BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 czerwca 2026, 21:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Zdjęcia zamieszczone przez Was powinny być zgodne z poniższymi zaleceniami.
Poniżej jest program do zmiany rozdzielczości zdjęć.


1) Nie wrzucamy zdjęć większych niż 1280x1024. Jeżeli mamy zdjęcie większe zmniejszamy je lub robimy miniaturkę i wrzucamy ją odpowiednio podlinkowaną do zdjęcia dużego.
2) Nie wrzucamy zdjęć WT, godzących w pojęcie estetyki, zdjęć propagujących przemoc, pornografię, łamanie przepisów ruchu drogowego, złego obchodzenia się z samochodem lub innych mogących kogoś urazić (jeżeli czujecie że kogoś urazi, prawdopodobnie tak będzie).
3) Na temat zamieszczanych tutaj zdjęć każdy z nas wyraża swoje zdanie, dyskutujemy. Nie ubliżamy sobie, nie używamy łaciny, każdy ma prawo do własnej oceny z którą możemy się nie zgadzać.
4) Łamanie zaleceń będzie karane ostrzeżeniami.
5) Tytuł tematu piszemy w postaci "Użytkownik -->> ModelAuta, krótki opis"

W tym dziale proszę umieszczać galerie tylko starszych modeli BMW takich jak E36, E34, E32, E21, E30 etc.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: gamil -->> BMW E34 525i island-grün
PostNapisane: 24 czerwca 2026, 20:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1818
Lokalizacja: Śląsk
Moje BMW: E34
Kod silnika: M50B25nv
Garaż: jest: E34 525i viewtopic.php?f=102&t=173934

było: E46 330ci - http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 8#p2072598


było: E46 320d - http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=138535/
Stoi na kołach, a po zbieżności nawet jeździ i skręca jak należy :D
Finalnie wyszło to tak:
Obrazek
ObrazekObrazek

Wnęka bagażnika wymalowana
ObrazekObrazek
detale na końcu :D
ObrazekObrazek
Babka poszła trochę do góry, denerwowały mnie spore utrudnienia w podstawianiu lewarka
ObrazekObrazek

oczywiście to nie koniec :rotfl:
jutro demontuje przewody od wspomagania i oddaje je do ponownego okucia , a 20 lipca wisienka na torcie - wydech z kwasu od katów do końca


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gamil -->> BMW E34 525i island-grün
PostNapisane: 24 czerwca 2026, 22:49 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 66
Posty: 367
Lokalizacja: Irlandia
Moje BMW: f11
Kod silnika: N57D30
Garaż: https://i.postimg.cc/FHFBMVbn/na.jpg
https://i.postimg.cc/jjmp58tY/plen5.jpg
Pogratulować pięknego nabytku, zacięcia, dokładności, fachowości itp. Wszystko w moim guście! :super:

Kupowałem w zeszłym roku w ASO najdłuższy przewód hamulcowy za sto parę zł. Pomalowany na czarno. Farba wygląda na bardzo trwałą, a i przy ostrym doginaniu nie pęka. Co prawda do innego modelu BMW, ale z lat 90 - tych.
Oryginalne przewody ponoć mają te zaletę, że wewnątrz są pokryte warstwą odporną na korozję.

_________________
Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedź stronę...
http://www.dkms.pl/kontakt/index.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gamil -->> BMW E34 525i island-grün
PostNapisane: 25 czerwca 2026, 06:58 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 31343
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: M3 i 530xi
Kod silnika: S65B40 i B48
Garaż: Było:
420iA+ LCI
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
a dni coraz krótsze :/ :D

_________________
Obrazek
^Klik^


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gamil -->> BMW E34 525i island-grün
PostNapisane: 25 czerwca 2026, 07:25 
Offline
Tangiers Casino Manager
Avatar użytkownika

Posty: 5428
Moje BMW: Giulia Veloce,GLC II
Przepiękna :serce:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL