka wkroczył na tereny twojego sąsiada przejmując jego złoża roponośne ?
Czy nie martwiłbyś się, że tobie też tak mogą zrobić ? Oczywiście że byś się bał. Ale obywatele USA nie postrzegają tego z punktu widzenia Iranu, lecz tylko z naszego.Więc teraz wysyłamy jeszcze więcej wojsk do Iraku, gdyż chcą aby Irak oraz Bliski Wschód stały się częścią nwo. Irak używał waluty euro zamiast dolarów, racja? Iran chce zaprzestać używania dolarów na rzecz euro.

Już to zrobili.

Więc oni starają się utrzymać swoją władzę, i tak jedno kłamstwo prowadzi do kolejnych i dopóki nie dotrzemy do korzeni prawdy o 9/11, które dało początek wojny z terrorem to nigdy nie rozwiążemy naszych problemów - czy powinniśmy wysłać więcej wojsk do Iraku, czy też nie. Faktem jest, że wszystko to odnosi się do wojny z terrorem. Skąd wzięło się 9/11? - to jest głęboko zakorzeniona przyczyna wszystkiego i dopóki nie będzie przeprowadzone kompleksowe dochodzenie, dopóki nie dowiemy się dlaczego runął WTC 7. Dlaczego tak szybko wytransportowali z USA całą tą stal z ruin? Dlaczego wszystko związane z 9/11 nie trzyma się kupy? Dopóki nie dowiemy się dlaczego to się wydarzyło nie zrozumiemy też dlaczego trwa wojna z terroryzmem i nigdy nie będziemy w stanie udowodnić, że wojna z terrorem jest fałszywką. Z Nickiem dyskutowaliśmy o wielu sprawach. Jedną z nich było zagadnienie, z którym on wyszedł, dotyczące redukcji światowej populacji. Uważał, że jest za dużo ludzi na świecie. Ja się owszem zgadzam że jest zbyt dużo ludzi ale nie sądzę abym był upoważniony do decydowania o tym kto ma umrzeć a kto nie. Ale oni uważają, że muszą zredukować światową populację. On uważał, że trzeba zredukować o połowę. Wspomniał mi raz o tym że mają kłopot z izraelsko-palestyńskim problemem i powiedział mi raz o ich planie sprowadzenia Izraela do Arizony. O zabraniu wszystkich ludzi z Izraela i wręczeniu każdemu z nich miliona dolarów i osiedleniu ich w stanie Arizona.

Nie do wiary.

Mają z tym problem, bo nie mają nad tym kontroli. Są bardzo aroganccy, robią to co chcą. Upoważniliśmy tych ludzi do tworzenia pieniędzy z powietrza i poprzez ten spisek wszystko kontrolują. Jeśli chcecie wygrać tą bitwę z nimi to koniecznie trzeba pozbawić ich możliwości kreacji pieniędzy. Cała ich władza z tego wynika. Oni dosłownie mają maszynkę do robienia pieniędzy.

Tak. Mają ją. Mogą drukować ile chcą. Wszystko posiadają. Aaron, bylibyśmy w stanie szybko to odwrócić gdybyśmy to my emitowali te pieniądze i żądali ich pokrycia w środkach trwałych.

Wiesz, ludzie... mówię ludziom... jakim cudem rząd amerykański pożycza pieniądze z banków, kiedy to sam ma możność ich tworzenia, bez pożyczania i płacenia odsetek? DLACZEGO?!
Nikt nie jest w stanie na to odpowiedzieć. Ani jeden polityk nie podnosi tej kwestii. Dlaczego to rząd pożycza pieniądze?! Kiedy to sami mogą je kreować? Bez płacenia odsetek. Tworzyliśmy je aż do 1913 r.
Więc ludzie odpowiadają, że gdyby robił to rząd, to powstawała by inflacja. Więc przyjrzyjmy się temu: rząd amerykański zleca to FEDowi co stwarza taką samą inflację, jakby to on sam to robił ale dodatkowo inflacji towarzyszy ogromny dług! Więc w wariancie z FEDem mamy i inflację i dług! Jeśli to rząd emituje pieniądze oparte na złocie, które limituje ich ilość to nie ma ani długu ani inflacji! Całkowita inflacja od lat '80 wieku XVIII aż do końca wieku XIX wyniosła zaledwie 50% następnie banki centralne starały się zasiać panikę w celu przepchnięcia Rezerwy Federalnej i jeśli spojrzeć na inflację od roku 1913 do 2007 to ma ona charakter funkcji wykładniczej. Dolar jest w istocie warty 2 centy w porównaniu do dolara z 1913. Były prezes FED Alan Greenspan podwoił podaż pieniądza w latach 2000 – 2006 a następny prezes - Ben Bernanke ponownie ją podwoił przez następne dwa lata a następnie oświadczył, że odtąd liczby
mówiące o podaży pieniądza będą niejawne, więc obecnie nawet nie mamy o tym wiedzy, lecz wszystko wskazuje na to - krzywa inflacji wznosiła się bardzo szybko aż od pewnego momentu wystrzeliła pionowo w górę.
Jest paraboliczna.

Tak. Jedyne w czym się z tobą nie zgodzę to to, że od początku wieku XIX do roku 1913 nie było inflacji innej niż ta wynikająca z Wojny Secesyjnej. Kiedy Lincoln... Miałem na myśli to ile był wart dolar...

To się Nigdy nie zmieniło. Nie było inflacji od stu lat. Ludzie wiedzieli ile pieniądze były warte, mogli spokojnie przejść na emeryturę, wiedzieli jaki jest koszt utrzymania, nie było z tym problemów. One nastały wraz z rokiem 1913 i pojawieniem się FEDu, który stworzył ogromną inflację i ogromny dług.

Więc twierdzisz że wcześniej nie było tak naprawdę inflacji?

Nie. Nie było.

Więc inflacja nie powstaje jeśli rząd emituje własne pieniądze?

Nie, jeśli są one oparte na złocie. Przyjrzałem się temu i wierzę że jeśli przyjrzeć się okresowi zaraz po utworzeniu państwa i różnym sprawom z którymi miał do czynienia Andrew Jackson i inni to były momenty w których próbowano tym manipulować. Były takie, zwłaszcza w trakcie Wojny Secesyjnej. Przez to że Lincoln wydrukował tak dużo pieniędzy. Zgadza się. Ale zasadniczo inflacji nie było poza tym krótkim okresem czasu. Bochenek chleba kosztował wciąż tyle samo. Ludzie mogli planować swoje życie. Dzisiaj gdy planowana jest inflacja, dwoje rodziców musi pracować ledwo wiążąc koniec z końcem dzieci muszą spędzać czas w szkołach gdzie są indoktrynowane podaje im się Ritalin, podaje im się te
wszystkie leki, cały naród jest ogłupiany - to wszystko wskutek istnienia Rezerwy Federalnej. Ona i ci bankierzy są odpowiedzialni za upadek Ameryki. Jeśli chcemy wygrać tę wojnę musimy zamknąć FED jak i bankierów i przywrócić solidny pieniądz w tym kraju.

Porozmawiajmy teraz o rodzinach będących właścicielami FEDu. Wiesz, nie jestem jakimś wielkim ekspertem od Bilderbergów, ale zapewne wiesz jak ten ogólnoświatowy system działa. To te same rodziny spotykające się co roku i sprowadza się to do Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych w Anglii oraz CFR w USA - są to ciała kierownicze kontrolujące parlamenty krajów. Chciałbym abyś coś opowiedział o tych rodzinach władających FED i ich związkach z tymi międzynarodowymi ciałami.

Cóż, nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, mogę mówić tylko o tym co wiem na pewno. Wszystko inne jest spekulacją. Nie chciałbym spekulować. Wiem o Rockefellerach bo się z nimi przyjaźniłem, rozmawiałem z nimi i mogę z tego zdać relację.

A co Rockefeller powiedział ci o związkach jego rodziny z FED?

Cóż, powiedział że nowojorski FED przewodniczy systemowi Rezerwy Federalnej, kontrolują go. Więc NY FED stanowi system Rezerwy Federalnej nawet jeśli składa się on z różnych banków, to jest on nadzorowany przez nowojorski FED i NY FED to zasadniczo system Rezerwy Federalnej. I są rodziny które kontrolują nowojorski FED. Stanowią one motor napędowy systemu Rezerwy Federalnej. I Jest To skrzydło Banku Anglii. Bank Anglii I FED są partnerami. Bank Anglii jest prywatnym bankiem, Bundesbank w Niemczech również jest prywatny - wszystkie banki krajów grupy G8 są prywatnymi bankami centralnymi. Spójrz co stało się w Europie - czy Europa nie odrzuciła w głosowaniu europejskiej konstytucji ?

Tak.

A mimo to nadal to robią. Odrzucili to, a mimo to dalej to robią. Nie obchodzi ich jak głosują ludzie - robią to co chcą zrobić. To czego my chcemy się nie liczy. Liczą się tylko ich plany. Czyż to nie jest niepodważalny dowód na istnienie tyranii?

Nie ma Co do tego wątpliwości. Nie ma wątpliwości że żyjemy w świecie w którym amerykański obywatel nie jest już dłużej wolną jednostką i osobą ludzką mogącą robić rzeczy które chciałaby robić. Jesteśmy niewolnikami. I jest coraz gorzej.

Co trzeba zrobić aby obalić rządy tych ludzi?

Według mnie...trzeba zamknąć FED. Musi być powstanie. Musi być powstanie - ludzie muszą powstać. Ja sam nic nie zdziałam. Ty też Alex. Musimy zebrać nie większość ludzi ale... Tylko 5% silnie zmotywowanych ludzi powstało w wojnie przeciwko Brytyjczykom, ale ludzie muszą się najpierw porządnie wkurzyć. Nie tylko: "tak, tak, wiemy że to jest zepsute", ale musimy się porządnie rozeźlić. Wydaje się że ludziom brakuje odwagi do zrobienia tego, co zrobić powinni.

Muszę powiedzieć, że ty ją masz.

Och, dziękuję. Nie wiem czy mam całą tą odwagę ale...

Dzięki za to co zrobiłeś dla mojej rodziny.


Ostatnio edytowano 29 listopada 2021, 18:54 przez alduwiel, łącznie edytowano 12 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Testament Aarona Russo - historyczny wywiad
PostNapisane: 28 listopada 2021, 18:41 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mam sumienie i poczucie sprawiedliwości. Wkurzam się, że muszę to robić, ale nie widzę innego wyjścia. Nie mógłbym ze sobą wytrzymać jeślibym tego nie robił. Nieźle podpadłem w Hollywood. Ludzie z Hollywood boją się kontaktów ze mną ze względu na to co robię i o czym mówię. Nie przestrzegam panujących tam zasad, wielu ludzi z Hollywood zna prawdę lecz nie chcą o tym mówić. Wiem, że wielu z nich widziało mój film. Wiedzą, że mam rację, ale nie chcą o tym rozmawiać gdyż się boją. Uważają, że te pieniądze które zarabiają, te banknoty FEDu są prawdziwymi pieniędzmi, oraz że prowadzą komfortowy styl życia i boją się zmiany. Boją się powstać w słusznej sprawie. I dopóki ludzie nie zdobędą się na odwagę ,aby powstać i coś z tym zrobić - to nic się nie zmieni. Mam nadzieję, że to co ty, ja i inni robimy, spowoduje zmianę i ludzie uniosą się mówiąc: Hej, mam już dosyć! Mamy jednakże jedną przewagę: oni potrzebują tego abyśmy z nimi współpracowali. Więc jeśli nie będziemy współpracować - to nie będą w stanie wygrać. Oni zawsze potrzebują naszej współpracy, aby móc realizować ich programy. Próbują nam je sprzedać.

Zgadza się.

Próbują nam sprzedać: demokrację, że większość mówi to i to, wierz w to i to, rób to i tamto wojna z terroryzmem, że musimy żyć w strachu zawsze starają się nam sprzedać to, dzięki czemu będziemy realizować ich plany. Kiedy już się nauczymy jak nie współpracować z nimi - wtedy wygrywamy tę grę. O to tu chodzi - nie współpracujcie z nimi. Nie przyswajajcie sobie ich programów. Powstrzymajcie to. Połączcie siły. Ty i ja powinniśmy kandydować na prezydenta i wiceprezydenta i odbić ten kraj i znowu zaprowadzić Wolność. Dwóch ludzi jak ty i ja, mężów stanu, którzy wierzą w Wolność, Thomasa Jeffersona, Konstytucję i Ojców Założycieli, może znów zjednoczyć ten kraj. Gdyż obecnie znajduje się on w rękach złych i jedynym sposobem ,aby to powstrzymać jest powstanie dobrych ludzi. Czy to nie Edmund Burke powiedział, że "zło może kwitnąć tylko wtedy gdy dobrzy ludzie nic nie robią"?

Tak. Musimy coś zrobić.

O to w tym chodzi. Milczenie jest złotem, ale kiedy przychodzi do Wolności zamienia się w żółć. Musimy przestać się bać. Musimy powstać i zrobić to co konieczne by odzyskać to co utraciliśmy musimy powstrzymać tych bankierów, tę elitę, te rządy wypełnione po brzegi kłamcami niszczą nasze granice... Wyobraź sobie: oto żyjesz w Ameryce, a oni łączą USA, Kanadę i Meksyk w jeden kraj Unia Północnoamerykańska, a amerykańscy obywatele nic o tym nie wiedzą! Nie ma tego nawet w prasie! Rossie O'Donell i Donald Trump obrzucali się wyzwiskami dyskutując o fakcie połączenia w jeden kraj. Prasa nawet o tym nie doniosła ,ale o Paris Hilton, ze nie nosi majtek – tak! Ale kto się tym przejmuje? To wszystko tylko pokazuje jak bardzo media są kontrolowane. Oto łączą USA, Kanadę i Meksyk w jeden kraj i nie widzisz tego w prasie! No chyba że u Lou Dobbsa. Po prostu tego nie ma.

To powinno być we wszystkich nagłówkach, wszędzie.

Wszędzie. Nawet się tym nie przejmują. Dlaczego? To właśnie mówi, że to jest dowód na to, że wszystko jest kontrolowane. Nie chcą aby obywatele dowiedzieli się o tym co się dzieje oto dlaczego nie chronią naszych granic, oto dlaczego tracimy naszą Konstytucję, najważniejszy dokument zabezpieczający nasze swobody. Myślę, że jeśli zanalizujesz obecną sytuację i zdasz sobie sprawę, że od bezprawnego zapoczątkowania FEDu w 1913 bez wprowadzenia poprawki do konstytucji, poprzez przekupienie kilku senatorów podczas urlopu świątecznego - przekazali najistotniejszą kompetencję tworzenia i emitowania pieniędzy prywatnemu bankowi dzięki któremu niszczą ten kraj.

Niszczą siłę nabywczą pieniądza.

Stworzyli programy socjalne które niszczą ten kraj. Przejęli kontrolę nad rządem - nie ma już dłużej różnicy pomiędzy republikanami a demokratami, pomiędzy obiema partiami. Kontrolują je obie. Nie ma dla nich znaczenia która wygrywa w wyborach ktokolwiek by nie kandydował na prezydenta jest wcześniej przez nich wyznaczony. Czy to jest Hillary Clinton czy John McCain kandydujący w przyszłym roku. Są to ludzie, którzy będą robić to co oni zechcą. I tak się składa, że nie wygrasz wyborów jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy; oni decydują o tym kto je otrzyma. A więc poprzez tych bankierów zamierzających przejąć Amerykę. Dla nich konieczne jest jej przejęcie i odebranie nam prawa do posiadania broni i stworzyć kraj w którym będziemy niewolnikami, gdyż kiedy będą mieli już Amerykę reszta świata nie będzie już dla nich stanowić problemu. Poprzez stworzenie 9/11 - wydarzenia mającego zastraszyć obywateli wizją ataku terrorystów wykreowali świat w którym jest wróg którego nie można jednoznacznie wskazać. Nigdy nie wygrasz walki. To są wojny na 100 lat. Niekończąca się wojna z terroryzmem. Zawsze będziesz musiał prowadzić tę wojnę. 9/11 był pierwszym kłamstwem, wówczas stworzyli wojnę z terroryzmem - kolejne kłamstwo potem stworzyli wojnę z Irakiem o broń masowej zagłady, co jest następnym kłamstwem, więc każde kłamstwo prowadzi do kolejnego - teraz to będzie Iran, kolejne kłamstwo. I tak od jednej rzeczy do kolejnej. Zawsze chodzi tu o przejęcie większej liczby krajów, o większą dominację dbanie o amerykańskiego dolara, zapewnianie kontroli nad wszystkim państwom G8. Chcą kontrolować obywateli amerykańskich i ludność na świecie wszczepić wszystkim chipy RFID ,aby każdy był niewolnikiem banków centralnych.

Czy po tym wszystkim co Nick Rockefeller ci powiedział, czy rozmawiałeś z nim już po wydarzeniach 9/11?

Nie. Nie. Nie... Ale powiedział mi, że będę widział ludzi chodzących po jaskiniach szukających Osamy bin Ladena ludzi szukających tych facetów...Powiedział mi, że to wszystko będzie zuchwałe. To fałszywka. Cała ta sprawa to mistyfikacja. To oszustwo.

Śmiał się mówiąc o tym czy też zachowywał spokój?

Raczej to był śmiech, cyniczny śmiech. Śmiał się z tego jak głupi wszyscy są. Cóż, to wszystko jest niedorzeczne. To tak jak w przypadku Al-kariego twierdzili, że zabijali go coś koło 14-tu razy i nigdy nie powiedzieli: "nie zabiliśmy go ostatnio, ale tym
razem go zabiliśmy". Ostatnio jakby nawet celowo stosują te niedorzeczności. A co z Bin Ladenem leczącym się w amerykańskim szpitalu na nerki?

Racja. W amerykańskim szpitalu. Gdyby chcieli go złapać, to by to zrobili.

O tak. Był w szpitalu po tym jak umieścili go na liście ściganych. Za każdym razem gdy nasi żołnierze dopadali talibańskich liderów, generałowie kazali im ich wypuszczać. To było w gazetach rok temu. Pat Tillman uskarżał się na to rozmawiałem z jego bratem został zastrzelony, a był wielkim bohaterem ścigającym Al-Kaidę i ktoś strzelił mu w plecy. Słuchaj, mamy tutaj do czynienia z kompletnym złem i dopóki Amerykanie się nie obudzą i nie powiedzą: nie zniesiemy dłużej rujnowania naszego kraju i chcemy powrócić do kraju przyzwoitości, dobroci, uczciwości i honoru to nic się nie zmieni. Jest potrzeba aby ludzie powstali i powiedzieli: nie chcemy już dłużej żyć w tego rodzaju świecie. Wierzę że powinniśmy wycofać nasze wojska z Iraku i zostawić inne państwa w spokoju pozwolić im decydować o sobie zaprzestać szerzenia demokracji po całym globie, która jest najgorszą formą ustroju przywrócić naszą republikę i wrócić do tego co otrzymaliśmy od Ojców Założycieli i spróbować to odtworzyć, odtworzyć republikę. Słuchaj, ponad wszystko chodzi o to że musimy się zmobilizować, każdy z nas musi. Ty i ja Alex nie możemy sami wszystkiego zrobić. Możemy być przywódcami, ludzie mogą słuchać tego co mamy do powiedzenia, mogą podążać za nami, ale tak na prawdę jest tak, że potrzeba aby wszyscy Amerykanie powstali, zmobilizowali się i powiedzieli: nie zniesiemy tego dłużej, jestem wściekły jak wszyscy diabli i nie zniosę tego dłużej chcę powstać i wziąć udział w walce. My sami dwaj nie możemy tego zrobić, jesteśmy tylko przywódcami w sprawie ale inni ludzie powinni do nas dołączyć i stać ramię w ramię mówiąc że dłużej tego nie zniosą tego potrzeba aby wygrać to starcie i przestać współpracować z rządem, ze wszystkimi jego przepisami i regulacjami obudzić wszystkich - wręczać wszystkim płyty DVD z moimi i twoimi filmami edukować wszystkich o tym co się dzieje. Cóż, wolność i swobody są tym, czego ludzie naprawdę pragną. Nadszedł czas aby położyć kres dwulicowości rządu, który nas okłamuje. Widzisz, wielu ludzi jest świadomych tego co się dzieje w tym kraju znają prawdę, jak np. o 9/11 ale boją się powstać. Ludzie muszą znaleźć w sobie odwagę, powstać i powiedzieć: nie zniosę tego, znam prawdę. Wykreowali sytuację, dzięki której gdy mówisz prawdę, jesteś postrzegany jako wariat. Innymi słowy - jeśli ktoś występując w tv show mówi: 9/11 był wewnętrzną robotą – jesteś idiotą, wariatem! - mówią. Obrzucają cię wyzwiskami - nie możesz się tego bać! Ale to już dłużej nie działa. Oni nie opierają się na żadnych faktach tylko nazywają cię
wariatem. Wszyscy to wiemy. Także pozyskują szarlatanów, oszustów, puszczają ich na żywo sugerując że reprezentują nas wszystkich.

Zgadza się.


Oczywiście. I Bill O'Reilly jest świetny w tym co robi, Sean Hannity również biorą do swoich programów tylko ludzi których są w stanie zdominować... Jak sądzisz, dlaczego tacy ludzie jak oni - przecież nie są głupi i znają prawdę – dlaczego zdecydowali stanąć po stronie zła? To musi tkwić w ich sercach. Miałem okazję by tak postąpić lecz nie mogłem tak zrobić wbrew swemu sercu. Powiedz mi, jak ktoś taki jak ty czy ja, mógłby być świadomie zaangażowany w coś jak zainfekowanie wirusem HIV szczepionek dla czarnych Afrykańczyków? Co do diabła??! My też nie jesteśmy dobrzy - ja nie uważam siebie za jakąś specjalnie doskonałą osobę ,ale co do cholery jest nie tak z tą elitą?? Czemu wciąż biegają w kółko zaszczepiając zło?

Po prostu wciąż krzątają się w koło i czynią zło!

Cóż, myślę że wielu z nich uważa że postępują właściwie. Że działają w dobrej sprawie – nie elita na szczycie, ale ludzie wewnątrz systemu. To jest tak jak powiedział mi Nick - w tym wszystkim chodzi o kontrolę i władzę przecież mają wszystkie pieniądze jakich potrzebują, mogą je sobie wszystkie stworzyć. Posiadają maszynkę do ich robienia więc tu nie chodzi o nie, lecz o kontrolę i ich wizję postrzegania świata. Obaj wierzymy indywidualność, gdzie jednostka ma rolę dominującą. W dzisiejszym świecie dominują instytucje, a nie ludzie. Wiadomo: "My ludzie, wybrani przez ludzi, dla ludzi". Teraz jest: "My instytucje, wybrane przez instytucje, dla instytucji". Ludzie są drugorzędni. Liczą się tylko korporacje i instytucje, a Rezerwa Federalna jest największą instytucją na świecie. Jeśli spytasz kogoś, jaka korporacja jest największa na świecie odpowiedzą: Google, Wal-Mart, Exxon czy coś takiego ale największą korporacją na świecie jest FED. A wszystkie inne korporacje ssą mleko z sutków FEDu. To jak w grze "Monopol" - bank jest zawsze wygrany gdyż ma nielimitowane zasoby pieniędzy, a ludzie grają na planszy...

Dokładnie.

Bank jest na piedestale. Ale tak jest dlatego gdyż daliśmy im zdolność tworzenia pieniędzy. Trzeba im to odebrać. Musimy odebrać ten bank prywatnym bankierom.

Dokładnie. Trzeba uniemożliwić im kreację pieniądza i tym sposobem rozwiążesz 95% naszych problemów.

Spójrz na Amerykę - mieliśmy 10% wzrost gospodarczy rocznie, tak jak Chiny obecnie 10% - dopóki nie pojawił się FED i od tamtego momentu wszystko zaczęło podupadać... To dlatego że zniszczyli amerykańskiego pracownika. Oto co się stało: FED stwarza tą ogromną inflację w Ameryce co oznacza, że pracownik musi zarabiać coraz więcej pieniędzy aby sprostać kosztom utrzymania, a im więcej muszą ich zarobić tym stają się mniej konkurencyjni w światowej gospodarce. Musimy więc płacić naszemu pracownikowi tak dużo aby mógł się utrzymać więc powiedzieli: "chrzanić amerykańskiego pracownika, przenieśmy się za granicę i pozyskajmy tanią siłę roboczą". To jest dosłownie wojna przeciwko średniej klasie.

Oczywiście. Bankierzy drukują pieniądze. Wszystko cokolwiek robią jest niszczeniem wszystkich prywatnych zasobów dóbr i niezależności.

Tak, ale tym na co chcę zwrócić uwagę jest to, że z pomocą inflacji którą stworzyli doprowadzili do sytuacji, kiedy inne kraje mogły zacząć z nami konkurować, gdyż inne kraje nie muszą płacić tyle swoim pracownikom, ile my musimy, aby mogli się utrzymać, więc przestaliśmy konkurować, straciliśmy nasze zaplecze przemysłowe. Dawniej każdy chciał kupować wszystko co amerykańskie, nie chciałeś kupić niczego z Japonii bo był to tani rzęch. I co nam w takiej sytuacji pozostaje? Ameryce pozostaje tylko ta siła militarna – elity stawiają sprawę tak: my będziemy rozbudowywać waszą armię, damy wam prace takie jak w Homeland Security i ukierunkujemy waszą gospodarkę na tworzenie buldoga mającego zaprowadzić nowy porządek światowy.

Dokładnie. A poprzez kontrolę gospodarki zmusili wszystkich aby tak się działo.

Dokładnie tak. Nie mamy już tutaj manufaktury, mamy jedynie gospodarkę usługową, nie robimy nic, niczego nie wytwarzamy, nie możemy już nic zaoferować światu. Po pierwsze: film "Freedom to Fascism" powinien każdy zobaczyć, gdyż pokazaliśmy w nim oszustwo podatku dochodowego pokazaliśmy jak sędziowie wtrącają ludzi do więzień bez konkretnej przyczyny, pokazaliśmy korupcję w wymiarze sprawiedliwości i pokazaliśmy w jaki sposób powstał FED i jak kontroluje społeczeństwo, jak wszystkie centralne banki świata współpracują ze sobą i z Bankiem Rozrachunków Międzynarodowych w Szwajcarii, który jest bankiem centralnym dla wszystkich banków centralnych i to jak one wszystkie współpracują ze sobą celem utworzenia jednego rządu światowego i nowego ładu światowego. Od wolności do faszyzmu jest filmem który dostarcza podstawowej wiedzy o tym jak naprawdę działa świat i chciałbym aby go wszyscy zobaczyli - krytycznie go oceniając. Jeśli chodzi o CFR w sensie szufladkowania ludzi to jest tu wielu dobrych ludzi, przynajmniej ja tak uważam, którzy należą do tych organizacji nie zdając sobie sprawy jakie są prawdziwe cele tych organizacji. Kiedy byłem w Niemczech lecząc się na raka spotkałem tam pewnego dobrego dżentelmena, który odwiedzał w szpitalu swojego znajomego chorego na raka i był on członkiem CFR. Rozmawialiśmy i...pokazałem mu film... O mój boże! - powiedział. "Zrezygnuję. Nie miałem pojęcia czym zajmuje się CFR." Nie miał zielonego pojęcia. To był po prostu miły facet który dołączył do prestiżowej organizacji.

Tak. Często chodzi o pozyskanie tych dobrych i dzięki temu można mieć na nich oko.

Cóż, może nie o to chodzi. Wielu dołącza do CFR gdyż uważają ją za prestiżową organizację, sądzą że to pomoże im w biznesie, pomoże w nawiązaniu kontaktów biznesowych. Nie przypuszczają nawet że CFR może zależeć na dominacji nad światem o tym jak wraz z Komisją Trójstronną, Bilderbergami i bankami współpracują celem kontrolowania ludzi. Oni tego nie rozumieją, nie dostrzegają większego obrazka. O, CFR to prestiżowa organizacja, będę mógł zrobić to i tamto, wyjdę na tym dobrze - dla nich to tylko biznes. CFR chce przyjąć do siebie ludzi którzy są wpływowi i posiadają władzę, więc tamci stają się częścią tego i nie sprzeciwiają się im. Obecnie cały kraj dzieli się na tych co mają i na tych co nie mają nic. Oni stają się bardzo, bardzo bogaci, a klasa średnia jest niszczona i eliminują biednych. Czyż to nie jest po prostu sprytna mafia która przejęła władzę i która posługuję się wymyślnym PR? Możesz nazwać ich mafią lub jakkolwiek chcesz, ale z całą pewnością jest organizacja
przestępcza, nie ma co do tego wątpliwości, ale ta organizacja przestępcza posiada prestiż, posiada...jakby to ująć...Klasa. Klasa, styl. Powszechne uznanie. Ludzie nie patrzą na nich jak na organizację przestępczą - oto dlaczego wykonali świetną robotę ludzie patrzą na Alana Greenspana jak na bohatera, jak na maestro. Pieniądze to zabawna rzecz... pewnego razu rozmawiałem z Michaelem Eisnerem i powiedziałem mu: wiesz, możesz mieć te miliardy dolarów, ale to są tylko dolary jeśli dolar upadnie to ile pieniędzy będziesz miał? I o to tu chodzi. Wszystko jest wyrażane w dolarach, wszyscy myślą w kategoriach dolara ale dolar nie posiada żadnej wartości i pewnego dnia wszystko musi powrócić do stanu równowagi. Cały ten finansowy wszechświat w którym żyjemy jest matriksowym oszustwem. Tak i oto dlaczego zaczął się sypać od pewnego momentu i starają się go utrzymać tak długo jak to tylko możliwe. Jeśli chcą ingerować w rynki to to robią, jeśli chcą gdzieś obniżyć ceny to to robią, notowania giełdowe chcą mieć jak najwyższe. Wolny rynek już nie istnieje, nie żyjemy w społeczeństwie w którym to wolny rynek by kierował, nie żyjemy w społeczeństwie kapitalistycznym. Ale mówią tak cały czas, podczas gdy jednocześnie prowadzą wojnę finansową i polityczną.

Dokładnie tak. Aaronie Russo chciałbym ci podziękować za ten wywiad, chciałbyś coś jeszcze dodać?

Nie. Jestem szczęśliwy mogąc to dla ciebie zrobić.

A co z twoją stroną www?

Moja strona to freedomtofascism.com wejdźcie na nią i ją przejrzyjcie. Ale wiecie co ludzie? Jedyne co mogę powiedzieć to odzyskajcie nasz kraj, przywróćcie Konstytucję nie pozwólcie aby ci bankierzy dalej nam to robili, powstańcie, nie bójcie się ich i róbcie co do was należy.

Ja mam plany i projekty i kiedy...wyjdę ze swoich problemów, to je wyjawię. Masz moje wsparcie.

Dzięki Alex i słuchaj, zrobiłeś kawał dobrej roboty uświadamiając ludzi o prawdzie. Nie bój się...bycia nazwanym niedorzecznym przez tych ludzi. Jeśli 9/11 był fałszywką, a ja wiem że tak było, to wstań i powiedz że to fałszywka, nie bój się mówić prawdy. Nie pozwól... aby cię ośmieszyli i zastraszyli.

Co sądzisz o tym co zrobił Charlie Sheen?

Uwielbiam go za to, wzbudził mój głęboki szacunek, po prostu biłem mu brawo. Ludzie przejrzeli próby jego zdyskryminowania i podążyli za nim.

Tak, ale chodzi o to że ludzie nie dostrzegają, że więcej ludzi powinno postąpić tak jak Charlie. Jestem z niego naprawdę dumny. David Lynch również, ale media wykazały się sprytem i nie puściły tego.

Racja. Paru ludzi tak zrobiło ale media tego nie podchwyciły, gdyż oni kontrolują media. James Brolin również tak postąpił w "The View".

Słyszałem o tym, ale...Barbara Walters omal nie dostała zawału serca. Ale oni się tego nie chwytają. Nie pozwalają aby to przedostało się do szerszych kręgów. Jeśli ktoś coś powie to dosłownie znika. Ale wciąż promują wojnę z terroryzmem promują wciąż te rzeczy które są kłamstwami a to dlatego, że daliśmy FEDowi możność tworzenia pieniędzy, dzięki temu kontrolują media, rząd - wszyscy oni dzielą wspólne łoże. Więc zmuszony jesteś walczyć cały czas z tą propagandą i jest to bardzo trudna walka.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL