BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 22:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.


Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E46] BRAKE FORCE DISPLAY - miganie świateł stop -NCS Expert
PostNapisane: 19 stycznia 2019, 10:22 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 116
Lokalizacja: Bedford/UK
Moje BMW: E46 330CI
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147307

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=131559
xxxprzemo napisał(a):
Chlopaki, udalo się komus zaprogramowac BFD w przedlifcie z ASC, czy niestety nie ma szans przez grubych przerobek?


No raczej bez przerobek sie nie obejdzie, musisz zmienic modul LSZ albo i nawet GM... Moja 330Ci z 2001 byla bogato wyposazona, modul LSA mialem C31i mialem opcje do zmiany dla BFD, niestety GM mialem ubozszy i nie udalo mi sie uzyskac efektu ale nie chcialo mi sie go zmieniac....

_________________
Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...

Jest-->>BMW E46 330CI<<--
Bylo-->BMW E46 320CI<--


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] BRAKE FORCE DISPLAY - miganie świateł stop -NCS Expert
PostNapisane: 23 marca 2022, 08:26 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Moje BMW: e46
Kod silnika: M57
rzecik napisał(a):
xxxprzemo napisał(a):
Chlopaki, udalo się komus zaprogramowac BFD w przedlifcie z ASC, czy niestety nie ma szans przez grubych przerobek?


No raczej bez przerobek sie nie obejdzie, musisz zmienic modul LSZ albo i nawet GM... Moja 330Ci z 2001 byla bogato wyposazona, modul LSA mialem C31i mialem opcje do zmiany dla BFD, niestety GM mialem ubozszy i nie udalo mi sie uzyskac efektu ale nie chcialo mi sie go zmieniac....


Mam podobny temat z touringiem z 2000r. Mam LSZ CI37 i ustawione parametry do BFD. Mam sprawny ASC. Niestety funkcja awaryjnych stopów nie działa.
Co trzeba jeszcze przekodować, lub wymienić i przekodować, by aktywować BFD?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL