BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 17:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 123  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 26 lutego 2020, 13:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29705
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
https://streamable.com/o6p54?fbclid=IwA ... OxGBMW4mxw


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 26 lutego 2020, 18:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5069
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
DaaN napisał(a):
https://streamable.com/o6p54?fbclid=IwAR1ejrf_WZuK5Mvmjvliwr4ihXqxyk_wsrRIh3gftWBrTGAYuOxGBMW4mxw
To jest złoto.


Koniec dzisiejszych jazd. Robert z pierwszym czasem dnia. Trzeci po czterech dniach. Miło ze strony Alfy ;)

Obrazek

Obrazek

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 26 lutego 2020, 19:43 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
zanim wszyscy zaczna sie jarac czasem roberta. zekrnijcie tylko na opony, o to prosze :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 26 lutego 2020, 20:34 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 84
pogratulować wyniku choć to tylko testy :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 27 lutego 2020, 08:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29705
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
Artur.92 napisał(a):
Miło ze strony Alfy


bardzo miło, inny klimat w zespole niż w w...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 27 lutego 2020, 16:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5069
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
DaaN napisał(a):
Artur.92 napisał(a):
Miło ze strony Alfy


bardzo miło, inny klimat w zespole niż w w...


no właśnie..tak właśnie wyobrażałem sobie ten powrót.
Widać, że Robert pracuje nad autem, jakby to on miał tym wystartować w Australii chociaż wiadomo, że tak nie będzie. Ale to pokazuje inny klimat.


kai, bez problemu, zgadzam się. To nie jest tajemnica, że czas był na najbardziej miękkich :)

Zajrzałeś tutaj, udzieliłeś się, więc zakładam, że bardziej czy mniej interesujesz się tematem. Zeszłego sezonu chyba nikomu nie trzeba przypominać, a mając go na uwadze tutaj chodzi o symbolikę. To są testy i czasy nie mają znaczenia, sam też tak mówię. Dlatego teraz radocha jest tym większa, że kiedy zagraniczne media..a nawet polskie chętnie pisały, że Robert z ostatnim czasem na testach, treningach (jakby tam też to miało większe znaczenie), kwalach; tak samo teraz piszemy który czas wykręcił :)
Tym bardziej, że o ile można powiedzieć, że starty do wyścigów miał świetne, nawet do pewnego momentu tempo wyścigowe też się utrzymywał równe, to najwięcej zarzutów czy obaw (myślę, że) było odnośnie kwalifikacji. Zostawała walka o 19. miejsce. Narracja zespołu i dziennikarzy - nie rozumie opon (miękkich - wiadomo, kwale) I teraz nagle zrozumiał te opony.

Teraz po prostu nastąpiła weryfikacja narracji Williamsa o niezrozumieniu opon, hamulca, docisku.. Robert rozumie opony, hamulce mu działają, bolid ma docisk, a na onbordach widać jak jego kierownica zachowywała się teraz i w tamtym roku. Kwestia wsparcia - rezerwowemu przygotowali kierownicę na testy i już, bez gadania i rozgłosu, a w Williamsie po aferze coś zrobili po miesiącach, a i to nie do końca dobrze..

Wiem, że teraz jak to piszę to jest już kilka artykułów, więc moja wypowiedź może być "mądrzejsza" o to co tam pisali, natomiast stan na wczoraj po jazdach: czas Roberta był około sekundę gorszy od Mercedesa z zeszłego tygodnia (oni też zrobili na C5). Sekunda straty Alfy do Merca wydaje się (nie sprawdzałem dokładnie) mniej więcej na porównywalnym poziomie co w zeszłym sezonie zakładając, że Merc ma większe możliwości, żeby jeszcze odjechać. Jutro ostatni dzień testów - spodziewam się, że większość przebije czas Kubicy :)

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 27 lutego 2020, 18:39 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Oglądałem sporo za czasów Schumachera w Ferrari, przez jakieś 10 może 15 lat. Od momentu jak Kubica wrócił nie jestem w stanie (chociaż już prędzej f1 było nudne. Siedzę w motogp, gdzie top 18 zawodników mieści się w 1 sekundzie - jest co oglądać).
Fajnie, że RK ma lepszy, team. Williams to był dramat, dalej jest. Co nie zmienia faktu, że dla mnie Robert to jeżdżące pieniądze. Jakby Orlen nie wpompował takiej kasy w zespół, to Robcio by nie pojeździł. Niestety. Jest dobry zapewne, ale lata świetlne od kierowców którym się płaci, a nie którzy muszą płacić. Takie moje zdanie.

Mediów nie jestem w stanie śledzić, bo po testach teraz, z Roberta zrobili już mistrza. W radio tylko słyszałem że Robert Kubica wykręcił najlepszy czas, był znacząco szybszy od 6 krotnego mistrza świata Lewisa Hamiltona. Tak to wygląda, byle się "klikało".


Co nie zmienia faktu, że szacun za to, co robi po tym wypadku.
Szkoda, że miał przerwę i utratę pełnej sprawności. Jestem ciekaw co by się działo, gdyby ścigał się cały czas, bez tego wypadku. Mistrzem by nie był, ale top 10 bankowo a to już coś


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 28 lutego 2020, 08:33 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29705
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
kai napisał(a):
Co nie zmienia faktu, że dla mnie Robert to jeżdżące pieniądze.


jakby on jeden :rotfl:

taki jest ten sport i świat, pieniądze mogą wiele

szacun dla Roberta że się nie załamał i wrócił do tego co kocha :) a że ktoś mu w tym pomaga? bardzo dobrze, powinno się to robić, poza tym orlen nie wyrzuca pieniędzy w błoto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 28 lutego 2020, 11:10 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
DaaN napisał(a):
kai napisał(a):
Co nie zmienia faktu, że dla mnie Robert to jeżdżące pieniądze.


jakby on jeden :rotfl:

taki jest ten sport i świat, pieniądze mogą wiele

szacun dla Roberta że się nie załamał i wrócił do tego co kocha :) a że ktoś mu w tym pomaga? bardzo dobrze, powinno się to robić, poza tym orlen nie wyrzuca pieniędzy w błoto


Wiem, że nie on jeden. Ale szkoda, że też należy do tej grupy. Jak jeździł w bmw Sauber to chyba nie był paydriverem.
Kasa, która idzie, po części jest podatników. Ale ok.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 28 lutego 2020, 13:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29705
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
na prawdę wole płacić na te f1 :rotfl:

kai napisał(a):
Ale szkoda, że też należy do tej grupy. Jak jeździł w bmw Sauber to chyba nie był paydriverem.


życie napisało swój scenariusz, nie wiemy co by było gdyby nie wypadek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 28 lutego 2020, 13:40 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Dzisiaj Russel w Williamsie z lepszym czasem od Kubicy w alfie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 28 lutego 2020, 17:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5069
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Gdyby..w Ferrari w 2012 roku zapewne musiałby się mierzyć z rolą kierowcy nr 2 u boku F.Alonso co dalej, nigdy się nie dowiemy:/

Dalej, przypominam że pierwszy "paydriver" (nie obrażając) pojawił się w latach '70 ;) a rzeczywiście sport, i chyba świat zmieniły się.
W BMW Sauber nie był paydriverem, to prawda.
Szczerze mówiąc w ogóle nie odczuwam, żeby na te starty ciągnęli z mojej kieszeni. Natomiast bardzo dziwi mnie, że po fali kubicomanii, i po tym jak otarł się niemal o kalectwo, zdobywając majstra w WRC2 w ramach rehabilitacji wrócił po 8 latach do F1, a następcy ani nie było, ani nie ma na horyzoncie. I nie dogryzam, chodzi mi o to, że faktycznie baaardzo ciężko jest wybić się komuś ponad gokarty.

kai napisał(a):
Dzisiaj Russel w Williamsie z lepszym czasem od Kubicy w alfie ;)
ale np. Kimi już nie ;)
Ale na poważnie, to tak jak wczoraj podejrzewałem, przed końcem porannej sesji posypały się dobre wyniki.
O ile czas Pereza nie dziwi w ogóle, a czas Ferrari cieszy, to również czas Danego w Renault pozytywnie zaskoczył.

Co do Russella poznaliśmy dziś granice Williamsa i mam na to pewne wytłumaczenie :D To są domysły co prawda zasłyszane, ale po zeszłym sezonie nawet nie byłoby to dziwne. Otóż Williams zdążył zajechać dwa silniki (wiem, Merc również miał problemy) co może świadczyć, że starali się wyciągnąć z nich wszystko. Zatem tryb kwalifikacyjny używali przez kilka ostatnich dni, a nie jak większość - na koniec testów. W ten sposób chcieli zaprezentować się sponsorom pokazując, że znaleźli tempo zbliżając się czasowo do ..końca stawki.

Przy tej okazji sprawdziłem też na jakich oponach Williams uzyskiwał każdego dnia swoje najlepsze czasy i tak:
1. dnia Williams na C3 (pośredniej) gdzie pozostałe wyniki kierowców były na oponach C2/C3 - rozkładało się to 50/50
2. Drugi dzień, nie znalazłem odpowiedniej tabelki z wynikami..
3. Na C3, gdzie tylko czołówka używała C4. Reszta jeździła na C2 czyli dalej skupiali się raczej na twardych.
4. Na C4. RK zrobił czas na C5, reszta jeździła na C3. I tylko Mercedes i RedBull swoje najlepsze czasy zrobili na C2. :o
5. Na C5 gdzie większość kierowców zrobiła swoje czasy na C3, pojedynczy zrobili na C2/C4. Latifi miał stratę 0,4s do VET też na C5.
6. Jeszcze trwa choć najpewniej już się nic nie zmieni, ale brałem pod uwagę czasy do przerwy. I do tego momentu Russell miał 6. czas na C5. Pozostali również C4/C5.

To generalnie pokazuje, że oni zamiast testować poprawki, których zbytnio nie mają, rzeczywiście mogli skupiać się na zabłyśnięciu używając zwykle szybszych opon niż reszta i silników, które nie wytrzymywały.

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 28 lutego 2020, 19:48 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
kai napisał(a):
DaaN napisał(a):
kai napisał(a):
Co nie zmienia faktu, że dla mnie Robert to jeżdżące pieniądze.


jakby on jeden :rotfl:

taki jest ten sport i świat, pieniądze mogą wiele

szacun dla Roberta że się nie załamał i wrócił do tego co kocha :) a że ktoś mu w tym pomaga? bardzo dobrze, powinno się to robić, poza tym orlen nie wyrzuca pieniędzy w błoto


Wiem, że nie on jeden. Ale szkoda, że też należy do tej grupy. Jak jeździł w bmw Sauber to chyba nie był paydriverem.
Kasa, która idzie, po części jest podatników. Ale ok.

Paydriver? Naprawdę uważasz że Kubica musi wnosić budżet żeby być Rezerwowym/testowym?
Orlen chcę być w F1, a że Robert jest bardzo rozpoznawalny w Polsce i na świecie to jest po prostu potrzebny.
W 2018 roku "leżała na stole" propozycja kierowcy testowego od Ferrari, myślisz że Scuderia chciała Orlen skoro mają Shella?
Co do F1 i jej modelu biznesowego, to jakbyś sięgnął kilka lat wstecz to Fernando Alonso który jeździł w Ferrari wnosił budżet za pośrednictwem swojego sponsora(duży hiszpański bank), gdy Alonso odszedł razem z nim odszedł Santander.
Gadka o pieniądzach podatników które idą na na F1 nie komentuje, bo dla niektórych "fachowców/analityków" liczy się ile się wydało/zainwestowało, zyski ich nie interesują.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 28 lutego 2020, 21:06 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Tak, uważam, że gdyby za Kubica nie stały setki milionów, to w f1 by to nie było


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 28 lutego 2020, 21:21 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
+1.
Płacą za to, żebym mógł im testować auto, a kto płaci Robertowi i za co w sumie? i jeszcze płaci za DTM, sorry ale mimo mojej całej sympatii do sportów motorowych to zalatuje absurdem..

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 28 lutego 2020, 22:14 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Jedno nie wyklucza drugiego. Kubica startuje w F1 i Dtm dzięki kasie Orlenu, ktorego zysk netto liczony jest w miliardach zl wiec mowienie o podatnikach jest naduzyciem to raz. Dwa, biorąc pod uwagę ze Orlen sprzedaje swoje produkty na 6 kontynentach w 90 krajach https://www.orlen.pl/PL/OFirmie/Strony/default.aspx
na reklamę globalnie ( w tym zwiazana ze zmiana nazywy swoich zagranicznych stacji Star i Benzina na Orlen) tez wydałby grube miliony.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 2 marca 2020, 19:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5069
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Pawel! napisał(a):
Paydriver? Naprawdę uważasz że Kubica musi wnosić budżet żeby być Rezerwowym/testowym?
Orlen chcę być w F1, a że Robert jest bardzo rozpoznawalny w Polsce i na świecie to jest po prostu potrzebny.
Robert uchodzi za kierowcę-inżyniera, ze świetnym zmysłem technicznym, który potrafi rozmawiać z mechanikami. Aktualnie, przed umową z Alfą faktycznie było zainteresowanie Robertem, bo kilka zespołów chciało wsadzić go do ..symulatora. 8 lat przerwy + plus nieszczęsny powrót w Williamsie wpływa na to, że nie każdy ma odwagę podjąć ryzyko. W zeszłym roku inne zespoły widziały mniej więcej tyle co my - czasy Kubicy.. Natomiast póki krąży wokół F1 temat cały czas jest otwarty.
Jestem niemal przekonany, że w 2018 będąc kierowcą rezerwowym/rozwojowym Williamsa, dwóch paydriverów płaciło również na wynagrodzenie Kubicy.
Pawel! napisał(a):
W 2018 roku "leżała na stole" propozycja kierowcy testowego od Ferrari, myślisz że Scuderia chciała Orlen skoro mają Shella?
Tak było :zawstydzony:
Pawel! napisał(a):
Co do F1 i jej modelu biznesowego, to jakbyś sięgnął kilka lat wstecz to Fernando Alonso który jeździł w Ferrari wnosił budżet za pośrednictwem swojego sponsora(duży hiszpański bank), gdy Alonso odszedł razem z nim odszedł Santander.
A tak, rzeczywiście wyleciało mi to :)


Po testach mamy chwilę ciszy w F1, ale przypomniałem sobie całkiem fajne wypowiedzi Maxa :)
Cytuj:
O tegorocznym bolidzie:

Jak na razie w aucie czuję się nieźle, poprawiliśmy względem ubiegłego roku te aspekty, które chcieliśmy ulepszyć, więc zaskoczenia dla mnie nie było. Staram się robić jak najwięcej okrążeń, nie patrząc zbytnio na ich czasy. A silnik Hondy? Jest dobrze, z pewnością jest krok naprzód i poprawa.

O spinach tegorocznego bolidu Red Bulla:

Uważam, że obroty w zakrętach to coś, co po prostu się zdarza. Próbujemy znaleźć maksymalne limity bolidu.

O różowych Mercedesach:

Nie ma dla mnie znaczenia, czy bolid blisko mnie jest czerwony, srebrny, czy różowy. Najważniejsze to walczyć o pozycję. Tak samo wszystko jedno, czy to sześciokrotny mistrz świata, czy nowicjusz za kierownicą. Dla mnie to wszystko jedno - po prostu chcę wygrać. I dla siebie, i dla zespołu. Dlatego mam nadzieję, że od startu sezonu będziemy bardzo konkurencyjni i będziemy mogli walczyć o jak najlepsze lokaty.


I coś z działu Humor. Przynajmniej nie kłamała. Nie można tęsknić za doświadczeniem kierowcy, gdy nie wykorzystało się z tego doświadczenia :rotfl:
https://pl.motorsport.com/f1/news/willi ... irculation

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 3 marca 2020, 08:14 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29705
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
Lincoln napisał(a):
Płacą za to, żebym mógł im testować auto, a kto płaci Robertowi i za co w sumie? i jeszcze płaci za DTM, sorry ale mimo mojej całej sympatii do sportów motorowych to zalatuje absurdem..


gdyby tyle miał (nie wiem nie obchodzi mnie czy ile ma na koncie) to by się nie prosił orlenu i sam by za siebie płacił, niestety przez wypadek stracił bardzo dużo i jest jak jest, dobrze, ze znalazł sponsora i kasa orlenu idzie na utalentowanych ludzi, nie tylko Roberta

a Orlen ma reklamę na całym świecie znikomym kosztem :)

Artur.92 napisał(a):
I coś z działu Humor. Przynajmniej nie kłamała. Nie można tęsknić za doświadczeniem kierowcy, gdy nie wykorzystało się z tego doświadczenia :rotfl:
https://pl.motorsport.com/f1/news/willi ... irculation


ciekawe jak będą rozwijać bolid w trakcie sezonu ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 3 marca 2020, 08:42 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
DaaN z całą sympatią.
Mam zdanie podobne do Lincolna, co było widać.

Dobrze, że kasa idzie na utalentowanych ludzi - dobrze jest pchać tyle siana w 35latka? Bez wyzwisk, szczerze, ile on osiągnie w DTM czy F1?
Jakiś czas temu, czytałem o jakimś polaku młodziaku (17 lat chyba?), który jeździ w super trofeo? nie pamiętam nazwy serii ani jak się pisze, generlanie we Włoszech jakimiś wybebeszonymi Lambo. Z tą różnicą, że na kartingach klepie lepsze czasy niż RK to robił

http://weszlo.com/2019/05/25/porownuja- ... em-wiecej/

znalazłem :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 3 marca 2020, 10:23 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29705
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
kai napisał(a):
Dobrze, że kasa idzie na utalentowanych ludzi - dobrze jest pchać tyle siana w 35latka? Bez wyzwisk, szczerze, ile on osiągnie w DTM czy F1?


bo jest postacią znaną i Orlen na nim tylko zarobi

kai napisał(a):
Jakiś czas temu, czytałem o jakimś polaku młodziaku (17 lat chyba?), który jeździ w super trofeo? nie pamiętam nazwy serii ani jak się pisze, generlanie we Włoszech jakimiś wybebeszonymi Lambo. Z tą różnicą, że na kartingach klepie lepsze czasy niż RK to robił


no to mam go wziąć za rączkę i zaprowadzić do prezesa Obajtka? :)

dobra, z mojej strony tyle o pieniądzach, jakby to ode mnie zależało to bym im 10x tyle przelał :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 123  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL