BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 16:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 15 kwietnia 2023, 13:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6181
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
A tak tylko to wrzucę przy sobocie :)

https://www.fakt.pl/hobby/ksiazki/czapk ... ed&utm_v=2

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 17 kwietnia 2023, 18:14 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Grzechu, to nie Ty?
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 17 kwietnia 2023, 19:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
Grzechu, to nie Ty?
Obrazek


Myślę, że to nie on. Z resztą przygadał kocioł garnkowi... z tą różnicą, że twoje szurstwa są tu na tym forum, w 5 minut do odgrzebania. Niektórzy to wstydu nie mają... :wstyd:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 17 kwietnia 2023, 19:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
DamianTra, mylisz Grześków :zdegustowany:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 18 kwietnia 2023, 07:39 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2046
Ooo Damianek inżynier światowej sławy. :)
Widzisz, Jigsaw tak Cię ubóstwia że dał w podpis Twój wywód. ;)

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 18 kwietnia 2023, 09:53 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8213
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ja tez lubię Damiana, prawie tak jak Waldka :) To jak tam Damian, przygotowany na III wojnę światową?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 18 kwietnia 2023, 12:05 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717

smacznego...

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 19 kwietnia 2023, 14:30 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Pułkownik Zuber napisał(a):
A tak tylko to wrzucę przy sobocie :)

https://www.fakt.pl/hobby/ksiazki/czapk ... ed&utm_v=2


Ja prdl... lepiej niech wezma sie za czytanie ksiazek, bo z glupoty chore pomysly witaja :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 1 sierpnia 2023, 13:56 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8213
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Rzecz polega na tym, że w różnych składnikach umieszcza się różne substancje, jakie same nie są zbyt szkodliwe, ale łączą się w ludzkim organizmie i tworzą groźne dla organizmu związki.
Jak wiecie, pod pretekstem lepszych zbiorów, w celu ochrony roślin przed insektami, chwastami, złą pogodą, temperaturą, modyfikuje się nasiona, obsypuje uprawy pestycydami i herbicydami. Nie dziwmy się, że za tym procesem biologicznym podąża mechanizm społeczny coraz wyżej wynoszący kobietę na drabinie struktury społecznej. To nie jest proces przypadkowy, to wyprzedzenie wydarzeń, dopasowanie obrazu do ram dokonywanych od dłuższego czasu zmian w ludzkich organizmach, jakich skutki eksplodują za chwilę.

Atrazyna jest jednym z najczęściej stosowanych pestycydów na świecie. W rezultacie atrazyna jest najczęściej wykrywanym pestycydem zanieczyszczającym wodę gruntową, powierzchniową i pitną. Atrazyna jest silnym środkiem zaburzającym gospodarkę hormonalną, który jest aktywny nawet w niskich stężeniach. Badania wykazały, że atrazyna niekorzystnie wpływa na rozwój larwalny płazów. Samce narażone na działanie atrazyny uległy zarówno demaskulinizacji (chemicznej kastracji), jak i całkowitej feminizacji W WIEKU DOROSŁYM, aż dziesięć procent narażonych genetycznie samców rozwinęło się w funkcjonalne samice, które kopulowały z samcami i produkowały zdolne do życia jaja.

Samce narażone na atrazynę cierpiały na obniżony poziom testosteronu, zmniejszony rozmiar gruczołów rozrodczych, sfeminizowany rozwój krtani, stłumione zachowania godowe, zmniejszoną spermatogenezę i zmniejszoną płodność. Dane te są zgodne z efektami działania atrazyny obserwowanymi u innych gatunków kręgowców.

Monokrotofos jest toksycznym pestycydem fosforoorganicznym, zaburzającym gospodarkę hormonalną. Bardzo dokładnie przebadano wpływ Monokrotofosu na układ rozrodczy samców ryb. Długotrwała ekspozycja na monokrotofos podczas rozwoju płciowego samców gupików spowodowała znaczny wzrost poziomu żeńskiego hormonu 17β-estradiolu jaki indukował syntezę witellogeniny, skutkiem czego doszło do feminizację samców.
Monokrotofos spowodował znaczny spadek poziomu testosteronu, co zahamowało wzrost jąder i zmniejszyło liczbę plemników oraz obszar i intensywność ich atrakcyjnych seksualnie zmian skórnych, powodując trwałą demaskulinizację męskich cech płciowych. Co więcej, te zmiany cech płciowych na poziomie komórkowym i narządowym przełożyły się na ekologicznie ważny wpływ na sukces reprodukcyjny na poziomie indywidualnym, mierzony spadkiem produkcji potomstwa i wskaźnika przeżywalności.

Innym związkiem zaburzającym gospodarkę hormonalną jest linuron. Naukowcy wystawili kijanki zachodnioafrykańskiej żaby szponiastej na stężenia linoronu podobne do tego, które mierzyli w stawach, w których kijanki występowały naturalnie. Kijanki narażone na działanie linuronu częściej rozwijały jajniki niż jądra. Stosunek płci stał się wypaczony, z wyższym odsetkiem samic w populacji w porównaniu do samców. Gdy kijanki stały się dorosłymi żabami, płodność samców uległa pogorszeniu, a niektóre cechy charakterystyczne dla płci stały się bardziej podobne do cech samic żab.

Opisałem tylko trzy związki atrazynę, monokrotofos, linuron. Takich związków nauka stworzyła co najmniej 52 i zostały one przebadane przez naukowców już na przełomie lat 70/80 ubiegłego wieku. Od tamtej pory sukcesywnie przedostawały się do środowiska, przede wszystkim do wody. Ludzie spożywali je nie tylko wraz z plonami, ale także pijąc wodę, piwo, wino. Nie dziwmy się zatem że na początku lat 90-tych uznano wodę za dobro konsumpcyjne, a potężne koncerny zaczęły zagarniać wodę i systemy dostaw wody ( RWE, Vivendi, Suez, Nestle ). Do walki o wodę przystąpiła w Polsce korporacja TAHAL.

Niespodziewanie pojawił się na rynku katalizator reakcji demaskulinacji rodzaju męskiego, współpracujący już w organizmie z opisanymi wyżej związkami - BIOSFENOL A. Proces gwałtownie przyspieszyło porzucenie przez korporacje szkła na rzecz opakowań plastikowych. I nie chodzi tu tylko o butelki, ale o saszetki na ryż, czy herbatę. Dziś, sprytne korporacje, obarczyły ludzkość winą za zaśmiecenie plastikiem świata, przede wszystkim mikroplastikiem. Dlaczego mikroplastik ? Bo jest doskonale wchłaniany, oczywiście z biosfenolem.

Wygląda na to że otaczająca nas przyroda zmierza do jednopłciowej egzystencji. Nie może budzić wątpliwości, że prowadzi to do całkowitego zatrzymania procesu prokreacji.
To wszystko pokazano nam w filmie Blade Runner , podano w formie symbolicznej. Gatunek już się różnicuje przez technologię mRNA, działa "Wielki Ewolucjonista" rodem z trzeciej części "Guardians of the Galaxy" ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 2 sierpnia 2023, 11:04 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Życie stanie się lepsze, jak zaczniemy od nie picia energetyków. Pitolenie powyżej :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 2 sierpnia 2023, 13:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Faktem jest, że mężczyzna jest wrogiem systemu jako z natury agresywny i gotowy do walki oraz poświęcenia nawet swojego życia gdy zajdzie taka potrzeba.

Zasadniczo systemowe gnojenie mężczyzn jest coraz bardziej widoczne w przykładach życia codziennego.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 5 sierpnia 2023, 08:08 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8213
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie wiem czy wiecie, ale za kulisami, w sposób całkowicie tajny, 196 rządów państw świata dokonuje właśnie zmiany Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, jakie mają być uchwalone DO KOŃCA WRZEŚNIA 2023 :)
Obecna wersja IHR ( International Health Regulations ) została przyjęta przez przez 58 Światowe Zgromadzenie Zdrowia w dniu 23 maja 2005. IHR zawiera fundamentalną zasadę stosowania przepisów zdrowotnych w duchu poszanowania godności ludzkiej i podstawowych praw człowieka.
Do tej regulacji zgłoszono właśnie 300 poprawek, którymi zajmuje się Grupa Robocza ds. Poprawek do IHR (WGIHR), w skład której wchodzi przedstawiciele 196 państw-stron IHR – w tym 194 państw członkowskich WHO, a którzy mają uzupełnić IHR najpóźniej do końca września 2023. Są tam ludzie z POPISU. Dziwne, że nic o tym nie wiemy :D
Wiele zgłoszonych poprawek oznacza ustanowienie ponadnarodowego systemu pandemicznego.
Indie, Bangladesz, Malezja już zgłosiły poprawki zmierzające do wykreślenia z wszystkich zapisów IHR obowiązku poszanowania godności ludzkiej i podstawowych praw człowieka.
Wszystkie wytyczne, zalecenia jakie do tej pory wydawała WHO staną się NAKAZAMI. Zmieniają definicję pandemii, zastępując ją pojęciem "zagrożenia zdrowia publicznego". Sam Dyrektor WHO, albo jeden z sześciu dyrektorów WHO będzie mógł ogłosić stan zagrożenia zdrowia publicznego na wybranym obszarze, w danym kraju, nie podając przy tym źródeł informacji i dowodów na ich istnienie i nawet wbrew woli danego kraju. Czyli jak Teodros ogłosi, że w Polsce występuje stan zagrożenia zdrowia publicznego, to będzie on występował chociażby rząd Polski miał inne zdanie.
Dyrektor WHO lub jeden z dyrektorów zaordynują wówczas środki zaradcze, dokładnie wskażą jak postępować ma rząd danego państwa. Po to właśnie uchwalano ustawę o infrastrukturze krytycznej, przypomnę, że przedstawiciele POPIS forsowali rozwiązanie, zgodnie z którym zarządzać tą infrastruktura może ktoś z zagranicy. Rozwiązanie idealnie wpięte w zmiany w IHF. Nie mniej zharmonizowana ze zmianami w IHF jest ustawa szybciutko przyjęta przez PIS, zaraz po przejęciu władzy, o zasadach poruszania się wojsk obcych po terenie kraju.
Warto pamiętać o tym, że tylko 16% budżetu WHO pochodzi ze składek członkowskich ,a reszta to prywatne pieniądze z funduszy takich jak Welcome Trust, czy ten Billa i Melindy Gates.
Na ostatnim spotkaniu WEF zachęcano wszystkich bogatych ludzi świata by wokół Funduszu tworzonego przy WHO budować liczne powiązania kapitałowe i co zrozumiałe osobiste. Jeżeli zniszczeniu ulegnie spora część gospodarki to będzie można wyrównać straty na hazardzie bukmacherskim, inwestując w strach, kataklizmy i kryzysy.
Każde z państw ma przekazywać na ten fundusz nawet 5% rocznych budżetów.
Na stworzonej platformie paszportu COVID powstanie kilka narzędzi ułatwiających życie, certyfikaty profilaktyczne, zaświadczenia o testach, certyfikat szczepień, certyfikat dla ozdrowieńców, deklaracja zdrowotna dla podróżujących, formularz lokalizacyjny pasażera, wszystko oparte na kodzie QR...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 5 sierpnia 2023, 08:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jest jakieś oficjalne źródło?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 6 sierpnia 2023, 07:51 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8213
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Alik87 napisał(a):
......... Pitolenie powyżej :wstyd:

Jesteś pewny?

https://www.pewresearch.org/short-reads ... kbg2f8LrT8



jiGsaw napisał(a):
Jest jakieś oficjalne źródło?

Oficjalnie źródło newsów Alduwiela jest tajne ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 6 sierpnia 2023, 10:01 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Ale ten w czapce to Ty??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 6 sierpnia 2023, 15:14 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8213
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie, to nie jestem ja.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 6 sierpnia 2023, 19:30 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Ulżyło mi :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 7 sierpnia 2023, 07:23 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1484
Zdzira 850I napisał(a):
Ulżyło mi :P


:D :D :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 7 sierpnia 2023, 08:05 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8213
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zdjęcie dodałem dla żartu w kontekście, że to właśnie taka foliowa czapka napisała.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 8 sierpnia 2023, 21:15 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
alduwiel napisał(a):
Nie, to nie jestem ja.



Ojjj nie byłbym taki pewny :hyhy: :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL