BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 czerwca 2024, 04:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Coupe Ciemne wszystkie szyby boczne
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 13:36 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 199
Lokalizacja: NakÂło nad NoteciÂą
Witam czy ktos ma w coupe przyciemnione przednie szyby?? jak to jest z ta folia odlepia sie czy cos?? bylem w niemczech niedawno i sobie kupilem E36 Coupe 94r i bym chcial sobie przyciemnic na dniach dam foty jak od lakiernika odbiore :rotfl: a teraz moge dac jak byla jeszcze popsuta :zalamany:





TU


to prosze pisac jak ktos widzial albo ma jak to wyglada

_________________
BMW E36 Coupe 94r ByÂłohttp://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=10698&postdays=0&postorder=asc&start=20

Obrazek


Ostatnio edytowano 1 lipca 2007, 08:21 przez Pat, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 16:14 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1605
Lokalizacja: Siedlce
Moje BMW: E28 E24 E36 F07
Kod silnika: V8
nawet kolor podobny :D

Obrazek

jesli chodzi o Twoje BMW to duzo pracy i kaski trzeba w ... najpierw wymien przedni zderzak, przednie lampy zreszta jak i tylne aaaaa i usun ten tribal. Narazie autko wyglada niezaspecjalnie:(

_________________
V8


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 16:39 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Nic nie odchodzi, chyba że Cię policjant zatrzyma, wtedy odchodzi dowód albo folia z drzwi. ;)

A autko nie tak źle chyba, Przedni zderzaczek kupisz bez problemu, natomiast nie wiem czy po naklejkach na bokach nie będzie śladów.. :niepewny: Ale może da się przepolerować. :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 17:13 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 199
Lokalizacja: NakÂło nad NoteciÂą
a tribal mi sie dosyc podoba i jest ladnie przyklejony pod spodem byly zalozone 2 neony ze sterowaniem na pilota to tez zostaje tłumik koncowy Bosi dosyc fajny dzwiek lampy narazie tez zostaja brak kasy a musze jakies alu 17" kupic jeszcze narazie sie ucze wiec trzeba oszczednie:D
zderzak juz kupilem czekam az przyjdzie do malowania ida 2 lusterka 2 zderzaki i tyl klapa cala musiala sie otworzyc malowanie mam prawie za free przywiezienie to mnie kosztowalo tylko paliwo i laweta
kolor to Mauritius Blau Metalic do piatku soboty powinienem miec juz cala zrobiona i wyszykowana juz bylem zarejestrowac blachy leza :rotfl: jak bedzie zrobiona to dam do galeri foty zrobionej a co do szyb to jeszcze sie zastanowie najwyzej tylko tylne zrobie na ciemno :rotfl: :rotfl: autko bylo caly czas serwisowane w BMW w niemczech i to byla jego pierwsza kolizja niestety ale nie jest az tak zle :D

_________________
BMW E36 Coupe 94r ByÂłohttp://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=10698&postdays=0&postorder=asc&start=20

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 17:40 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
qbaA6 napisał(a):
najpierw wymien przedni zderzak, przednie lampy zreszta jak i tylne aaaaa i usun ten tribal
jeszcze nerki i wydech....

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 17:58 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 199
Lokalizacja: NakÂło nad NoteciÂą
Ukasz napisał(a):
jeszcze nerki i wydech....

nerki sa orginalne tylko poprzyklejali te paski pionowe chromowane na tasme 2stronna a bydech tez zostaje bo nie ma z kad kasy brac panowie ja sie jeszcze ucze:D a musze jakies alu i wzmacniacz kupic bo skrzynia lezy z dwoma JBL 12"

_________________
BMW E36 Coupe 94r ByÂłohttp://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=10698&postdays=0&postorder=asc&start=20

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 18:14 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 344
Lokalizacja: GdaĂąsk
wspominasz o lakierowaniu przedniego zderzaka... lakierować go ? on powinien być komisyjnie spalony na stosie ! jako przestroga dla fanów tureckiego tuningu ! :rotfl:
przyciemniasz szyby ? i mowisz ze oszczedasz ? :| czasem nie przyciemniaj samego tyłu chyba ze masz jakieś zboczenie w kierunku oblachowanych vanów ;) krotka mowiąc takie detale zostaw na "długoo pózniej" ...

zamiast kupować wzmak to sprzedaj audio .. jak masz 6 garów to jest czego słuchać ...

ja słucham radia tylko w słuzbowej astrze2 1.4 twinport ... słucham tylko po to zeby zagłuszyć ten mikser pod maską .dzwiek podobny do wycia rozjezdzanego kota...


zamiast kupować felgi ogarnij to auto! tak jak mowią wróc do oryginału i zrób ze smakiem! ... bo chocbyś nie wiem jakie felgi teraz dal to i tak bedzie wyglądać jak turecka stylistyczna zemsta ...moim zdaniem koła w tym wypadku powinny poczekać ;)

zmien lampy.. wroc do seryjnych zderzaków+ew.dokładki oryginalne .. sciągnij te naklejki nerke wróć do oryginału
dobrze czytałem ? masz tam neony? :rotfl: :rotfl: :rotfl: niezłe :D osobiscie jakbym miał to bym sie niechwalił i nawet tego nie włączał ...

pozdr. no offens

_________________
e21 335 csi reconstruction in progess ;]
-------------------------------------------------------dyfer od e24 m635csi sprzedam ;] stan ideaÂł nowy olej
-------------------------------------------------------
zawiecha gwintowana i heble z 540i w e21 - projekt w przygotowaniu ;) niach


Ostatnio edytowano 3 czerwca 2007, 18:29 przez Jaras E21, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 18:25 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 199
Lokalizacja: NakÂło nad NoteciÂą
nie no pisalem juz zderzak jest juz kupiony czekam az przysla orginalny :) a ten co byl to juz mi odpad jak na lawete wjezdzalem :hurra: :hurra: :hurra: ale niestety to tylko 316m43 w wozie co wczesnie jjezdzilem tz jeszcze jezdze to jest 6 :D to jest czego sluchac Mercedes 126 2.6 :rotfl: bez gazu tylk ojak dla mnie to troche za wiele pali

_________________
BMW E36 Coupe 94r ByÂłohttp://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=10698&postdays=0&postorder=asc&start=20

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 18:30 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 344
Lokalizacja: GdaĂąsk
mowisz o przedm czy tylnim ?... ja mowie o obu oryginalnych

_________________
e21 335 csi reconstruction in progess ;]
-------------------------------------------------------dyfer od e24 m635csi sprzedam ;] stan ideaÂł nowy olej
-------------------------------------------------------
zawiecha gwintowana i heble z 540i w e21 - projekt w przygotowaniu ;) niach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 18:41 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 199
Lokalizacja: NakÂło nad NoteciÂą
mowie o przednim tylny jest caly nawet pekniecia nie mial tylko delikatnie go wygrzac i bedzie cacy:D

_________________
BMW E36 Coupe 94r ByÂłohttp://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=10698&postdays=0&postorder=asc&start=20

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 18:57 
Offline
Forumowicz

Posty: 350
Lokalizacja: Gołdap/Shenzhen
Osobiście to te tylne lampy bym sprzedał i pocałował w dłoń przyszłego kupującego, albo fabryczne albo z "M", te ala leksusy mnie rozwalaja w golfach, oplach itp. a jak już widzę BMW z leksusem to żal mi serce ściską ;]

_________________
A8 D2 4.2 V8


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 19:00 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Jaras E21 napisał(a):
. ja mowie o obu oryginalnych
ale tył to na orginał wygląda.... zreszta żywica by sie odrazu rozsypała :rotfl:

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 19:09 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 199
Lokalizacja: NakÂło nad NoteciÂą
Legion napisał(a):
Osobiście to te tylne lampy bym sprzedał i pocałował w dłoń przyszłego kupującego, albo fabryczne albo z "M", te ala leksusy mnie rozwalaja w golfach, oplach itp. a jak już widzę BMW z leksusem to żal mi serce ściską ;]


tez mam taka mysl zeby pchnac je ale pierw musze jakies alu kupic potem bedziemy myslec dalej myslalem tak 17"AC SCHNITZER :rotfl:

_________________
BMW E36 Coupe 94r ByÂłohttp://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=10698&postdays=0&postorder=asc&start=20

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 19:09 
Tu masz fotki mojego coupe z ciemnymi szybami.
Sam tył to porażka albo wszystkie albo wcale.
Obrazek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 19:11 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1314
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: M3
przywrocenie tego "tureckiego kebap - mobila " do zdrowego wygladu bedzie troche kosztowalo . . .


. . . mam nadzieje, ze ci sie to uda :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 19:14 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 199
Lokalizacja: NakÂło nad NoteciÂą
--==maly==-- folia masz zrobione efekt zaj... bardzo m isie podoba a jak na przednich drzwiach folia sie trzyma ??

_________________
BMW E36 Coupe 94r ByÂłohttp://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=10698&postdays=0&postorder=asc&start=20

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 19:21 
Zrobione folią. Trzyma się dobrze choc na rogach zdarzyło się,że się odkleiła i musiałem poprawiać. To efekt tego,że szyby przy każdym otworzeniu drzwi dociskane są do uszczelek i domykane ale jak jest dobrze zrobione nie powinno odchodzić.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 19:23 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 199
Lokalizacja: NakÂło nad NoteciÂą
a jak długo masz juz folie??

_________________
BMW E36 Coupe 94r ByÂłohttp://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=10698&postdays=0&postorder=asc&start=20

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 20:01 
Offline
Forumowicz

Posty: 107
Lokalizacja: Szczecin
rzeczywiscie ta bmka miala wlasciela z nieograniczona wyobraznia zeby bez przerwy cos dodawac te lexy ten zderzak z przodu i jeszcze te naklejki :/ z czsem ja doprowadz do odpowiedniego stanu tylko madrze bo to bmw a co do szyb to bym sobie dal spokoj z ta folia niebiescy sie zjawia i zdzierasz

_________________
Mauritiusblau Metallic


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 20:06 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 989
Lokalizacja: W&M
własnie .. jak to jest dokladnie z szybami .. ? przednie mozna przyciemniac czy nie ? z tego co slyszalem .. ale nie wiem czy dobrze.. to podobno mozna miec przednie boczne do ilus tam % przyciemnione i policja nie ma nic do tego .. ale na ile w tym prawdy ?

_________________
[you] Nie wiesz Jaki Masz kolor ? sprawdz http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=5186
a8 vs 7e65 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=31407


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL