BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 07:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: E34 Wymiana zbiornika paliwa
PostNapisane: 29 czerwca 2012, 09:41 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 419
Lokalizacja: Jelenia Góra
Moje BMW: e39
Kod silnika: M62B44
strzala3 napisał(a):
ziooloo napisał(a):
E34 miały 2 rodzaje zbiornikow metalowe i plastikowe i cos mi sie wydaje ze przy dobrym odpowietrzeniu weszło by wiecej :)
nie pamietam ktore audi B3 albo B4 mialo zbiornik miedzy bagaznikiem a oparciem kanapy i slyszałem ze mozna jakos go powiekszyc podobno ponad 100L :)
poczytaj :) http://forum.vw-passat.pl/threads/3269- ... ombi/page3



Oki kolego bo zaczynam mieć mętlik w głowie moje pytanie jest takie czy wersja 91L była w plastiku czy tylko metal? Jeśli tak to jak tego szukać (nr części lub cokolwiek), i czy ta 91-ka nie występowała jeszcze w jaikmś modelu (535, 540 - interesuje mnie tylko plastik ponieważ autko, które mnie interesuje ma plastik).


PS Z pasacikiem to temat mam obiegany sam takiego posiadam (b3 benz+gaz), ale BMW to dla mnie nowy temat stąd tak wiele pytań :)

w pierwszym poscie masz linki do zbiornikow i w kazdym modelu E34 jest plastik i metal 80-81litrow w wersji M tylko metal 81L za to w 750 jest metalowy dla auta z zawieszeniem samopoziomujacym 102L !!! mysle ze jezeli bys taki znalazl i pasował by ( na rysunkach duzo sie nie rozni) mogł bys go smiało wlozyc skad pogranicznik ma wiedziec czy miałes orginalnie plastki czy metal skoro nawet realoem podaje zamiennośc w E34 a pewnie jak dobrze zatankowac te 102L to i 112 wejdzie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: E34 Wymiana zbiornika paliwa
PostNapisane: 6 lipca 2012, 16:59 
Offline
Forumowicz

Wiek: 30
Posty: 355
Moje BMW: e60
ładuj kolego ten zbiornik i lataj. Tacy ludzie są potrzebni w tym kraju zawsze lepiej płacić 4.20 niż prawie 6


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL