BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 23:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] BMW M3 Compact Rally Car- Niesamowite przezycie.
PostNapisane: 4 września 2007, 09:20 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 474
Lokalizacja: WisÂła
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: M52B25
A mianowicie bylem przez ostatni weekend u kolegi w angli, odziwo mozna tam znalesc duuuuuzo samochodow z kierownica po lewej stronie, czyli normalnie jak u nas, i to nawet za przystepne ceny, ale co mnie najbardzoiej podniecilo to byla przejazdzka takim cackiem....

Obrazek

okazja niesamowita, bo bylismy tez w takim zakladzie ktory przygotowywuje rozne samochody do sportow, (tory, rallycros, rally itp.) od fiata 126p do porsche gt3, i tam sobie wlasnie staly compackciki, byly na sprzedaz, mozna kupic go na calym rally spec za 34tys euro, okazja sie nadala bo w warsztacie pracowalo duzo polakow, i dowiedzielismy sie od nich ze mozna je kupic lub wypozyczyc, udalo sie nam namowic goscia na 3 godziny za200 funtow, na zamknietym torze, o malo co sie nie posikalem ale to maly szczegol ominmy to, wszystkie 3 compacty mialy inne silniki 1 mial z m3 e30, drugi normalnie 323ti, a zas ostatni mial silniczek 318is ktory mial 220KM :zdziwko: dano mi tego z m3, na poczatku byla godzina wstepu.... :znudzony: Ale teraz jak sie zastanowie to calkiem slusznie, przy ruszaniu samochod zgasl mi z 20 razy nie umialem ruszyc :wstyd: a potem jazda lewa noga w akcji:D takiej trakcji to jeszcze w zadnym samochodzie nie uznalem, przod jest tak bezposredni a tyl zarazem bardzo stabilny dopiero jak naprawde jest sie szybko w zakrecie to mozna sie spodziewac ze pupa ucieknie ale zaden problem przeciez jest zwwiekszona wrazliwosc skreu mala korekta i dalej jazda, skrzynia oczywiscie sekfencja 6 biegow vmax 180Km/h, hydrauliczny reczny, poprostu wszystko bajka, istnieje mozliwosc oddania im compacta to oni sie zajma wszystkim oprocz silnika, male modyfikacje przy tym co im przywieziesz, koszt takiej modyfikacji 14tys ojro...

_________________
Looknij Na Mojego Compacta 323ti M-Technic

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 września 2007, 09:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
bojowy :cool:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 września 2007, 09:47 
mmmmm, ale to musi zamiastac... fajowo :]
dziękujemy za relację :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 września 2007, 10:11 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 950
Lokalizacja: Sosnowiec
zazdroszcze :znudzony:

_________________
"Życie jest usłane różami...
Obrazek
...ale nie ma róży bez kolcy... "


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 września 2007, 10:49 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 474
Lokalizacja: WisÂła
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: M52B25
Naprawde, siadajac do tego samochod a jescze byc fanem rajdow to zapominienie o wszystkim dookola, zbieram 14 tys euro :P :rotfl:

_________________
Looknij Na Mojego Compacta 323ti M-Technic

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL