BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 06:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [zakup] BMW e46 w benzynie,jaki silnik
PostNapisane: 10 lutego 2012, 21:08 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 109
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E46
Kod silnika: TYTANOWY
Garaż: Niebawem
Tomek napisał(a):
cav87 napisał(a):
Kup e46 za 22k+ dolicz eksploatacje+serwis po zakupie-3k+gaz 3,5k i sprzedaj go po 3 latach za 28k, przesadzam 25k...
Nie wspomne o tym co sie dzieje z silnikiem eksploatowanym tylko na LPG( zapytaj taksowkarzy)


Po 3 latach to dobrze jak 10k dostaniesz za E46 :)



bolesny... ale FAKT .. :niepewny:

_________________
BedzieszMiałWydatek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [zakup] BMW e46 w benzynie,jaki silnik
PostNapisane: 16 lutego 2012, 22:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 2756
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: M5 E39
Kod silnika: S62B50
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=156497
bmwfreaq napisał(a):
bolesny... ale FAKT

E tam to nie prawda. Bmw nie traci tak na wartości. Mój kumpel kupił w 2010 320i z 1998 za 18tys i sprzedał teraz za 15tys. a minęło 2 lata i stracił tylko 3 tys. no wiadomo nie liczac kosztów eksploatacji ale jakbyśmy to liczyli i do tego paliwo jeszcze to by sie zrobiła cena x3 każdego z naszych aut

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [zakup] BMW e46 w benzynie,jaki silnik
PostNapisane: 20 lutego 2012, 18:15 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: szukam
rafix napisał(a):
marnon, Ja zaczynałem swoją przygodę z BMW od silnika 1,6, teraz mam 328. Ale były również 1,8 2,0 2,5. I powiem Ci tak; patrząc no to co tu napisałeś polecam Ci BMW E46 323i. Motor żwawy i pali naprawdę nie wiele. Nigdy sie nie pchaj w 2,0 bo to nie jedzie, a pali. Mi 323i nie spaliła więcej niż 12,5l/100km, a średnio często wychodziło niecałe 11l. Natomiast wiadomo, że części/naprawy mogą być droższe niż w R4. Dlatego tutaj można pomyśleć nad 318i. Moim zdaniem wybieraj właśnie między 318i, a 323i. I w wyborze na pewno nie pomoże Ci to co więcej pali, ale właśnie całokształt eksploatacji. Niemniej na korzyść 323i przemówi fakt, że czasem możesz pojechać w jakąś trasę i wtedy taka jazda tym motorem= większa przyjemność z tym samym spalaniem jak w 318i ;)


Tak jak rafix mówi 323i jest dobrą propozycją ponieważ zachowasz spalanie i w miare odpowiednią dynamikę.Ja jednak osobiście skłaniał bym się do 328i zdecydowanie większa frajda z jazdy tuaj już czuć moc a silniki są bezawaryjne. Natomiast spalanie będzie w przedziale 11-13l ale gazu bym nie wkładał.. :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [zakup] BMW e46 w benzynie,jaki silnik
PostNapisane: 20 lutego 2012, 21:08 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 109
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E46
Kod silnika: TYTANOWY
Garaż: Niebawem
adr7adr7baw napisał(a):
rafix napisał(a):
marnon, Ja zaczynałem swoją przygodę z BMW od silnika 1,6, teraz mam 328. Ale były również 1,8 2,0 2,5. I powiem Ci tak; patrząc no to co tu napisałeś polecam Ci BMW E46 323i. Motor żwawy i pali naprawdę nie wiele. Nigdy sie nie pchaj w 2,0 bo to nie jedzie, a pali. Mi 323i nie spaliła więcej niż 12,5l/100km, a średnio często wychodziło niecałe 11l. Natomiast wiadomo, że części/naprawy mogą być droższe niż w R4. Dlatego tutaj można pomyśleć nad 318i. Moim zdaniem wybieraj właśnie między 318i, a 323i. I w wyborze na pewno nie pomoże Ci to co więcej pali, ale właśnie całokształt eksploatacji. Niemniej na korzyść 323i przemówi fakt, że czasem możesz pojechać w jakąś trasę i wtedy taka jazda tym motorem= większa przyjemność z tym samym spalaniem jak w 318i ;)


Tak jak rafix mówi 323i jest dobrą propozycją ponieważ zachowasz spalanie i w miare odpowiednią dynamikę.Ja jednak osobiście skłaniał bym się do 328i zdecydowanie większa frajda z jazdy tuaj już czuć moc a silniki są bezawaryjne. Natomiast spalanie będzie w przedziale 11-13l ale gazu bym nie wkładał.. :wstyd:



328i , my dream :super: kupiłem rok temu 1.9 benz i uwierz ze nie moge spac po nocach teraz tak zaluje ;[ (ze taki maly silniczek)

_________________
BedzieszMiałWydatek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [zakup] BMW e46 w benzynie,jaki silnik
PostNapisane: 20 lutego 2012, 21:45 
bmwfreaq napisał(a):

328i , my dream :super: kupiłem rok temu 1.9 benz i uwierz ze nie moge spac po nocach teraz tak zaluje ;[ (ze taki maly silniczek)


Sprzedać i kupić 328i, i będzie można się wyspać wreszcie.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [zakup] BMW e46 w benzynie,jaki silnik
PostNapisane: 20 lutego 2012, 23:42 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 109
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E46
Kod silnika: TYTANOWY
Garaż: Niebawem
777 napisał(a):
bmwfreaq napisał(a):

328i , my dream :super: kupiłem rok temu 1.9 benz i uwierz ze nie moge spac po nocach teraz tak zaluje ;[ (ze taki maly silniczek)


Sprzedać i kupić 328i, i będzie można się wyspać wreszcie.


nie jest to takie proste :D duzo wsadziłem w moje auto + zalozyłem gaz (2tyg temu?), wiec nie ma to narazie sensu , moze za 1,5 roq ? :D

_________________
BedzieszMiałWydatek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [zakup] BMW e46 w benzynie,jaki silnik
PostNapisane: 20 lutego 2012, 23:46 
bmwfreaq napisał(a):

nie jest to takie proste :D duzo wsadziłem w moje auto + zalozyłem gaz (2tyg temu?), wiec nie ma to narazie sensu , moze za 1,5 roq ? :D


Wystaw na próbę za jakąś dużą kwotę, a nóż widelec ktoś się trafi ;P.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [zakup] BMW e46 w benzynie,jaki silnik
PostNapisane: 21 lutego 2012, 01:45 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23127
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Zanim znajdziesz zdrową i godną uwagi 328 to za instalacje gazową w Twojej obecnej dawno się zwróci :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL