BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 czerwca 2024, 05:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] B6 i PowerDisc + Ferrodo 323ti -->prosto od mechanika
PostNapisane: 22 czerwca 2007, 06:45 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 474
Lokalizacja: WisÂła
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: M52B25
Witam, wczoraj odebralem samochod od mechanika, zderzak okazal sie do polepienia, caly przod zostal uleczony, dostal nowe amorki Bilstein B6 (sprawuja sie super) i nowe hamulce, bylem przeciwny powerdick, bo zawsze bylem przekonany ze to tania niesolidna firma, ktora sobie robi naciencia katowka i jedynie do czego to sie moze nadawac to do wiec tuningu a nie do hamowania, ale odziwo, mechanik bez mojej wiedzy zalozyl mi takie tarcze, chcialm zimmermanna ale widzial jaki bol mi towarzyszyl jak zobaczylem cene, ale wracajac do powerdisc'a musze powiedziec ze z klockami ferrodo pro racing czy jakos tak pasuje idealnie, jest to dobra kombinacja stwierdzilem, szybko sie nagrzewaja i chlodza tak ze w ekstremalnych warunkach, temperatura jest raczej stabilna i zawsze mozemy liczyc na dobry "grip" na hamulcach od samego poczatku naszej jazdy, co jest wazne pedal hamulca nie robi sie twardy i ABS nie lapie tak wczesnie. Co do B6 no coz wiedzialem od poczatku ze bedzie twardo, takze kto nie lubi agresywnej jazdy i nerwowego samochodu na kazdym zakrecie nie kupi cos mieksciejszego, jak dla mnie jest super!! Czekam na wasze opinie o tym sprzecie moze wiecie cos o czym ja nie wiem, bo ja sie narazie zachwycam i wszystko jest ok ale co sie moze stac czy tani powerdisc ma jakies wady??

_________________
Looknij Na Mojego Compacta 323ti M-Technic

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2007, 07:08 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 826
Lokalizacja: Elbląg
Moje BMW: mondeo ghia x
Kod silnika: duratec HE
smigam na powerdiscach juz od jakiegos czasu i jak na razie jestem w pelni zadowolony, nie raz wybawialy mnie z opresji, jedyna wada tak dobrych hamulcow jest to ze czesto przy mocnym hamowaniu z tylnego siedzenia (czesto woze tam rozne rzeczy) wszystko leci do przodu : P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2007, 12:51 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 419
Lokalizacja: Pruszków
Moje BMW: S420CDI/E36 Compact
Kod silnika: OM629/ M52B28
Garaż: 323ti http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 2&start=60

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=115261
ATE Powerdisc to syf, wlasnie wczoraj zdjalem z samochodu bo wytrzymaly raptem 1300km, wsadzilem jak narazie zwykle LUCAS'y i jest ok. z ate sa dobre jedynie klocki

_________________
Merctedes viewtopic.php?f=55&t=115261
Compact viewtopic.php?f=6&t=124922&start=60


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2007, 12:54 
Offline
Forumowicz

Posty: 121
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
z wypowiedzi wynika że już pare razy mocno sprawdzałeś siłę hamowania i skuteczność... powodzenia :-) pozwól najpierw klockom i tarczom sie ułożyć... Pozdrawiam

_________________
e36--->e46--->???


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 czerwca 2007, 23:30 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 474
Lokalizacja: WisÂła
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: M52B25
TIETZ napisał(a):
ATE Powerdisc to syf, wlasnie wczoraj zdjalem z samochodu bo wytrzymaly raptem 1300km, wsadzilem jak narazie zwykle LUCAS'y i jest ok. z ate sa dobre jedynie klocki


:zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:

Stwierdzam ze chyba jednak nie wiesz co mowisz... Dziwi mnie to ze nie oddales je na gwarancje skoro raptem 1300km wytrzymaly?? Co sie znimi stalo ze juz byly do wymiany?? dziwne dziwne.... :znudzony:

_________________
Looknij Na Mojego Compacta 323ti M-Technic

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 czerwca 2007, 08:20 
Offline
Forumowicz

Posty: 324
Lokalizacja: BĂŞdzin
TIETZ napisał(a):
ATE Powerdisc to syf, wlasnie wczoraj zdjalem z samochodu bo wytrzymaly raptem 1300km, wsadzilem jak narazie zwykle LUCAS'y i jest ok. z ate sa dobre jedynie klocki


Potwierdzam. 2 razy miałem to założone i za trzecim razem nie założę. Aktualnie czekam na rozpatrzenie reklamacji w IC i zakładam chyba zimmermany

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=fy18NUod8Ho&feature=related


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 czerwca 2007, 11:40 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Hmm...

Zastanawia mnie jedno. Większość zakłada ATE, Textar i tym podobne klocki i tarcze. A dlaczego nikt nie zakłada np. Brambo, czy TAROX? Czyżby to był syf? :zdziwko:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 czerwca 2007, 11:41 
Offline
Forumowicz

Posty: 324
Lokalizacja: BĂŞdzin
valdorane napisał(a):
Hmm...

Zastanawia mnie jedno. Większość zakłada ATE, Textar i tym podobne klocki i tarcze.


Pewnie dlatego, że chcą mieć najbardziej OE :)

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=fy18NUod8Ho&feature=related


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL