BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 18:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E9X] 2.0dA 163PS wyje pompa paliwa brak mocy
PostNapisane: 21 sierpnia 2021, 11:35 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
BMW e91
2006/2007
M47D20TU2 163HP

Jak powyżej, ledwo co wróciłem do polski. Około 400km Wolsfburg - Szczecin ,przejechałem z wyjącą pompą paliwową w baku, i starając się nie przekraczać obrotów (1800/2000) doczołgałem się jadąc 60 na prostej, z górki 80 a pod górkę czasami i 40 :szok:
Wybrałem drogi miedzymiastowe bo na autostradach by mnie rozszarpali...

Do rzeczy, wjeżdżając na autostradę wyświetlił się check engine i komunikat ze odcina mi moc w sensie tryb awaryjny itd. Po kilku sekundach silnik nie reagował na gaz, i gasł. Po ponownym włączeniu działało auto przy delikatnym obchodzeniu się z pedałem gazu. Temperatura w nocy spadła do 10.5 stopnia, wtedy mniej więcej zaczęły się dziać cyrki. Na miejscu, podjechaliśmy do sklepu, po południu wskazywało na 20.5 stopnia, i auto zaczęło jeździć jak do tej pory, wycie pompy ustało, no może delikatnie zrobiła się głośniejsza niż była wcześniej ...
Zdecydowanie słychać pompę w baku. Za co mam się zabrać?

W poniedziałek mogę odebrać pompę Pierburga i filtr paliwowy Mahle. Dojdzie czyszczenie sitka? Ewentualnie baku? Proszę o sugestie gdyż po raz pierwszy spotyka mnie coś takiego.

Ps. Auto nie spale, nie sprzedam, będę robił. Dowiodło do domu taki kawał bez mocy. Piona


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL