BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 17:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 26 lutego 2022, 19:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5069
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Rost napisał(a):
Kemn1 a pamiętasz o Rzezi Wołyńskiej? Mam Ci przypomnieć, że Ukraińscy nacjonaliści zabili wtedy ponad 50 tys. Polaków? Przestań ich bronić bo to nie są świętoszki a pewne zachowania zostały im do dziś.

Rost, a Jedwabne?

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 26 lutego 2022, 20:59 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 38
Posty: 1721
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47N
///david napisał(a):
Daniel_85, co Ty pierydolisz ? Ty nie widzisz z kim mamy do czynienia ? Jakie pozwolić ? Tak zrobili z hitlerem dla „świetego spokoju” i do czego to doprowadziło ? Nie wolno tym skurvysynom pozwolić na milimetr wejść gdziekolwiek. Trzeba izolować ten cały poyebany ruski kraj od cywilizowanego Świata a nie pozwalać na dalsze posuwanie w tym szaleństwie.


Porównaj możliwości militarne naszego wojska i Rosji..
W pierwszej dobie ewentualnego konfliktu zmiatają nas z planszy.
Weź pod uwagę, że nikt nam nie pomoże.
Każdy skory do walki jak do niej daleko, a jak przyjdzie co do czego to się wszyscy dupą odwrócą.
A my czym mamy walczyć? Rzucać kamieniami?
Póki sprawa nas nie dotyczy nie ma co się na siłę mieszać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 00:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
Daniel_85 napisał(a):
///david napisał(a):
Daniel_85, co Ty pierydolisz ? Ty nie widzisz z kim mamy do czynienia ? Jakie pozwolić ? Tak zrobili z hitlerem dla „świetego spokoju” i do czego to doprowadziło ? Nie wolno tym skurvysynom pozwolić na milimetr wejść gdziekolwiek. Trzeba izolować ten cały poyebany ruski kraj od cywilizowanego Świata a nie pozwalać na dalsze posuwanie w tym szaleństwie.


Porównaj możliwości militarne naszego wojska i Rosji..
W pierwszej dobie ewentualnego konfliktu zmiatają nas z planszy.
Weź pod uwagę, że nikt nam nie pomoże.
Każdy skory do walki jak do niej daleko, a jak przyjdzie co do czego to się wszyscy dupą odwrócą.
A my czym mamy walczyć? Rzucać kamieniami?
Póki sprawa nas nie dotyczy nie ma co się na siłę mieszać.


To armia Ukrainy jest o tyle silniejsza od polskiej? Od 3 dni trwa atak i nie zdobyli większego miasta, mało tego ich straty są dużo większe niż po stronie ukrainkiej.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 00:18 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Nasza jest wyjątkowo słaba, wschodnio-zachodnia agentura latami pracowała nad naszym rozbrojeniem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 07:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
U nas zawodowych żołnieży jest ok 130tyś ale może 30tyś nadaje się do walki. Większość to ludzie, którzy szukali dobrej roboty albo nie wyszło im kilka rzeczy w życiu i ostatecznie wkręcili się po znajomości do wojska często w wieku 35 czy ponad 40 lat.
Cywilna ludność też jest zdemotywowana sytuacją polityczną i nie wielu zostało by walczyć o kraj.
Ukraińców trzeba podziwiać i zbroić bo żaden inny naród Putina nie powstrzyma. Oby zachód nie zrozumiał tego za późno. Wszyscy Ukraińcy od nas wracają/wrócili do kraju i jadą walczyć to jest niesamowita motywacja.
Ile może być dorosłych mężczyzn na ukrainie wśród 44 milionowego Państwa?
Na pewno kilka milionów a to ogromna liczba.
Wystarczy ich wyposażyć w broń bo z patykami w ręku nic nie wywalczą.
Oni biją się również za nas warto żeby każdy zrozumiał i spróbował pomóc.
Był Wołyń itd ale czy te kobiety i małe dzieci są winne tego co robili ich pradziadkowie? Nasi też nie byli święci.
Ukraina w dużej mierze jest również Polska i mieszka tam wielu Polaków.
Dyktator napadł i morduje cywilną ludność w Europie w lini prostej 100km od Lublina to sie dzieje obok nas nie w TV!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 09:02 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2071
Rosja jest najgorszym z możliwych agresorów. Niestety chyba najlepiej będzie opuścić ten kraj, póki jeszcze jest okey bo jak Putin wjedzie, to zapewne zajmie lotniska i utrudni przemieszczanie się.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 11:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Jak ta wojna będzie trwała długo to znaczyć będzie, ze wynikła bo się dogadać nie mogli. Jak skończy się za tydzień to znaczyć będzie ,ze własnie tak dogadane było.


Ostatnio edytowano 27 lutego 2022, 11:40 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 11:40 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Monika Olejnik w tvn24 :
A czy przestrzeń powietrzna nad Ukrainą powinna być zamknięta żeby z powietrza Ukraina nie była atakowana? https://mobile.twitter.com/H19W34K/stat ... 2009607181
Noo problem rozwiązany, zamykać przestań powietrzna i ruskie nie będą mogli atakować . :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 14:01 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23104
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
a baraże w piłce nożnej nam klepną ? :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 16:59 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2071
Bez dobrze zmrożonego Smirnoff'a, to się chłopaki nie dogadają...

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 18:23 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Od dłuższego czasu przeglądam ruskie fora gdzie użytkownicy gloryfikują putlera, popiera go są za. Uważają że to ich ziemie tak samo jak Polska czy nawet Niemcy. Są przekonani o tym o że te ziemie trzeba odebrać. Ostatnie chwile pokazują że ich zachwyt przygasa. Są rozczarowani że nie wyszedł mu blitzkrieg. Zaczęlo im w głowach coś przeblyskiwac czemu tak się dzieje. Jak sami wywnioskowali co ja wcześniej podejrzewałem, kto normalny trzyma ludzi na mrozie głodnych osłabionych wymeczonych psychicznie i fizycznie i nagle każe im iść napadać na innych ludzi. Morale równe zeru. Do tego oglądając zdjęcia tych ludzi oni mają problem z czytaniem pisaniem, a trzymanie karabinu już jest dla nich gigantycznym wyzwaniem. Strzelanie na oślep lub do pomniku czołgu bodajzu wojowników afagnaskich myśląc że to czołg to jakieś nieporozumienie. Do tego braki paliwa podstawowego przeszkolenia. Można by pisać w nieskończoność. Sam się boje atomu, ale patrząc jak sobie (nie)radzi te "supermocarstwo" z biednym krajem to mam wrażenie że ten ich atom nie zdarzy wystrzelić a już wybuchnie. Chciałbym żeby się to zakończyło pokojowo. Jestem pełen podziwu dla narodu ukraińskiego który walczy nie tylko za siebie ale za nas siedzących na dupach przed komputerami i telefonami. A historie z filmów typu bondy supermeny to [cenzura] w porównaniu z postawą i odwaga tego człowieka. O ile przeżyje a przeżyje na pewno i wszystko się dobrze skończy, będzie on wzorem jak powinien zachowywać się prawdziwy prezydent. Jeszcze wracając na chwilę do opinii ruskich to przed i po samym ataku się śmiali że komik kabareciarz co on może... A jednak może.
Waleczny i silny naród, pomóżmy im przetrwać inaczej będziemy następni.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 19:17 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2071
:rotfl:

https://www.google.com/amp/s/www.planet ... 27-02-2022

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 19:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Ten "nasz" Duda to jest wstyd.
Zachowuje sie jak gimnazjalista.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 20:54 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Cytuj:
Wszyscy się śmieją, że cyganie ukradli ruskom czołg, oprócz elektoratu PO.

Wyjmij kija z dupy i Idź sobie lajkować profile opozycji.

To jest tzw czarny humor którego nigdy nie zrozumiesz.

Jeśli "Państwo usztywnieni" mają problem z tą informacją, to przekazuję, że pół Ukrainy ma dziś z tego ubaw, że Cyganie oskubali armię wielikoj rossiji. Ukraińcy nie uprawiają martyrologii nawet dziś.

Jazda z ku*ami, Hej Andrzej jazda z ku*wami

Dobra, Andrzej, je*ać Putina, jedziemy dalej.


Niezawodny twitter. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 27 lutego 2022, 22:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
Rost napisał(a):
Rosja jest najgorszym z możliwych agresorów. Niestety chyba najlepiej będzie opuścić ten kraj, póki jeszcze jest okey bo jak Putin wjedzie, to zapewne zajmie lotniska i utrudni przemieszczanie się.


Na razie to ta wielka rosja pokazuje jaką jest wielką pizdą… w obecnej sytuacji to ja widzę kolosa na glinianych nogach który tylko atomem dysponuje a reszta uzbrojenia jest o kant dupy rozbić bo co im z tych czołgów jak każdy można spalić zwykłą butelką molotowa , co im z reszty uzbrojenia jak są stingery czy javeliny ? Jakby na nas napadli to by ich NATO powstrzymało w pół dnia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 28 lutego 2022, 00:18 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Rzekomo o 5 rano Białoruś ma dołączyć do ruskich :/ mam nadzieję że okaża się również pikolakami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 28 lutego 2022, 09:09 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Ale tutaj niektórzy nie będę pisał którzy głupoty piszą jakby byli lekko niespełna rozumu lub tylko czekali jak wjedzie do nas Rosja i najlepiej nas pokona.
Morawiecki i Duda krzyczy najgłośniej w Europie na temat sankcji. Można być dumnym że w obecnej sytuacji stanęliśmy aż tak na wysokości zadania, jeśli ktoś uważa, że nie, to polecam spojrzeć na Niemcy które się wahają od początku i zmieniają zdanie jak "gimnazjalistka".

Osobiście uważam, że to nasza wojna, jeśli Europa dopuści do upadku Ukrainy, odpuszczając to kolejnym krokiem będzie Litwa, Łotwa, Estonia i oczywiście my.
Pomyślcie że jak całkiem niedawno Białoruś "zygała" do nas na granicy równie dobrze mogli wtedy nas oskarżyć o "zagrażanie" Rosji i wjechać do nas w celach obrony ludności Rosyjskiej czy tam kur w kurnikach dla Putina to obojętne. Jednak udało się nie poddać się prowokacji.
Ale mogło tak być i teraz ja czy wielu z Was byśmy uciekali lub walczyli na ulicach licząc na pomoc NATO.

Oglądając przemówienia Putina, uważam że to szaleniec, nieobliczany chory na swoim punkcie człowiek.
Osobiście mimo że należę do ludzi odważnych boje się co teraz zrobi, ma tylko opcje:
1. Wykrwawić Ukrainę przy pomocy chłopów panszczyznianych z Białorusi, przy ogromnych stratach ale co dalej? Ukraina chce do Europy, zasmakowała Europejskiego wolnego świata, będą się wiecznie buntować, Rosja wykończy się poprzez sankcje...
2. Przyznać się do błędu, wycofać wszystkie wojska dzięki czemu zostaną zniesione sankcje, ale póki będzie rządził Putin i jego świta świat będzie traktował Rosję z wielkim dystansem. Ktoś z Was wierzy że on przyzna się do błędu? Człowiek który wydając rozkazy ministrom siedzi 7 metrów od nich a oni się jąkają jakby mieli pistolety przy głowach?
3. Konflikt konwencjonalny z NATO... Przegra srogo, on albo wyzabijał mądrych dowódców jak Stalin, albo nie wiem co tam się dzieje, że oni nie potrafią walczyć, zresztą stać na mrozie tygodniami, jeść konserwy i ruszyć do ataku, dobry pomysł jeszcze z "bratnim" narodem Ukraińskim.
4. Zaszczuty sankcjami użyje broni atomowej, ale co dalej?


My powinniśmy pomóc Ukrainie za wszelką cenę, bo jesteśmy najbliżej Rosji i gdy się mu pozwoli bawić w wojny w końcu wjedzie do nas w imię chorej ambicji odbudowy strefy wpływów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 28 lutego 2022, 10:27 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2071
Krzysiu jak zawsze większa wiedza, i rozeznanie, niż nasz cały rząd razem wzięty.


_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 28 lutego 2022, 11:04 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
Rost napisał(a):
Krzysiu jak zawsze większa wiedza, i rozeznanie, niż nasz cały rząd razem wzięty.



BOSAK MOCNO O UKRAINIE...

...przy rogaliku i kawie

Wojna to tort, z którego kazdy teraz chce odkroic kawałek dla siebie. Tusk też juz się nie przytula z angela i wladkiem.

"Super nowoczesne czolgi i samoloty"- rzeczywiscie, rzeczowy ekspert w rozległą wiedzą militarną, który jakis czas temu mówił, że nie opłaca się inwestować w czolgi, bo konflikty w naszych czasach będą wyglądać inaczej -_-

Nie chcę tu nikogo atakować, bo polityka, to jeden ściek, w którym większe szczury zjadają mniejsze, ale głupotą jest atakowanie w tym konkretnym temacie naszego rządu, który w ostatnich dniach bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i moi klienci z niemiec, austrii, czech, francji, z którym dzis rano rozmawialem są pod wielkim wrazeniem i nas jako Polakow, i polskiego rzadu, ktory pierwszy raz od dawna nie obraca się na zachód, patrząc, czy ten daje zgodę, tylko podejmuje decyzje, godne lidera europy srodkowej i to w waznym czasie proby.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 1 marca 2022, 08:51 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 37
Posty: 527
Lokalizacja: Gryfino
Moje BMW: e60 530d
Kod silnika: m57d30n
Zgadzam się z kolega kryst16, - Putin okazał sie niespełna rozumu szaleńcem z zapędami Stalinowskimi.
Opcji faktycznie też widzę 3 na ten moment- najbardziej entuzjastyczna to przyznanie się do porażki i wycofanie- ale jest to zarazem najmniej prawdopodobne.
Dalej- wykończy całą Ukrainę- ludzi wybije, czy to wojsko czy cywili - to w sumie się już dzieje- mordowanie w celu zasiania paniki- dalej rząd marionetkowy itp itd
A ostatnia opcja jaka mi się osobiście wydaje coraz bardziej prawdopodobna to rozlanie wojny na kontynent.
Zmiany jakie zaszły dzisiejszej nocy dużo wnoszą... Rosja zamyka giełdę, Banki zaczynają tracić płynność finansową, nie długo 1 Rubel będzie mniej wart niż papier z którego się go drukuje. Dalej Białoruś zmieniła statut na państwo nuklearne-co jest bardzo nie dobrą dla nas wiadomością ( ze strategicznego pkt widzenia )
Podoba mi się z jednej strony chęć wsparcia naszego rządu ale nie do końca we wszystkich kwestiach- Niepokojąca jest informacja o samolotach MIG które otrzyma Ukraina w ramach pomocy- ponieważ będą one mogły najprawdopodobniej w celach militarnych startować z Polski ( Dlatego Dudek wprowadził też podwyższony stan gotowości dla 2 województw- najprawdopodobniej baza lotniskowa będzie znajdować się na lotnisku wojskowym koło Radomia)
Brakuje jedynie jeszcze tego że by w tym momencie Ukraina weszła do UE- na co nalega POLSKA, LITWA, ŁOTWA i ESTONIA. Gdy by się stało tak jak chcą, to z prawnego pkt widzenia możemy czy to my czy oni wysyłać swoje wojska do wojny bez następstw prawnych. A wtedy to już mamy 3 Wojnę Światową.

piona


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 54  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL