BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 15:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] chip V-tech w BMW 318d
PostNapisane: 3 lutego 2008, 00:00 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: grĂłjec
Witam,chciałbym się dowiedzieć co myślicie o chipie w tym silniku czy różica 20 koni i 50Nm będzie wyrażnie odczówalna ....czy to bardzo szkodzi na silnik i tak dalej.a może ktoś kożystał z usłóg V-techa co myślicie o tej firmie są godni polecenia???za chipa powiedzieli mi cene 1400 warto się w to bawić???


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lutego 2008, 13:43 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 226
Lokalizacja: Krk NH
Moje BMW: E30 325 KJSedition
warto, nie wiem jak u v-techa bo nie mialem stycznosci z nimi, mialem przy 2 autach stycznosc z panem godula i naprawde polecam jego uslugi, w dobrej firmie zrobia ci tak ze roznica bedzie naprawde duza i wezma tez pod uwage stan silnika, wiec autko nie powinno na tym ucierpiec, te 20KM i 50Nm moze wydawac sie ze to jest malo ale istotne tutaj jest wlasnie kto ci to robi, bo mozna oczywiscie zrobic ze ci przybedzie tego max momentu np 80Nm lub wiecej ale to bedzie chwilowy przyrost na wykresie, bedziesz czul ze auto rwie przy np 2000-2300obr ale w innych bedzie odczuwalnie slabczy, wazne zeby ten moment byl ladnie rozlozony na wszystkie oborty i zeby caly czas ladnie ciagnal, 50Nm w dobrej firmie bedzie lepiej odczuwalne niz np 70Nm u jakichs partaczy, u goduli to wyglada tak ze jedzie z toba patrzy jaki masz styl jazdy, w jakim stanie jest auto i zaleznie od tego ci robia mape, nie trwa to 15min i juz masz +20KM +50Nm, tylko trwalo to np 5 godzin zanim wszystko bylo gotowe i auto bylo hamowane z 30 razy przy tym, takze 20km i 50Nm jest warte zabawy ale wybierz dobra firme, co do tego v-tech ci nic nie podpowiem bo nie wiem nic na ich temat, pozdro

_________________
E30 325i KJS EditionObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lutego 2008, 17:11 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: grĂłjec
Nikt nie koczystał z usłóg tego V-TECHa????Bo firma wydaje się solidna ale nie znam się na tym więc nie wiem czy są godni zaufania... U Mastersa czy Vtg ceny są sporo wyższe więc nie wiem czy opłaca się dokładać czy też nie......a może polecili byście mi jakąś dobrą firmę najlepiej rozsądną cenowo :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lutego 2008, 17:25 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 226
Lokalizacja: Krk NH
Moje BMW: E30 325 KJSedition
www.godula.pl - cena jest wieksza niz 1400 zl , ale firma jest baaaaardzo pewna, ktory masz rocznik tego auta? bo teraz jest u nich promocja przy autach wyprodukowanych do konca 2002r, jak dobrze pogadasz to mozna troche utargowac, ja placilem 1500zl za program indywidualny plus ale robilem dwa auta jednoczesnie, takze znizke dosc duza udalo mi sie uzyskac, pozdro

_________________
E30 325i KJS EditionObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lutego 2008, 17:40 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: grĂłjec
no ja mam 2003.....no sam nie wiem co zrobić nie chce się wpierzyć na mine....w tym V techu niby dają gwarancje itd. i dzwoniłem do nich teraz powiedział że też każdy program piszą indywidualnie.....tak że wrażenie telefoniczne jest ok. ale co dalej to nie wiem......

[ Dodano: 5 Luty 2008, 17:43 ]
no faktycznie cene ładną wynegocjowałeś... :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lutego 2008, 10:24 
Offline
Forumowicz

Posty: 228
Lokalizacja: maÂłopolska
artur_kraw napisał(a):
no ja mam 2003.....no sam nie wiem co zrobić nie chce się wpierzyć na mine....w tym V techu niby dają gwarancje itd. i dzwoniłem do nich teraz powiedział że też każdy program piszą indywidualnie.....tak że wrażenie telefoniczne jest ok. ale co dalej to nie wiem......

[ Dodano: 5 Luty 2008, 17:43 ]
no faktycznie cene ładną wynegocjowałeś... :)


Pługa 2,0 HDI w V-techu chipowałem i efekt bardzo dobry , profesjonalnie i efektywnie. Autko śmiga już na tym programie 5 lat i wszystko jak najbardziej oki....
Tam sa mózgi od programowania , też robią cuda ... osiągi w wyścigach na ćwiartkę tez mieli niezłe... a pisza programy dla różnych rajdówek więc pojęcie mają o tym... zaplecze również. Ja polecam...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lutego 2008, 14:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
artur_kraw widze ze nie jestes dokonca przekonany i nie mowie tego zlosliwie. 318d/115KM/265Nm nawet jak dostanie 20KM i 50NM to przy swojej masie 1500 kg nie bedzie żadną wyscigowką i nie mozna sie spodziewac niewiadomo jakich osiagow. Patrzmy realnie. ;)

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lutego 2008, 14:54 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 226
Lokalizacja: Krk NH
Moje BMW: E30 325 KJSedition
jednak roznica tych 20Km a zwlaszcza roznica w momencie obrotowym po takim tuningu jest dosc przyjemnie odczuwalna :] , wiadomo ze tak jak piszerenoraines auto nagle w wyscigowke sie nie zamieni, ludzie zakladaja stozki, strumienice i inne magnetyzery ktore maja im dodac np 5KM a w rzeczywistosci nic nie daja i mowia ze auto im lepiej chodzi, sa zadowoleni, a tutaj masz prawdziwy przyrost mocy wielkosci np 20-25%, gwarantuje ci ze odczujesz roznice, ja chipowalem ojca golfa 4 tdi i brata seata leona tdi, na przyspieszeniu udalo sie zbic ok 1-2s do 100km/h, ale elastyczność w jezdzie zmienila sie baaaaardzo na +, a przyrsoty mocy byly ok +20KM +75NM w golfie i +25KM +100Nm w leonie, jezdzi sie naprawde o wiele wiele przyjemniej :] , takze jak dla mnie warto i polecam taki zabieg, pozdro

_________________
E30 325i KJS EditionObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lutego 2008, 15:07 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
wojju golf i leon duzo mniej waża niz 318d, wiec dodatkowe +20KM +75NM w golfie i +25KM +100Nm w leonie lepiej ''zadziałają'' ;)

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lutego 2008, 15:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 4424
Lokalizacja: sosnowiec
Moje BMW: e91
nie wiem czy wieceie ale w v-techu jest promocja na auta wyprodukowane do 2000r. 1000zl chip i masz jakis czas na wyproowanie. jesli ci nie pasuje zwrot kasy i org mapy

_________________
e91 320d hihi
e60 530d wrrr, ahh ohh - [*]
Moja była megafajna 118d
Moja była gruba 330cd
Moja była niebylejaka 530d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lutego 2008, 17:30 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: grĂłjec
chłopaki macie racje...ja żadnej rakiety się nie spodziewam....jeżdziłem już naprawde mocnymi samochodami ale zdaje sobie sprawe że nagle te 20 koni tak jak pisał kolega RENORAINES nie zrobi z niego samochodu wyścigowego....ale myśle że jednak różnica będzie odczuwalna i przyda się przy jakichś wyprzedzaniach i tak dalej ......stylu jazdy nie mam zamiaru zmieniać na jakiś rajdowy więc myśle że na silnik też złego wpływu to nie powinno mieć.......tylko teraz nie wiem .....na Mastersa żadnej złej opinii nie słyszałem ludzie go chwalą ......na V-techa różnie i tak i tak..........no ale nieby mają te swoje okresy próbne i gwarancje....no a z drugiej strony to jest 800 zł różnicy!!!!czy ja to jakoś odczuje???na chwile obecną rozważam tak Masters 2000zł . V-tech(kreator mocy) 1200 zł. i Diagtronic nie wiem i le biorą........co o tym myślicie???


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL