BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 15:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 lutego 2023, 12:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Reno :ok: dziekuję za odpowiedz z klasą, natomiast czy masz rację to wątpię. Pisząc zaczepny post naqet bezosobowo jak to nazywasz rozpalasz ogień w lesie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 lutego 2023, 12:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Alduwiel ,ja styl wypowiedzi dostosowuje do poziomu rozmowcy to raz. Dwa, posluguje sie zwrotami, slowami ktore sa zdefiniowane w slownikach. Bezosobowo z definicji oznacza nieskierowany do okreslonej osoby (w tym przypadku niewymienionej z nicka/imienia). Jezeli ktos reaguje, bierze do siebie ogolna uwage, mimo ze nie jest wymieniony to...

Roznica zdan jest naturalnym elementem dyskusji. Ale tego nie rozumie zawsze ta sama grupa 5 osob , z korwinowego rozdania , wielokrotnie nazwana po nickach wprost. Nie mają pojecia czym jest merytoryka i logika, uzywaja slow ktorych znaczenia nie znają. W pogawedkach, galeriach biją piane.Cytujac klasyka wszechwiedzący :rotfl: wyznawcy wolnosci sa za wolnoscia pod warunkiem , ze podziela sie ich poglady .Dlatego tez madrzy ludzie ponad podzialami partyjnymi nie traktują ich poważnie i nazywaja po imieniu ich szurstwo, foliarstwo, negowanie nauki i norm, dyletanctwo, ignorancje, mitomanie oraz 0-1 postrzeganie świata. :rotfl:

Dziekuje osobopostaci rost z korwinowego rozdania za post :rotfl: ,to on kupil maseczke materialowa pepe jeans za 79 zl , jedną sztuke #strzyzenieowiec w ktorej nie mogl oddychac o czym nas publicznie informował haha.Niebieska maseczka ochronna medyczna, w ktorej mozna oddychac kosztowała 1 zl /szt , a wiec za 79 zl mozna bylo kupic aż 79 sztuk.  Niedaleko pada jablko od jabloni, rost nie ma pojecia o ekonomii tak jak  kabotyni z konfederacji :rotfl: Po takim blamazu rost nie powinien robic zadnych zakupow. Nie pytam czy rost w kąpielowkach na co dzien tez chodzi. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 lutego 2023, 16:10 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Napisałem Ci już kiedyś że nigdy na konfe nie głosowałem nie przypominam sobie też żebym kiedyś jakoś wielce bronił korwina. Także to jak zwykle ty zaginasz świat wmawiając ludziom rzeczy które nie są prawdą. To ta twoja mądrość rozumiem i inteligencja. I nie ważne czy człowiek pisze do Ciebie sensownie z argumentami czy po chamsku reakcja też ta sama Także niestety nie prawda że dopasowujesz poziom do różnych wypowiedzi. Miło traktujesz tylko ludzi co popierają twe tezy i twa partie. Reasumując jesteś xxx i xxx jak wcześniej pisałem.


(Alduwiel tu moderował :rotfl: )


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 lutego 2023, 16:26 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
zdzira codziennie potwierdzasz ze jestes xxxxxxxxxxxx ze slomą w butach, żebrzącym o moją uwagę :rotfl: :rotfl: :rotfl: Nie mozesz pogodzic sie tym ze ja, a takze inni, o ktorych uwage zebrzesz , gdy nie chca z takim prostakiem jak ty rozmawiac .


(Alduwiel tu moderował :rotfl: )

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Ostatnio edytowano 5 lutego 2023, 16:31 przez renoraines, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 lutego 2023, 16:28 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Przecież nawet nie piszemy ze sobą codziennie prostaku to jak codziennie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 lutego 2023, 16:47 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Łap xxxxx - kto rodzi sie prostakiem , prostakiem przemija choc sloma w butach ze złota by byla.



(Alduwiel tu moderował :rotfl: )

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 lutego 2023, 17:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp


Serce mi krwawi gdy to oglądam...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 lutego 2023, 19:10 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2066
A co sądzicie o Chińskim balonie szpiegowskim nad USA? mają w tym jakiś ukryty sens?

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 lutego 2023, 21:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Odpowiedzi na pytanie nie dostałem. Może dlatego, że sam reno uznał je za retoryczne. Podsumowując - Korwin stwierdził fakt oczywisty, bo Ukraińcy prawa własnościowe do głowic jądrowych mieli. Tymczasem jakieś szury w komentarzach to podważyły, a reno uznał to za prawdę objawioną powołując się na tę randomową szurię.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 lutego 2023, 12:59 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1554
Rost napisał(a):
A co sądzicie o Chińskim balonie szpiegowskim nad USA? mają w tym jakiś ukryty sens?


Rost - Szpiegują się wszyscy od wielu lat. Zostawiłbym ten wątek bez poruszenia ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 lutego 2023, 19:21 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2066
Boję się końca lutego jak nie wiem, Ruskie coś na pewno knują.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 10 lutego 2023, 11:52 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 145
Moje BMW: E90 LCI
Kod silnika: N47D20C
Garaż: E90 LCI
Rost napisał(a):
rad320i napisał(a):
Na dzień dzisiejszy Rosja w mojej ocenie nie jest w stanie zaatakować Polski

rad320i napisał(a):
Nas nie ma. Teraz to możemy tylko lawirować pomiędzy wielkimi.

Jedno wyklucza drugie. Albo piszesz, że nas nie zaatakują, a potem że nas nie ma i lawirujemy pomiędzy wielkimi co niestety jest prawdą. Zrozum mentalność Rosjan, że jak będą chcieli to po prostu to zrobią i nie będą myśleć o konsekwencjach.



Nie ma Polski w sensie niezależnego podmiotu.
Moskwa na ten moment nas nie zaatakuje gdyż zachód zbyt wiele tu zainwestował, chronią nas tak naprawdę zachodnie aktywa znajdujące się na naszym terenie. Niebezpiecznie będzie dopiero wtedy gdy Rosja zostanie naprawdę sprowokowana i wtedy wszyscy zobaczą co to znaczy druga armia świata.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 10 lutego 2023, 11:54 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1554
rad320i napisał(a):
Rost napisał(a):
rad320i napisał(a):
Na dzień dzisiejszy Rosja w mojej ocenie nie jest w stanie zaatakować Polski

rad320i napisał(a):
Nas nie ma. Teraz to możemy tylko lawirować pomiędzy wielkimi.

Jedno wyklucza drugie. Albo piszesz, że nas nie zaatakują, a potem że nas nie ma i lawirujemy pomiędzy wielkimi co niestety jest prawdą. Zrozum mentalność Rosjan, że jak będą chcieli to po prostu to zrobią i nie będą myśleć o konsekwencjach.



Nie ma Polski w sensie niezależnego podmiotu.
Moskwa na ten moment nas nie zaatakuje gdyż zachód zbyt wiele tu zainwestował, chronią nas tak naprawdę zachodnie aktywa znajdujące się na naszym terenie. Niebezpiecznie będzie dopiero wtedy gdy Rosja zostanie naprawdę sprowokowana i wtedy wszyscy zobaczą co to znaczy druga armia świata.


Mądrze kolego piszesz, uważam podobnie. Z tą jedną tylko różnicą. Nie uważam, że armia capa dalej jest tak silna, jak kreowaliśmy latami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 10 lutego 2023, 15:34 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2066
rad320 napisał(a):
Niebezpiecznie będzie dopiero wtedy gdy Rosja zostanie naprawdę sprowokowana i wtedy wszyscy zobaczą co to znaczy druga armia świata.

Dokładnie.

I potwierdza się, że Ruskie mają w d.pie pakty, itd. puszczając sobie rakietkę na Ukrainę, która przeleciała przez Mołdawię i Rumunię. Rumunia jest członkiem NATO i UE.

https://aviationweek.com/defense-space/ ... y-aircraft

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 lutego 2023, 10:27 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Moj post z 5 lutego 2023 godz 22:07 dla rzetelnej konwersacji i chronologii.

Hahaha . Wspominalem , ze podchodze do ludzi bez uprzedzeń. Czytam, słucham co pisza, mowia. Gdy raz, drugi, trzeci, kolejny i nastepny zawsze te same osoby nie przyjmują zadnych argumentow i nie tylko ode mnie, kontakt z nimi ograniczam do minimum.

Ja powiem im, ze nie maja do mnie pisac. Ktos inny ujmie to, że są spaleni. Jeszcze ktos napisze, ze szkoda na nich czasu . Nastepny ze sa pośmiewiskiem (tak jak Korwin mający w polityce wpływ na ... rozpad partii , których był członkiem , a nie na Wałęsę czy Ukrainę. Korwin mitoman, kabotyn i błazen w jednym haha). Kolejny powie im ze mają lizac sobie kiełbaski gdzie indziej. itd., itp. Przekaz do nich jest taki, że będąca za a nawet przeciw konfedeszuria bezmyslnie ufajaca swojemu guru, z jigsawem włacznie, nie jest partnerem do dyskusji.

Oni zamiast przyjąć to do wiadomości, zamilknąć i do mnie nie pisać, nadal żebrzą o uwagę naiwnie licząc na poważne traktowanie.

Puentujac, normalni ludzie gdyby usłyszeli, ze ktos nie chce z nimi rozmawiac, szanując siebie nie będą żebrać o uwagę.

Wspomniana konfedeszuria robi odwrotnie jak w wielu sprawach i z tego mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi się śmieją. :rotfl:


A propos błazna Korwina "wszechwiedzacego mensza haha #beka stanu " :rotfl:


_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 13 lutego 2023, 10:28 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 145
Moje BMW: E90 LCI
Kod silnika: N47D20C
Garaż: E90 LCI
Ogólnie rzecz biorąc to jest cholerna tragedia dla naszego regionu, że dwa bliskie sobie państwa zaczęły ze sobą walczyć. Nasi podejmują bardzo ryzykowne kroki z dostawami broni. W naszym położeniu powinniśmy w dalszym ciągu oferować szeroko zakrojoną pomoc humanitarną, wyjść przed szereg i apelować o rozmowy pokojowe w Warszawie czy Lublinie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 13 lutego 2023, 11:40 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
rad320i napisał(a):
Ogólnie rzecz biorąc to jest cholerna tragedia dla naszego regionu...


Najgorsze w tym ,ze to dopiero początek :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 13 lutego 2023, 13:09 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 145
Moje BMW: E90 LCI
Kod silnika: N47D20C
Garaż: E90 LCI
alduwiel napisał(a):
rad320i napisał(a):
Ogólnie rzecz biorąc to jest cholerna tragedia dla naszego regionu...


Najgorsze w tym ,ze to dopiero początek :/


Dzisiaj szef MSZ Węgier jest z wizytą w Mińsku i chłopaki rozmawiają jak skłonić obie strony do zawarcia pokoju.
Nasi tymczasem wciąż ogarniają więcej broni czyli praktycznie zaraz wyjdziemy na jątrzycieli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 13 lutego 2023, 13:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
rad320i napisał(a):
Ogólnie rzecz biorąc to jest cholerna tragedia dla naszego regionu, że dwa bliskie sobie państwa zaczęły ze sobą walczyć. Nasi podejmują bardzo ryzykowne kroki z dostawami broni. W naszym położeniu powinniśmy w dalszym ciągu oferować szeroko zakrojoną pomoc humanitarną, wyjść przed szereg i apelować o rozmowy pokojowe w Warszawie czy Lublinie.


Nie będzie żadnych rozmów pokojowych, bo nikt oprócz naszej garstki, zwanej często szurami lub gorzej przez AI z flagą Ukrainy na profilowanym itp., nie chce końca rozlewu krwi.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 13 lutego 2023, 21:32 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
rad320i napisał(a):
Chłopaki poszli za grubo z drażnieniem bo zaczęli rozstawiać zabawki pod Charkowem i w styczniu 2022 r. Władek ostrzegał, że jeśli nie przestaną to ich dziabnie. I dziabnął. Świat jest podzielony na strefy wpływów i jak obcy włazi na Twoje podwórko to najpierw ostrzegasz, a potem spuszczasz psy.


Powiesz nam w końcu co to za zabawki drażniły waldka że musiał zaatakować? A Ukr to nie jego podwórko żeby kogoś "dziabał", albo spuszczał psy.
Te dwa narody nie walczą ze sobą, jeden broni się przed agresją drugiego, a nasi są głównie krajem tranzytowym dla broni.

renoraines, my to możemy sobie jak Janusz snuć domysły :D

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 54  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL