BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 17:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 czerwca 2009, 12:04 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
no to moze dzwoniąc do Link4 popros o jeszcze jakąs znizke, zapytaj sie czy mozesz skorzystac, moze wtedy cena bylaby dobra. Znalazlem u nich na stronie: http://www.link4.pl/html/art_2_1_jak_to_dziala.html z prawej na dole strony jest ramka z promocjami tylko do OC....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2009, 21:27 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
beton napisał(a):
no to moze dzwoniąc do Link4 popros o jeszcze jakąs znizke, zapytaj sie czy mozesz skorzystac, moze wtedy cena bylaby dobra. Znalazlem u nich na stronie: http://www.link4.pl/html/art_2_1_jak_to_dziala.html z prawej na dole strony jest ramka z promocjami tylko do OC....


Sluchaj ja sie o to zawsze pytam, zreszta sami mi proponowali jakies znizki, tylko jak uslyszeli jaka mam skladke u agenta zrezygnowali bo powiedzieli ze tego nie przebija :hyhy: . Nie wiem cos sie tak na nich uparl? Pracujesz w linku czy cos? Ja sprzedaje ubezpieczenia jednej firmy ale nie upieram sie ze sa najtansi/najlepsi itp. W niektorych przypadkach sa super w innych polecam pojscie do konkurencji bo tam klient moze miec duzo lepsza oferte.

Co do ramki z promocjami: zwykle TU takze przenosza znizke z OC na Ac nie ma wielkiego szalu. Znizka za to ze jestes rodzicem w niektorych firmach tego nie biora pod uwage w innych TU znizka moze byc wieksza niz 5%. Znizka na kolejne auto w zwyklych TU rowniez jest wieksza niz w Link4 jesli tylko sa przewidziane w OWU.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 czerwca 2009, 21:51 przez wnukus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 czerwca 2009, 18:52 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
nie uparlem sie wcale na nich, po prostu zdziwilo mnie Twoje zdanie, ze u nich promocja na niemieckie auta tak wyglada....spodziewalem sie ze beda najtansi. i tyle.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 czerwca 2009, 18:53 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
nie uparlem sie wcale na nich, po prostu zdziwilo mnie Twoje zdanie, ze u nich promocja na niemieckie auta tak wyglada....spodziewalem sie ze beda najtansi. i tyle.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 czerwca 2009, 20:54 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
Wiesz promocji jest wiele, ale nie we wszystkie nalezy wierzyc ;) Dla jednego link4 bedzie super, inny lepiej bedzie mial w Allianz a jeszcze inny w PZU. Dlatego nie ma NAJLEPSZEGO TU DLA WSZYSTKICH! W mysl przyslowia Dla kazdego cos milego :) :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 czerwca 2009, 09:29 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
zgadzam się z Toba, trzeba sprawdzac sprawdzac i jeszcze raz sprawdzac. Link4 mnie zaskoczylo pozytywnie, bo nie myslalem ze mozna oferowac tyle i az takie znizki, ale masz racje. Cene trzeba sprawdzac, wtedy ma sie pewnosc ze sie zaoszczedzi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 października 2009, 00:21 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 97
Lokalizacja: Zgorzelec
Moje BMW: 316i
Kod silnika: M40
Ja za E36 316i w MTU zapłacilem 1202zł (na 2raty) w Alianz wyszło 1380zł (na 2 raty) w Link4 wyszło ponad 2tys... Dodam że nie mam żadnych zniżek, mam wzwyżke za wiek i prawko krócej niż rok ... żenada... :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 października 2009, 14:32 
Offline
Forumowicz

Wiek: 37
Posty: 325
Lokalizacja: Nowowola BSK 36NS
Moje BMW: e46 320iT
Kod silnika: M54B22
a ja w pzu tera jak przedłużałem polisę to wyliczyli mi 923zł razem z nw a jak powiedziałem im ze odchodzę od nich do dał mi inna cenę razem z nw 712zł ja jestem w spół właścicielem i płace zwyżkę za wiek i mam drugiego właściciela z maksymalna zniżkę w innych firmach wychodziło sporo więcej a w pzu naj taniej

_________________
bo to co mnie cieszy to BMW
A Ja się Podobam
viewtopic.php?f=6&t=45423&start=40


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2009, 19:09 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 13
Lokalizacja: wawa
Ja mam 24 lata i już nie mam zwyżek za wiek w link4 :D, a że
zniżki nabijają mi się już od 5-ciu lat to mam 50% zniżek :) Chyba niedługo
pomyślę nad tym, żeby zarejestrować auto tylko na siebie, bo już straciło
sens współwłaścicielstwo a tylko jest duża szansa na kolizję i strate zniżek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL