BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 21:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 października 2022, 09:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Skoro oni są durni to jacy my jesteśmy się tam pchając na każdym polu.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 października 2022, 09:58 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Ten krymski most też śmierdzi wewnętrznymi rozgrywkmi. Chroniony z wody lądu i powietrza. Zobaczcie jak fsb się ośmiesza. Rentgen zupełnie innego pojazdu. Ale tam fotoszop ma się dobrze. Jak zagadka dla dzieci znajdz różnice.
https://www.google.com/amp/s/06v1mv.c97 ... 12/519595/
Oczywiście ponoć już ustalili kto co jak gdzie.
Federalna Służba Bezpieczeństwa wraz z Komitetem Śledczym ustaliła, że ​​organizatorem ataku terrorystycznego na Most Krymski był Główny Zarząd Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy, jego szef Kirył Budanow, pracownicy i agenci” – poinformował GUS.
FSB zatrzymała ośmiu wspólników w przygotowaniu ataku. „W tej chwili w ramach postępowania karnego zatrzymano pięciu obywateli Rosji, trzech obywateli Ukrainy i Armenii, którzy brali udział w przygotowaniu przestępstwa


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 października 2022, 10:04 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2062
Oba kraje zlikwidować i po problemie. Chyba to oni są nosicielami tej wojny co nie??

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 października 2022, 15:27 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Rosyjskie media pokazały paszport Ukraińca, który rzekomo wysadził się na moście, numer seryjny jego dokumentu - identyczny jak wzór ukraińskiego paszportu z Wikipedii https://mobile.twitter.com/MarkBr3y/sta ... 8647334913
joke :D https://leadstories.com/hoax-alert/2022 ... scene.html

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 października 2022, 19:27 
Online
Zacna persona forum

Posty: 1550
jiGsaw napisał(a):
Skoro oni są durni to jacy my jesteśmy się tam pchając na każdym polu.


Szkoda gadać. Wstyd za rządzących, pchają nas w gnój. Góra później ucieknie, jak to wynika z przywilejów, a my, szare myszy będziemy się tłuc w imię czego?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 13 października 2022, 10:48 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Rost napisał(a):
Po co Ci durni Ukraińcy zaatakowałi ten Most Krymski to ja nie wiem. Putin wyłożył na to 3-4 mld. dolarów, a oni liczyli, że nie będzie odwetu to teraz mają. Najgłupsza strategia, a stare powiedzenie mówi "nie drażnić niedźwiedzia".


80 kilka rakiet z czego niby połowę zestrzelili można nazwać odwetem?


To tak wygląda jakby się Rosja wystrzelała i nic tam nie było, ciekawe czy tak jest bo wszyscy kradną i nikt o tym Putinowi nie powiedział że aż tak czy Rosji też zależy żeby ta wojna się szybko nie skończyła tylko pytanie z jakiego powodu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 19 października 2022, 10:59 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Grzegorz Braun - stop ukrainizacji Polski.

Sławomir Mentzen - nie obawiajmy sie Ukraincow.

Obrazek

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Politycy konfedeszurii to najgorsze oślizgłe cyniczne typy płynące po morzach i oceanach populizmu i demagogii dla własnych korzyści.
Nie udało sie im z ukrofobią to chcą zyskac na ukrofilii.


Wiedząc z czym mam do czynienia i ceniąc moj czas, zacytuje...

W przeciwienstwie do kucow z IQ mniejszym niz rozmiar buta, mądrzy ludzie ponad podzialami partyjnymi wiedzą, ze
konfederacja :22: to populistyczna opozycja. :rotfl:


Załączniki:
FeYAAhiI9.jpg
FeYAAhiI9.jpg [ 41.71 KiB | Przeglądane 1434 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 19 października 2022, 22:30 
Online
Zacna persona forum

Posty: 1550
Reno - Aż się czytać jego wypowiedzi nie chce :mur:


Ostatnio edytowano 20 października 2022, 10:10 przez Alik87, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 20 października 2022, 05:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Mentzen mądry chłop. Może to był dobry ruch, że Korwin ustąpił pola.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 20 października 2022, 09:15 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wg mnie to byl bardzo dobry ruch. Korwin juz stary i ma swoje odchyły. Mentezen sprawdzi sie 100x lepiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 20 października 2022, 12:32 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Alik87 napisał(a):
Reno - Aż się czytać jego wypowiedzi nie chce :mur:

Mentzen to kabotyn, zachowuje sie w sposob obliczony na efekt i powie wszystko co durne kuce chcą uslyszeć i to jak widac działa.

Program konfedeszurii to sposób pozyskiwania zwolennikow  polegający na odwoływaniu się do ich emocji i na składaniu nierealnych obietnic.

Zataczajac kolo, madrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi to widzą i sie smieją, ze konfederacja populistyczna opozycja jest za a nawet przeciw.  :rotfl:

-stop ukrainizacji Polski vs nie obawiajmy sie Ukraincow.
-wygrało życie, bo życie jest najważniejsze vs zakaz aborcji jest nieludzki.
-przywiazanie do wartosci chrzescijańskich, walka z chrystianofobią , publiczne uczestnictwo w mszach św, popieranie nauki koscioła , Ordo Iuris oraz pomysłu intronizacji Chrystusa na króla Polski , Szczesc Boze, domaganie sie mszy po łacinie vs sprzeciw wobec udziału kleru w zyciu społecznym itd.
- Powszechna prywatyzacja vs ujadanie, że właściciel choćby hinduski król stali, korzystając z okazji i majac do tego prawo podnosi ceny, za co konfederacyjni idioci obwiniali… rząd
-obnizenie  podatkow, co chcą zrobić  "ot tak" czyli dzień dobry nie ma Zusu, podatek 0% pitu, silne armia super służba zdrowia witaj w wielkiej Polsce
vs wypowiedz korwinowego Mentzena, który przyparty do muru w programie na zywo u Stanowskiego przyznał wprost że podatki byłyby takie jak teraz, większość podatkow które istnieją musza istnieć i z tym nie da się nic zrobić
-Dobrowolny zus vs zamiast składki wprowadzenie podatku celowego na emerytury i renty, zeby wyplacac emerytury i renty, czyli obywatel tak jak płacił tak płaciłby nadal
-Straszyli roszczeniami żydowskim vs wstrzymali sie od głosu, wyciagneli karty nie głosując za powstrzymaniem dzikiej reprywatyzacji , kolejny raz przeczac swoim przekonaniom.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Załączniki:
beka.JPG
beka.JPG [ 50.44 KiB | Przeglądane 1264 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 20 października 2022, 12:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
renoraines napisał(a):
Mentzen to kabotyn, zachowuje sie w sposob obliczony na efekt i powie wszystko co durne kuce chcą uslyszeć i to jak widac działa.

Program konfedeszurii to sposób pozyskiwania zwolennikow  polegający na odwoływaniu się do ich emocji i na składaniu nierealnych obietnic.


w sumie to samo można napisać na temat pisu i polski2050 czy peło :wstyd:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 20 października 2022, 12:54 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
///david napisał(a):
renoraines napisał(a):
Mentzen to kabotyn, zachowuje sie w sposob obliczony na efekt i powie wszystko co durne kuce chcą uslyszeć i to jak widac działa.

Program konfedeszurii to sposób pozyskiwania zwolennikow  polegający na odwoływaniu się do ich emocji i na składaniu nierealnych obietnic.


w sumie to samo można napisać na temat pisu i polski2050 czy peło :wstyd:


Wyzej masz wypunktowane jak konfedeszuria bedac za a nawet przeciw, zmienia narracje w kluczowych dla niej samej kwestiach. #koniunkturalizm :rotfl: :rotfl: :rotfl: (koniunkturalizm jest negacją zasady wierności głoszonym ideałom).

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 21 października 2022, 07:41 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie myśl teraz o Franku Sinatrze! Udało się? ......
Widzisz? Chocbys nie wiem jak sie staral, nie ejstes w stanie zamknąc drzwi w swojej glowie przed szajsem jaki Ci tam wciska Reno, dlatgo gdy czytasz arcydebilizmy typu ,,konfederacja to szury obiecujace to czego sie nie da spelnic" to ta wiedza mimo iz swiadomie się z nią nie zgadzasz tak czy siak dociera do Ciebie i robi Ci w glowie szkody
Dla wlasnego dobra ( z kim sie zadajesz takim sie stajesz) odradzam czytanie postow Renowki. Chyba ze chcecie zostac biednymi lewakami z pełną miską ryżu ;)


Ostatnio edytowano 21 października 2022, 08:58 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 21 października 2022, 08:15 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2062
alduwiel napisał(a):
odradzam czytanie postow Renowki.

Tutaj nie ma co czytać, bo gość zawsze pisze to samo.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 21 października 2022, 10:51 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Hahaha , wspominałem, ze tluszcza a,j,k, r,z nie ma do mnie pisać. Skoro nie przyjmują do wiadomości i zwracają się do mnie ad personam, to dostaną odpowiedz.

Slychac ujadanie zakompleksionych i slabych psychicznie czlonkow konfederacyjnej tluszczy rosta i alduwiela ,znakomicie. :]. Na str 54 tematu nowy wał zostal skomentowany rost.

Natomiast odklejony alduwiel :22: ,który rzekomo nie czyta co piszę, znow edytowal swoje wysrywy.Jak widac alduwiel nie moze pogodzic sie z tym, ze był wielokrotnie wysmiany (nie tylko przeze mnie), za to że wyglasza debilizmy :] .

Kim jest alduwiel skoro wierzy w spiski, czipy, szczepionki powodujące pewną śmierć, w lekarzy z Oksfordu ,którzy nie są lekarzami, w żółte napisy. W rodzine krolewska satanizmu, nieruchomości za grosze , armie swiatową , rząd światowy , walutę światową, anulowanie wynagrodzeń i koniec domow jednorodzinnych.Cytując jednego z forumowiczow: kazdy kolejny punkt to jeszcze wieksze g*wno wyglaszane przez alduwiela #foliarz i co za debil wierzy w napis Oficjalny dokument :rotfl: .
A propos szczepionek ,od kolejnego rozmowcy ,otrzymał alduwiel dane wirusologiczne i dawki szczepionek przeciwko roznym chorobom i alduwiel mu odpowiedział, że dał się omotać. :rotfl: alduwiel nie przedstawia stanu faktycznego, zaprzecza nauce : medycynie, biologii, ekonomii. Ale co my tam wiemy, to on jest obudzony i ratuje nasze zycie . :rotfl: . alduwiel odrzuca na zasadzie nie bo nie. Opiera swoje wysrywy na domysłach, twierdzeniach oszołomów. alduwiel ze swoim syfem , chłamem jest żalosny i wzbudza litość.Byc moze pomoze troglodycie specjalista , ale musi alduwiel wbic sobie do glowy wypranej przez korwinowa sekte, ze nie kazdy ze stopniem naukowym doktora jest lekarzem :rotfl: .


Nie rozwodząc się nad oczywistą kwestią, że program socjalny to nie jest to samo co socjalizm, tak jak komunia to nie jest komunizm, czy fizjologia nie jest fizjonomią, koniunktura nie jest koniunkturalizmem.

Madrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi o tym wiedzą ponieważ znają znaczenie słow, których uzywają. Patrzą szeroko i się śmieją z szurajacych po dnie, żebrzących o uwagę, postrzegajacych swiat 0-1 tumanow z konfederacji bez RiGCzu ( bez rozumu i godnosci czlowieka ).

Ograniczony umysł, wrzucanie wszelkich badań do jednego worka, dodanie słowa ,,lewak'' i jest obraz sfrustrowanego debilnego kuca z IQ mniejszym niż rozmiar buta, który wie wszystko najlepiej, ale z rzeczywistością to ma tyle wspólnego co słoń ze słoniną. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 22 października 2022, 06:24 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23098
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
renoraines, i już wszystko jasne dlaczego nie chcesz wpaść do alduwiela, na imprezę a masz najbliżej :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 22 października 2022, 11:26 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8230
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wszystko ok, każdy może być kim chce jeśli chce. Reno cały czas gada to samo, więc tu jest problem bo zobaczcie dwa czy trzy razy go cytowaliście i co tam było? W kółko kopiuj wklej i cytowanie samego siebie jest delikatnie mówiąc dziwne. Wynika z tego ,ze on chce abyśmy zrozumieli to co do nas mówi i dlatego cały czas powtarza. Może podpowiedzcie mu ,ze jak te słowa nie docierają to niech użyje innych ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 22 października 2022, 16:25 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Styl mojej wypowiedzi zalezy od poziomu rozmowcy.

Do tłuszczy używającej słow których znaczenie nie zna, zwracam się (również cytując oszczedzajac swój czas) łopatologicznie, tłumacząc w sposób bardzo prosty, zrozumiały nawet dla osób słabo rozgarniętych.
I mimo tego co widac wyżej, kuc troglodyta nie zrozumiał...

Szczurek1986 napisał(a):
renoraines, i już wszystko jasne dlaczego nie chcesz wpaść do alduwiela, na imprezę a masz najbliżej

Ty zrozumiales.Można? Można. :rotfl:


Mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi rozumieją sedno sprawy, można się do nich zwracać skrótami myślowymi i wiedzą, że cenie ludzi inteligentnych nawet jeśli się z nimi nie zgadzam.
vs
miernoty z konfedeszurii nie rozumieją najprostszego przekazu, potwierdzając , ze są podmiotem zielono-niebieskiej grafiki (temat nowy wal str 26 ) :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 23 października 2022, 23:16 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Wracając do tematu szojgu dzwoni gdzie popadnie jak nastolatek który dostał pierwszego ifona po tym jak do Rumunii trafiła duża grupa wojsk USA które mają natychmiast odpowiedzieć na jakąkolwiek próbę nuklearną . Opad radioaktywny ma być wstępem wejścia wojsk NATO na Ukrainę i czort wie czy dalej. W sumie w Kursku juz okopy gotowe
https://kursk.bezformata.com/listnews/k ... 110684133/
W bielgorodzie ustawili betonowe słupy do tego kazali robić przeglądy instalacji w bunkrach, podziemiach. Ciepło się robi.
A tutaj jaki ladny domek w Austrii ruskiego generała ciekawe skąd wzial na to pieniążki


Ostatnio też znalazłem artykuł jak dosyć dużą kasę przeyebali u Bałtow Polska Litwa Estonia. Mialo trafić na rakiety a trafiło na balety.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 54  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL