BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 23:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Exx] Jaki zawias. a moze by tak Weitec ??
PostNapisane: 29 sierpnia 2007, 08:02 
Offline
Forumowicz

Posty: 203
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: E36 328 sedan
Kod silnika: M52B28
Eeema,

Na samym poczatku napisze ze przeszukalem forum wzdluz i wszerz i nie podjalem dzieki temu decyzji co do wyboru zawieszenia :( Ale moze od poczatku. Musze wymienic zawieche i interesuje mnie gwint. A wiec wskakuje na forum i szukam...i szukam...i czytam i lipa. Kazdy pisze co innego. Najbardziej interesuje mnie Bilstein b14 ale nie wiem czy nie bedzie za twardo. Moze ma ktos ten zestaw u siebie? Chce pozostawic resztke komfortu i nie jezdzic z tylkiem w gorze zeby mi przypadkiem siedzenie posladkow nie obilo :) Aha i jeszcze cena. Ile ten zawias w koncu kosztuje? Szukalem w necie i znalazlem za cos okolo 4000 zl :zdziwko: Wydaje mi sie ze mozna to taniej dostac ale ciekawe gdzie. Idac dalej tropem gwintu natknalem sie na posta o FK Automotive. Podobno cena jest przystepna tylko jestem ciekawy jak to sie sprawuje. d2 Racing ma podobno kosmiczna regulacje ale tez nigdzie nie znalazlem ceny :/ Tak wiec bracia i siostry....RATUNKUUUUUUU!!!! Dodam ze myslalem o kupieniu czegos do 2500 zl ale watpie czy sie wyrobie w tej cenie. Jak bede musial rozbije swinke i wydam wiecej. Moja bumka tez juz placze ze chce gwincik, codziennie mi o tym wspomina huśtając sie na wybojach.


Ostatnio edytowano 13 września 2007, 11:10 przez jamadamek1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sierpnia 2007, 08:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
jamadamek1,
gwinty bilsteina o ile mnie pamięc nie myli to zaczynaja sie od 8tyś więc nie wiem z kąd ci się wzieło takie drobne 4tyś.
fk automotive do e36 kosztuje poniżej 2 tysi i napewno nie bedzie to jakiś wielki shit.
ja napewno wybrał bym D2 bo jak to mówią nasi drifterzy z pfd to najlepszy zawias w najlepszej cenie. D2 RACING ma chyba TOMSON ale napewno też sprzedaje to TRAXRACING. TEL. (0-22) 861 96 60 www.traxracing.pl
ja bym łykał d2 do e30 kosztuje 3,5tyś więc do e36 podejżewam że moze być nawet jeszcze taniej.
jak sie czegoś dowiesz to dawaj znać bo za niedługo mam nadzieje będe dokładnie w twojej sytuacji.
aha d2 o ile pamiętam ma też regulacje siły tłumienia a to to dopiero bajer ufffff aż mi się ciepełko zrobiło jak pomysle :D :hyhy:

http://www.tomson.com.pl/exec.php?C=Sz2 ... &SZPT_PT=N
3,5 tyś

http://www.traxracing.pl/index.php oni tez tym handlują



Obrazek

miodek miodeczek

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re
PostNapisane: 29 sierpnia 2007, 08:47 
Offline
Forumowicz

Posty: 203
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: E36 328 sedan
Kod silnika: M52B28
Na stronce Tomsona do ktorej linka podales jest D2 ale do E36 320 a ja mam 318 (niedlugo 318 is bo bede robil swapa). Myslisz ze bedzie pasowalo?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sierpnia 2007, 08:51 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
podałem tak przykładowo, na stronie mają do 320 ale to nie problem, poprostu zadzwoń i zamów.
a jeśli chodzi o 318 i 318 is to dowiedz się tylko czy waga się duzo bedzie rózniła ale myśle ze nie powinno być problemu.
jak sie czegos dowiesz to pisz.
aha nie zapomnij o rozpórkach :ok:

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sierpnia 2007, 11:46 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 474
Lokalizacja: WisÂła
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: M52B25
Kupuj d2, bilsteina B14 to sa juz mozna powiedziec wyczynowe amortyzatory do sportu, zreszta do sportu uzywaja juz od b8 w gore, ale na b14 nie masz co liczyc na komfort....

_________________
Looknij Na Mojego Compacta 323ti M-Technic

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sierpnia 2007, 13:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 368
Lokalizacja: WARSZAWA
Garaż: Było E46 H.M Turbo Jest;BMW E60 530i, Porsche 944 Turbo S, Mini Cooper S... R35 GTR
d2 za 3000zł można dostać PW STAN ;)

pozdr

_________________
http://www.youtube.com/user/stanr35godz ... sults_main

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re
PostNapisane: 29 sierpnia 2007, 13:28 
Offline
Forumowicz

Posty: 203
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: E36 328 sedan
Kod silnika: M52B28
STAN napisał(a):
d2 za 3000zł można dostać PW STAN ;)

pozdr


Stan,

Przeslij mi na PW jakies konkretne informacje na ten temat. Powiem Ci ze jestem zainteresowany :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re
PostNapisane: 30 sierpnia 2007, 11:27 
Offline
Forumowicz

Posty: 203
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: E36 328 sedan
Kod silnika: M52B28
A wiec sprawa wyglada tak. Napaliłem sie na D2 ale co sie okazalo na to zawieszenie nie dają gwarancji :kwasny: Przywożą to z Chin i tam to odesla w razie czego, ale co dalej sie z tym bedzie dzialo....nie wiadomo. Niby nic sie nie powinno dziac ale chyba dobrze miec jakas deske ratunku w razie gdyby cos sie spierdzialo :) Zadzwonilem do kolesia, ktorego polecil mi STAN i zaproponowano mi niemieckie gwinty: WEITEC za 3800 zeta albo KONI za niecale 3000 zl. A poniewaz zalezy mi na tym zeby nie bylo az tak twardo wybiore prawdopodbnie KONI :) Ma regulacje twardosci i wysokosci wiec calkiem niezle hehe :) Jesli sie zdecyduje, zawieszenie bede zamawial w przyszlym tygodniu ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2007, 11:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 368
Lokalizacja: WARSZAWA
Garaż: Było E46 H.M Turbo Jest;BMW E60 530i, Porsche 944 Turbo S, Mini Cooper S... R35 GTR
Więc się przydał kontakt ;)

_________________
http://www.youtube.com/user/stanr35godz ... sults_main

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re
PostNapisane: 30 sierpnia 2007, 11:42 
Offline
Forumowicz

Posty: 203
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: E36 328 sedan
Kod silnika: M52B28
STAN napisał(a):
Więc się przydał kontakt ;)


Proste :) Dzieki


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2007, 13:43 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
jamadamek1, jak juz go dostaniesz to dawaj znać bo jestem bardzo ciekaw co i jak.
a co do D2 to jestem strasznie zdziwiony. ale jak nie ma gwarancji to też bym wolał cos innego.
pozdro!

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, 12:34 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 17
Lokalizacja: KrakĂłw
Mam zamiar kupić gwinty Koni. :rotfl: Jaki model Kupiłeś? Z góry dziękuje za odpowiedź.jamadamek1,


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re
PostNapisane: 5 września 2007, 08:20 
Offline
Forumowicz

Posty: 203
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: E36 328 sedan
Kod silnika: M52B28
Jeszcze nie kupilem, ale w tym tygodniu (najpozniej w przyszlym) bede zamawial. Nie wiem dokladnie jaki to model...zdalem sie na wiedze i doswiadczenie mojego "doradzacza" :) Jak chcesz dam Ci namiar do niego. Widze ze jestes z Krakowa ale to nie przeszkadza zadzwonic i sie zapytac co bedzie najlepsze dla Twojego autka


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re
PostNapisane: 13 września 2007, 07:10 
Offline
Forumowicz

Posty: 203
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: E36 328 sedan
Kod silnika: M52B28
No i lipa :zalamany: Juz chcialem zamawiac gwint Koni ale okazalo sie ze do mojego modelu juz nie ma tego zawieszenia. Jedyne co moga poprosic zeby w Niemczech zrobili na zamowienie, ale potrwa to ponad miesiac a i tak nie wiadomo czy w ogole zrobia :kwasny: Myslalem i Bilsteinach B6 a do tego jakies sprezynki np Eibacha albo H&R niebieskie ale ta impreza wyjdzie mnie tak samo kosztowo co zakupienie gwintu Weiteca. Tak wiec dalej poszukuje. Jesli nic nie znajde wezme Weiteca. Co o nim sądzicie? Jest jeszcze Supersport :rotfl: za 1900 zeta ale nie jestem jakos przekonany :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 września 2007, 18:55 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
jamadamek1 napisał(a):
Jest jeszcze Supersport :rotfl: za 1900 zeta ale nie jestem jakos przekonany :D

raczej odpusć.
wolał bym juz 1000 razy d2.
popytaj o APEX dobre zawiechy i w miare tanie

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL