BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 08:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] ALU DO COUPE 18/19 ?
PostNapisane: 9 maja 2007, 22:02 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1381
Lokalizacja: Jaworzno
Witam zamiezam kupic bmw e46 coupe pod koniec czerwca ale juz chce kupic alufelgi i nie moge sie zdecydowac czy 18 czy moze juz 19 ? silnik to napewno bedzie od 2.0 do max 2.8 ale raczej 2.0-150km chyba ze bedzie cos okazyjnie z wiekszym to wezme , chodzi głównie o to czy na standardowym zawieszeniu moga byc 19" bo zazwyczaj widze je tylko w M3-kach mam juz na oku jedne 19"Przód 8Jx19 H2 ET40
Tyl 9Jx19 H2 ET46 czy te wymiary beda pasowac na standardowym zawieszeniu a i sa z oponami ale mysle ze oponki wymienie chodciasz moze beda dobre to zostawie opony to Przód 235/35R19
Tył 265/30R19
czy moze lepiej mam szukac 18" ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 01:18 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 684
Lokalizacja: Jarocin
Moje BMW: 318 & 330
Kod silnika: m40 & m54
jak szaleć to na maxa!!
jak masz odwagę i siano to bierz 19 :hyhy: efekt będziesz miał super,
wielu będzie gadać, że takie felgi na naszych drogach to głupota i tak jest, poprostu bedziesz musiał uważać i pewne miejsca omijać i tyle,
czy to bedzie idealnie chodzić to nie wiem, ale najlepiej jakbys kupił pierw auto, a potem udał się do dobrego gumiarza i on wtedy Tobie pokaże czy tzre czy nie,
możliiwe że trzeba będzie troche utwardzić zawieche w celu ograniczenia skoku,
pozdro i powodzenia w projekcie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 11:14 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1381
Lokalizacja: Jaworzno
A niewiesz moze czy sa tu forumowicze co maja 19" w swoich coupe (e46) ? moze oni mogli by cos wiecej powiedziec :) Pozdr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 13:45 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 684
Lokalizacja: Jarocin
Moje BMW: 318 & 330
Kod silnika: m40 & m54
patrz w galeri, czytaj posty na temat alu i wysyłaj pw, ewentualnie skontaktuj się z tym gościem http://moto.allegro.pl/item192655584_10 ... mocja.html on się zna na rzeczy i nawet widzialem u niego 19 od m3 e46


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 15:22 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1381
Lokalizacja: Jaworzno
Dzieki wielkie za ta info. Rozmawiałem dzisiaj z kolesiem co ma e46 325 coupe i on ma 19" samochód prowadzi sie bardzo dobze ale na nie rownosciach jest juz dyskomfort no i trzeba bardzo dobze omijac dziury on własnie chce sprzedac 19" i kupic 18" ale troszke duzo chce za swoje bo 5500zł z oponkami ale chyba jednak ostatecznie kupie 18" i chyba beda to org. wzory bmw m5 albo m6 jakie gumy na to załozyc ? 225/40/18 ? co myslisz o tych Replikach po 2000-2500zł czy sa az takie miekkie ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 15:31 
sluchaj w moim poprzednim samochodzie mialem ladne 17" ale nie zadne oryginaly i giely sie jak maslo,teraz tez mam 17" i sa twarde jak nie wiem co,ile ja juz dziur zaliczylem na nich to chyba nikt nie zliczy :rotfl: a sa caly czas prosciutkie,wczoraj byly sprawdzane,tak wiec mysle ze lepiej wylozyc pare zl wiecej i miec oryginalki pozadne.
z reszta looknij do mnie to zobaczysz jakie mam.

a co do silnika jak masz kupic cos po wyzej 2.0 to wal smialo w 3.0 nie bedzie na pewno palil wiecej niz nawet 2.5 a moze tyle samo co i dwa zero bo z mojego doswiadczenia wiem ze nie trzeba tak ostro 3.0 katowac zeby jechalo tak jak 2.0 wiec mimo wszystko spali mniej,ogolnie to tez mozesz sobie zerknac do mnie wstawilem tam zdjecie z najmniejszym spalaniem uzyskac i to kolo komina miasto wioska miasto korki swiatla a nie tam w zadnej trasie,dzis zalalem pod sam korek i depcze zdrowo,za jakis czas bedzie fota ile zje najwiecej paliwa to wtedty tez zapodam i poza tym sam jestem ciekaw jakie mi maksymalne spalanie wychodzi.

zycze udanego zakupu i pozdrawiam. :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 15:36 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 684
Lokalizacja: Jarocin
Moje BMW: 318 & 330
Kod silnika: m40 & m54
18 to już inny efekt, ale i tak będzie nie źle, opony 225 to optymalny wybór, sam komplet takich 18 to wydatek rzędu 800-1000 zeta, do tego fele, faktycznie repliiki są bardziej miękkie od orginałów, ale nawet orginał prędzej czy później zacznie bić i tzreba bedzie prostować.
Moim zdaniem poszukaj bbs od M3 csl.
A czy bedziesz miał 17 czy 19 i tak będziesz musiał uważac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 15:40 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 684
Lokalizacja: Jarocin
Moje BMW: 318 & 330
Kod silnika: m40 & m54
no Lesio ma ładne alumy i tyle.... eleganckie, ale nic szczególnego


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 15:40 
dokladnie uwazac trzeba.
ja mam przod 225
tyl 245
a w ksiazce jest napisane ze moge zakladac 255 na tyl :hyhy:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 15:47 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
LeSiO napisał(a):
sluchaj w moim poprzednim samochodzie mialem ladne 17" ale nie zadne oryginaly i giely sie jak maslo,teraz tez mam 17" i sa twarde jak nie wiem co,ile ja juz dziur zaliczylem na nich to chyba nikt nie zliczy
tez mam 17" niestety nieorginalne i dotej pory niepokrzywiłem, a nieraz w dziurke sie wpadło siakomś :wstyd:

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 15:54 
Ukasz napisał(a):
tez mam 17" niestety nieorginalne i dotej pory niepokrzywiłem, a nieraz w dziurke sie wpadło siakomś


powiedzmy ze masz lzejszy silnik :wstyd:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL